МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Літак, яким летів Черновецький, здійснив вимушену посадку

10/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Цілком можливо, що Київський міський голова Леонід Черновецький вважатиме своїм другим днем народження суботу 21 жовтня 2006 року. Цього дня, о 16. 55 в міжнародному аеропорту Бориспіль вимушену посадку здійснив літак «Хоккер-800» авіакомпанії «LB AIR», що здійснював чартерний рейс по маршруту Абу-Дабі – Київ. За попередніми висновками фахівців авіаційної справи, в літаку відмовила гідравлічна система. На борту було троє членів екіпажу й двоє пасажирів, одним з яких був столичний мер Леонід Черновецький.

Оглядач
постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-170632.html

*********************************************************
Чи не було це спробою замаху на мера?

Відповіді

 • 2006.10.23 | Хвізик

  якщо регіони і далі правитимуть - всім гаплик скоро

 • 2006.10.23 | damoradan

  Кто оплатил поездку? Кто с ним летел? Откуда?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.23 | Чучхе

   В Абу-Дабі, на дачу, картоплю копати

  • 2006.10.23 | Хвізик

   мені цікавіше, хто готував літак до польоту?

 • 2006.10.23 | Мінор

  Чи не забагато авіаційних аварій останнім часом?

  Враження, що у провідних авіакомпаній закінчився моторесурс і вони зі значною знижкою продали десятки літаків у країни третього світу. Плюс до того зношуються наші літаки і падає професійність наших спеціалістів через корупціюу системі освіти.
  Надто вже багато вони падають.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.23 | Хвізик

   Re: Чи не забагато авіаційних аварій останнім часом?

   Мінор пише:
   > Враження, що у провідних авіакомпаній закінчився моторесурс і вони зі значною знижкою продали десятки літаків у країни третього світу. Плюс до того зношуються наші літаки і падає професійність наших спеціалістів через корупціюу системі освіти.
   > Надто вже багато вони падають.
   на загал - ви праві
   крім того, аварію можна влаштувати навмисно.
  • 2006.10.23 | AxeHarry

   Re: Чи не забагато авіаційних аварій останнім часом?

   То шо купуюцця літаки "нe пeршоі свіжості" - то само собою ясно - мeншe вкладeш - білшe виторг.
   Алe ж існують досить жорсткі міжнародні правила eксплуатації літаків. І ті шо літають на захід мають бути в нормі - бо авіакомпанія будe в "чорному списку" і нe пустять ні на один аeродром.
   Як мінімум - докумeнтально (відмітки про рeгламeнтні роботи відповідно до годин налиоту по кожному агрeгату і всe такe). Інша справа - за скілки $ ті бомаги можна тут "зробити"... Мабуть значно дeшeвшe ніж провeсти рeгламeнт на літаку.

   IMXO.
 • 2006.10.23 | damoradan

  Исчо (л)

  Киевский городской председатель Леонид Черновецкий едва не погиб в авиакатастрофе, возвращаясь домой из отпуска.

  По словам Черновецкого, во время неполадок с самолетом при посадке в аэропорт "Борисполь" он "практически на всякий случай попрощался с жизнью".

  Мэр столицы отметил, что самолет, на котором он летел, был абсолютно новый и принадлежал очень надежной авиакомпании. По словам Черновецкого, над Киевом произошла разгерметизация самолета и, узнав об этом, он решил на всякий случай попрощаться с жизнью.

  "Самолет мой в действительности почти потерпел аварию, хотя он был хорошо оборудован. Я думаю, что очень много людей, находящихся, особенно во властных кабинетах, наверно бы хотели, чтобы шасси у моего самолета не раскрылись, потому что я не очень удобный человек для ведения разных нехороших переговоров", - поделился своими размышлениями Черновецкий.

  По словам мэра Киева, он всегда надеется на Бога, но в данном случае были еще и опытные летчики-иностранцы. Они знали, что делать, и даже несмотря на то, что аэропорт не давал положительного ответа на запрос о посадке, все же посадили самолет, и все остались живы и здоровы", - подчеркнул Черновецкий. При этом он уточнил, что посадили самолет на шасси.

  На вопрос журналистов, где мэр отдыхал, Черновецкий не назвал страну, но в тоже время сообщил, что был возле моря в нескольких часах лета от Киева, но не на территории Украины, поскольку "в Украине сейчас на море холодно отдыхать", а ему рекомендовали отдыхать именно на море.

  Черновецкий сказал, что страна, в которой он отдыхал, ничем не примечательная и не является "образцом для подражания Украины". "Но, тем не менее, там было хорошее море", - подчеркнул мэр.

  Черновецкий находился в отпуске с 11 по 21 октября 2006 года.

  По материалам УНІАН

  http://www.korrespondent.net/main/168094
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua