МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу УПА

10/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Поки в Москві і Петербурзі федерали виловлюють етнічних грузинів, міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу Повстанську Армію. Особливі прикмети: Українська, абревіатура - УПА. Воювала з терористичними загонами СССР та Німеччини всередині минулого століття.
http://www.ugraina.org/news/read/1915.htm

Досі вважалося, що спротив УПА вдалося зупинити на початку 1960-их років. Але хто шукає, той завжди знайде. І міліція знайшла УПА ... в штабі "Оборони" м. Мурманська (Східна Саамія). Ось що розповідає про несподіване відкриття координатор "Оборони" Мурманська Дмітрій Волов:

"Годину тому в штабі пролунав дзвінок. Відкриваю двері. За дверима стоїть Кочнєва Л.Б. з адміністрації округу і мєнт із страшно знайомою фізіономією.

- Здрастє, - кажу.

- Здрастуйте. У вас сьогодні на семінар збирається Українська Повстанська Армія? І показують якусь листівку із зображенням людини з рушницею, кулеметом і нашою адресою.

- Ні, - кажу, - не збирається.

- Правда?

- Правда. Вони намагаються зазирнути через плече і все-таки знайти армію. Не знайшли.

- Ну, до побачення...

- Усього найкращого.

Через п'ять хвилин виходжу на вулицю покурити. Навпроти стоять троє молодих людей, палять. Я палю, дивлюся на них. Вони на мене. Докурив, пішов. Хлопці мерзнули ще хвилин сорок. Напевно чекали армію..."

Постскриптум: заради справедливости слід сказати, що в Мурманську 14 жовтня було справді неспокійно. Невідомі розклеїли по місту листівки, які повідомляли громадян РФ про 64-річницю створення УПА. Де-яка бандерівська агітація нахабано муляла очі на тролейбусних зупинках та в інших людних місцях.

У Києві інформацію про бандерівські листівки у Східній Саамії пов'язують з діяльністю нової молодіжної організації українців, які відокремились від "малоросійствующих" старших товаришів.


Автор: АК

Відповіді

 • 2006.10.16 | stefan

  Re: Міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу

  Ой на цих північних берегах немало було українців, засуджених, висланих
  і в 20-ті і 30-ті і 40-ві та 50-ті роки минулого століття.
 • 2006.10.16 | Mykhaylo

  Re: Міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу

  Дуже Радий що у молоді прокинулась національна свідомість!!!!
 • 2006.10.29 | североморец(бывший)

  Re: Міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу УПА

  В Мурманске и Североморске живет и работает много этнических украинцев.Думаю немалая часть из них были удивлены и обрадованы!Но не все,мозги там хорошо промывают.
 • 2006.10.30 | vitasyk

  Re: Міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу УПА

  Krasavcyky!!!
 • 2006.11.02 | оксана

  Re: Міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу УПА

  ви, блін, дибіли великоросійські. Майдан-ІНФОРМ пише: > Поки в Москві і Петербурзі федерали виловлюють етнічних грузинів, міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу Повстанську Армію. Особливі прикмети: Українська, абревіатура - УПА. Воювала з терористичними загонами СССР та Німеччини всередині минулого століття. > http://www.ugraina.org/news/read/1915.htm > > Досі вважалося, що спротив УПА вдалося зупинити на початку 1960-их років. Але хто шукає, той завжди знайде. І міліція знайшла УПА ... в штабі "Оборони" м. Мурманська (Східна Саамія). Ось що розповідає про несподіване відкриття координатор "Оборони" Мурманська Дмітрій Волов: > > "Годину тому в штабі пролунав дзвінок. Відкриваю двері. За дверима стоїть Кочнєва Л.Б. з адміністрації округу і мєнт із страшно знайомою фізіономією. > > - Здрастє, - кажу. > > - Здрастуйте. У вас сьогодні на семінар збирається Українська Повстанська Армія? І показують якусь листівку із зображенням людини з рушницею, кулеметом і нашою адресою. > > - Ні, - кажу, - не збирається. > > - Правда? > > - Правда. Вони намагаються зазирнути через плече і все-таки знайти армію. Не знайшли. > > - Ну, до побачення... > > - Усього найкращого. > > Через п'ять хвилин виходжу на вулицю покурити. Навпроти стоять троє молодих людей, палять. Я палю, дивлюся на них. Вони на мене. Докурив, пішов. Хлопці мерзнули ще хвилин сорок. Напевно чекали армію..." > > Постскриптум: заради справедливости слід сказати, що в Мурманську 14 жовтня було справді неспокійно. Невідомі розклеїли по місту листівки, які повідомляли громадян РФ про 64-річницю створення УПА. Де-яка бандерівська агітація нахабано муляла очі на тролейбусних зупинках та в інших людних місцях. > > У Києві інформацію про бандерівські листівки у Східній Саамії пов'язують з діяльністю нової молодіжної організації українців, які відокремились від "малоросійствующих" старших товаришів. > > > Автор: АК
 • 2006.11.06 | Крук

  Re: Міліція Мурманська виявила на берегах Баренцевого моря цілу УПА

  Оце добре що НАШІ почали гуртуватися на підвалинах Української НАЦ.Ідеї.а не на салі та самогонці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua