За дешевый газ Россия хочет ряд уступок от Украины (л)
10/20/2006 | observer
По информации газеты "КоммерсантЪ", Москва предложит Киеву пакетное соглашение. Россия соглашается поставлять газ по 130 долларов за тысячу кубометров. В обмен на это Украина обязуется выполнить следующие условия: провести референдум по НАТО; не трогать российский черноморский флот с возможностью пролонгации соглашения и после 2015 года; согласиться на посредничество "РосУкрЭнерго" и России при покупке туркменского газа; а также сохранять неизменными транзитные ставки для российского газа.
http://www.korrespondent.net/main/167814
http://www.korrespondent.net/main/167814
Відповіді
2006.10.20 | Illia
А на груди їм нічого не зробити?
Реферундум нічого не дасть. Через 2-3 можнабуде новий провети.А ось за інші пункти ....
2006.10.20 | один_козак
Якщо референдум провести сьогодні, то він дасть
Москві те, що їй треба. Вона тому й хоче референдуму.2006.10.20 | Адвокат ...
Еге. Правда Ваша.
Шизофренічний стан сучасного українського суспільства надихає Моцькву "на подвіґі".2006.10.20 | alx_1904
Дык а ставки причём? Ведь Ивченко с бурятом уже подписали
неизменность оных ни от чего и зафиксировали их.2006.10.20 | Oleksiy_M
В цій визначеності є один плюс та купа мінусів /
Плюсом є сама визначеність.Мінуси ж такі:
1. Росія набирає економічної і геополітичної потужності, яка з часом підсилює можливості впливу на Україну, зокрема, інтеграційного впливу.
2. За ціну газу 130, яка є в 2.5 рази вишчою від ціни для російских виробників та в 3 рази вищою за білоруську, Росія від нашого діючого керівництва одержить собі гарантій по безкоштовній оренді ("оставіть в покоє") для ЧФ на 20 років вперед (блін, невже не ясно, що окрім впливу на Україну та Грузію той флот в дупу ні для чого не потрібен), надовго відсторонить Україну від євроінтеграційних можливостей.
3. Ціна газу 130 буде однозначно встановлена тільки на 2007 рік. Вони стовідсотково втулять формулу, де ціна буде привязана "до ринкових змін", тобто переглядатиметься щорічно.
4. Ми ще раз засвідчуєм нездатність нашої політичної еліти дбати про державні інтереси: Проффесор навіть і не намагається наполягати на єдиній ціні на енергоринках Росії та України, робити кроки щодо енергозбереження та зрушення енергобплпнсу в "негазовий" бік. Бджоляр ніякий щодо популярізації НАТО.
2006.10.20 | RedBagira
А с какой стати?
Проффесор навіть і не намагається наполягати на єдиній ціні на енергоринках Росії та України,Позвольте поинтересоваться, на каком основании можно требовать продажи другому государству товара по внутренней цене?
2006.10.20 | Шеф
Re: А с какой стати? Рынок!
Если выкинуть стоимость транспортировки, то желание вполне разумное.Газпром - монополист. Европа уже устала требовать либерализации газового рынка у Путина.
2006.10.20 | Адвокат ...
Европі варто "пачєсать рєпу". А не "випрошувати милостиню"
у оскаженілої ґебні. Тре зрозуміти: "м`юнхенська змова" не є запобіжником війни. Гітлерівці, чи пуцінці,-- одна банда.2006.10.22 | Альберт
Я думаю - почухає вона йому рєпу - можливо навіть ногами!!
І це у кращому випадку.. У гіршому - майже нічого не станется! 8)))))... Просто завіса тепер буде не залізною!!! Титановою!!! 8)2006.10.20 | Адвокат ...
"А с такой"!
RedBagira пише:> Проффесор навіть і не намагається наполягати на єдиній ціні на енергоринках Росії та України,
>
> Позвольте поинтересоваться, на каком основании можно требовать продажи другому государству товара по внутренней цене?
Що оту іншу "державу" за державу "нє дєржат". А лишень за "нєдоразумєніє", що має се швидко припинити.
2006.10.20 | один_козак
С обыкновенной. Это - торговля.
А с какой стати Россия, в монополистском духе повышая цены на свой товар, требует заморозить цены на услуги по транзиту? ЭТО вас не смущает? А не смущает, что до разработки месторождений в Сибири (до 70-х годов) Росия пожирала газ Украины, да еще кормила им нашару другие республики? А теперь, когда у нас газа мало, то - всё? Украине теперь "по-честному", за хорошие деньги?2006.10.22 | Альберт
А ось завернути їм кранів один раз...
... та ще й узимку, та конфіскувати транзит в покриття договору, та домогтися міжнародного аудиту Газпрому - з припиненням всієї фінансової та господарої діяльності на період перевірки - тоді Ви і зрозумієте, чому.Тому що за таку поведінку в бізнесі, в будь-якому - подають в суд, у кращому випадку, в гіршому - їдуть спілкуватись на природу, наче горці! Ви розумієте, думаю, я про серіал...
Не в тому стані ані Газпром, ані Росія, щоб безкарно бандикувати! От тільки якщо б не рагулі безграмотні були при владі...
2006.10.22 | Адвокат ...
І Вам відомо, як покарати знахабніли моцькалів?
Або ж Вам відомі сили, що можуть те зробити?Розкажіть, мені дуже цікаво!
Альберт пише:
> Не в тому стані ані Газпром, ані Росія, щоб безкарно бандикувати! От тільки якщо б не рагулі безграмотні були при владі...
Як що Ви уважно споглянете на історію Моцькалії, легко побачете, що вона завжди була "не в тому стані". Але ж мала, окрім поразок, ще й значну кількість перемог, що мали наслідком розширення її кордонів. Не варто недооцінювати моцькалів. Вони, мов прусаки,-- нахабні, аґресивні та згуртовані.
2006.10.20 | Navigator
В самій Росії газ повинен подорожчати в 5 разів
мабуть, брати будуть нам продавати вдвоє дешевше, ніж собі.Тобто ми претендуємо на трон Лукашенко, з якого того Газпром знімає.
А я все дивувався, для кого ТЕПЛЕ місце готується?
...
Дурні європейці енергозбереженням займаються...
2006.10.20 | Oleksiy_M
Так, повинен. Але до 2015 року до рівня Німеччини -40%
Тобто до 180 максимум.Але все одно це означає "отімєть" своїх.
2006.10.20 | Мінор
Та ну її ту Росію. Вони не знають, що пропонувати -
от якби вони запропонували в обмін на поступки підняти вартість газу для Ахмєтова до 250 доларів за 1000 кубів. може б ми на частину поступок і пішли2006.10.20 | mara
Це серйозно та небезпечно. Вони собі тили прикривають.
ЕВРОПА ОЩУТИЛА ЭНЕРГЕТИКУ РОССИИПочему Ангела Меркель отклонила выгоднейшее «газовое предложение» Владимира Путина
Стратегия Кремля на использование трещин внутри Евросоюза, похоже, дает сбои. Расчет строился на том, что европейская интеграция, основанная на общих ценностях, не более чем романтический или пропагандистский блеф и европейские национальные элиты, как и в начале прошлого века, готовы перегрызть друг другу глотку из-за стали-угля, нефти-газа.
Российские дипломаты, выполняя заказ, долбили в одну точку: общие ценности — сказки для детей, Евросоюз — это фуфло, а есть Германия, Франция, Англия, Италия, надо контачить с ними (не упуская возможности столкнуть их лбами), отстаивая «российские национальные интересы». XIX или, по крайней мере, XX век…
Не сказать, чтобы расчет не имел оснований. Интрига налицо. Четверть потребляемых в ЕС газа и нефти приходит из России, и, как распорядилась природа, эта доля будет расти. Принятая недавно стратегия ЕС предусматривает диверсификацию. То есть по возможности разнообразить импорт и работать над новыми источниками энергии. Возможность диверсификации импорта ограничивается тем, что другие экспортеры в политическом смысле еще хуже.
Альтернативный проект газопровода «Набукко» из Средней Азии, Ирана и Ирака через Турцию даже на уровне смелой мечты уступает перспективе поставок из России. Не говоря уже о понятных политических проблемах.
Расчет Москвы прост. Сегодня российские энергоносители нужны Европе позарез, и ради них европейцы готовы закрывать глаза на мерзости. Поведение отдельных стран во многом определяют конкретные лидеры, которые не прочь вставить фитиль друг другу, а отношения с Россией — личные отношения этих лидеров с хозяином Кремля. Достаточно вспомнить «крепкую мужскую дружбу» Владимира Путина с Сильвио Берлускони, который на вилле «Мадама» перед наглой прессой самоубийственно защищал коллегу в историях с Ходорковским и зачистками в Чечне, а также бескорыстную дружбу президента России с германским канцлером Герхардом Шредером, ныне топ-менеджером балтийского газопровода.
Брюссель каждый раз напоминал лидерам стран ЕС, что внешнеполитическая самодеятельность противоречит союзным договорам. А советники из КГБ оставались в плену своих реалий и исходили из того, что канцлер ФРГ или президент Франции — такие же начальники отечеств, как их шеф. Но ни двойственный (Россия—Германия), ни тройственный (Россия—Германия—Франция) энергетический союз не сложились. Ангела Меркель отклонила выгоднейшее предложение Путина переориентировать на Германию экспорт Штокмановского месторождения. Это означало бы сепаратную сделку России и Германии по энергополитике внутри ЕС. Меркель предпочла договориться с Жаком Шираком, которого президент России оставил за бортом соглашений по Штокману. Уместно напомнить и о неудачной попытке Российского государства купить акции европейского аэрокосмического концерна ЕАДС. Хотя российские наработки в этой отрасли отнюдь не повредили бы Европе.
Главная тема неформального званого ужина 20 октября в финском курортном местечке Лахти, куда главы государств и правительств стран ЕС пригласили Владимира Путина, — энергетика. Но в контексте более широкого круга проблем. Например, как будет выглядеть новое соглашение об основах отношений ЕС—Россия. Старое, подписанное в 1994 году на Корфу Борисом Ельциным и насквозь пропитанное духом либеральной демократии, заканчивается в будущем году. Чем пропитывать новое? Газом и соляркой?
Как заявила Еврокомиссия, переговоры о возобновлении соглашения «предоставляют возможность согласовать цели и принципы кооперации в области энергетики». Государственные лидеры ЕС на ужине в Лахти попытаются продвинуть вперед европейско-российские переговоры. Они предложили создать специальный орган экспертов, чтобы разруливать возможные энергетические кризисы с Россией.
Это одно из последствий российско-украинского газового кризиса, который в Брюсселе, если отфильтровать словесную политкорректность, расценили как попытку политического давления на Киев и сигнал угрозы Евросоюзу. Хотел этого Миллер или нет. Собеседники «Новой» в европейских институтах считают, что ключевым выводом из встреч в Лахти должна быть решимость стран ЕС говорить единым голосом по энергетическим проблемам, сформировать общий рынок энергетики. И с этих общих позиций разговаривать с Путиным. Контакт Брюссель—Москва, а не Берлин—Москва, Париж—Москва и т.п. Задача, в общем-то, непростая. Поэтому на ее решение влияют многие факторы, казалось бы, напрямую с энергетикой не связанные.
За пять дней до встречи в верхах ЕС—Россия всегда очень осторожный на критику Москвы председатель Еврокомиссии Жозе Мануэл Баррозу, выступая в Лондоне по Би-би-си, необычно резко потребовал от Путина обеспечить расследование убийства Анны Политковской и справедливое судебное преследование виновных. На карте — «доверие» европейцев кремлевскому лидеру. Евросоюз, подчеркнул он, заинтересован в поддержании добрых отношений с Россией, но и Россия заинтересована в хороших отношениях с ЕС. Дал понять, что не только Европе не обойтись без российского газа, но и России не обойтись в обозримом будущем без его продажи в Европу. Перекрытие крана не только убийственно для европейской экономики, но и самоубийственно для кремлевской политики.
Глава брюссельской еврократии решился наконец расшифровать мягкие формулировки о «взаимозависимости». Подтвердил, что ЕС по-прежнему хочет, чтобы Россия ратифицировала Договор Энергетической хартии, который Путин охарактеризовал как «не отвечающий национальным интересам». В конечном счете договор действительно предполагает делиться сверхдоходами от богатых недр. В беседе с собкором «Новой» Баррозу эмоционально воскликнул, что ЕС готов пускать российские компании на свой внутренний рынок, но взаимообразно. Хотите получить доступ к газовым распределительным сетям ЕС, откройте доступ европейского бизнеса к активам внутри России. О взаимности можно договариваться, но для этого нужны общий язык и доверие.
И того и другого между Брюсселем и Москвой пока мало, и чем дальше, тем меньше. Российские сторонники «прагматизма» проигрывают. Ведь Евросоюз — это в большой степени идеологический проект. Чем больше идеология Кремля отличается от европейской, чем чаще он из политических соображений «кидает» партнеров, тем меньше в Европе доверяют России. И показывают это. Например, торжественно открыв новую нитку газопровода из Норвегии в Великобританию.
По итогам Совета министров иностранных дел ЕС в Люксембурге 17 октября, всего за три дня до встречи лидеров ЕС с Путиным в Лахти, принято необычно резкое для этого консенсусного и очень бюрократического органа заявление. Оно принято как компромисс между радикальными в отношении России центральноевропейскими и скандинавскими странами, с одной стороны, и «старой» Европой — с другой. Права человека и власть закона по-европейски важны для доверия. Министры призвали Россию прекратить преследование грузин и осудили российскую блокаду Грузии. По их мнению, блокада чревата экономическими, политическими и гуманитарными последствиями. Многие главы внешнеполитических ведомств, выступая в Люксембурге перед прессой, сочли действия Москвы в отношении Грузии безответственными.
«Тот факт, что у нас сложились деловые отношения в одной области — допустим, в энергетике, — не означает, что мы не будем говорить (с Путиным в Лахти) о проблемах демократии», — заявил новый глава МИД Швеции Карл Билдт.
Александр МИНЕЕВ, наш соб. корр., Брюссель
19.10.2006
Це з "Новой газети". Ну, чому наші такі жлоби?
2006.10.20 | alx_1904
Только вот Газпром уже получил розничный рынок Англии
2006.10.20 | Shooter
весь???? коли? як? розкажи!!!!
про монстра Газпром на ринку дистрибуції газу в Англії.2006.10.20 | alx_1904
Ещё 22/6/06 Плиииз (л)
http://www.worldenergy.ru/mode.1876-id.27624-type.html2006.10.20 | Shooter
Гм...цікавий такий лінк
Ні супершвидкий інтернет на роботі, ні 10 MBs ADSL не допомагають...відать, зовсім вже погані справи в eнержі.руЯкогось нормального діючого лінка немає?
2006.10.20 | Шеф
Re: Гм...цікавий такий лінк
Це повинно працювати.http://72.14.209.104/search?hl=en&q=cache%3Ahttp://www.worldenergy.ru/mode.1876-id.27624-type.html
Можливо www.worldenergy.ru працює тіки для північного сусіда.
2006.10.20 | Shooter
Дякую. І Алєксу дякую
Розмішив так, що я давно не сміявся. Ця веселуха вартує того, щоб її зацитувати на Майдані.«Газпром» приобрел розничный бизнес компании «Pennine Natural Gas Limited» с целью расширения прямых розничных продаж коммерческим и промышленным потребителям Великобритании. «Pennine Natural Gas Limited» (PNG) - маркетинговая компания, занимающаяся розничной торговлей газа 900 конечным потребителям Великобритании. Валовая прибыль PNG в 2005 году составила 1,7 млн. фунтов.
Таки газового монстра купив Газпром....за хвилю стане супермонополістом в дистрибуції газу в ЮК.
2006.10.20 | samopal
Yes! А у нас же усі світові новини надходять зі штампом newsru
Бо самому пошукати, чи заглянути на яке ББЦ - то ж аблом. А от коли про це повідомлять з "сірйозних заслуживающіх давєрія істочьнікав" (сістєми ньюсру), усіляких-там ...first-best-global-world-news.ru, ...europe-fresh-news.ru, ...ukraina-one-and-only-news.ru.Та ще й у звичній для совків неповній, але "багатозначній" формі, та ще й на общєпанятнам язикє. О!.. Це просто ніпакабілімий автарітєт. Пєрвий ваздухаплаватєль - Крякутний, пєрває радіо - Попова, пєрвий паравоз - братанов Чіріпанавих, пєрвая лампачька - Якавлєва-Ільїчя... І на все є "копіі падтвірждающіх дакумєнав".
2006.10.20 | Volodymir
Чота с генерализацией на весь мозг делать таки надо
Газпром получил доступ к сравнительно небольшому бизнесу, прикупив английскую компанию, с которой до сих пор непонятки. С Германией вон намного лучше и далеко не благодаря Миллеру с первым отделом, и то говорить о контроле над рынком не в тему.Что значит - получил рынок? Типа, один из основных игроков? Или я получил тоже, потому что подарил подруге в Лондоне газовую зажигалку?
Факты пока таковы: неделю назад заработал ноый норвежский газопровод. Кто есть кто на рынке Острова - см. статистику. О СПГ в Газпроме пока только слышали, что у китайцев надо перенимать опыт. Ресурсы поставок типа со Штокмана или что там еще прицеплено, не удивлюсь если вся Печора с шфлв для статистики - дело будущего, чтобы оправдать технологически непонятную сейчас балтийскую трубу.
Так какого это "газпром получил рынок". Это как Приват получил рынок США металлургии, потому что купил завод?
Одно успокаивает - вы и в победе януковича на тех же основаниях уверены. Приятно, наверное, когда действительность не имеет силы над привычкой экспрессии.
Справка:
Компания «Gazprom Marketing and Trading», входящая в Группу «Газпром», создана в Великобритании в 1999 году и обладает всеми необходимыми лицензиями для поставок газа конечным потребителям в различных секторах промышленности.
«Pennine Natural Gas Limited» (PNG) - маркетинговая компания, занимающаяся розничной торговлей газа 900 конечным потребителям Великобритании. Валовая прибыль PNG в 2005 году составила 1,7 млн. фунтов.
«Natural Gas Shipping Services Limited» (NGSS) - компания, предоставляющая административные услуги по поставкам природного газа 6 крупнейшим газораспределительным компаниям, поставляющим газ в различные сектора экономики Великобритании. Валовая прибыль NGSS в 2005 году составила 1,2 млн. фунтов.
Отакой от рынок (не газовый, а маркетинговых услуг) в Англии - аж три миллиона, приятно, что не евро. Тока это прибыль - валовая по IAS.
2006.10.20 | QuasiGiraffe
Ага
Мінор пише:> от якби вони запропонували в обмін на поступки підняти вартість газу для Ахмєтова до 250 доларів за 1000 кубів. може б ми на частину поступок і пішли
Він його продасть в Італію, а тут купить місцевий.
2006.10.20 | jz99
Re: За дешевый газ Россия хочет ряд уступок от Украины
observer пише:> провести референдум по НАТО;
Мабуть, справа не в референдумі як такому (перед самісіньким фактичним вступом його й дійсно треба провести), а в термінах його проведення? Провести його негайно, доки ще результат гарантовано відомий?
> не трогать российский черноморский флот с возможностью пролонгации соглашения и после 2015 года;
Цікаво, а раптом би (чисто так теоретично) на референдумі люди сказали б "так" вступові в НАТО. Тим самим вони б сказали і "ні" ЧФ. І як тоді бути?
> а также сохранять неизменными транзитные ставки для российского газа.
А оце зветься "зна кіт, чиє сало з'їв". Знають, що насправді це несправедливий пункт угоди. І розуміють, що Янукович не назавжди
2006.10.20 | Чучхе
Слово "дешевый" я взяв би в лапки, воно тут не підходить
2006.10.20 | один_козак
Приєднуюся до Чучхе! Залапкуйте "дешевий".
У минулому році $95 вважалося дорогим, а тепер - 130 вже дешевий?2006.10.20 | Correct
Ну тепер можна проводити референдум по НАТО
Питання референдуму:Чи згідні не вступити в НАТО і продати демократію, безпеку і незалежніть України деспотичній Росії за 130 сребреників?
2006.10.20 | kotygoroshko
треба взяти за основу
тут була тема про гасла на річницю Майдану?хіба можна обмежити звинувачуваваннямі в злодійкуватості підерастичність теперішньої влади?
це що - тепер кожен рік так буде з газом? за рік поставок віддати українських ресурсів на 20 років? нашо нам такі гандони з їх 450 депутатськими льготами, квартирами, машинами, пенсіями? може відразу провести референдум на приєднання до крємля? а 450 припиздяних посередників нах*й?
що за театр в українські владі? коли візьмемось за вила - коли "слуги народу" (чийого?) будуть домовлятися за газ органами-трансплантантами з дітей-сиріт-бомжів?
цікаво, ми - народ - вже можемо вважати себе бидлом, чи ще нє?
2006.10.20 | Адвокат ...
Тут таке.
Correct пише:> Питання референдуму:
> Чи згідні не вступити в НАТО і продати демократію, безпеку і незалежніть України деспотичній Росії за 130 сребреників?
Чи згідні не вступати до НАТО і продати Україну за будь яку ціну на ґаз, що ї приначить МоцькальнЯ? Так буде точніше.
2006.10.20 | rusnak
Re: Тут таке.
Нічого,прийде зима,мало-мало померзнеш,поіншому заспіваєш.На все погодишся,все підпишеш.2006.10.20 | Адвокат ...
А х*й тобі, вражий сину!
2006.10.21 | rusnak
Re: А х*й тобі, вражий сину!
Ну-ну.Коли змерзнеш - розум повернеться.Бідна дитини.2006.10.22 | Адвокат ...
Брешеш, вражий сину!
2006.10.23 | Стась
Пусть ты уже продался - не надейся, что и остальные такие же
2006.10.20 | один_козак
За (х-130)*12. А далі - шукати, що ще продати.
2006.10.20 | Шеф
Re: За дешевый газ Россия хочет ряд уступок от Украины (л)
08:32"Ъ": Киев пошел на уступки Москве в обмен на приемлемые цены на газ
В Москве рассчитывают на успешное завершение переговоров с Украиной по газу на встрече премьеров двух стран в Киеве 24 октября. Как сообщает "Коммерсантъ", цена на газ будет зафиксирована в пределах $130 за тысячу кубометров, если Киев примет пакет условий, включающих как экономические, так и политические требования Москвы. По данным высокопоставленного источника в украинском руководстве, в обмен на цены Украина обещает России в ближайшее время провести общенациональный референдум по НАТО и тем самым на обозримое будущее похоронить идею вступления Киева в Североатлантический альянс. Во-вторых, согласно источнику, Москва предлагает Киеву не трогать российский флот, базирующийся в Севастополе, как предусмотрено договором, до 2017 года и, возможно, затем пролонгировать этот договор. В-третьих, по условиям предлагаемой сделки Украина должна гарантировать сохранение сотрудничества с "Росукрэнерго" на срок не менее пяти лет, как это записано в договоре, и не инициировать его пересмотра. //«Газета.Ru»
Що це??? Що вони ще хочуть???
2006.10.20 | S.D.
Господа, о чем вы беседуете?!
Налицо - прямой энергетический шантаж, прямейшее вмешательство в сугубо внутренние дела нашей страны. А вы тут считаете, по сколько должен покупать Ахметов, и прочую ерунду, когда нам фактически объявлена война.2006.10.20 | Зверопупс
Re: Господа, о чем вы беседуете?!
Действительно, о чем беседуют то?)))Все равно прийдется ягодицы раздвигать , сколько б не трындели))
Тьху блин на всех политиков.
2006.10.20 | kotygoroshko
я теж в це вірю
Зверопупс пише:> Все равно прийдется ягодицы раздвигать , сколько б не трындели))
> Тьху блин на всех политиков.
для вил
2006.10.20 | Адвокат ...
Я так бачу, що Ви особисто дупу роззявили і чатуєте на орґазм.
Зверопупс пише:> Действительно, о чем беседуют то?)))
> Все равно прийдется ягодицы раздвигать , сколько б не трындели))
> Тьху блин на всех политиков.
Чому ж на усіх? Не всі, як Ви, є палкими прихильниками анального сексу. От хоч би ТЮлю взяти. Не пре ї від сексу з Моцькальщиною. Мо` вона чого сь не розуміє?
2006.10.21 | kotygoroshko
адвокат супер!!
2006.10.20 | Адвокат ...
Шановний! Ви що тіко си народили були?
S.D. пише:> Налицо - прямой энергетический шантаж, прямейшее вмешательство в сугубо внутренние дела нашей страны. А вы тут считаете, по сколько должен покупать Ахметов, и прочую ерунду, когда нам фактически объявлена война.
Та вОйна з 1992 року йде. Ахметов же, як будь який мародер, добре вміє отримувати від тієї вОйни смачний та соковитий ґешефт. І не тіко він. "Єсть єщьо і друґіє "чілавєчішчя".
2006.10.20 | один_козак
Пане Адвокате! Я балдю від вашої говірки!
2006.10.20 | Адвокат ...
На здоров`я! Тіко теляти не пробуйте народити,.
2006.10.20 | один_козак
Гм... Цей вислів якось не дуже зрозумілий в даному контексті...)
2006.10.20 | Адвокат ...
Усьо просто.
"Балдьож" (моцьк.) -- стан корови перед народженням теляти."Балдєть" -- переживати подібні до корови-породілі відчуття та емоції.
2006.10.21 | один_козак
Нє, тоді виходить, що "їхній" сленг ви не дуже знаєте.
Або робите вигляд))2006.10.20 | один_козак
Страно, что это, просто здравое, и адекватное наименование
действий России до сих пор считается табу.Надо было оранжевым раззявам не мекать еще в январе и в прошлом году: "...стретагичный партнееееер", а называть вещи своими именами: Раша нас пытается покорить, подчинить и оседлать!
2006.10.20 | Адвокат ...
Не-а! Ми моцькальнЮ українізували.
один_козак пише:> действий России до сих пор считается табу.
>
> Надо было оранжевым раззявам не мекать еще в январе и в прошлом году: "...стретагичный партнееееер", а называть вещи своими именами: Раша нас пытается покорить, подчинить и оседлать!
Моцькалики хцять, аж кропом сцять, тіко одного,-- познущати сь. Ні підкорити, ні осідлати імперія нас вже не зможе. Як не змогла підкорити бальтів. Але поки пересічні моцькальські придурки дрочать на смерть України, ґебняцька банда на чолі з Пуціним з-3,14-здить все, що ще не вкарал "у вєлікаґа руSSкаґа народа".
Себто, гомо-моцькаліусам се залишило одене: шалено надкусювати.
2006.10.20 | один_козак
Ви, Адвокате, мешкаєте десь у краю наших мрій
Так як виглядає не стільки з говірки, скільки з отаких тверджень.Адвокат ... пише:
> Ні підкорити, ні осідлати імперія нас вже не зможе. Як не змогла підкорити бальтів. Але поки пересічні моцькальські придурки дрочать на смерть України, ґебняцька банда на чолі з Пуціним з-3,14-здить все, що ще не вкарал "у вєлікаґа руSSкаґа народа".
Якби ж то по всій нашій країні отак дивилися на це питання.
> Себто, гомо-моцькаліусам се залишило одене: шалено надкусювати.
А от про це постійно і кажу. А вони (Москва) і не проти зкушати нас кусочками.
2006.10.20 | Адвокат ...
Декілька прислів`їв військової доби.
один_козак пише:> > Себто, гомо-моцькаліусам се залишило одене: шалено надкусювати.
> А от про це постійно і кажу. А вони (Москва) і не проти зкушати нас кусочками.
"Не били зразу,-- житимеш".
"В одін окоп бомба давжди нє падаєт".
Українцям, громад`янам України, треба,-- нарешті,-- треба визнати: мацькалі ведуть війну з Україною з 1992 року. І поводити се як на війні.
2006.10.21 | один_козак
Тільки так. А почати з адекватного інформування населення,
висвітлення подій без припудрювання. Одне слово, "антироссійская істерія" щось надто забарилася.Кажуть, що люди щодо реагування на потенційну чи реальну небезпеку поділяються на три групи:
1-й варіант. У разі виникнення ознак потенційної загрози вживають запобіжних заходів (залишають непевне місце, роздивляються, де міліція, мацають зброю, тощо).
2-й варіант. Думають про захист, коли загроза вже перестала бути потенційною.
3-й варіант. У лікарні, повернувшись до притомності, запитують:"Що зі мною сталося?"
Україна вцілому, нажаль, нагадує третій випадок.
2006.10.22 | Адвокат ...
Так.
один_козак пише:> висвітлення подій без припудрювання. Одне слово, "антироссійская істерія" щось надто забарилася.
Та як їй не забарити сь, коли практично усі українські ЗМІ належать моцькалям, або ними контрольовані.
> Кажуть, що люди щодо реагування на потенційну чи реальну небезпеку поділяються на три групи:
> 1-й варіант. У разі виникнення ознак потенційної загрози вживають запобіжних заходів (залишають непевне місце, роздивляються, де міліція, мацають зброю, тощо).
> 2-й варіант. Думають про захист, коли загроза вже перестала бути потенційною.
> 3-й варіант. У лікарні, повернувшись до притомності, запитують:"Що зі мною сталося?"
> Україна вцілому, нажаль, нагадує третій випадок.
На жаль.
2006.10.20 | Shooter
І що цікаво
Хоча й у формі "якби", проте видається мені, що якби зараз ПМом би був Єхануров, то в 2007 газ би теж бу по 130, але всі решта питань Росія би не наважилася піднімати.2006.10.20 | Адвокат ...
Скорше за все, було б саме так.
Як заведено "срєді істіно руSSкіх людєй",-- "для своіх вдвоє дороже, со своіх вдвоє больше". Єхануров був чужий, Хам-нюковічЬ,-- "свой в доску".2006.10.21 | kotygoroshko
все ясно
Адвокат ... пише:> "для своіх вдвоє дороже, со своіх вдвоє больше
те що Ви написали - на 99% пахне "відкатом" на рахунки "своїх"
чим займається наше СБУ?
узбеків виловлює для ФСБ?
2006.10.21 | Адвокат ...
Re: все ясно
kotygoroshko пише:> Адвокат ... пише:
> > "для своіх вдвоє дороже, со своіх вдвоє больше
>
> те що Ви написали - на 99% пахне "відкатом" на рахунки "своїх"
> чим займається наше СБУ?
Та тим, чим і завжди.
> узбеків виловлює для ФСБ?
На жаль, байки про високий хваховий рівень та зразкові моральні чесноти "лицарів вул. Володимирської" є живучими серед публікуму. Як що що сь де сь,-- чи не рефлекторно волають: "Аде ж наша СБУ?!"
Але варто пристати на раціональну точку зору: вони не лицарі, вони найманці, вони працюють за гроші, платять за узбеків,-- виловлюють узбеків, плаитимуть за українців,-- ловитимуть українців, і моцькалів би ловили,-- але за те ніхто не платить...
А ще вони дуже полюбляють вести з тероризмом. Особливо,-- в Інтернеті...
2006.10.21 | observer
Цікаво що було б якби ПМ була б Юла
2006.10.21 | samopal
І що ще цікавіше
Росія ще нічого охвіційно не заявила (бо рішаєт енергопроблеми з ЄС у Лахті), а от "самий луччий друзь" Єханурова вже сам заспівав про відновлення переговорів на улюблену Даніличєм тєму - здачу української труби унікальному російсько-німецькому консорціуму (так і хочеться сказати "меморандуму") "Путін-Шредер". Це може стати найбільшим "досягненням" помаранчевої революції. Навіть більшим, ніж "Янукович - "наш" безсмертний прем'єр". І дємбєльською роботою одного служивого пасічника...2006.10.21 | Englishman
+1
2006.10.21 | Shooter
Re: І що ще цікавіше
samopal пише:> Росія ще нічого охвіційно не заявила
Ви очікуєте заяву МЗС Росії "якщо Україна відмовиться від НАТО, ми їй гарантуєм газ по 130?"
> (бо рішаєт енергопроблеми з ЄС у Лахті), а от "самий луччий друзь" Єханурова вже сам заспівав про відновлення переговорів на улюблену Даніличєм тєму - здачу української труби унікальному російсько-німецькому консорціуму (так і хочеться сказати "меморандуму") "Путін-Шредер".
Цитату би б - що саме казав Єхануров.
З іншого боку - Шредер уже не прі дєлах.
2006.10.22 | samopal
Кто прі дєлах
Shooter пише:Ви очікуєте заяву МЗС Росії "якщо Україна відмовиться від НАТО, ми їй гарантуєм газ по 130?"
Принаймні, я вже чув спростування від "найбільшої загрози" - Бойка. Я, звичайно, не вірю жодному його слову, але ж "любі друзі" проти нього "чомусь" не виступають. Та й Росія цілком може таке заявити. Як Лавров про Грузію...
Shooter пише:
Цитату би б - що саме казав Єхануров.
Не Єхануров, а його самий найлюбиміший друзь (той, котрий ставив на пост "високопрохвесійного" прем'єра). Цитату наводив не я, а Чалий, а прочитати про це можна тут:
http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1161475353&first=&last=&pattern=
Shooter пише:
З іншого боку - Шредер уже не прі дєлах.
Якраз прі всєх дєлах. І то "з іншого боку". Балтійської труби...
2006.10.23 | samopal
Дєла Шрьодєра
Екс-канцлер навіть зараз вважає, що він не помилявся, коли раніше в одному з інтерв'ю назвав Путіна "нізапятнаним дімакратам".Навряд, чи це когось може здивувати, адже після того, як восени минулого року соціал-демократи під його проводом пролетіли на парламенських виборах, він пішов з політики і тепер... є головою наглядової ради спілки North European Gas Pipeline. Тієї самлї, котра "тягне трубу" по дну Балтійського моря.
Ще керуючи разом із "зеленими" у 1998-2005 роках німецьким урядом, Шрьодер умудрився "завбачливо" протягти через Бундестаг рішення про відмову від ядерної енергетики, котре нинішня правляча коаліція має намір відмінити.
2006.10.23 | Shooter
Не ті, про кого Ви казали
samopal пише:> Shooter пише:
> Ви очікуєте заяву МЗС Росії "якщо Україна відмовиться від НАТО, ми їй гарантуєм газ по 130?"
>
> Принаймні, я вже чув спростування від "найбільшої загрози" - Бойка. Я, звичайно, не вірю жодному його слову, але ж "любі друзі" проти нього "чомусь" не виступають. Та й Росія цілком може таке заявити. Як Лавров про Грузію...
Не смішіться. Не заявить.
> Shooter пише:
> Цитату би б - що саме казав Єхануров.
>
> Не Єхануров, а його самий найлюбиміший друзь (той, котрий ставив на пост "високопрохвесійного" прем'єра). Цитату наводив не я, а Чалий, а прочитати про це можна тут:
> http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1161475353&first=&last=&pattern=
Нормально сказав і розумно. Газовий консорціум, який би зав'язував на Україну і німців, і росіян, і французів - був би дуже розумний хід. Навіть якщо йому передати в концессію 49% вже діючої труби.
> Shooter пише:
> З іншого боку - Шредер уже не прі дєлах.
>
> Якраз прі всєх дєлах. І то "з іншого боку". Балтійської труби...
Якраз не при дєлах, оскільки лишився виключно з балтійською трубкою. До вирішення питань транспортування 80% рос. газу (через Україною) він наразі не має жодного стосунку.
2006.10.23 | samopal
Не ті, кажете...
Пане Шутєр, будьте серйознішим (Ви ж можете, коли захочете).Про те як і що заявитть Росія сперечатися смішно. Яка різниця у якій формі вона це робитиме, адже увесь оцей "газават" для того нею і затіяний, щоб продавлювати власні політичні інтереси... І Грузія їй поперек горла зовсім не тому, що там якийсь Саакашвілі не любить згнилої путінської дімакратіі. Грузія є єдиною діркою, через котру середньоазійський газ (та каспійська нафта) може потрапити на світовий ринок без контролю з Москви.
А Україна - єдина, хто може виставляти свої умови, користуючись монопольним становищем як основний транзитер.
Цікаво було дізнатися і про Вашу "помаранчеву" позицію у питанні передачі отого "засобу монопольного впливу" у руки російських "друзів". Ви ж чудово знаєте, що гасло "ні консорціуму!" було одним із ідеологічних постулатів боротьби х кучмізмом... Так само чудово Ви знаєте, що зі сторони Німеччини участь у такому дірібані може взяти не державний ДойчГазпром (бо такого там нема), а яка-небуть хитра структурка, підперта кредитами якого-небуть Дрезднербанку (не даремно ж Путін горбатився у тому Дрездені стільки років). І на чолі наглядової ради отієї "структурки" абсолютно легко може опинитися "той самий Шрьодер"...
"Чисті руки" не є виключно українською традицією, а про французів мова зараз не йде, як і про те скільки ж прОцентів енергонезалежності можна віддати у той общак.
Заяви Франчука - то окрема пісня і його "внутрішня справа", але наїзд на нього вже почався (http://ord.kiev.ua/categ_1/article_51027.html).
А як Вам залєпуха пана Стецьківа про можливість зниження ціни на імпортний газ у наступному році (до 95 баксів, чи навіть нижче). Це з якої радості, а головне з яких джерел - до туркменського по 100 $ домішуватимуть 50% узбецького по 50 та нашого по 25?:
Радник Президента України Тарас Стецьків сподівається, що під час запланованого на завтра візиту до Києва Прем’єр-міністра Російської Федерації Михайла Фрадкова Кабінет Міністрів України проведе результативні переговори щодо ціни на газ, який Україна імпортуватиме у 2007 році.
Про це повідомляє прес-служба Президента України.
Радник Глави держави впевнений, що український Уряд докладе всіх зусиль, аби протягом 2007 року Україна закуповувала газ по 95 доларів за тисячу кубометрів.
На думку Стецьківа, уряд Віктора Януковича, який «запевняє у налагоджених тісних і дружніх відносинах із Москвою, зможе переконати російську сторону не піднімати нинішню ціну на газ (95 доларів за тисячу кубометрів) або навіть знизити її».
Радник Президента України переконаний, що остаточне визначення ціни, за якою Україна купуватиме газ наступного року, «стане індикатором здатності українського Уряду не на словах, а на ділі забезпечувати економічні інтереси своєї держави».
Росія вирішила рятувати широку коаліцію? Просто так?..
2006.10.21 | Нестор
І що найцікавіше
Так це те, що одна з вимог Росії наряду з невступом до НАТО і захисту свого флоту є консервація унікальних газових угод підписаних Івченком, Єхануовим та освячених Ющенком.Цікавий привід для націонал-демократів задуматися про те, хто в країні є проукраїнський політик, а хто - ні.
2006.10.22 | один_козак
Мабуть. Але називався б він не "дешевий газ", а "дорогий газ".
2006.10.23 | Шеф
Чутки чутками - Росія проти Грузії та Iрану?
Стосунки між Росією та Грузією є деяким зразком можливих сценарієв розвитку стосунків між Росією та Україною.Газета.ру
19:36
Иран успокоил Россию относительно своего сотрудничества с Грузией
Иран заверил, что сотрудничество этой страны с Грузией в энергетической сфере не направлено против третьих стран
Как заявил глава МИД Ирана Манучехр Моттаки, отвечая на вопрос журналистов, уверен ли Тегеран, что никакая "третья сторона" не будет оказывать на него давление в связи с сотрудничеством с Грузией в энергетической области, "сотрудничество между Грузией и Ираном нельзя расценивать как противодействие какой-то другой стране".
Он отметил, что Иран развивает торгово-экономические отношения, как с Россией, так и с Грузией, и считает это "естественным процессом".
Глава грузинского МИД Гела Бежуашвили и министр энергетики Грузии Ника Гилаури в воскресенье прибыли в иранскую столицу, где проведут переговоры, посвященных вопросам экономического сотрудничества двух стран. В частности, речь пойдет о возможном импорте иранской электроэнергии и природного газа. Природный газ из Ирана, в случае достижения соглашения, будет транспортироваться через территорию Азербайджана. //РИА «Новости»