МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко хоче обезголовити „Нашу Україну”

10/21/2006 | Майдан-ІНФОРМ
На з’їзді партії „Наша Україна”, котрий, як і передбачалося, розпочався об 11 годині, Президент Ющенко розкритикував керівництво партії. Партія стала придатком до владних структур, перетворилася на таке собі закрите акціонерне товариство, вважає Глава держави. Щоб запобігти цьому становищу, Ющенко вважає за необхідне вдатися до радикальних методів і переобрати керівництво „Нашої України”.

Під час виступу Ющенко також наголосив на необхідності дотримання обраного курсу держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію. Він підкреслив, що Україна, згідно з євроатлантичними прагненнями, має обрати оборонну політику, яка дозволить державі почуватися у безпеці.

Після виступу Президента на сцену вийшов Роман Безмертний і оголосив перерву у роботі з’їзду на три тижні. Це викликало обурення делегатів, які приїхали з усієї України – вони вважають таке ставлення до себе „недемократичним”.

Після того, як Безсмертний покинув залу, приблизно 40% присутніх почали скандувати „Катеринчук! Катеринчук!” – очевидно, вимагаючи, щоб Миколу Катеринчука залишили в керівництві партії. Катеринчук вийшов на сцену і сказав, що вважає за доцільне з повагою поставитися до пропозиції Президента. Він також запросив керівників делегацій у кулуари, щоб пояснити рішення почесного голови партії.

Як повідомив Майдану нардеп Король, за вимогою більшості присутніх перерву оголошено на 40 хвилин. Після цього буде прийняте рішення про подальший перебіг з’їзду. Присутніх попросили не розходитися.

Як повідомляє кореспондент Майдану, у теках, які роздали усім присутнім, крім іншого, також є примірники книжки „Донецька мафія”.

На з’їзді партії „Наша Україна”, котрий, як і передбачалося, розпочався об 11 годині, Президент Ющенко розкритикував керівництво партії.

На з’їзді партії „Наша Україна”, котрий, як і передбачалося, розпочався об 11 годині, Президент Ющенко розкритикував керівництво партії.

Відповіді

 • 2006.10.21 | matsukm

  Re: Ющенко хоче обезголовити „Нашу Україну”


  Рішення В. Ющенка, як правило, оригінальні, але неадекватні безплідні. Він, мені здається, прагне завжди щось нове знайти, ігноруючи реальне і логічне вирішення проблеми. Результатом його псевдопошуків є якісь малозрозумілі покручі. Так і хочеться сказати: не мудрствуй, чоловіче, а сміливіше приймай рішення, які детерміновані ситуацією!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.21 | НТВ

   Re: Ющенко хоче обезголовити „Нашу Україну”

   Я,даже при Сталине не припоминаю,чтобы съезды электрики закрывали.Кричали:демократическая партия.А,что по вашему тогда диктатура?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.21 | Зверопупс

    Re: Как можно обезглавить безголовых?))

    У них же всех задница вместо головы априори)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua