МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Отаке....

10/22/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Департамент Міністерства внутрішніх справ у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб не знає, що робить? Принаймні, так виглядає з відповіді (лист №49/2-С-2646 від 09.10.06) на інформаційний запит майданівця:

Державним департаментом у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС розглянуто Вашу заяву стосовно надання інформації щодо кількості відмов у видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Іформуємо, що Державних департаментом не ведеться статистичний облік вказаних у зверненні відомостей.

P.S.А хіба хтось питав про те, ведеться чи ні регулярний статистичний облік? Питання було у виконанні Закону України "Про інформацію"

Відповіді

 • 2006.10.22 | Александр

  Re: Отаке....

  Донецкая облпрокуратура и Апеляционный суд организовывает убийство незаконно арестованного Москаленко Алексея, который 40-й месяц находится в заточении без суда и следствия, без возбуждения уг.дела согласно ст.94 УПК Украины в СИзо №5 г.Донецка.
  Мусора одного сокамерника Алексея избили крайне жестоко и убрали из камеры Алексея, а второму сокамернику мусора наказали подсыпать снотворное Алексею, а когда он заснет, тогда его задушат и инсцинируют самоубийство.
  Будь проклят подонок Ющенко и подонок Луценко!!!
  Пом.Деп.Укр 3-го соз.-Москаленко А.А.
  телеф:80953989217
 • 2006.10.23 | vvkornilov

  Re: Отаке....

  це свідоме приховування кількості заробітчан, от і все.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua