МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Покрова, нотатки молодого націоналіста

10/17/2006 | Serg
Вашій увазі пропоную оповідь про те, що діялось на Майдані Незалежності на Покрову, і не очима журналіста чи якогось рядового очевидця, а очима активного учасника - націоналіста. Багато критиків тільки пишуть про те, що їм не сподобалось, і палець об палець не хочуть вдарити, щоб щось змінити. Це – розповідь про те, що було насправді.

До Покрови готувався давно, як і тисячі патріотів. Дуже не хотілося повторення минулорічних подій. Зібрав наплічник, взяв з собою все необхідне – майже як в похід. Налаштований серйозно. Разом з групою хлопців (чоловік 15) вирушили на Майдан. Ми знали, що всі акції заборонені, але вирішили відстояти право українців. Яке суд має право не дозволяти українцям проводити свято на Майдані? Чому заявка на проведення акцій комуно-москалів 14 жовтня взагалі розглядалася, якщо ми подали заявку ще задовго до цього? Це питання до нашої продажної влади, представники якої поспіхом в цей день звалили з Києва.

Отже, прийшли на Майдан. Міліція вже готувалась – огорожі майже всюди поставлені. Перед тим ми домовились із мешканцями наметового
Містечка, що біля колони „Стела” (там стоїть "Громадський парламент"), що розширимо його для проведення акцій.

Одягнули червоно-чорні бандани. Хотіли наметове містечоко розширити - символічно по периметру поставити намети, щоб зайняти площу. Раптово
підбігають мєнти і „космонавти”, намети забрали, розширитись не дали.
Підходить якийсь із головних міліціонерів - і каже: так і так рішенням суду
вас тут не повинно бути. Ми на це не зважили. Підійшли лідери відомих націоналістичних організацій. Згодом прибув наш доблесний міністр МВС. Розмовляв він з нами доволі неприязно. Міністр переконував, що суд кожній стороні виділив окреме місце для проведення акцій і що зранку тут, на Майдані - не буде ні націоналістів, ні комуністів. Ми чудово знали, що це брехня. Його обізвали брехуном, нагадали йому про те, що ще ніхто із різних злочинців (Кушнарьов, Колесніков та ін) – ще не сидять. Одним словом, пішов він від нас під гімн України.

Протягом цієї ночі я почав розуміти всі ці ментовські штучки.
Біля нас раптово з’явились невідомі молодчики із літровими пляшками з пивом.

Ми не зрозуміли, в чому річ, адже був наказ - пити заборонено. Почалась
розмова - мовляв, якщо хочете пити - відійдіть в сторону. Потім на лавку
біля нас усівся якийсь бомж із шампанським (нагадую, розпиття
спиртних напоїв в громадських місцях - заборонено). Всі ці люди вели себе
доволі агресивно, матюкались. Ми думали: як ці тупі виродки не
бояться стількох хлопців і ще пропонують з ними влізти в бійку? Але згодом
відразу зрозуміли - це заслані провокатори. Якби ми повелися на це - нас просто пов'язали б, чого наша доблесна міліція тільки і чекала. Самих же цих провокаторів вона не чіпала - казали, що ви, мовляв, хочете,
людина просто відпочиває. Врешті решт, в провокаторів нічого не вийшло і вони звалили.

Ввечері, в п’ятницю, націоналісти стояли в стінці (щепили один одного руками) прямо напроти озброєних до зубів „космонавтів”, які вели з нами тупі розмови, кидали образливі фрази. Окремі із них казали "Когда же єто закончітся? Я спать хачу!". Нема сумніву, якби був даний наказ нас рознести - вони би нас рознесли б. Але це був би великий скандал. Водночас, якби ми не вишикували стінку - нас би відтіснили і на цьому все завершилося б. Було весело - співали повстанські пісні, що дуже піднімало дух.

В новинах мало хто по телебаченню показував те, що відбувалось саме біля колони. Але те, що ми там перебували (чоловік 30-40) - мало стратегічне значення. Якби ми звідти пішли, менти би зняли оточення і тут було б купа сатано-комуно-фашистів.

Ніч на Майдані провели: київський "Патріот України", представники українського рукопашу "СПАС", Спілка Української молоді, "Тризуб" та деякі окремі націоналісти. Тризубівці зранку перейшли на іншу сторону.
В ніч з 13 на 14 ніякого сну по суті не було. На кожного націоналіста було десь по 10 міліціонерів. Менти всіх хто хотів вийти - випускали, але назад - не впускали. Хоча ми їх успішно обдурювали і лазили через різні таємні ходи. Було кумедно спостерігати, як одні і ті ж менти три рази мені казали "Ти сюди більше не зайдеш".

Ніхто не міг виспатись - не було можливості. Вночі до нас підвалили
менти із двома якимось ментовськими шишками - пузатими дядьками, які
живуть за наш рахунок. Шукали вибухівку - не знайшли. Потів було дві
години нудної розмови - вони казали, що вас тут мовляв більше 50
чоловік і суд заборонив тут нам бути - тому забирайтесь геть негайно,
інакше вони викликають війська і нас зметуть звідси. Після двох годин
трьопу із цими товстими сумоістами, вони вже самі почали матюкатись і
брутально поводиться. Врешті решт, вони махнули рукою і пішли.
Зранку, в годині 7, нас оточили космонавти в тісне кільце, які так і простояли в незмінній позі до 16-00. Думали, що зараз будуть зносити нас, але обійшлось. Ці „космонавти” виявилися молодими звичайними хлопцями, розмовляли на українській, особливо нас не чіпали. Інколи розмовляли з нами, казали що самі цих комуняк терпіти не можуть, але виконують наказ. Таким чином ми з 21-00 з пятниці до 16-00 в суботу тусувались на площі 10x10 метрів, в оточенні озброєної міліції. Послали одного гінця за їжею. Згодом він повернувся із чаєм, хлібом, печивом. Таким чином ми трохи перекусили. В годині 9 до нас підійшла людина в формі і сказала: можете тут бути, але тільки під жовто-блакитними прапорами, ніяких інших (це демократія?) . Нас це обурило, але ми погодились.

Звичайно, нам було сумно, що основні святкування - на іншому боці і на Софіївській площі, а ми тут як в лагері. Але водночас усвідомлювали свою місію - не пустити комуністів на святе місце. Коли була година 10 - нам здавалося, що вже десь 15-00. Потім почали займатись креативом - на пінопластах робили написи : "УПА-герої", "Петя - жаба, йди в болото" (про Симоненка) і т.д. Співали пісні – веселі бойові повстанські пісні. В той час як у комуняк по 10 раз крутилися одні і ті ж пісні (самі вони заспівати не здатні). Шкода, що камери не зафіксували всього цього, бо було на що глянути. Після того, як ми побачили що на Майдан все ж таки прорвалось кілька москалів із прапорами - ми зрозуміли продажність нашої влади і те, що якби ми пішли звідси - Майдан заполонили б комуняки. Питаємо у ментів: - чому вони тут, на що вони кажуть мовляв "Там депутати, вони недоторкані,
ми їх не можемо чіпати". І тут ми дістали червоно-чорні прапори.

Відразу підбігло кілька ментів і з погрозами, щоб швидко зняли ці
прапори. Їхнє прохання ми рішуче проігнорували.

Перед нами, десь метрів за 30 було 20-30 комуняк, серед яких два ветерана ЧА у формі, що віддавали честь Петі Симоненку, прямо як вождеві (це були діди по 80 років, стояли протягом десяти годин із прапорами, навіть не присівши). До речі – їхні прапори були неправильно причеплені і відповідно радянські зірки являли собою ніщо інше як сатанинські пентаграми. Один мудак був із прапором флоту Росії. Згодом підійшов Симоненко і кілька молодчиків. Його зустріли криками "Ганьба", "Симоненко - жаба " і т.д. По суті, жодне інтерв’ю йому по-людськи і не вдалось дати - ми голосно його глушили.

Під кінець вирішили зайнятись мистецтвом. Пам’ятаєте, була колись така картина: "Запорожці пишуть листа турецькому султану". Наша картина називалась так : "Націоналісти пишуть листа комуняці". Вийшло доволі
стьобно, гуртом обдумували текст (що починався із фрази - „Привид комунізму бродить по Майдану”) - може в інтернеті десь з’явиться. Потім
листок із цим завернули як грамоту і обв’язали шнурком. Якраз
Симоненко вже пішов. Його догнали хлопець і дівчина і вручили йому цю
грамоту. Він її чемно взяв і навіть не порвав. Крім Петі були помічені
Черномирдін, Жириновський та Корчинський (пив каву в сусідському
кафе). Замучені і невиспані, в 16-00 залишили територію і колоною
вирушили в дорогу. Я пішов додому, поїв, майже нічого не усвідомлював. Завалився в 19-00 спати. В неділю в багатьох церквах правилась панахида по Степану Бандері.

Підсумовуючи все, хочу сказати: марш УПА вдався. Незважаючи на заборони, ми зробили своє - зібрали набагато більше людей. Комуняки, і всякі
виродки, завезені з Росії- опинилися в жалюгідному становищі. Агресивні москалі хотіли прорвати кордони міліції, але в них нічого не вийшло. Також в них були газові балони. Декількох затримали. Затримали і кілька наших (в неділю відступили) - поламали прапори вітрянкцівців. Звісно, було трохи нудно адже хотілось просто провчити українофобів. Але врешті решт - це свято, а не мордобій.

Загалом, все чудово. Мета, я вважаю досягнута, люди відсвяткували Покрову!

Слава Україні!

Відповіді

 • 2006.10.17 | Юрій Седін

  Re: Покрова, нотатки молодого націоналіста

  Супер! Дуже дякую всім, хто був на Майдані в ті дні. Бо сам я прийма участь в мітінгу на Софіївській площі, а про когось на Майдані нічого не чув. Ще раз вам всім дуже дякую.
 • 2006.10.17 | КошовийСірко

  Re: Покрова, нотатки молодого націоналіста

  Приємно було прочитати,про події від одного с участників руху.
  За це йому подяка і пошана,нехай продовжує описувати різні події,очевидцем яких він був та буде.
 • 2006.10.17 | Lesnichiy69

  Re: Покрова, нотатки молодого націоналіста

  Хлопці, Ви молодці. Я не знав, що Ви таки стоїте на Майдані, а то б приєднався. 13 жовтня я читав про заборону взагалі будь-яких масових зборів на Майдані, та як законослухняна пішов у запропоноване місце - Софіївську площу, але зупинився біля гурту українських козаків. Мені там чесно кажучи дуже сподобалося. Особливо жінки-козачки берегині :). Ну що поробиш, цікаво було з ними :), теж пісень співали. То я вже залишився святкувати Покрову Святої Богородиці з ними до обіду. Поклали квіти Грушевському, Шевченку, та пройшлися з піснями до Палацу культури "Україна". Далі вже було без мене. Знайшлися справи в моєї жінки...Термінові :)
 • 2006.10.17 | Мірко

  Re: Покрова, нотатки молодого націоналіста

  Молодці!
 • 2006.10.17 | Мірко

  Крім Петі були помічені Жириновський

  Serg пише
  >Крім Петі були помічені Черномирдін, Жириновський та Корчинський (пив каву в сусідському кафе).<

  Кажете що Українська держава не пускала своїх громадян на Майдан, а persona non grata Жириновському було можна? :gun:
  За таке, тут в цивілізованому світі принаймі два міністри мусіли б подати у відставку. Шефи СБУ та МВС.
  Халтурники. :fou:
 • 2006.10.17 | Via

  З вашого дозволу, додам ще й нотатки коменданта містечка

  Додам ще й свої нотатки про ці ж події в нашому наметовому містечку.

  Річниця УПА. Звіт з оточеного наметового містечка.
  Дата: 15 Oct. 2006 р.

  Швиденько викладу враження про останню добу. Це було якась сюрреалістичне дійство - ніби у в'язниці просиділи все свято.
  Ввечері 13 жовтня близько 10-ї години вечора почали прибувати люди, вирішили посунути периметр наметового містечка вниз, щоб не допустити комуністів на Майдан Незалежності. Після першої спроби - щойно розвернули декілька лав - приїхала спецгрупа, яку нібито повідомили, що в наметовому містечку вибухівка. Прискіпливо оглянули намети, звісно ніякої вибухівки не було, а захованих гармат не виявили Півгодини покрутились і поїхали.
  Люди все прибували. Друга спроба була була ще яскравішою.Тільки-но почали пересувати лави, з'явилось близько 200 міліціонерів у космічних шлемах, оточили всіх присутніх і тримали в облозі до 12-ї ночі. Потім з"явився Луценко і близько години розповідав, що є рішення Шевченківського суду про заборону маршу УПА на Майдані, якщо всі заходи до річниці УПА пройдуть на Софієвській площі, а заходи комуністів - на Бесарабці, він клятвенно обіцяє, що на Майдані незалежності комуністів не буде.
  Перемови тривали довго і нудно, весь цей час активісти УНА-УНСО, Свободи, Тризуба та Патріота України стояли в облозі з червоно-чорними прапорами та співали патріотичних пісень, а міліції все прибувало. Тобто, альтенативи вибору власне і не було - або Софійська площа, або всіх до ранку затримає міліція.
  Тягнибок і Мазур пішли з Луценко на другу сторону Майдану, де під пам"ятником Архангелу Михаїлу також було встановлено тимчасове містечко, після оглядин та вимушену згоду на Софію миліцейську блокаду зняли, змусили відновити старий периметр наметового містечка.
  Близько першої ночі міліцейський цеп згорнули. З нами були журналісти з НТН, знімали, потім про всяк випадок залишили телефони та поїхали. Прибулі хлопці встановлювали намети, готувались до ночівлі. За годинку до наметового містечка прийшли кілька міліціонерів на чолі з начальников Шевченківського райвідділу міліції та представником міськради - поцікавитись нашими умовами проживання )) Дуже вчасна турбота. Мяко запропонували згорнути містечко та всім розходитись по домівкам. Показали дозвіл, повідомили, що нікуди не підемо, подзвонили на НТН. Після того, як приїхало телебачення, спілкування стало більш примирливим, з півгодинки подискутували під пильним оком телекамери, начальник Шевченківського РОВД запросив нас заходити у гості на каву , нібито все заспокоїлось.
  До ранку спостерігали, як прибувала міліція. Десятки автобусів проїжджали у напрямку Бесарабки, Адміністрації Президента, біля консерваторії та Будинку Профспілок теж стояли по півдесятка автобусів. Ще вночі ми побачили, що щитами перекрили всі прилеглі вулиці і люди на Майдан потрапити навряд чи зможуть. О шостій ранку навколо наметового містечка поставили щільний кордон міліції, перекрили всі виходи з метро і всі вулиці навколо Майдану. Нас попередили, що виходити з містечка можна, а от назад ніхто вже не потрапить. Всі, хто мав прийти зранку, просочувались кружними шляхами повз Жовтневий палац. Але після сьомої ранку і це стало неможливо.
  Всі збирались біля пам"ятника Архангела Михаїла, ми здалеку бачили, як люди все прибувають. Те місце оточили міліцією особливо ретельно. По всьому Майдану стояли кордони міліції у якійсь неймовірній кількості. Зліва коло Головпоштамту почали збиратись комуністи. Та найбільший сюрприз нас чекав о 9-й ранку - на Майдан Незалежності почали виходити комуністи - близько десятка. І о десятій ранку на пустому центрі Майдану, щільно блокованому міліцією, з"явився Симоненко. З боку Європейської площі було чутно галас Вітренко і видно верхівки червоних прапорів. Тобто обіцянка Луценка була виконана навпаки - саме комуністів пустили на Майдан, а всі патріоти стояли біля Архангела Михаіла за щитами та міліцейськими кордонами. Здалеку ми бачили. що там вже зібралось кілька тисяч людей, величезний український прапор, безліч червоно-чорних та українських прапорів, навіть БЮТівськи прапори з"явились.
  О 10-й почався мітинг до Річниці УПА біля Архангела Михаїла. Ми здалеку ледь чули, що там виступають, слів розібрати не могли. І Співали у себе в містечку українських пісень, скандували "Слава Героям" та змушені були дивитись на комуністів на чолі з Симоненком у себе під носом. Покричали "Комуняку на гілляку", "Ганьба" та безліч лозунгів саме для комуняк - ото й все наше свято. Цілісенький день з 10 ранку до 5 вечора комуняки стояли посеред Майдану - чоловік 15, мозолячи нам очі та посміхаючись від втіхи. Нам дали зрозуміти, що влада в країні комуністична - щоб там не казали.
  В наше містечко проривались інколи наші люди, що мали посвідчення преси - наче зв"язківці з того боку фронту, вони приносили нам новини та купували на наше прохання харчі та цигарки. Одна дівчина прийшла, передала пакет, коротко побажала "Тримайтесь" під пильним оком міліції - ми посміялись, що не вистачає лише грат по периметру, враження, що ми у в"язниці, стало б досконалим.
  По обіді всі втомились від безсонної ночі та галасу радянських пісень, що крутили без зупину - хоч би одна українська пісня за день, Радянський Союз у розквіті
  До щитів під Архангелом Михаїла побігло близько 200 міліціонерів - ми зрозуміли, що напевно закінчився мітінг на Софії, охорону Майдану знову підсилювали. Під магазином Відівану почалась бійка - чутно було постріли чи вибухи хлопушок/пістонів, щось там бахкало. Почалась біганина - туди швиденько побігли струмки миліціонерів з усіх боків. Заарештували кілька чоловік, під консерваторію під"їхали воронки, миттєво вивезли заарештованих.
  Під Консерваторією почали збиратись бажаючі пробитись до нас - їх відтіснили назад, аж до рогу Хрещатику, поставили ще кордони міліції. Нам говорили, що в Києві сьогодні задіяно від 14 до 40 тисяч міліціонерів, за різними даними. Те, що ми бачили на власні очі, підтвердило б і 40 тисяч - тільки на Майдані міліції було безліч. а ті, хто проривались до нас, розповідали, що колони від Софії до пам"ятника Шевченка рухались наче у клещатах - у тісному оточенні міліцейських цепів.
  Аж о пів-шостої вечора міліція почала згортатись, можна було вільно вийти з табору, до нас почали сходитись люди. Всі були схвильовані і втомлені цим шаленим днем. Розповіли, що на Софійській площі було ніде яблуку впасти - безліч людей. Потім багато хто хотів зразу с Софії йти на Майдан - іх чесно попередили, що буде бійка з міліцією. Отож боялись бійок з комуністами, а насправді просто віддали Майдан комунякам, а всім українцям плюнули у вічі .
  Також вдень до нас приходив Левко Лукяненко, побажав витримки та сил, то було дуже вчасно - бо молоді хлопці-патріоти просто шаленіли від того, що не можуть підтримати наших там, у вирі подій, а сидіння на виду у комуняк вже втомило .

  Дуже втішили хлопці своєю поведінкою - порядні, виховані, сміливі і кмитливі. Україна відбудеться - можна бути певними .
 • 2006.10.18 | Боррачо

  Мєгажесть!!!

  Serg пише:
  > купа сатано-комуно-фашистів.

  Аффтар жжот! Кожному патріоту - по півлітри святої води і просфору на закуску! Аццкий сотона не спить!

  >В неділю в багатьох церквах правилась панахида по Степану Бандері.

  Ви його ще не канонізували? Вже уявляю собі ікони святого Степана, наступного року, на Покрова! Чудова пара до вітренковських ікон Миколи Крівавого, щоби лупити одну об другу.

  :)

  > Підсумовуючи все, хочу сказати: марш УПА вдався. Комуняки, і всякі виродки, завезені з Росії- Агресивні москалі хотіли прорвати кордони міліції

  Чудовий стиль! Рєчь Вітренко у вільному перекладі українською мовою.

  >Звісно, було трохи нудно адже хотілось просто провчити українофобів.

  Моє ти сонечко! Певно, аж заплакав від жалю. Ну нічого, купимо тобі резинового сатано-москаля, будешь його мучити потроху. Вранці, перед службою божою. Амінь.
 • 2006.10.18 | Нестор (Львів)

  Re: Покрова, нотатки молодого націоналіста

  Дуже радий за Вас, хлопці. Не зважаючи на те, що свято по суті стало для вас облогою. Якщо звичайно помислити про цю ситуацію якось абстраговано (якщо звичайно таке можливо у даному випадку), то мені то нагадало маразм часів СРСР. Це у центрі столиці України на українське свято, яке є до того ж релігійним і звитяжним, українська (оце питання?) міліція оточила українських громадян, аби ті бува не стали на заваді ЛЮТИМ і СПОКОНВІЧНИМ ворогам України - цієї держави як такої - вороогам які її не визнають і роблять усе аби вона припинила своє існування. І судячи з усього, мало бракувало, аби ці "вартові порядку" не пустилися берега.
  Отож, хлопці, моя ШАНА вам. Можливо, якби прийшли не ви, то замість вас прийшов би хтось інший. Але в тому то й річ, що прийшли саме ви!!! І може колись (ще дуже нескоро бо справ ще до біса є - нема чого ся тішити і розлабляти), на смертному одрі, ви мало що будете памятати чи згадувати, і серед того що вам у ту мить пригадається, буде саме та безсонна доба на Майдані.Може пригадуєте ті пророчі слова, напишу, як вони лунали в оригіналі - ви ж не лише сміливі й самовіддані а також розумні та освічені:
  and dying in your beds many years from now would you be willing to trade all those days from this day to that for one chance just one chance to come back here and tell our enemies that they may take our lives but that THEY WILL NEVER TAKE OUR FRE-E-EDOM!!!
 • 2006.10.18 | vvkornilov

  перевірка

  оповідь
  - таки розповідь (укр)

  взяв з собою
  -із собою (укр)

  відстояти право українців
  - українці що, аборигенальна меншість?

  комуно-москалів
  - неологізм


  звалили
  рос. сленг

  Міліція вже готувалась – огорожі майже всюди поставлені
  - візьміть шкільний підручник граматики...

  Містечка
  - з маленької літери

  містечоко
  - дефект друку?

  доблесний

  русизм

  не буде ні націоналістів, ні комуністів

  -укр. "ані, ані"


  ніхто із різних злочинців

  -русизм. укр "поміж", "решти", тощо


  ментовські штучки

  -рос. сленг, плюс русизм


  молодчики
  - русизм


  в сторону
  -русизм

  решт, в провокаторів

  -укр. "у"

  щепили

  -укр. зчепилися

  тут було б купа сатано-комуно-фашистів

  -граматика! неологізм.

  Спілка Української молоді

  -або всі три з великої літери, або перша...

  Менти

  -рос. сленг

  лазили

  - русизм

  підвалили

  - рос. сленг

  шишками - пузатими

  -русизм

  Потів

  -дефект друку

  чоловік

  - громадян, чоловіків (мається на увазі ч. статі), русизм

  трьопу

  - рус. сленг

  в годині 7

  - (укр) о сьомій годині

  розмовляли на українській

  -українською, по-українськи, русизм

  казали що самі цих комуняк терпіти не можуть

  - політично ангажована брехня

  тусувались

  - рос. сленг

  лагері.

  - укр. таборі, русизм

  "Там депутати, вони недоторкані,
  ми їх не можемо чіпати"

  бугага, моя порада, зізнаюся. А де ж ваші Шкілі, Мовчани та ...Івченки?

  вождеві

  - укр. ватажкові, русизм

  мудак

  рос. нецензурний вираз

  По суті, жодне інтерв’ю йому по-людськи і не вдалось дати - ми голосно його глушили

  - брехня, П.М. Симоненко дав купу інтерв-ю:)))


  стьобно

  - рос. сленг

  бродить

  - рос. сленг, укр. волоцюжить

  листок

  - аркуш, папірець

  гуртом обдумували текст

  - обмірковували (укр), а взагалі визначає інтелектуальні здібності націоналіста...

  Він її чемно взяв і навіть не порвав

  - інтелігентна та чемна людина, на відміну од тих, хто гуртом обдумує, вибачте, текст

  сусідському

  - укр. сусідньому, русизм

  марш УПА вдався

  - регіт, куди ж той марш ішов? У пошуках "президента" прямував на Сумщину?

  я вважаю досягнута

  - пунктуація, тут має бути кома.
  Що ще раз доводить, що націоналісти у комі.
  І це класно. Для нас, для них. Для них, бо уран Жовтих Вод ще не гризе їхні легені:)))

  ОТЖЕ.

  За твір українською мовою: мінус 48 з 12 балів
  За політичні студії: мінус 4 з 12 балів

  бажаю усім націоналістам бути такими самими як ви, бо тоді завжди залишатимуться вони неписьменними невдахами
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.18 | stefan

   vvkornilov 'a y ВАК!

   Там він зможе зробити перевірку докторських дисертацій з української
   лінгвістики, а заодно оцінити їх "політичну зрілість".
  • 2006.10.18 | Дядя Вова

   Да, бороться за Украину не в палатке, а за школьной партой.

   Без лукавства: когда я впервые пришел на этот форум, то слово «националист» не вызывало у меня никаких эмоций. Но какими же это нужно быть «психологами», чтобы вызвать к себе столь сильное и стойкое неприятие? И почти у всех здесь, как я заметил. При появлении очередного перла националистов на ВФ меня иногда типает и заносит в некоторых статьях (за что, пользуясь случаем, приношу извинения).

   Очень хорошо заметил одной девочке-националистке М.Свистович про школьный рассказик, помните? В том рассказе девочка тАк хотела накормить пёсика, так окунала его мордочку в молоко, что пёсик, простите, сдох. Многие здесь ощущают себя иногда такими пёсиками в руках заботливой девочки.

   Начнём, извините, с культуры. Представьте себе уважаемого вільного форумчанина, который в конце каждой статьи пишет, например: «СЛАВА ЮЛИИ ТИМОШЕНКО!». Вы будете воспринимать его как нормального? Нет. Вот такое ощущение и от тех постингов, где в конце всегда написано [не буду говорить – что] ещё и картинка иногда пририсована.

   Скажете – дети, скажете – мода, скажете – юношеские гормоны?

   Так это и плохо-то. У меня, простите, ощущение что это действительно МОДА, что если завтра вдруг станет модным быть «януковцем» (по типу «науковець» :) ), то они и туда перейдут.

   Хотел добавить ещё про культуру общения, что слова, типа "комуно-москалі" вызывают у любого слушателя страх и отторжение, а не трепет и уважение, но эта тема вечна, а рабочий день – нет. И он уже начинается.

   СЛАВА КУЛЬТУ... блин, а эта болезнь, оказывается, заразна! :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.18 | Art

    Re: Звичайно, престарілим совкам місце на лавці у парку

    вчи українську, або їдь в Москву. Або вступай в Ліберальну Партію України (їм все дозволено - будь-яка мова, трава, гашиш, усіляки збочення)
  • 2006.10.18 | Arkan

   Re: Візьми і відредагуй її, коли в тебе є час

   Супер, ще один критикан. Я знаю автора цієї статті - у нього не було часу панькатись над стилістикою чи культурою написання. Він часу на це витратив мабуть менше, ніж ти, коли детально все аналізував. Може ти філолог? - прапор тобі в ркуи, можеш відредагувати цю статтю коли хоч.
   Стаття була написана зі збереженням стилістики, а не відформатована відповідно до якихось шаблонів. Взагалі - це не стаття, а просто спогади. Може, розповісиш нам, як ти провів Покрову? Вочевидь, в тебе купа часу, щоб виртатити півдня на статтю, але щоб вона вигядала відповідно до інструкції. ТАК ЩО ТИ РОБИВ НА ПОКРОВУ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.19 | vvkornilov

    Re: Візьми і відредагуй її, коли в тебе є час

    дивився на співробітників міліції з іншого боку ніж ти.
    Хоча ми з тобоВ на брудершафт не пили.
    І не питимемо.
 • 2006.10.18 | catko

  якби ви не прийшли або пішли звідти

  то все було б інакше і повторилось минулорічне вітрянкодійство.

  а так: кожен хто приходив в район хрещатика - перше що бачив - ваші прапори. це було круто.
 • 2006.10.18 | Таля

  Слава вам та слава Україні!

  Хлопці і дівчата - вам честь!

  На другий рік буде краще - 65-та річниця. Може менше буде совка, а більше націоналістів своєї держави.

  Тішуся, що ви є на цьому форумі, бо тут переляканого люду купа! Націоналізм та нацизм нашим бідолахам (включно з так званими істориками) тут - синоніми. А націоналістичні організації-організатори свята, такі як Свобода, то взагалі провокатори. Читаєш і дивуєшся, хто тим людям так мізки попромивав. Договорились до того, що українська інтелегенція може бути й російськомовною, бо не визначається мовою... Взагалі, заклики до втілення в життя націоналізму, в т.ч. спілкування українською мовою, розглядається, як "рука москви" та "паростки нацизму". І це в більшості - кияни. На сході ситуація певно взагалі трагічна...

  Маса цікавих дописів, перегляньте теми про ОУН-УПА та 14 жовтня, вам волосся дибки стане!

  Та меншн з тим, пес гавкає, а караван іде. Ці старенькі люди варті більшої подяки. І добре, що ми це знаємо.

  Слава Нації!

  ПС На дописи Бораччо та вкорнілова не марнуйте часу. Важкий невиліковний трафунок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.18 | Мірко

   Героям Слава!

   Сервус, пані Талю
   На цім сайті різні люди. На загал це такі що своїх поглядів не міняють. Так що не денервуйтеся. Дивіться на це як на акваріюм, де в повній безпеці можна стежити за різнородними рибками, і вивчити їхні звички. Це так під рубрикою Знай Ворога.
   А так, для хвилевого поліпшення настрою дивіться тут і відгукніться:
   http://www.minjust.gov.ua/?do=d&did=8004&sid=discuss
   Слава Україні
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.20 | Таля

    Велике прохання модераторам...

    Було б дуже гарно з вашої сторони вказати на причину знищення дописів. Трохи дивно виглядає "фільтрована свобода слова" на Майдані, про що доречі вже часто говорять на інших форумах...

    ПС Пане Мірку, що такого кримінального було в цьому дописі та у вашій відповіді на нього, щоб його стерли? :)
  • 2006.10.18 | Art

   Re: Свобода?

   це ти дарма, бо якраз "Свобода" і зробила нйбільше для організації свята. А юдо-ліберали (Пора, УНП, Собор) - тупо злиняли з цієї теми
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.19 | 123

    Re: Свобода?

    Art пише:
    > це ти дарма, бо якраз "Свобода" і зробила нйбільше для організації свята. А юдо-ліберали (Пора, УНП, Собор) - тупо злиняли з цієї теми

    Ага, і що цікаво -- Свобода зробила для маршу ветеранів УПА більше, ніж самі ветерани УПА. До чого б це... :)
   • 2006.10.20 | Мірко

    Re: Свобода?

    Думаю що на ваше питання я дав короткий список менш-білш нац-патріотів. Тут особистостей не дискусується.
    Якби не було, самі розпізнаєте. ;)
 • 2006.10.20 | Таля

  Re: Покрова, нотатки молодого націоналіста

  Ще одна стаття про святкування 14-го:

  http://www.ridnaukraina.com/view.aspx?type=news&lang=1&nid=373&id=93


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua