МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кому вигідна сьогоднішня провокація у Полтаві?

10/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Майдан-ІНФОРМ вже писав сьогодні про те, що Полтаві з’явилися на стінах написи «Кукоба – наш мер!».

Нашому кореспонденту вдалося зв’язатися з міською територіальною виборчою комісією і з’ясувати, що ні серед зареєстрованих кандидатів, ні серед претендентів немає особи з прізвищем Кукоба.

Станом на 23 жовтня 2006 р., у Полтаві з 13 претендентів, 7 осіб зареєстровано кандидатами на посаду міського голови. Решта (6 осіб) очікують результатів завтрашнього засідання. Прийом заяв від претендентів закінчився ще на минулому тижні.

Звідси витікає, що вищезгадані написи на стінах житлових будинків є чиєюсь провокацією, в якій може бути зацікавлений один з кандидатів на міського голову.

Відповіді

 • 2006.10.23 | Полтавка

  Re: Кому вигідна сьогоднішня провокація у Полтаві?

  Наш мер - Кукоба в образі Животенка. Кукоба як трьохголовий змій: одну відрубали - друга виросла. З переляку перед новою молодою силою об'єдналися непримиренні вороги минулих виборів. Виставляють Животенка бідняком. Але народ не дурний і бачить який бізнес і хто за ним стоїть і чиїм інтересам потім цей "бідняк" служитиме. Нова рада працює на принципах прозорості і демократії. Гроші більше не будуть закопуватись в землю, а будуть іти на відновлення нормального функціонування комунальної сфери, на інші нагальні потреби громади. Кукоба так талановито творив про себе міф, що й досі його обожнює частина літніх людей, дарма що кругом руїна, темрява, гнилі труби, смітники. Вони в цьому вже звинувачують Матковського. Та зрячих більше і вони нададуть Матковському можливість зробити підвали сухими, вулиці світлими, дороги гарними і продовжити багато інших проектів. В місто прийдуть інвестори,бо будуть сворені для цього умови, як у всьому світі. А це робочі місця, податки, які наповнять бюджет. Полтава стане туристичним містом. Все більше молодих, енергійних з'являтиметься на керівних посадах. А мислення і бачення у них уже не "совкове", а прогресивне. Майбутнє можливе тільки з новою силою! Дорогу їй і підтримку!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.25 | Семен

   Re: Кому вигідна сьогоднішня провокація у Полтаві?

   Матковський відрізняється від Кукоби тільки віком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua