МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Естонський парлямент сумнівається в легітимності Путіна

10/18/2006 | Роост
Антигрузинська кампанія в РФ ставить під сумнів легітимність російської державної влади. Така заява міститься у спеціяльному документі, прийнятому у вівторок парляментом Естонії (Рійгікогу).
http://www.ugraina.org/news/read/1920.htm

За прийняття заяви про російсько-грузинські відносини проголосували 73 депутати парляменту (проти - один, депутат Шехавцов). У документі засуджуються ксенофобія і прояви расизму в РФ.

Естонці закликають федеральну владу Москви скасувати санкції проти Грузії і поновити нормальні дипломатичні взаємини. Депутати також вважають, що в останні тижні РФ необгрунтовано здійснювала економічну та соціяльну бльокаду Грузії та її громадян, серед яких десятки тисяч етнічних великорусів.

"Крім того, в Російській Федерації переслідуються грузинські громадяни, різні органи російської влади та ЗМІ розпалюють антигрузинські настрої і під сумнів ставиться легітимність державної влади", - відмічає Рійгікогу.

Між тим, молдавські та українські депутати відмовилися критикувати Москву напередодні зими. Парламентська асамблея ГУАМ, яка зібралася на перше засідання в Кишинеу, відхилила пропозицію грузинського спікера Ніно Бурджанадзе обговорити та засудити дії РФ по відношенню до Тбілісі.

За матеріялами http://www.korrespondent.net/main/167486

Відповіді

 • 2006.10.18 | vvkornilov

  Re: Естонський парлямент сумнівається в легітимності Путіна

  ну й що?
  Кого взагалі цікавить еесті точка зору? Це раз.
  Два. Естонія сама проводить етнофобську політику, хоча останнім часом ситуація істотно поліпшилася, посиленно фінансує і державно і приватно вивчення російської...а то Суомі, Швеція та Ойре не гумові...
 • 2006.10.18 | Хвізик

  влада Путіна в москві - все рівно, як влада мюллера в германії п

  після падіння нацизму
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.18 | vvkornilov

   Re: влада Путіна в москві - все рівно, як влада мюллера в германії п

   до певної міри можу із вами погодитися.
   Ну то й що? Чого ми маємо, або хтось, вказувати росіянам, як їм жити? Це є комплекс меншовартості. У нас своя реальність, свої питання, проблеми, перспективи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua