МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шо мінє розказали про Тимошенко. Ой, шо мінє розказали про Юлю.

10/20/2006 | Михайло Свистович
Шо вона почала влізати у поточні справи партії, і шо їй вже не треба доводити поганість багатьох депутанів від БЮТу на місцях та пояснювати, що списки формувалися ...не дуже правильно :) І що вона на крайняк готова сама відмовитися від послуг особливо поганих навіть, якщо це загрожує їй втратою влади в якійсь раді.

Тут вже хтось наводив слова Юлі, що вона боротиметься за якість, а не за кількість. Поговоривши з деякими ВІПами з БЮТу я побачив, що так думає не лише ЮВТ. Вони кажуть: "Пріоритет - рейтинг Тимошенко". І розуміють, що задля цього рейтингу краще визнати деяких "своїх" при владі "не своїми", ставши до цих "своїх" в опозицію чи відмовившись від їх послуг, аніж тішитися владою з червоним серцем на білому тлі у якомусь Зажопинську, яка (влада) своїм перебуванням при владі, завадить самій Тимошенко прийти до влади.

Відповіді

  • 2006.10.20 | Уляна

    Уж очєнь ета шиворот-навиворот

    Спочатку помітити "любих друзів" у інших, а потім у себе. Спочатку вибиратися в депутати, а потім вникати в поточні справи.

    Михайло Свистович пише:
    > Шо вона почала влізати у поточні справи партії, і шо їй вже не треба доводити поганість багатьох депутанів від БЮТу на місцях та пояснювати, що списки формувалися ...не дуже правильно :) І що вона на крайняк готова сама відмовитися від послуг особливо поганих навіть, якщо це загрожує їй втратою влади в якійсь раді.
    >
    > Тут вже хтось наводив слова Юлі, що вона боротиметься за якість, а не за кількість. Поговоривши з деякими ВІПами з БЮТу я побачив, що так думає не лише ЮВТ. Вони кажуть: "Пріоритет - рейтинг Тимошенко". І розуміють, що задля цього рейтингу краще визнати деяких "своїх" при владі "не своїми", ставши до цих "своїх" в опозицію чи відмовившись від їх послуг, аніж тішитися владою з червоним серцем на білому тлі у якомусь Зажопинську, яка (влада) своїм перебуванням при владі, завадить самій Тимошенко прийти до влади.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.20 | Горицвіт

    якщо це якось проявиться, то чудово

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.20 | Уляна

      Чудо!!! Всім увага! Велике чудо! ... якщо Горицвіт пояснить.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.20 | Горицвіт

        велике

        Слово "чудово" означає "дуже добре", а не "прояв чуда".

        Чому виключення з партії поганих депутатів є добре?
        (1) Визнається помилка, що їх включили. Адже їхня поганість була видна і до виборів.
        (2) Ускладнюється подальша політична кар'єра тих поганих депутатів.
        (3) Показується, що "справедливість є" :-)

        Ясно що не треба було включати, і не треба було приймати дебільний закон про місцеві вибори, і що цілі фракції навряд чи виключать з партії, як тут уже написали. І про список БЮТ в Київраду тут писалося перед виборами, в тому числі я писав, але хто це послухав?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.20 | Уляна

          Потяг пішов, літак полетів.

          А мене пробують спокусити квитком, та ще й рекламують, що то був бізнес-клас. В дитячий садочок з таким підходом. Литвин, до речі, теж признавав поганість свого списку ще кілька місяців тому. Публічно і голосно. Теж кричати "Чудо"? Те, що Литвину дали прочухана, є дійсно добрим. "Справедливість є!" Це стосується і Юлії Тимошенко. Я маю наувазі і прочухана, і справедливість.

          Горицвіт пише:
          > Слово "чудово" означає "дуже добре", а не "прояв чуда".
          >
          > Чому виключення з партії поганих депутатів є добре?
          > (1) Визнається помилка, що їх включили. Адже їхня поганість була видна і до виборів.
          > (2) Ускладнюється подальша політична кар'єра тих поганих депутатів.
          > (3) Показується, що "справедливість є" :-)
          >
          > Ясно що не треба було включати, і не треба було приймати дебільний закон про місцеві вибори, і що цілі фракції навряд чи виключать з партії, як тут уже написали. І про список БЮТ в Київраду тут писалося перед виборами, в тому числі я писав, але хто це послухав?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.20 | Горицвіт

            Re: Потяг пішов, літак полетів.

            Сильно сперечатися я не буду. Краще краще, ніж гірше. Але краще вигнати поганого, ніж не вигнати. Інше питання, що ніхто нікого поки що не виганяє, а просто до Михайла дійшла якась чутка.

            Методологічно, мені здається, якщо хтось із них робить щось добре, чи навіть заяву робить гарну (в деяких випадках і заява може бути позитивною), то треба підтримувати ці дії. Ми не є політики, в яких є чітко і персонально визначені вороги. Мені особисто байжуже, тимошенко, петренко чи іваненко - всі теперішні політики ДУЖЕ ПОГАНІ. І що далі?



            Уляна пише:
            > А мене пробують спокусити квитком, та ще й рекламують, що то бізнес-клас. В дитячий садочок з таким підходом. Литвин, до речі, теж признавав поганість свого списку ще кілька місяців тому. Публічно і голосно. Теж кричати "Чудо"? Те, що Литвину дали прочухана, є дійсно добрим. "Справедливість є!" Це стосується і Юлії Тимошенко. Я маю наувазі і прочухана, і справедливість.
            >
            > Горицвіт пише:
            > > Слово "чудово" означає "дуже добре", а не "прояв чуда".
            > >
            > > Чому виключення з партії поганих депутатів є добре?
            > > (1) Визнається помилка, що їх включили. Адже їхня поганість була видна і до виборів.
            > > (2) Ускладнюється подальша політична кар'єра тих поганих депутатів.
            > > (3) Показується, що "справедливість є" :-)
            > >
            > > Ясно що не треба було включати, і не треба було приймати дебільний закон про місцеві вибори, і що цілі фракції навряд чи виключать з партії, як тут уже написали. І про список БЮТ в Київраду тут писалося перед виборами, в тому числі я писав, але хто це послухав?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.21 | Уляна

              Фантики цінуються в пісочниці

              Горицвіт пише:
              > Сильно сперечатися я не буду. Краще краще, ніж гірше. Але краще вигнати поганого, ніж не вигнати. Інше питання, що ніхто нікого поки що не виганяє, а просто до Михайла дійшла якась чутка.

              Посперечаємося, які фантики цінніші? "На мякине не проведешь", як кажуть росіяни.

              Ці тьоті і дяді з БЮТ ще мали наглість висувати передвиборчі претензії Єханурову з приводу поганого виступу Олімпійської збірної на останній Олімпіаді. Та на другий день після невдалих виступів, членів команди виганяли!!! Чудовий хід?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.10.21 | samopal

                Фантики і фанатики

                Тьоті і дяді з БЮТ висували багато різних претензій. До них висували ще більше. Поки-що реагують лише у БЮТ. Ось тепер і Пинзеник зачухався. А блок Єханурава пройшов до парляменту, обманюючи своїх виборців. Це йому не допомогло перемогти "голубих", зате дозволило знівелювати перемогу "помаранчевих". Тепер вони, користуючись "шаленою довірою на рівні прохідного бар'єру" пробують розвалити ще й опозицію.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.10.21 | Уляна

                  Слідкувала. Не висували.

                  Хоча того ж Томенка можна будо періщити поміж очі Гринджолами у відповідь на "Олімпіаду". На вибори треба було іти якомога тихіше відносно одні одних.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.10.21 | samopal

                    Слідопити

                    Я щось протягом останнього року Вас на цьому хворумі не бачив. Може нік змінили? А Томенка та Гринджоли Вам тре було спробувати "періщити" ще у листопалі-грудні 2004-го. A якщо вже пригадувати часи "помаранчевої єдності", то одразу спливає своєчасна та виважена залєпуха одного безсмертного лідера народної довіри - "шантажистка!"
              • 2006.10.21 | Горицвіт

                ми напевно про різне

  • 2006.10.20 | samopal

    Чіво тока нє расказивают

    Михайло Свистович пише:
    ...вона на крайняк готова сама відмовитися від послуг особливо поганих навіть, якщо це загрожує їй втратою влади в якійсь раді.

    Тобто, це означає, що сподіватися на "задекларований" політрехвормою імперативний мандат марно. Чи він стосувався (мав стосуватися) лише депутатів ВР. Кого ж тоді представлятимуть у радах "позахрякційні" депутати?

    Михайло Свистович пише:
    задля цього рейтингу краще визнати деяких "своїх" при владі "не своїми", ставши до цих "своїх" в опозицію чи відмовившись від їх послуг

    То якщо хтось у Зажопинську не виконує рішення відповідних (за статутом) "органів партії", то ж його можна (і треба) похєріть з партії, а тоді "зі списків". Чи у ті списки можна було потрапити як попало (з формальної, а не фінансової точки зору) і потім імєть "рєшенія партіїї" ввіду без жодних для себе наслідків. І як тоді можна "віддати владу" (і кому?), якщо кількість мандатів від партії чи блоку не зміниться? Це вже почалося "похєріваніє" політреформи де факто, без усяких-там рішень усяких Конституційних Судів?
    А може мова йде про ті випадки, коли люди персонально обиралися на "одномандатні" посади без усяких "списків", а просто "від блоку". Ось, як мери, наприклад. Тоді формулювання "стати до цих "своїх" в опозицію чи відмовившись від їх послуг" виглядає якось адекватніше. Тоді таких "особєй" офіційно виключають із партії, а її фракція у відповідній раді переходить у опозицію до цієї "посади". Таким чином може статися, що більшість якоїсь міськради перейде в опозицію до мера, що є нормальною демократичною практикою і рано чи пізно повинна призвести або до відставки мера, або до розпуску міськради. Або до широкої коаліції :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.20 | ОРИШКА

      Какая гадость - эти наши выборы по спискам!

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.20 | Мірко

        Ага, якраз

      • 2006.10.20 | Уляна

        Exactly!

        От балатувалася б собі Юля Тимошенко в моєму окрузі по мажоритарці, запросто віддала б за неї голос. За Юльство у вигляді партії - я не проголосую в жодному випадку.
    • 2006.10.20 | mala

      Все значно простіше.

      samopal пише:

      > А може мова йде про ті випадки, коли люди персонально обиралися на "одномандатні" посади без усяких "списків", а просто "від блоку". Ось, як мери, наприклад. Тоді формулювання "стати до цих "своїх" в опозицію чи відмовившись від їх послуг" виглядає якось адекватніше. Тоді таких "особєй" офіційно виключають із партії, а її фракція у відповідній раді переходить у опозицію до цієї "посади". Таким чином може статися, що більшість якоїсь міськради перейде в опозицію до мера, що є нормальною демократичною практикою і рано чи пізно повинна призвести або до відставки мера, або до розпуску міськради. Або до широкої коаліції :)

      тут аби бютівці просто почали себе по закону поводити, а не переходити в опозиції чи в позиції :) Імперативний мандат діє лише в ВР, але це їй також не допомогло ;)
    • 2006.10.20 | Volodymir

      БЮТ уже получил решение судов по исключенным депутатам

      Движения очевидные. ВиПыж не тупые, не делать очевидного.
      Это уже даже когда не тактика: готовим ся к выборам,
      а постфактум:
      от рук отбились, обязательсва коночены исполнением,
      процедуры бросают тень,
      развод оформлять и по суду не получается,
      но поговорить не мешает.
      ЗЫ. Лучше поздно, чем никогда (С) Аня Каренина
    • 2006.10.20 | Михайло Свистович

      Re: Чіво тока нє расказивают

      samopal пише:
      >
      > Тобто, це означає, що сподіватися на "задекларований" політрехвормою імперативний мандат марно. Чи він стосувався (мав стосуватися) лише депутатів ВР.

      Ви ж чудово знаєте, що імперативний мандат є лише у ВР, але й там фактично е діє.

      >
      > То якщо хтось у Зажопинську не виконує рішення відповідних (за статутом) "органів партії", то ж його можна (і треба) похєріть з партії, а тоді "зі списків".

      "Зі списків", тобто з депутатів, вже нікого не викинеш.

      > А може мова йде про ті випадки, коли люди персонально обиралися на "одномандатні" посади без усяких "списків", а просто "від блоку".

      Мова йде про списки.

      > Тоді формулювання "стати до цих "своїх" в опозицію чи відмовившись від їх послуг" виглядає якось адекватніше. Тоді таких "особєй" офіційно виключають із партії, а її фракція у відповідній раді переходить у опозицію до цієї "посади".

      Так само адекватно виглядає і з депутатами. І взагалі мова йшла саме про депутатів, бо БЮТівських мерів - одиниці.
  • 2006.10.20 | Чучхе

    "Нє вєрю!" ((с) Станісловський)

    із викинутих із напівпрохідної частини партійного списка немає жодного бізнесюка, а тільки усілякі інтелігентики і моральні авторитети на ктшталт Шовкошитного.
  • 2006.10.20 | damoradan

    Re: Шо мінє розказали про Тимошенко. Ой, шо мінє розказали про Юлю.

    Что понимается под "плохим депутатом" от БЮТ? Есть такие варианты:

    - Уголовник. Тогда им должна заниматься прокуратура, а не партия.
    - Голосующий за "плохие" решения, принятые большинством фракции БЮТ. Тогда он, по идее, верный солдат партии. Не откажется же БЮТ от целых фракций. Например, в Киевсовете, где БЮТ голосует за дерибан земли вместе с Черновецким и поддерживающими его фракциями.
    -Голосующий за "хорошие" решения, не поддержанные фракцией БЮТ. Ну если на уровне Рады еще можно с таким разбираться, то на местах на каждый такой случай времени не хватит.
    -Голосующий за "плохие" решения, не поддержанные фракцией БЮТ. Да, тут можно и нужно "принимать меры", но только если "послужной список" депутата в этой сфере действительно поганый.

    Честно говоря, наибольший ущерб рейтингу БЮТ приносят непопулярные решения, поддержанные всей или большинством фракции, а изгнание отдельных "плохих" депутатов сильно эту ситуацию не исправит. В следующий раз просто нужно людей нормальных подбирать.

    Президентский рейтинг Тимошенко не так сильно зависит от действий местных фракций БЮТ, а тем более отдельных депутатов. Это во-первых. Во-вторых, если БЮТ поставил главной целью следующих нескольких лет президентство Тимошенко, то я сильно разочарован. Основной целью должна быть работа на разгон парламента и приход к власти в правительстве.

    Суммируя все сказанное, сильно сомневаюсь в том, что описанные Вами беседы с БЮТ выльются в серьезную кампанию.
  • 2006.10.20 | BIO

    Спецом для Свистовича симпатично пишу нестираемыми чернилами.

    Приємним подарунком до 100річного ювілею відомої
    політбабусі була звістка про отримання ею останього
    можливого проценту рейтингу серед вцілілих ветеранів
    Майдану. Близьки та родичи не хтіли спочатку хвилювати
    стареньку але представник Проводу Паханату сказав передаючи
    маляву з цїєю звісткою шо це не по поняттях тож погодилися
    одностайно, вибачте, одногуртово порадувати наостанок
    довгоочикуваною перемогою - вона того мабуть варта.
  • 2006.10.20 | Shooter

    Цікаво - бандюків із фракції БЮТ у ВР теж виключать?

    Бо саме з їх набору туди і почався крах помаранчевої революції.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.20 | damoradan

      Конечно!!!

      Как только генпрокуратура докажет, что в составе фракции есть бандиты.

      А проблемы у оранжевой революции начались раньше - когда почетный председатель одной партии разогнал коалиционное правительство оранжевых в интересах (как он их тогда понимал) своей партии. Под Ваши апплодисменты.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.20 | Shooter

        Бєз базара.

        damoradan пише:
        > Как только генпрокуратура докажет, что в составе фракции есть бандиты.

        Вашу точку зору зрозумів. Васадзе, Абдулінн, Губський, Хмельницький, Гапочка, Буряк, етс. - це звісно ніякі не бандюки і не відверті кучморилі, а законопослушні громадяни - справжні барци за щастя народа. Більше питань до Вас немає.

        Натомість суд, доречі, вже встановив, що в складі БЮТ є кілька відвертих брехунів, якщо вже на те пішло.

        > А проблемы у оранжевой революции начались раньше - когда почетный председатель одной партии разогнал коалиционное правительство оранжевых в интересах (как он их тогда понимал) своей партии.

        Брехати не гарно (с)
        Бо
        а) Юля бандюків активно записувала у фракцію БЮТ ще навесні-влітку 2005
        б) почесний голова партії запропонував тов. Тимошенко цілком прийнятливий та розумний компроміс як умову її подальшего ПМ-ств. Компроміс був відкинутий саме Юлею - як і у вересні, так і в подальшому.

        Результат всім відомий.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.20 | damoradan

          Re: Бєз базара.

          Shooter пише:
          > damoradan пише:
          > > Как только генпрокуратура докажет, что в составе фракции есть бандиты.
          >
          > Вашу точку зору зрозумів. Васадзе, Абдулінн, Губський, Хмельницький, Гапочка, Буряк, етс. - це звісно ніякі не бандюки і не відверті кучморилі, а законопослушні громадяни - справжні барци за щастя народа. Більше питань до Вас немає.

          А я и не думал, что Вы будете меня спрашивать. Что не мешает мне комментировать Ваши посты. Не для Вас, а для других, для самого себя в конце концов.

          Кучморыла и бандиты - это разные вещи. А у нас презумпция невиновности. Если Вашими визгами Вы хотите заглушить тот факт, что за время пребывания в БЮТ упомянутые Вами господа ничем себя не запятнали, то у Вас это плохо получается.
          >
          > Натомість суд, доречі, вже встановив, що в складі БЮТ є кілька відвертих брехунів, якщо вже на те пішло.

          Тут пришло время вспомнить Лазаренко и ЕЭСУ. Потому что любые судебные решения, не имеющие отношения к рассматриваемому вопросу, являются для Вас приемлемыми аргументами.
          >
          > > А проблемы у оранжевой революции начались раньше - когда почетный председатель одной партии разогнал коалиционное правительство оранжевых в интересах (как он их тогда понимал) своей партии.
          >
          > Брехати не гарно (с)

          Не используйте эту детскую фразу всуе. Мы говорим не о фактах, а об их интерпретации, а она не может быть правильной или ложной.

          > Бо
          > а) Юля бандюків активно записувала у фракцію БЮТ ще навесні-влітку 2005
          > б) почесний голова партії запропонував тов. Тимошенко цілком прийнятливий та розумний компроміс як умову її подальшего ПМ-ств. Компроміс був відкинутий саме Юлею - як і у вересні, так і в подальшому.

          И правильно сделала, потому что ей предложили капитулировать. Перед ничтожествами и лузерами, что и подтвердила избирательная компания, ее результаты, а также результаты "коалиционных переговоров".

          > Результат всім відомий.

          Да - Ющ с НУ в заднице.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.20 | Shooter

            Так, так, Ваша задниця мілкіша

            Причина без сумніву варта радости.

            damoradan пише:
            > Shooter пише:
            > > damoradan пише:
            > > > Как только генпрокуратура докажет, что в составе фракции есть бандиты.
            > >
            > > Вашу точку зору зрозумів. Васадзе, Абдулінн, Губський, Хмельницький, Гапочка, Буряк, етс. - це звісно ніякі не бандюки і не відверті кучморилі, а законопослушні громадяни - справжні барци за щастя народа. Більше питань до Вас немає.
            >
            > А я и не думал, что Вы будете меня спрашивать. Что не мешает мне комментировать Ваши посты. Не для Вас, а для других, для самого себя в конце концов.

            Так, так. Спробуйте для себе розібратися - чому саме вступання кучморилого бандюка в ряди БЮТ відразу з нього робить зразкового борця за народне щастя. Не інакше як благодать відповідного характеру з Юлі на них сходить...

            > Кучморыла и бандиты - это разные вещи.

            Як і бандити та бандюки.

            > А у нас презумпция невиновности.

            Звісно. Тому і Ахмєтов, і Янукович, і Коломойський, і решта великих, середніх та дрібних бандюків, бандитів, кучмонавтів та їхньої обслуги, які не були під судом - це, звісно, зразкові громадяни та чесні бізнесмени - тире борці за народне щастя.

            > Если Вашими визгами Вы хотите заглушить тот факт, что за время пребывания в БЮТ упомянутые Вами господа ничем себя не запятнали,

            Зовсім - як, наприклад, Осика в Черкасах. І чого ж тоді піжон Бродський (до весни 2006 - один з лідерів БЮТ) так кіпішував - не зрозуміло. Ще й давав точне визначення Юліним "любим друзям" - мародери...мабуть, наклепи зводив. Хоча, виходячи з того, що суд не визнав їх за наклеп, говорив щиру правду.

            > то у Вас это плохо получается.

            так, так, я визнаю: перебування в БЮТ є видом благодаті, яка видає індульгенію на всі гріхи - минулі, теперішні чи майбутні.

            Без сумніву.

            > > Натомість суд, доречі, вже встановив, що в складі БЮТ є кілька відвертих брехунів, якщо вже на те пішло.
            >
            > Тут пришло время вспомнить Лазаренко и ЕЭСУ. Потому что любые судебные решения, не имеющие отношения к рассматриваемому вопросу, являются для Вас приемлемыми аргументами.

            Звісно - будь-які факти, які мають стосунок до обоговорюванної теми - в даному випадку фракції БЮТ у ВР, являються цілком приємливими аргументами. На відміну від застосованого Вами вище підходу "докажи, що не верблюд".

            > > > А проблемы у оранжевой революции начались раньше - когда почетный председатель одной партии разогнал коалиционное правительство оранжевых в интересах (как он их тогда понимал) своей партии.
            > >
            > > Брехати не гарно (с)
            >
            > Мы говорим не о фактах, а об их интерпретации, а она не может быть правильной или ложной.

            Гм...я розумію, що активний запис бандюків-кучмонавтів в свою фракцію Юля подавала як "потрібно мати людей в регіонах, де є популярним Янукович". І її виборець це заввиграшки хавав - Сама ж сказала.

            Хоча фактом є те, що ну очєнь уж дєньги були нужни для майбутньої передвиборчої кампанії - от і застосовувася типово проституцький шлях "заробітку" на неї.

            > > Бо
            > > а) Юля бандюків активно записувала у фракцію БЮТ ще навесні-влітку 2005

            Я радий що Ви не заперечили проти цього факту.

            > > б) почесний голова партії запропонував тов. Тимошенко цілком прийнятливий та розумний компроміс як умову її подальшего ПМ-ств. Компроміс був відкинутий саме Юлею - як і у вересні, так і в подальшому.
            >
            > И правильно сделала, потому что ей предложили капитулировать.

            Ще раз нагадаю "дитячу фразу": брехати не гарно. Бо їй запропонували забрати нефеективних Тєрьохіна, Турчинова і Томенка, забравши натомість "любих друзів". І не починати міжусобну війну, яка за півроку підвищила рейтинг яників з 16% до 32% на виборах, і яка поставила хрест на Юлиному прагенні навіть не те, що мати владу одноосібно, а взагалі бути у владі.

            > Перед ничтожествами и лузерами, что и подтвердила избирательная компания, ее результаты, а также результаты "коалиционных переговоров".

            Хе-хе :) "дятлу дятлове".

            Все це підтвердило єдине: Юлі самій влади ніколи не бачити.

            > > Результат всім відомий.
            >
            > Да - Ющ с НУ в заднице.

            А Юля при владі? Ви (та іже) ж так це полум'яно всім обіцяли...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.20 | damoradan

              Re: Так, так, Ваша задниця мілкіша

              Shooter пише:
              > Причина без сумніву варта радости.
              >
              > damoradan пише:
              > > Shooter пише:
              > > > damoradan пише:
              > > > > Как только генпрокуратура докажет, что в составе фракции есть бандиты.
              > > >
              > > > Вашу точку зору зрозумів. Васадзе, Абдулінн, Губський, Хмельницький, Гапочка, Буряк, етс. - це звісно ніякі не бандюки і не відверті кучморилі, а законопослушні громадяни - справжні барци за щастя народа. Більше питань до Вас немає.
              > >
              > > А я и не думал, что Вы будете меня спрашивать. Что не мешает мне комментировать Ваши посты. Не для Вас, а для других, для самого себя в конце концов.
              >
              > Так, так. Спробуйте для себе розібратися - чому саме вступання кучморилого бандюка в ряди БЮТ відразу з нього робить зразкового борця за народне щастя. Не інакше як благодать відповідного характеру з Юлі на них сходить...

              Я такое говорил? Кто такое говорил? Зачем Вы приписываете своим оппонентам то, чего они не говорили? Благодать не сходит, но и наывать бандитами людей просто так не стОит.
              >
              > > Кучморыла и бандиты - это разные вещи.
              >
              > Як і бандити та бандюки.

              В чем разница?
              >
              > > А у нас презумпция невиновности.
              >
              > Звісно. Тому і Ахмєтов, і Янукович, і Коломойський, і решта великих, середніх та дрібних бандюків, бандитів, кучмонавтів та їхньої обслуги, які не були під судом - це, звісно, зразкові громадяни та чесні бізнесмени - тире борці за народне щастя.
              >

              Я такого тоже не говорил. Просто для меня есть разница даже между Ахметовым и Колесниковым, с одной стороны, и, скажем, Дм. Табачником. Табачника я бы бандитом не назвал, хотя, безусловно, и законопослушным гражданином он не является. А кто является?


              > > Если Вашими визгами Вы хотите заглушить тот факт, что за время пребывания в БЮТ упомянутые Вами господа ничем себя не запятнали,
              >
              > Зовсім - як, наприклад, Осика в Черкасах. І чого ж тоді піжон Бродський (до весни 2006 - один з лідерів БЮТ) так кіпішував - не зрозуміло. Ще й давав точне визначення Юліним "любим друзям" - мародери...мабуть, наклепи зводив. Хоча, виходячи з того, що суд не визнав їх за наклеп, говорив щиру правду.

              Расскажите подробно, чем за время пребывания во фракции БЮТ "провинились" люди, характеризуемые Вами как "бандюки". Может тем, что, вопреки прогнозам, они не перебежали сразу в ПР?
              >

              > Звісно - будь-які факти, які мають стосунок до обоговорюванної теми - в даному випадку фракції БЮТ у ВР, являються цілком приємливими аргументами. На відміну від застосованого Вами вище підходу "докажи, що не верблюд".

              Я не знаю, что Вы обсуждаете. Я обсуждаю Ваши абстрактные обвинения в бандитизме, адресуемые конкретным депутатам ВР от БЮТ. При чем здесь все остальное?
              >
              > > > Бо
              > > > а) Юля бандюків активно записувала у фракцію БЮТ ще навесні-влітку 2005
              >
              > Я радий що Ви не заперечили проти цього факту.

              Опять-таки передергивание. Из контекста было понятно, что я не считаю упомянутых Вами людей бандюками. Как же я могу согласиться с тезсом а)?
              >
              > > > Результат всім відомий.
              > >
              > > Да - Ющ с НУ в заднице.
              >
              > А Юля при владі? Ви (та іже) ж так це полум'яно всім обіцяли...

              Вот Вы опять приписываете мне то, чего я не говорил. Как я мог быть уверен, что Юля будет у власти, если я даже не был уверен, что она выиграет у НУ, и нисколько не сомневался в том, что НУ будет вести переговоры с ПР? Более того, я часто писал о том, что БЮТ не боится оппозиции, и это был один из самых дискуссионных моментов с теми, кто кричал, что "бандюки и олигархи" из БЮТ "заставят" Юлю войти в правящую коалицию.

              Во-вторых, Вы снова путаете оппозицию и дупу. БЮТ - в оппозиции, но не в дупе. НУ сначала попала в дупу, а потом уже и в оппозицию.
            • 2006.10.20 | Николай Чернигов

              Варто придивитися ция це саме задниця. Чи не будемо...

              ...з моральних міркуваннь?

              Shooter пише:
              >
              > Звісно. Тому і Ахмєтов, і Янукович, і Коломойський, і решта великих, середніх та дрібних бандюків, бандитів, кучмонавтів та їхньої обслуги, які не були під судом - це, звісно, зразкові громадяни та чесні бізнесмени - тире борці за народне щастя.
              >

              Ахметов і Коломойський, як відомо будують Ющу мистецький арсенал (може мавзолей?), а Янукович, білий і пухнастий, після меморандуму і універсалу займається бальзамуванням президентської влади.
    • 2006.10.20 | Englishman

      Вам самому не смішно таке писати?

      Shooter пише:
      > Бо саме з їх набору туди і почався крах помаранчевої революції.

      Ну звичайно. До лютого цього року революції нічого не загрожувало.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.20 | Shooter

        Що саме?

        Englishman пише:
        > Shooter пише:
        > > Бо саме з їх набору туди і почався крах помаранчевої революції.

        Що Юля навесні-влітку 2005 записувала скопом кучмістів (як "простих", так і махрових - тов. Гапочка) у свою фракцію?

        Чому саме ця реальність Вам видається смішною - не поясните? Бо мені вона видається швидше печальною...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.20 | Englishman

          особисто мені смішно і трошки сумно

          Shooter пише:
          > Englishman пише:
          > > Shooter пише:
          > > > Бо саме з їх набору туди і почався крах помаранчевої революції.
          >
          > Що Юля навесні-влітку 2005 записувала скопом кучмістів (як "простих", так і махрових - тов. Гапочка) у свою фракцію?
          >
          > Чому саме ця реальність Вам видається смішною - не поясните? Бо мені вона видається швидше печальною...


          Ви ж прекрасно розумієте, що все почалося значно раніше, і що пара трійка "махрових кучмістів" у фракції БЮТ ніяк не виправдовують поведінку інших помаранчевих? Навіщо тоді все звалювати на Тимошенко? Бо "сука"?

          Дитячий сад.
    • 2006.10.20 | Николай Чернигов

      Только не надо ля-ля!

      Крах оранжевой "революции" начался с (за хронологию не ручаюсь):

      1. оставления Пискуна на должности Генпрокурора.
      2. идеи реконструкции Мариинского дворца и Минздрава для удобного размещения президента& кодла с одновременным выселением Охматдета для размещения чиновников от медицины.
      3. с редкой воспитанности Ющей старшего и младшего, то бишь с "журналистской морды" и равенства всех перед законом.
      4. с культурного обращения к оппоненту (депутату Ландыку): "Ти! слухай, що Президент каже! Перед тобой не пастух, а - Президент!", а потом ко всем в зале: "А чого це ви не оплодєуте?"
      5. с назначения верных и преданных "любих друзів"-бизнесюков на должности в исполнительной власти.
      6. со скомороха - Луценко (тут вам и сказки о бандитах в тюрьмах, и посадки ментами-Тарасами дубовых рощ на родине Кобзаря, и реХВорма ГАИ).
      7. с запрещения премьеру заниматься своими прямыми обязанностями: основой экономики - ТЭК, и деятельность на ентой ниве Ивченко-Плачкова-Васюныка-Третьякова.
      8. с "реконструкции" Батурина, с постройки Мистецкого арсенала.
      9. С РАСТИТЕЛЬНОЙ ПРИРОДЫ президента Ющенко.
      10. добавьте сами...........

      А закончился этап краха отставкой правительства Тимошенко и Меморандумом с невиннопострадавшим Януковичем.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.20 | damoradan

        Можно и так сказать

      • 2006.10.20 | Николай Чернигов

        Да, совсем забыл! Как я выбросил свою оранжевую ленточку....

        Помните, как Катеринчук заявил, что все права на оранжевую символику принадлежат Ющ-джуниору? От этого, он мол, такой состоятельный мальчик...
        А мне чужого не надо!
      • 2006.10.20 | Хвізик

        першим пунктом має бути, як Ющ чіпляв на свою бабу золото скіфів

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.20 | Хвізик

          ні. як він поїхав з сааком у карпати, а народ залишив мерзнути н

          на майдані!
          був би людиною, вийшов би сам до них, подякував, побажав щасливого різдва та щасливої дороги додому, якщо вже справа зроблена.
          а то все присилав замість себе всяких порошенок
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.20 | saha

            Re: ні. як він поїхав з сааком у карпати, а народ залишив мерзну

            Ще забили переліт чартеним літаком Тещі на інагурацію
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.20 | Николай Чернигов

              Мелочь конечно...

              Но камень - воду точит.
              А если быть откровенным, то именно против этого люди стояли на майданах.
    • 2006.10.20 | Нестор

      А ви приклад для наслідування покажіть

      На відміну від БЮТ в НУ та інших парламентських партіях "бандюки-кучмаки" не просто присутні у списку, а безпосередньо керують партією та фракцією.

      Допоки права рука Кучми бандюк-кучмонавт Безсмертний є ГОЛОВОЮ ПАРТІЇ, а бандюки з СДПУ(о) та ПР Порошенко, Балога, Мартиненко визначають політику партії, якось не личить вам гавкати на рядових бандюків з БЮТ типу Заплатинського, Швеця чи Третякова з НУ.

      В зв"язку з цим в мене пропозиція. Понизьте своїх бандюків хоча б до статусу, які мають БЮТівські бандюки в БЮТі і тоді поговоримо про проблеми БЮТу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.20 | Николай Чернигов

        Доречно. Але Вас трохи виправити

        Нестор пише:
        > Допоки права рука Кучми бандюк-кучмонавт Безсмертний є ГОЛОВОЮ ПАРТІЇ, а бандюки з СДПУ(о) та ПР Порошенко, Балога, Мартиненко визначають політику партії, якось не личить вам гавкати на рядових бандюків з БЮТ типу Заплатинського, Швеця чи Третякова з НУ.
        >

        Заплатинський(колись СДПУ(о)) і Швець(був.дніпропетр.губернатор) - не бютівці, а саме нашоукраїнці. Правда, перший вже перебіг до антикризовиків.
        А ось Третякова, беручі до уваги его "кураторство" ТЕКом с травня по вересень 2005 року, я б до "рядових бандюків" не відносив.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.20 | Нестор

          Може я не ясно висловився

          Николай Чернигов пише:
          > Заплатинський(колись СДПУ(о)) і Швець(був.дніпропетр.губернатор) - не бютівці, а саме нашоукраїнці.

          Я знаю. Саме тому і приводив їх приклад. Я хотів сказати, що Губський чи Фельдман є рядовими депутатами типу Заплатинського чи Швеця в НУ. Хоча по степені кучмізму вони значно більші "бандюки" ніж згадані БЮТівці.

          > А ось Третякова, беручі до уваги его "кураторство" ТЕКом с травня по вересень 2005 року, я б до "рядових бандюків" не відносив

          Це так, але тепер все інакше. Особливо після публічного опускання Третякова призначенням Зінченка. :)
  • 2006.10.20 | Николай Чернигов

    Шо мінє розказала Тимошенко. Ой, шо мінє розказала Юля.

    Несколько лет назад на сайте ЮВТ еженедельно проходили ее веб-конференции. Как-то спросил ее мысль о пропорциональных выборах в местные советы. Ответ был приблизительно таким: "Выборы в местные советы должны проходить ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО на мажоритарной основе, так как местные советы занимаются не политикой, а местным хозяйством, и не быть местом партийной борьбы."
    Как по Вашему, не здравая ли мысль?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.20 | Нестор

      Думаю, що ні

      Я ще надто добре пам"ятаю купівлю мажоритарних округів в роздріб, щоб почати скучати за мажоритарною системою.

      Я розумію, що в пропорційній системі не вдалося досягти ідеалу, але це все ж таки не зрівнянно краще ніж мажоритарка.

      По-перше, ідіоти, що купили собі місце в списку партії, а потім плюнули на неї дуже скоро зрозуміють, що в цій партії їм місце вже не продадуть, а партія інша зважаючи на репутацію заломить ціну в десять раз вищу. Так що пропорційна система на мій погляд здатна до самоочищення в майбутньому.

      По-друге, купити в партійному списку місце це все ж таки значно дорожче ніж купити більшість в місцевій виборчій комісії. Тому пропорційна система є дорожчою за мажоритарну для бандюків. А це є добре.

      Здається один з американських політиків колись казав, що якщо ми не здатні побороти проституцію, то її треба зробити дуже дорогою, щоб вона була не по кишені більшості громадян :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.20 | Николай Чернигов

        Не згодний...

        Нестор пише:
        > Я ще надто добре пам"ятаю купівлю мажоритарних округів в роздріб, щоб почати скучати за мажоритарною системою.

        Купівля округів - карний злочин, яким повинні займатися відповідні стуктури, як за пропорційними, так і за мажоритарними виборами.

        > Я розумію, що в пропорційній системі не вдалося досягти ідеалу, але це все ж таки не зрівнянно краще ніж мажоритарка.

        Для ВР - пропоційна система- 4+ за старою шкалою, для облрад - 3- (бо це призводить до сплесків федерастії), для місцевих рад - 1(бо не справи партій і блоків наводити благоустрій на вулицях та в під'їздах.

        > По-перше, ідіоти, що купили собі місце в списку партії, а потім плюнули на неї дуже скоро зрозуміють, що в цій партії їм місце вже не продадуть, а партія інша зважаючи на репутацію заломить ціну в десять раз вищу. Так що пропорційна система на мій погляд здатна до самоочищення в майбутньому.

        На місцевому рівні більшість своїх депутатів зовсім не знає, саме через пропорціоналку.

        > По-друге, купити в партійному списку місце це все ж таки значно дорожче ніж купити більшість в місцевій виборчій комісії. Тому пропорційна система є дорожчою за мажоритарну для бандюків. А це є добре.

        З цієй тези я роблю висновок, що багатий бандюк при владі, кращий, ніж бандюк. Роблю, але не погоджуюсь.

        > Здається один з американських політиків колись казав, що якщо ми не здатні побороти проституцію, то її треба зробити дуже дорогою, щоб вона була не по кишені більшості громадян :)

        Поміняйте слово "проституція" на слово "влада" і за Вами вийде, що якщо владу зробити дуже дорогою вона буде не по кишені більшості громадян. Так воно в нас і є :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.20 | Нестор

          Я теж

          Николай Чернигов пише:
          > Купівля округів - карний злочин, яким повинні займатися відповідні стуктури, як за пропорційними, так і за мажоритарними виборами.

          Так тут є повна рівність обох систем. Злочин є, але ніхто ним не займається :) Пламєнний привіт Луценку

          > для облрад - 3- (бо це призводить до сплесків федерастії)

          Щось у вас пам"ять погана. Нагадую, що федерастія розпочалася в місцевих радах обраних за мажоритарним законом. :) Інакше і не буде, бо навряд чи західняк Гладій поїде в Донецьк купувати собі мажоритарний округ. :)

          > для місцевих рад - 1(бо не справи партій і блоків наводити благоустрій на вулицях та в під'їздах.

          А для кого це справа? Для двірників? Хочу вас розчарувати двірникам при мажоритарній системі в раді не дістатися :)

          > На місцевому рівні більшість своїх депутатів зовсім не знає, саме через пропорціоналку.

          Мрію дожити до тих часів, коли не знатиму свого депутата :)

          А якщо серйозно, то мене в цьому плані пропорціоналка цілком влаштовує. Я знаю, що більшість в моїй місцевій раді мають несуни в купі з костенківцями. Цього мені цілком достатньо, щоб робити висновки коли спостерігаю за брудними вулицями і купами сміття.

          > З цієй тези я роблю висновок, що багатий бандюк при владі, кращий, ніж бандюк. Роблю, але не погоджуюсь.

          А дарма, бо таки кращий. Колись один старенький гуцул казав мені, що німці були (під час війни) краще за москалів. На моє питання чому, він відповів: "Тому що їх було менше" :)

          Так само і тут. Багатий бандюк тим кращий за просто бандюка, тому, що перших значно менше і вони не зможуть купити більшість місць :)

          > Поміняйте слово "проституція" на слово "влада" і за Вами вийде, що якщо владу зробити дуже дорогою вона буде не по кишені більшості громадян. Так воно в нас і є :)

          Нажаль ні. Зараз влада є дуже дешшевою і тому доступною будь якому бандюкові. Навіть я, якщо піднатужуся, то зможу прикупити собі трохи влади. А от коли влада подорожчає, то покупців поменшає і це є добре :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".