МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

5 Копійок - Вже Померла Україна...?

10/16/2006 | Мірко
Дивився на 5 Копійок, з 14-го жовтня. Загостили до Романа Чайки депутат держдуми Дмито Роґозін та депутат фракції НУ, Володимир Стретович. Ішла тема про українсько-московські відносини та про визнання УПА.
З хвилини першої відповіді, Стретович, загикуючись "доброзичливо" перейшов на московську мову. Від тої хвилини український слухач міг зрозуміти лише Романа Чайку. Де ж НУ знайшла таких підлабузників? Раджу Стретовичу працевлаштуватися міняти олію на автозаправці а не відстоювати інтереси України. Фе Влодку.
Проте, зпоміж пів години незрозумілих звуків, таки вдалося мені зрозуміти котрої країни патріотами є багато з наших малоросів на цім сайті. Пояснюючи за якою лоґікою Азовське Море буде вважатися внутрішним морем, Дмитро Роґозін пояснив що Азовське, це внутрішне море Росіо-України! От, тепер знаю за котру державу уболівають наші недо-українці на Майдані. Ну і дії сучасної влади підтверджують що справді є Росіо-Україна, а не Україна. Це щось на зразок РосУкрЕнерго, ні? Така маленька побрехенька за якою чаїться велика вже брехня.

Відповіді

 • 2006.10.16 | Хвізик

  голубчик, не читайте совецких газет (с) булгаков

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.16 | Мірко

   Re: голубчик, не читайте совецких газет (с) булгаков

   Не читав і в життю не бачив. Не я розмовляв з Роґозіном а депутат Стретович. Стид.
 • 2006.10.16 | толя дейнека

  Re: чи можливе в Канаді сполучення двох мов в одній ТБ-програмі?

  англійської і французської?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.16 | Sych

   Так. Причому в одному виступі. Пару речень однією, пару іншою.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.16 | Sych

    Але, як правило, в теледебатах претендетів на держ. посади.

  • 2006.10.16 | Мірко

   Re: чи можливе в Канаді сполучення двох мов в одній ТБ-програмі?

   Ні. Подається слухачу рівночасний переклад.
 • 2006.10.16 | jz99

  Re: 5 Копійок - Вже Померла Україна...?

  Я теж бачив цю програму.

  Треба віддати належне Рогозіну, він знущався зі Стретовича як хотів, бо той таки заслужив на це. Непідготовлений зовсім. Один агітпроп, і все мимо.

  Ось лише найяскравіші епізоди.

  На слова Рогозіна "як ви можете рівняти себе з якоюсь там Естонією, ви ж Україна" Стретович... промовчав! Не здогадався упіймати Рогозіна за язика, що ось воно, корінь зла, Москва завжди б'є тих, хто нижче її на зріст (і згадав би принагідно Грузію), і нас спокушає, щоб і ми жили за таким же принципом (виразно антихристиянським).

  Про УПА — "захистив" так захистив! :D Замість сказати про визнання, він про пробачення та єврейське 7x7 років. Звісно, негайно отримав від Рогозіна вимогу пробачити Голодомор... і знову промовчав. Як же так, адже правду каже Рогозін, і дійсно Стретович мав би тоді бути послідовним і підтвердити, так, дійсно, я, мовляв, саме так і вважаю, пробачити треба і Голодомор, і навіть Гітрела, бо якщо пробачимо ми, то й Бог нам простить ще більше.
  А УПА, здається, очікують не на пробачення, а саме на визнання.

  Про внутрішнє море і зовсім не можна було слухати, не схопившись за голову. Хвалився, як школяр, "в мене з географії п'ятірка". Яка п'ятірка, ти просто скажи Рогозіну, щоб він не видавав географічне поняття "внутрішнє море" за політичне.

  З НАТО й зовсім на голову не натягнеш. Рогозін, в ударі (розважається вже по повній програмі): "я вам уже по простому скажу, да на кой [пі-і-і] вам это НАТО!" Стретович стоїть, як обляпаний, тільки дурнувато усміхається... Ну, захищайся ж, якщо це твоє переконання.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.16 | alx_1904

   Он ещё простил СС и Гестапо

  • 2006.10.16 | vmo1

   Re: 5 Копійок - Вже Померла Україна...?

   Стретович тільки вміє непогано деребанити бюджетні бабки на держзакупівлях :)
  • 2006.10.16 | Мірко

   Re: 5 Копійок - Вже Померла Україна...?

   І боронь Боже подальше від граблів!
   Це найкраща ознака чому вибори "по партійному списку" цілком недолуга система. Як кандидата в депутати, такого би не вибрали в жодній дільниці.
   Стид і ганьба
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.16 | один_козак

    Вибрали б.

    Коли він "у своїй шкурі", він досить симпатичний і переконливий. Просто не треба лізти у те, що в нього не найкращим чином виходить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.17 | Мірко

     Хоч і ходить з ножиком на перестрілку

     А Роґозіна не можна б викинути як Persona non Grata?
     Хоч в Україні це чомусь не спрацьовує. 14-го жовтня держава заборонила святкувати річницю УПА на Майдані, а Жириновський таки там і був!
     Що, може подаруємо Майдан Москві, так до пари із Печерською Лаврою?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.17 | один_козак

      З яким ножиком? Що ви балакаєте?

 • 2006.10.16 | vvkornilov

  Re: 5 Копійок - Вже Померла Україна...?

  Деякі вже побудували собі...ну, не Україну, а уКРАЇНУ на території 2-х сільских провінцій Канади, правда там вони і не заїкаються за укаїнську мову як хоча б офіційну мову в одній провінції. Бо селофіли, на великі проекти не здатні. І як було б добре, аби до них приєдналися усі ті, хто бачить НАШУ країну у майбутньому селом, де гудуть хрущі під гАмериканським прапором із однією жовто-блакитною зірочкою під нумером ікс. Нічого, як самі не поїдуть, то вибір на жаль буде вужчий: наприклад віддати цих справді недо-українців, селофілів, пану Путіну на розробку Штокмана:))))

  Пан Рогозін -- гравець десь п-ятого рівня у сучасній Росії. А Стретовича шкода, він не розбирається у всіх цих речах. Я проти НАТО, але з інших причин аніж псування стосунків із Росією, наприклад. А позитив членства у НАТО справді нічим доводити, бо його нема.

  ---------------------

  Ось чех намагався щось довести і не фіга не вийшло у нього:

  заместитель атташе по вопросам обороны при посольстве Чешской Республики в Украине Штепан Машек.

  “К положительным моментам членства Чешской Республики в НАТО относится то, что наша республика наиболее эффективным путем досрочно обеспечила высокий уровень внешней безопасности.

  ДОСТРОКОВО ЗАБЕЗПЕЧИЛА. Це евфемізм, який позначає наступне: ми ліквідували звою збройну ідентичність

  Североатлантический альянс и в последние годы доказал, что он по праву считается сегодня наиболее успешным военным альянсом, благодаря членству в котором Чехия укрепила свой суверенитет”, - отметил Машек.

  - ЧИМ ЦЕ? ПРОТИ КОГО Чехія щось там укріпила? Проти словаків? Нас? Росіян? Демагогія.

  Он также сообщил, что Чехия получила право совместно принимать решение относительно ключевых вопросов безопасности в Европе.

  - бугага. Так, формально механізм консенсусу є. Але є одна країна, "так" чи "ні" якої передбачають консенсус, от і все.

  Подчеркнув, что в соответствии с выводами экспертов, обеспечение безопасности Альянсом с долгосрочной точки зрения является самым дешевым вариантом обеспечения безопасности небольших государств, передает «УНИАН».

  - із цим я можу погодитись. Просто не треба тоді вдавати з себе "незалежну державу", еміграційна політика -- спільна з ЄС, митна -- з ЄС, бюджетна -- з ЄС, військова -- з НАТО. Васальна територія. Це ж не у інших членів ЄС та НАТО спільна політика з Чехією. Європа 1 до Європи 2: виконуйте! Європа 2 до Європи 1: слухаю і підкоряюся. От і все.

  Машек сообщил, что благодаря НАТО Чехия охраняется самыми современными вооруженными системами, которые она самостоятельно никогда не смогла бы внедрить в своей армии.

  - це Чехія не змогла б? Єдина індустріалізована держава Сх-Європи до соціалізму? Виробник Татри, Тесли, Дельфінів? Держава у найкращій стартовій позиції у 89? Просто брехня, та й нічим Чехію ніхто не обороняє, так само як і інші країни. Радари є, атакової системи немає. Іди бери голими руками. Роль цих держав у військовій площині на 2-3 дні затримати просування сухопутних військ росіян, якщо що...

  “Нашим вступлением в НАТО и ЕС было завершено наше “возвращение в Европу”, куда мы в своей истории всегда политически и культурно принадлежали. Эти организации основаны на идеях свободы отдельного человека, демократии, защиты прав человека, рыночной экономики и прав человека”, - сказал Машек.

  - ну ясно, ще порція демагогії

  В то же время он отметил, что к негативным моментам членства Чехии в НАТО относится то, что общественность не всегда воспринимает тот факт, что после вступления в Альянс появляются определенные обязанности.

  - тримай кишеню ширше, Машеку!:))))

  “Общественность положительно относится к включению чешских воинских подразделений в операции под руководством НАТО, ее радует оценка труда чешских военнослужащих на высоких постах в структурах НАТО, она с пониманием относится к совместным учениям на территории ЧР

  - пане офіцер Фріц (як же ми вас довго чекали, адже насправді-то ми німці, ви ж знаєте, у вас у бабусю звідси депортували, мій батько, до речі, але чи варто про те згадувати) як гарно, що ви знов приїхали на вчення. Двері нашого кицькиного будинку для вас завжди відкриті! Нехай живе атлантичне зля..тобто, звичайно, з-єднання!


  но она неодобрительно оценивает информацию относительно финансового взноса государства в общий бюджет НАТО, хотя именно НАТО за последние два года предоставило Чехии миллиарды, например, на развитие инфраструктуры двух военных аэродромов”, - сказал Машек.

  - повернуло мільярд, побудувавши для американців і британців аеродром, от і все.

  Машек, ще два пива. Ні, обидва мені, йди проси у НАТО.
  Єдине, що розвилося у Чехіфї нумер 1 в ЄС -- це порнобізнес, завдяки законодавству. Тут єдиний суперник -- Угорщина. Європа-1 далеко відстала у цьому ділі.
 • 2006.10.16 | Зверопупс

  Re: Украина никогда не умрет.

  Тем более не умрет от отсутствия умения полемезировать у бесцветного полтиканишки Стретовича.Пыжился человечек, вышиванку натянул))) Забыл еще кусок сала в пасть взять)) Я уверен, что каждый второй форумчанин рогозину бы нашел что ответить. Не нужно искать драмму там, где ее нет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.16 | Nemesis

   Добрe сказав!

   Зверопупс пише:
   > Пыжился человечек, вышиванку натянул))) Забыл еще кусок сала в пасть взять))

   Це можна інакше сказати: "в нього є ще можливості для розвитку". ;)
  • 2006.10.16 | один_козак

   Стретович - хороший дядько, але

   ток-шоу - не його жанр. І чого він тільки туди ходить так часто?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.16 | Мірко

    Скільки разів можна на одні й ті самі граблі

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.17 | один_козак

     Ну... Згодний.))

     Хотів був я записатися в його ХДС. Якщо це колись станется, то буду радити, щоб він на такі шоу не ходив.))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua