МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи є межа лицемірству Ющенка?

10/16/2006 | Раціо
В мене завжди виникає відчутний рвотний рефлекс, коли Ющ і компанія починають велемудро розпатякувати про те, як їм треба мирити ветеранів УПА і ЧА.

Проблема в тому, що з ґарантуванням Конституції у ґаранта якось не складається. Не маючи клепки розв'язувати справжні проблеми, які стоять перед державою, Ющенко систематично вигадує собі теми, де можна зобразити бурхливу діяльність, але де завідомо не може бути вимірюваного результату.

Уникаючи проблему урівняння в правах ветеранів, він патякає про "примирення". Уникаючи проблему "бандитам - тюрми", він розпатякує про "об'єднання Сходу і Заходу". Уникаючи проблему урівняння в правах релігійних конфесій, він патякає про "єдину помісну церкву". Гадаю, коли в січні відключать опалення, він патякатиме про корисність загартовування в ополонці.

Я досить близько знаю людину, в якої один дід воював в УПА, другий у ЧА. Я точно знаю, що цим дідусям не потрібно, щоб якийсь малограмотний бухгалтер їх учив примиренню зокрема і християнським цінностям загалом.

Я так само знаю достатньо червоних ветеранів, які вже в могилу з собою заберуть усю ту совкову пропаганду, якою їх напхали, і нічого з цим не зробиш.

І те, і те - нормально! Люди різні, і указ Юща із контрасиґнацією Янека цього не змінить.

Не завдання держави -- мирити ветеранів. Завдання держави -- урівняти їх у правах, як того вимагає українська Конституція.

Відповіді

 • 2006.10.17 | Михайло Свистович

  Може і є, може й нема

  Раціо пише:
  > В мене завжди виникає відчутний рвотний рефлекс, коли Ющ і компанія починають велемудро розпатякувати про те, як їм треба мирити ветеранів УПА і ЧА.

  В мене такий самий рефлекс

  >
  > Проблема в тому, що з ґарантуванням Конституції у ґаранта якось не складається. Не маючи клепки розв'язувати справжні проблеми, які стоять перед державою, Ющенко систематично вигадує собі теми, де можна зобразити бурхливу діяльність, але де завідомо не може бути вимірюваного результату.

  Угу.

  >
  > Я досить близько знаю людину, в якої один дід воював в УПА, другий у ЧА. Я точно знаю, що цим дідусям не потрібно, щоб якийсь малограмотний бухгалтер їх учив примиренню зокрема і християнським цінностям загалом.

  1. Він не малограмотний.
  2. Він не бухгалтер.
  3. Він дійсно їх бажає помирити (в цьому він ідеаліст)

  >
  > Не завдання держави -- мирити ветеранів. Завдання держави -- урівняти їх у правах, як того вимагає українська Конституція.

  На мою думку, може бути в держави і таке завдання: примирити. Хоча вважаю, що мирити дійнсо не потрібно, а потрібно урівняти в правах.

  І для Вас особисто: категоричні наїзди без достатнього обгрунтування та без гальмів не сприяють конструктиву.
 • 2006.10.17 | vvkornilov

  Re: Чи є межа лицемірству Ющенка?

  Ви на Місяці живете?

  1. Він не малограмотний. бугага
  2. Він не бухгалтер. звичайно, звичайно, він у тому ж сенсі бухгалтер, що й Сорос
  3. Він дійсно їх бажає помирити (в цьому він ідеаліст) нехай мирить, намагається... по 200 грн пенсії накине обом, от і помиряться, можливо, хоча це ще тупіше, аніж мирити. Маразм це все.

  У Ющенка меж нема. Він типовий представник радянської господарської мафії. Відмінний від її відомих представників лише наївною нахабністю (як і Черновецьций), бо сидів у затишному креслі, як і Черновецький за спиною в мафіозної дружини та її родичів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.18 | Михайло Свистович

   Re: Чи є межа лицемірству Ющенка?

   vvkornilov пише:
   > Ви на Місяці живете?

   Ні, на Землі

   >
   > 1. Він не малограмотний. бугага

   На цей глибокомудрий аргумент я, напевно, маю відповісти "ги-ги-ги"

   > 2. Він не бухгалтер. звичайно, звичайно, він у тому ж сенсі бухгалтер, що й Сорос

   Ні, вони зовсім різні

   > 3. Він дійсно їх бажає помирити (в цьому він ідеаліст) нехай мирить, намагається... по 200 грн пенсії накине обом, от і помиряться, можливо, хоча це ще тупіше, аніж мирити. Маразм це все.

   Маразм. Але домальовувати хвоста Ющу все ж не варто.

   >
   > У Ющенка меж нема

   Межі є у всіх. Але вони рідко бувають незмінними з часом.

   >
   > Він типовий представник радянської господарської мафії

   Ні, не типовий

   >
   > Відмінний від її відомих представників лише наївною нахабністю

   і не нахабний

   >
   > як і Черновецьций

   вони зовсім різні

   >
   > бо сидів у затишному креслі, як і Черновецький за спиною в мафіозної дружини та її родичів

   Нічого не знаю про дружину Черновецького та її родичів. Ніколи не чув про родичів Катерини Ющенко. Сама ж вона на мафіозу не схожа.
 • 2006.10.17 | BIO

  Есть, по шкале Фантомаса это синий уровень. Маска смерти...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua