МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міський голова нарешті має всіх заступників

10/19/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Щойно закінчилась сесія Ірпінської міської ради, яка має суттєво вплинути на подальшу роботу виконавчих органів влади. Оскільки тривалий час міський голова не могла дійти згоди з депутатами щодо призначення першого заступника, як компроміс голови з найбільшою фракцією у міській раді (фракція Блоку Юлії Тимошенко), було прийняти рішення внести зміни до штатного розкладу та скасувати посаду першого заступника і ввести посади двох заступників.

За традицією в Ірпені перший заступник міського голови відповідав за житлово-комунальне господарство та архітектуру і капітальне будівництво.

Кандидатура мера – Наталія Матвійчук (має дві вищі освіти – інженер комунального господарства та юрист, має досвід роботи як в міському комунальному господарстві (в місті Рівному), так і в наданні послуг з керування підприємствами) була підтримана всіма фракціями, однак найбільша з них – Блок Юлії Тимошенко – висловила претензії, що БЮТ не представлений у вищій місцевій владі. Тому міський голова Мирослава Свистович пристала на пропозицію БЮТ щодо введення посади ще одного заступника, якому відійдуть питання архітектури й капітального будівництва. На цю посаду Блок Юлії Тимошенко запропонував Бориса Кузьомка, працівника Київської міської державної адміністрації, головного спеціаліста Комунального підприємства „Житлобудінвест – УКБ”.

Обидві кандидатури були проголосовані переважною більшістю голосів, і тепер всі сподіваються, що робота виконавчих органів влади на багатьох напрямках стане ефективнішою, оскільки з’являться відповідальні, які „розвантажать” міського голову.

Відповіді

 • 2006.10.19 | Volodymir

  Re: Міський голова нарешті має всіх заступників

  незрозуміло:
  - був перший зам без замів?
  - посаду розбили на дві, щою одна людина працювала, інша представляла? Звісно, поєднання комуналки і будівництва (отже - земельних та подібних аитань) є хворобою цієї держави. Але не зрозумілі функції представника;
  - чи внесені зміни до штатного розкладу? Чи є розрахунки бюджетної ефективності видатків на двох фахівців, там де раніше працювала одна?
  - чи дивився хто представнику у очі, як це робилося із замом Луценка;
  - навіщо взагалі такі новини на тлі інших подій сьогодняшнього дня? Демонстрація гнучкості, вдалого залучення фахового кадру у діла будівництва за кошти населення? Імхо, новина важлива, своєчасна і має повчальний сенс.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.19 | Михайло Свистович

   Re: Міський голова нарешті має всіх заступників

   Volodymir пише:
   > незрозуміло:
   > - був перший зам без замів?

   був перший зам і два зами (їх вже призначили раніше, а першого забанили), а стало чотири зами без першого зама.

   > - посаду розбили на дві, щою одна людина працювала, інша представляла?

   Ні, розділили повноваження, які колись належали одній людині.

   > - чи внесені зміни до штатного розкладу? Чи є розрахунки бюджетної ефективності видатків на двох фахівців, там де раніше працювала одна?

   Внесені. Є.

   > - чи дивився хто представнику у очі, як це робилося із замом Луценка

   дивилися в очі усім

   > - навіщо взагалі такі новини на тлі інших подій сьогодняшнього дня?

   Щоб було. Бо просять. Прямо тут.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua