МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пєдя "ізоблічає"

10/17/2006 | kotygoroshko
Симоненко: Украина продает оружие Грузии

17 октября 2006 | 14:29
Подробности
По материалам: РИА "Новости"

Лидер фракции компартии в Верховной Раде Петр Симоненко заявил, что Украина осуществляет продажу оружия в Грузию.

"Украина уже поставила 40 танков в Грузию, которая сейчас находится в состоянии конфликта с Россией", - сказал Симоненко журналистам во вторник.

Он отметил, что официальный Киев "подставляет себя под серьезные международные санкции, продавая оружие в страны, в которых происходят конфликты".

По словам Симоненко, фракция коммунистов инициирует создание в парламенте следственной комиссии по фактам незаконной продажи оружия за рубеж.

http://podrobnosti.ua/power/intpol/2006/10/17/358249.html

Відповіді

 • 2006.10.17 | terrykoo

  Re: Пєдя "ізоблічає"

  Іноді диву даєшся яке воно вбоге це Пєтенятко, - дивіться, часом, воно навіть Вітрянку хоче переплюнути! :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.17 | Analytik

   Точно. Клініка.

   От, треба Пєтю замордувати тепер за цю брехню і скрізь йому згадувати: БРЕХУН.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.17 | observer

    Поспівчувайте краще чуваку

    Це його істерика перед кремлем "малиш, я же лучше сабакі (мороза)!"
 • 2006.10.17 | Analytik

  А система работает

  Ющенко продал 40 танков Грузии
  17.10.2006 12:56


  Продавая оружие в страны, в которых происходят конфликты, официальный Киев подставляет себя под серьезные международные санкции.

  Об этом заявил сегодня лидер фракции КПУ Петр Симоненко. Он отметил, что, по его сведениям, Украина уже поставила 40 танков в Грузию, которая сейчас находится в состоянии конфликта с Россией.

  В связи с этим, по мнению П.Симоненко, Верховная Рада должна отделить президента Украины, принимающего такие решения, от вопросов, связанных с поставкой оружия, и контроля над предприятием "Укрспецэкспорт".

  РБК -Украина
 • 2006.10.17 | Адвокат ...

  Нічого дивного. Це охвормлена, затведжна стратеґія КПУ.

  Коротко її смисл полягає в активному лобіюванні інтересів Моцькальщини в Україні та спонуканні України до повернення в коло сателітів моцькальського імперіялізму. А тако ж у шаленій протидії будь яким европейським устремлінням України.

  Хвактично, "коміки" здійснюють свою стратеґію у координації з "социками" та "проґресуючими вєтрянками". На тріох, та-сазать. Координацію здіснює Кремль. Зокрема шляхом "інтелектуальної допомоги": то Роґозіна в Україну на гастролі надішле, чо Чєрномирдіну гучність увімкне. А "тріїця" збезпечує масовку, кордебалет та хор. Певна строкатіть "тріїці" сприяє практично повному контролю за всим совково-зорієнтованим людом в Україні.

  Але останнім часом "тріїця" стала потроху втрачати контроль над своїми підопічним на користь "прусаків". Останні діють "самі по сєбє". Час від часу користаючи схильність моцькалів підтримувати будь що, аби воно шкодило Українській Державі, за ради досягнення своїх політичних та меркантильних цілей.


  Зусиллями "тріїці" та "прусаків" українське суспільство на зовні виглядає доволі шизофренічно: більшість публікуму прагне до Европи і одночасно є катеґорично проти вступу до НАТО.


  Показово, що "коміки", "социки" та "прусаки", попри значну між собою відмінність, утворили СРАКУ. Як що б додати до того злоякісного новоутворення ще й "проґресуючих вєтрянок", ми отримаємо антиукраїнський квартет у законодавчій гільці української влади. А з огляду на те, що практично усю виконавчу гілку владу підкорили "прусаки", можна стверджувати, що віновлення моцькальського контролю над українською владою фхвормлене де-юре.

  Без надії, але си сподіваю, що ті політичні сили, що об`єднали сь були на боротьбу з ку-чмі-змом у 2004 році, засвоять цей урок.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua