МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович не розуміє західної системи

10/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Експерт з українських питань Академії оборони Великої Британії Джеймс ШЕРР не впевнений, що прем’єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ розуміє суть євроатлантичної інтеграції.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив в коментарі “Газеті по-українськи” (від 23 жовтня 2006 року № 192 (234).

“Не впевнений, що ЯНУКОВИЧ розуміє суть євроатлантичної інтеграції. Можливо, має невелике уявлення про те, на чому вона базується і за якими правилами функціонує, може, відчуває, що національний інтерес України лежить на Заході. Або, що відносини з Росією не будуть для України добрими доти, доки в країні існуватиме проблема Сходу та Заходу”, - сказав Дж.ШЕРР.

За його словами, доки В.ЯНУКОВИЧ справді не зрозуміє, що таке західна система і як вона працює на практиці, “доти спроможність України до європейської і євроатлантичної інтеграції буде обмеженою”.

На думку Дж.ШЕРРА, американські радники прем’єра – “це радники з піару, не більше”. “Є деякі високопоставлені американці, які мають з ЯНУКОВИЧЕМ добрі стосунки – але вони бачать його раз на місяць. Питання в тому, хто працюватиме і просвіщатиме його (В.ЯНУКОВИЧА – УНІАН) щоденно”, - додав він.

Британський експерт також висловив припущення, що, “можливо, ЯНУКОВИЧ сам по собі не здатен зрозуміти процес євроатлантичної інтеграції”.

Джерело: УНІАН

На відміну від пана Шерра, котрий "не впевнений" щодо пана Януковича, Майдан-Інформ є впевнений - так, не розуміє.І не тільки європейської системи та європейських цінностей, але і ще багато чого

Відповіді

 • 2006.10.24 | Артемчук Іван

  Re: Янукович не розуміє західної системи

  Ваша впевненість є абсолютно необгрунтованою. З такими поглядами нам (чи вам) ще дуже далеко до омріяної євроатлантичної інтеграції. :((
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.24 | Зверопупс

   Re: Янукович не розуміє західної системи

   Выводы эксперта позволяют усомниться в его профессионализме и здравом смысле. Он довльно раздраженно (или наивно)пытается обьяснить расхождение интересов Янука и К с интересами его европейских оппонентов "непониманием" лично Янука.При этом сидит на зарплате в 100 тыс. фунтов в год(т.е. с позиции олигархов - голодранец тупоголовый) и даже не в состоянии понять, что на таком уровне тупых не бывает - там все хавают моментально и молниеносно.Можно сколько угодно обвинять Янука в подлости, необразованности, бандитизме и т.д., но звериной хитрости, сообразительности и понимания своей выгоды этому "эксперту" нужно долго у Янука учиться))
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.24 | damoradan

    И в этом состоят западные ценности?

    Зверопупс пише:
    > Можно сколько угодно обвинять Янука в подлости, необразованности, бандитизме и т.д., но звериной хитрости, сообразительности и понимания своей выгоды этому "эксперту" нужно долго у Янука учиться))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.25 | Зверопупс

     Re: И в этом состоят западные ценности?

     Вам понятна разница между словами "не понимает" и "не хочет воспринимать"? плевал он на европейские ценности, естественно))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua