МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цікаве від одного екс-(л)

10/21/2006 | Shooter
не тішачи себе іллюзіями щодо мотивів, варто звернти увагу на його слова

http://www.pravda.com.ua/news/2006/10/21/49421.htm

Відповіді

 • 2006.10.21 | Зверопупс

  Re: Видимо автор считает всех идиотами

  Ивченко - тварь, на которой клейма ставить негде, загнал страну в задницу на пару со своим кумом-бджоляром, набил карман себе и куму через новые контракты с Росукрэнерго - коммкнтировать рано?))) Бойко виноват?)))3, 14 дец
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.23 | Стась

   Зверопупс, пропаганда тут не катит

   Бойко рулил Нафтогазом до Ивченко. Не оправдывая самого Ивченко, скажу лишь, что ситуация с РУЭ, туркменскими контрактами и финансами Нафтогаза была создана еще до Ивченко. О чем и пишет Франчук в статье в ЗН.

   Так что оставьте агитпроп штатным вэвэкорниловым, давайте лучше по делуЮ, если есть что сказать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.23 | Зверопупс

    Re: Зверопупс, пропаганда тут не катит

    Мне плевать на заработки Бойко на его должности до Ивченко. Все, кто сидит на хлебных местах в нашей стране - преступники и взяточники априори. Для меня важно, что при Бойко цена на газ была низкой и отношения с Газпромом были вменяемыми. Да и оплата за газ с Туркменией и Россией шла не только живыми бабками, а ипроизводящимися в Украине железяками. Т.е. давали заработать и производителям нашим, рабочих мест было больше. И именно Ивченко с кумом эту систему сломал - это факт. При чем тут пропаганда?))Чихал я на пропаганду, я факты констатирую.Кого мне тут пропагандировать то и зачем?))Неужели Вы считаете меня обкуренным оптимистом, который думает, что можно хоть сколько нибудь изменить мнение любого активного адепта своей идеологии ( а в форуме все такие), если я напишу, что Ющ и Ивченко - кака?))) Я неоднократно свою позицию излагал - Ющ, Юля, Янук и все политики в Украине - куча преступников и молиться на любого из них - дурость.
 • 2006.10.22 | samopal

  Про справжні мотиви де-яких ілюзій

  Перш, ніж подати переклад тексту про "мотивацію ілюзій", хочу спитати, чи памятаєте Ви хто того Бойка на роботу брав, хто з посади звільняв (і що йому за це було), і хто знову повертав "у річку"...

  А текст ось:

  Президент України Віктор Ющенко вважає, що Україна, Росія та Німеччина повинні повернутись до перемовин про спільний газовий консорціум. Про це у п’ятницю повідомив заступник керівника Секретаріату глави держави Олександр Чалий.
  Ющенко переконаний, що справа створення консорціуму повинна “отримати новий імпульс і обговорюватись у тристоронньому україно-російсько-німецькому форматі”, - сказав Чалий.
  Рішення про утворення консорціуму було прийняте у червні 2002-го року у Петербурзі під час зустрічі тодішнього президента України Леоніда Кучми з президентом Росії Володимиром Путіним. За задумом консорціум повинен був керувати газотранспортною системою України та розвивати її.
  Раніше російська влада протягом кількох років безуспішно домагалася віл Києва згоди на приватизацію системи транспортування газу. Петербурзькі домовленості - то, як казав свого часу Кучма, - приклад розумного компромісу: газогони залишаються в українській власності, але росіяни отримують вплив на спосіб їх експлуатації.
  Можлива участь у консорціумі західних компаній мала б забезпечити кошти на модернізацію мережі трубопроводів. Крім Німеччини, про зацікавленість у такому консорціумі тоді заявляла і Франція. Метою діяльності консорціуму є підвищення пропускної здатності газогонів та забезпечення безперешкодного постачання природного газу до Європи.
  Газотранспортна система України складається з газових магістралей, загальною довжиною 35 тисяч кілометрів, 122 компресорних станцій та 13 величезних підземних сховищ для зберігання газу. Система здатна перекачувати до 170 мільярдів кубометрів газу на рік. У середньому, щороку Росія прокачує через територію України до 120 мільярдів свого експортного газу.

  Це переклад ось цього повідомлення:
  http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1161386227&first=1161455298&last=1161428079
 • 2006.10.22 | Адвокат ...

  Де що не сподівано. Я був тримав си тієї думки, що пан Ю. Бойко,

  то ку-чмів "кадр". А тут такє: "шантажував Ку-чмо"...

  Хоча, на тлі прусачого ур`яду, вихвормованого СРАК`ою, і підмоцькальник Ку-чмо чи не затятим бандерівцем виглядає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.23 | samopal

   Те ж саме, але троха ширше (/)

   Хоча згадка (з лінком) на статтю у "Дзеркалі тижня" на УПівському сайті присутня, все ж цікаво звернути увагу на інші заяви цього пана і почитати джерело:
   http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/619/54863/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.23 | QuasiGiraffe

    Re: Те ж саме, але троха ширше (/)

    Як для брехні, викладено занадто переконливо. Певно, РНБО та СБУ мали б щось робити. Ех, мрії...
  • 2006.10.23 | QuasiGiraffe

   Re: Де що не сподівано. Я був тримав си тієї думки, що пан Ю. Бо

   Про шантаж - чому б ні. Він може знати, як не як, колишній член сім'ї. Що Кучма не зовсім був самостійним, певно, ніхто не заперечить.
  • 2006.10.23 | Стась

   "С нами Бог и Россия" - помните? Они и не скрывалисьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua