МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Уряд проффесіоналів зірвав опалювальний сезон в Україні

10/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Виступаючи сьогодні у Верховній Раді, заступник керівника фракції БЮТ Микола Томенко звернув увагу на критичну ситуацію, яка склалася на сьогодні в системі місцевого самоврядування стосовно фактичного зриву опалювального сезону в Україні.

«На сьогоднішній день депутати місцевих рад та міські голови є заручниками абсолютного непрофесіоналізму та непідготовленості до опалювального сезону Уряду загалом і Міністерства палива та енергетики зокрема», - зазначив Томенко. Він наголосив, що подібної ситуації, коли б державна компанія «Газ України» на початок опалювального сезону не довела інформацію щодо лімітів на використання газу і не виставила офіційних цін, не було за всі роки радянської та незалежної України.

«Тому на сьогодні, фактично, відбувається незаконний відбір газу в містах обласного підпорядкування, оскільки жоден міський голова і жодна міська рада не знає реальної ціни на газ», - зауважив народний депутат, додавши, що Міністерство палива та енергетики вже другий тиждень переносить нараду представників обласних і місцевих організацій щодо цього питання.

«Де той професійний підхід в енергетичній сфері Уряду Януковича, про який ми чули? Ми пережили найбільш «патріотичний» «Нафтогаз України», тепер переживаємо найбільш «професійний» «Нафтогаз України», коли експерти говорять про те, що вже під час переговорного процесу ставиться питання про зменшення ціни на транспортування газу», - зазначив Томенко.

У зв’язку з цим фракція БЮТ вимагає на цьому тижні публічно заслухати у Верховній Раді інформацію представників Уряду стосовно результатів переговорів з Росією щодо умов транспортування та цін на газ.

«Або Уряд нам скаже, що він абсолютно не готовий до розв’язання кризової ситуації з опалювальним сезоном в Україні, і тоді нам доведеться вживати екстрених заходів реагування для вирішення цієї проблеми. Або Верховна Рада має самостійно прийняти рішення про абсолютну непідготовленість та незадовільну роботу Уряду в цьому напрямку», - підсумував Микола Томенко.

Відповіді

  • 2006.10.21 | НТВ

    Re: Уряд проффесіоналів зірвав опалювальний сезон в Україні

    Дорогой Виктор Федорович!Убедительно вас прошу-не делайте мне"покращання життя уже сьогодні".Оставьте,пожалуйста,так,как было при "оранжевом шабаше".Иначе, я эту зиму не переживу.
  • 2006.10.24 | eddy

    Re: Уряд проффесіоналів зірвав опалювальний сезон в Україні

    Проффесор-Витя Бандюкович! Пока тебя снова не вынес народ..., иди по-хорошему, в отставку, со своим проффезаровым и всеми проффесионалами!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua