МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Россия и Украина подписали соглашение по цене за газ (/)

10/24/2006 | alx_1904
Газпром и "Нефтегаз Украины" подписали соглашение о поставках российского газа по цене 130 долл. за 1000 куб. м. Об этом журналистам сообщил посол РФ на Украине Виктор Черномырдин.

Соглашение было подписано в Москве. Оно предусматривает поставки на ближайшие 3 года, передает РБК-Украина.

Ранее премьер-министр Украины Виктор Янукович заявлял, что цена 130 долларов за 1000 куб.м является оптимальной для его страны. Более того, именно такие показатели были заложены в бюджет республики на следующий год.

Глава украинского правительства неоднократно критиковал прежнее правительство Юрия Еханурова за неспособность договориться с Россией по газовой проблеме. Провал переговоров в конце прошлого года привел к тому, что в Москве было принято решение перекрыть поставки на Украину. В ходе предвыборной кампании в Верховную Раду, находившийся в оппозиции В.Янукович обещал не допустить повторения тех событий.

Между тем, ранее появилась информация, что выгодное для Украины соглашение стало возможным из-за согласия Киева пойти на политические уступки Москве. В частности, речь шла о проведении референдума по НАТО, отказе от пересмотра соглашения по Черноморскому флоту и гарантиях сохранения соглашений с "Росукрэнерго".
http://top.rbc.ru/index.shtml?/news/policy/2006/10/24/24142723_bod.shtml

Відповіді

 • 2006.10.24 | 123

  "130 на 3 роки" - це так як раніше було "95 на 5 років"?

  alx_1904 пише:
  > Газпром и "Нефтегаз Украины" подписали соглашение о поставках российского газа по цене 130 долл. за 1000 куб. м. Об этом журналистам сообщил посол РФ на Украине Виктор Черномырдин.
  >
  > Соглашение было подписано в Москве. Оно предусматривает поставки на ближайшие 3 года, передает РБК-Украина.

  Якщо це правда - то, звісно, це вигідно. Цікаво, що їм за це віддали?

  Але я думаю, що, найімовірніше, ці 3 роки такі ж самі, як і 5 років Івченка -- впродовж яких він начебто домовився про ціну 95 дол США. Аж поки не трапився витік і ми не побачили текст угоди, де про ціну на 5 років нічого не було.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.24 | Illia

   Ні. Це як 50 на 5 чи скільки там років

   А що в замін. ЧФ на вічно? ГТС назавжди? Клятву любові і вірності? Попка півника яника для валоцькі по "пєрвому зову із крємля"?
  • 2006.10.24 | Shooter

   Так не було

   123 пише:
   > alx_1904 пише:
   > > Газпром и "Нефтегаз Украины" подписали соглашение о поставках российского газа по цене 130 долл. за 1000 куб. м. Об этом журналистам сообщил посол РФ на Украине Виктор Черномырдин.
   > >
   > > Соглашение было подписано в Москве. Оно предусматривает поставки на ближайшие 3 года, передает РБК-Украина.
   >
   > Якщо це правда - то, звісно, це вигідно. Цікаво, що їм за це віддали?
   >
   > Але я думаю, що, найімовірніше, ці 3 роки такі ж самі, як і 5 років Івченка -- впродовж яких він начебто домовився про ціну 95 дол США. Аж поки не трапився витік і ми не побачили текст угоди, де про ціну на 5 років нічого не було.

   Івченко казав:
   а) угода на 5 років
   б) досягнута ціна - 95 дол. за 100 кубів
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.24 | alx_1904

    Не надо, вот цитаты от Ивченко: (л)

    Shooter пише:

    > Івченко казав:
    > а) угода на 5 років
    > б) досягнута ціна - 95 дол. за 100 кубів

    "Почему цена должна поменяться? Цена останется и до конца года, и на следующий год. Хотя, конечно, могут быть изменения, если наши политики и правительственные чиновники будут неадекватно вести себя. Если поразрывают соглашения, которые мы заключили, цена может поменяться на 50 долларов, может - на 150 долларов, может на 250 долларов, - не знаю. Пока будут действовать те договоренности и подписанные нами документы, цена будет стабильной"
    http://news.uaportal.com/pub/news/53703

    >Би-би-си: Цена 95 долларов - она также фиксируется в ежегодном протоколе или она фиксируется на 5 лет?

    >А.Ивченко: Согласно соглашению от 4 января эта цена 95 долларов зафиксирована на 5 лет. Есть еще один пункт, который говорит, что ни одна из сторон не имеет права в одностороннем порядке изменять цену газа.
    http://www.bbc.co.uk/ukrainian/indepth/story/2006/10/061015_ivchenko_cont_ob.shtml
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.24 | Shooter

     Ти все цитуй, касатік, все цитуй

     Спочатку щодо рівня цін:


     Цифра, точніше пропорція 50 доларів за тисячу кубів і 1.09 доларів за тисячу кубометрів на сто кілометрів транзиту газу російського територією України. Ця пропорція складалася щорічно у щорічному міжурядовому протоколі. У 1999 році і 2000 році ціна газу для України була 90 доларів, а транзитна ставка була 1.75. Потім пропорція була 1.09 транзит і 50 доларів за газ для України. На 2005 рік міжурядовий протокол, який мав визначати цю пропорцію не був підписаний попереднім урядом. Який був попередній уряд? Уряд Януковича у 2004 році. Він не підписав щорічний протокол, який би фіксував ціну 50 і транзитну ставку 1.09 на 2005 рік. Тому ми стали перед фактом, що треба щось робити. Тому я вважаю, що ми прийняли найвірніше рішення для України, коли підписали угоду про 95 доларів ціна газу для України і транзитну ставку ми зібльшили до 1.6 долара за тисячу кубометрів. Таким чином кошти ми збалансували.


     Тепер щодо "ціни 95 на 5 років":

     Бі-Бі-Сі: Ціна 95 доларів - вона також фіксується у щорічному протоколі чи вона фіксується на 5 років?

     О.Івченко: Відповідно до угоди від 4 січня ця ціна 95 доларів зафіксована на 5 років. Є ще один пункт, який каже, що жодна із сторін не має права в односторонньому порядку змінювати ціну газу.

     Бі-Бі-Сі: Чому ж тоді вона вже змінена?

     О.Івченко: Цікаве запитання. А ви кажете, що мене критикували, що я погані угоди укладав. А чому ж сьогодні ніхто не каже, що українська сторона добровільно і безхребетно змінює підписані угоди в сторону погіршення умов?

     Бі-Бі-Сі: А тому що критики стверджують, що ціни 95 доларів в угоді зафіксованої немає, це також стверджує і РосУкрЕнерго, які взагалі казали про ціну лише на 6 місяців. До речі, РосУкрЕнерго, як монополіст тепер у постачанні газу в Україну, багато хто каже, що саме з приходом на ринок цієї компанії пов'язані негаразди на українському газовому ринку.

     РосУкрЕнерго - коли, нащо і з чиєї волі?

     О.Івченко: РосУкрЕнерго прийшло на ринок 2004 року. НАК "Нафтогаз України" - тоді, ви знаєте, хто очолював уряд і хто очолював НАК "Нафтогаз України". Тоді були підписані угоди з РосУкрЕнерго на 28 і на 30 років. Тобто не ми в 2005 році привели РосУкрЕнерго на ринок.

     [...]

     Продовжуючи цю тему, хочу сказати стосовно цієї ціни на газ. Я часто їздив до Туркменістану і вів переговори з президентом Ніязовим, і нам багато вдалося зробити, і я інформую шановних радіослухачів, що єдиний раз в історії газових переговорів нам вдалося в 2005 році понизити ціну на туркменський газ з 58 доларів, що підписало попереднє керівництво, яке сьогодні знову ж таки при владі, до 44 доларів. Цілий 2005 рік ми отримували газ з Туркменістану по цій ціні за контрактом, який я підписав. Більше того, я підписав прямий контракт на 2006й рік також: по 50 доларів перше півріччя, і по 60 - друге.

     А що ми бачимо сьогодні? Зараз іде четвертий квартал, і ми мали отримувати туркменський газ по 60 доларів. Натомість міністр палива та енергетики поїхав в Росію, і відмовився від цього контракту, а домовився з росіянами, щоб російська сторона закуповувала туркменський газ для України по 100 доларів в Туркменістані. Так я тоді не розумію - хто тоді сьогодні говорить про гарні чи погані угоди? Просто безхребетна сьогодні переговорна політика, яка здає усі національні інтереси.

     **********

     В сухому залишку: Ющу і Ко вдалося було підписати суттєво вигіднішу угоду по газу, не прив'язуючи її до певних політичних умов.

     Яники просрали все, що могли, та ще й, ймовірно, пішли на зраду державних інтересів України. От такі-от "еффєктівниє менежерА"
   • 2006.10.24 | 123

    Знов за рибу гроші :)

  • 2006.10.24 | alx_1904

   Re: "130 на 3 роки" - це так як раніше було "95 на 5 років"?

   123 пише:

   > Якщо це правда - то, звісно, це вигідно. Цікаво, що їм за це віддали?
   И заметь, информация не от нас, а от Черномырдина!

   ИМХО просто предъявили к оплате долговые векселя Нефтегаза с подписью Ивченка, таковых на 2 мрд. баксов будет, а Газпром их все скупал - дааавно об этом говорили.
   А что отдали - скоро узнаем.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.24 | Illia

    Що віддали? А що просили знаєшь?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.24 | alx_1904

     А кто сразу скажет? как мин. трубу - она же была гарантом

     кредитов ивченковых.
     Или отдадут 51% акций Нефтегаза, что скорее и красивее.
 • 2006.10.24 | Shooter

  Як російські ЗМІ знову відверто брешуть

  alx_1904 пише:
  > Газпром и "Нефтегаз Украины" подписали соглашение о поставках российского газа по цене 130 долл. за 1000 куб. м. Об этом журналистам сообщил посол РФ на Украине Виктор Черномырдин.

  [...]

  > Глава украинского правительства неоднократно критиковал прежнее правительство Юрия Еханурова за неспособность договориться с Россией по газовой проблеме. Провал переговоров в конце прошлого года привел к тому, что в Москве было принято решение перекрыть поставки на Украину. В ходе предвыборной кампании в Верховную Раду, находившийся в оппозиции В.Янукович обещал не допустить повторения тех событий.

  Висновок: результатом "провальних" переговорів була ціна 95 УСД/100 кубів (без виконаннях всяких "супроводжуючих вимог"). Результатом "успішних" стала ціна 130 УСД/100 кубів (+ набір супроводжуючих невигідних Україні політичних вимог, які Україна, ймовірно, на себе взяла).

  Уроки Геббельса вивчені на 5: чим відвертіша брехня, тим більша ймовірність, що вдасться її втюхати електорату.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.24 | alx_1904

   Не уподобайтесь Геббельсу

   Shooter пише:

   > Висновок: результатом "провальних" переговорів була ціна 95 УСД/100 кубів (без виконаннях всяких "супроводжуючих вимог"). Результатом "успішних" стала ціна 130 УСД/100 кубів (+ набір супроводжуючих невигідних Україні політичних вимог, які Україна, ймовірно, на себе взяла).
   Вы забыли сказать, что 95 было ТОЛЬКО на 6 месяцев, а далее - любая, в отл. от цены транзита - она не может меняться в течении 5 лет.

   > Уроки Геббельса вивчені на 5: чим відвертіша брехня, тим більша ймовірність, що вдасться її втюхати електорату.

   Вот Вы с Ивченко и Юлей уверенно действуете методами Гебельса. Ещё о российском спецназе могу напомнить ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.24 | Shooter

    це дуже вірне зауваження для геббельониша Алєкса

    alx_1904 пише:
    > Shooter пише:
    >
    > > Висновок: результатом "провальних" переговорів була ціна 95 УСД/100 кубів (без виконаннях всяких "супроводжуючих вимог"). Результатом "успішних" стала ціна 130 УСД/100 кубів (+ набір супроводжуючих невигідних Україні політичних вимог, які Україна, ймовірно, на себе взяла).
    > Вы забыли сказать, что 95 было ТОЛЬКО на 6 месяцев,

    Брехня - ціна 95 була протягом всього часу уряду Єханурова. Як факт.

    Прийшов Яник - ціна за хвилю підналася до 130. Знову як факт.

    > а далее - любая, в отл. от цены транзита - она не может меняться в течении 5 лет.

    Не "любая", а така, на яку погодяться всі сторони контракту. В протилежному випадку - новий контракт з новими цінами по всьому спекрту, включаючи ціну за транспорт. Але для цього потрібно не лізти в задницю Росії, а відстоювати національні інтереси, до чого яники абсолютно нездатні, оскільки останні їх просто не цікавлять.

    Резюме все те ж саме: яники - відверті васілії, та ще й готові за шмат гнилої ковбаси продати все, що не стосується їх персонально.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.24 | 123

     Re: це дуже вірне зауваження для геббельониша Алєкса

     Shooter пише:
     > alx_1904 пише:
     > > Shooter пише:
     > >
     > > > Висновок: результатом "провальних" переговорів була ціна 95 УСД/100 кубів (без виконаннях всяких "супроводжуючих вимог"). Результатом "успішних" стала ціна 130 УСД/100 кубів (+ набір супроводжуючих невигідних Україні політичних вимог, які Україна, ймовірно, на себе взяла).
     > > Вы забыли сказать, что 95 было ТОЛЬКО на 6 месяцев,
     >
     > Брехня - ціна 95 була протягом всього часу уряду Єханурова. Як факт.
     >
     > Прийшов Яник - ціна за хвилю підналася до 130. Знову як факт.

     :)

     > > а далее - любая, в отл. от цены транзита - она не может меняться в течении 5 лет.
     >
     > Не "любая", а така, на яку погодяться всі сторони контракту. В протилежному випадку - новий контракт з новими цінами по всьому спекрту, включаючи ціну за транспорт. Але для цього потрібно не лізти в задницю Росії, а відстоювати національні інтереси, до чого яники абсолютно нездатні, оскільки останні їх просто не цікавлять.

     По-перше, не було там про ціну, на яку погодяться. Але при певній нахабності відстоювати можна, звісно :)

     > Резюме все те ж саме: яники - відверті васілії, та ще й готові за шмат гнилої ковбаси продати все, що не стосується їх персонально.

     А оце неправильно. Це як раз мені ціна газу пофіг - а от Ахмєтову дуже непофіг.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.24 | Shooter

      Re: це дуже вірне зауваження для геббельониша Алєкса

      123 пише:
      > Shooter пише:

      > > Резюме все те ж саме: яники - відверті васілії, та ще й готові за шмат гнилої ковбаси продати все, що не стосується їх персонально.
      >
      > А оце неправильно. Це як раз мені ціна газу пофіг - а от Ахмєтову дуже непофіг.

      З точністю до навпаки. Якраз Вам - абсолютно непофіг, оскільки Ви її підвищення або прямо заплатите, або непрямо, коли вся інфраструктура помре через те, що населення отримуватиме газ дешевше собівартости.

      Ахмєтов ж собі вибив "персональну ціну" - останнє його не гребе.
      Гребе, правда, Таруту, Коломойського і решту - недарма ж Гайдук став главою РНБОУ :)
    • 2006.10.24 | alx_1904

     Немного фактов для последышей Гебельса (лл)

     1)Пункт 1 газового соглашения жестко фиксирует на 5-летний период ставку платы за транзит принадлежащего «Газпрому» и «РосУкрЭнерго» природного газа через территорию Украины и РФ в размере 1,6 долл. за 1000 кубометров на 100 км расстояния. Из этого следует, что до 1 января 2011 года транзитная ставка не может быть изменена без согласия «Газпрома» и РУЭ. Таким образом, разрывается связка «цена на газ — транзитная ставка».

     2)В пункте 4 газового соглашения установлена цена на газ, поставляемый в Украину со стороны «РосУкрЭнерго» (РУЭ), в размере 95 долл. за 1000 кубометров. Однако прямо установлено, что эта цена действует лишь до 1 июля 2006 года. После этой даты цена газа, поставляемого в Украину, подлежит дополнительному согласованию, т.е. зависит от согласия «Газпрома» и «РосУкрЭнерго».
     3) 15% от оборота - это доходы РУЭ которое предложил и лоббировал лично ющ.

     Как пиcало Зеркало Недели (или оно тоже "рупор кремля? ;) )
     >Соглашение жестко фиксирует до 2011 года ставку транзита в 1,6 долл. за транспортировку 1000 кубометров газа по 100 км газопровода и разрывает связку «цена газа — транзитная ставка», которая давала нам козырь при формировании цены на газ для Украины. То есть теперь мы в течение пяти лет обязаны сохранять ставку транзита, независимо от возможного повышения Россией цены на газ.

     >Соглашение не содержит полной формулы цены на российский газ, закупаемый у «Газпрома» по 230 долл. А это значит, что как произвольно она была назначена, так в любой момент может быть и изменена — без экономического обоснования.

     Ну почитай немного:
     http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/show/581/52378/

     И ещё немного:
     >По суті, окрім пана Плачкова, в Кабміні не знайшлося жодної людини, котра позитивно оцінила б досягнуті домовленості. Були ті, хто відмовчався. Але більшість у вівторок зайняли активну критичну позицію. Серед них: Арсеній Яценюк, Віктор Пинзеник, Володимир Огризко й Антон Бутейко (котрі по черзі заміщали відсутнього главу МЗС), Анатолій Гриценко, Віктор Балога, Павло Ігнатенко, Павло Качур, Віктор Бондар і... Юрій Єхануров. Як нам уявляється, витягнуті на світло документи, в сукупності із запланованим СП, становили уже практично реалізований план безкровної анексії України. Причому не на п’ять, а на двадцять п’ять років уперед — до 2030 року.
     http://www.zn.kiev.ua/ie/show/583/52513/

     А Мостовая, как жена Гриценко, уж точно знает, что было в кабмине.
  • 2006.10.24 | 123

   Рахуйте приріст ціни

   Shooter пише:
   > alx_1904 пише:
   > > Газпром и "Нефтегаз Украины" подписали соглашение о поставках российского газа по цене 130 долл. за 1000 куб. м. Об этом журналистам сообщил посол РФ на Украине Виктор Черномырдин.
   >
   > [...]
   >
   > > Глава украинского правительства неоднократно критиковал прежнее правительство Юрия Еханурова за неспособность договориться с Россией по газовой проблеме. Провал переговоров в конце прошлого года привел к тому, что в Москве было принято решение перекрыть поставки на Украину. В ходе предвыборной кампании в Верховную Раду, находившийся в оппозиции В.Янукович обещал не допустить повторения тех событий.
   >
   > Висновок: результатом "провальних" переговорів була ціна 95 УСД/100 кубів (без виконаннях всяких "супроводжуючих вимог"). Результатом "успішних" стала ціна 130 УСД/100 кубів (+ набір супроводжуючих невигідних Україні політичних вимог, які Україна, ймовірно, на себе взяла).

   95 стало після 50. Тобто за Івченка зростання було 45.

   130 стало після 95. Тобто зростання - 35.

   Ціна як раз нормальна. Інше питання - про що там ще вони домовились...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.24 | Shooter

    Рахувати можна по-всякому

    123 пише:
    > Shooter пише:
    > > alx_1904 пише:
    > > > Газпром и "Нефтегаз Украины" подписали соглашение о поставках российского газа по цене 130 долл. за 1000 куб. м. Об этом журналистам сообщил посол РФ на Украине Виктор Черномырдин.
    > >
    > > [...]
    > >
    > > > Глава украинского правительства неоднократно критиковал прежнее правительство Юрия Еханурова за неспособность договориться с Россией по газовой проблеме. Провал переговоров в конце прошлого года привел к тому, что в Москве было принято решение перекрыть поставки на Украину. В ходе предвыборной кампании в Верховную Раду, находившийся в оппозиции В.Янукович обещал не допустить повторения тех событий.
    > >
    > > Висновок: результатом "провальних" переговорів була ціна 95 УСД/100 кубів (без виконаннях всяких "супроводжуючих вимог"). Результатом "успішних" стала ціна 130 УСД/100 кубів (+ набір супроводжуючих невигідних Україні політичних вимог, які Україна, ймовірно, на себе взяла).
    >
    > 95 стало після 50. Тобто за Івченка зростання було 45.

    + підвищення ціни транспорту з 1,05 до 1,6 на 150-180 млрд кубів

    > 130 стало після 95. Тобто зростання - 35.

    + жодного підвищення ціни за транспорт

    > Ціна як раз нормальна. Інше питання - про що там ще вони домовились...

    + про що домовлялися Ющ і Ко в сфері здачі нац. інтересів - відомо з реалій.

    ***************

    Як я і писав вже - не сумніваюсь, що уряд Єханурова би (комплексно) досяг кращого результату.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.24 | 123

     Re: Рахувати можна по-всякому

     Shooter пише:

     > > 95 стало після 50. Тобто за Івченка зростання було 45.
     >
     > + підвищення ціни транспорту з 1,05 до 1,6 на 150-180 млрд кубів

     Аха.

     > > 130 стало після 95. Тобто зростання - 35.
     >
     > + жодного підвищення ціни за транспорт

     Ну за це треба подякувати Івченку. Не підвищувати цю ціну 5 років - це його зобов*язання.

     > > Ціна як раз нормальна. Інше питання - про що там ще вони домовились...
     >
     > + про що домовлялися Ющ і Ко в сфері здачі нац. інтересів - відомо з реалій.

     Відомо: про надання можливості бажаючим заробити ліві гроші через РУЕ. ІМХО - зовсім невелика поступка української сторони.

     > ***************
     >
     > Як я і писав вже - не сумніваюсь, що уряд Єханурова би (комплексно) досяг кращого результату.

     Імовірно так.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.24 | Shooter

      Re: Рахувати можна по-всякому

      123 пише:
      > Shooter пише:
      >
      > > > 95 стало після 50. Тобто за Івченка зростання було 45.
      > >
      > > + підвищення ціни транспорту з 1,05 до 1,6 на 150-180 млрд кубів
      >
      > Аха.
      >
      > > > 130 стало після 95. Тобто зростання - 35.
      > >
      > > + жодного підвищення ціни за транспорт
      >
      > Ну за це треба подякувати Івченку. Не підвищувати цю ціну 5 років - це його зобов*язання.

      Це виключно залежно від того, чи хотіла українська сторона "опиратися" (Ющенко і Ко), чи ні. І хоч Івченко, ако особа, - муділа, невезелесс його слова (і дії в той момент щодо газового контракту з Росією) цілком чіткі і зрозумілі:

      http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1161687848&first=&last=

      Яникам ж для "сущєствованія" братская помощь нужна в крітічєскіє моменти...там 3 рази поздоровити Януковича з перемогою у явно ним і Ко сфальсифікованих виборах...От і готові пристати на будь-що. Особливо, якщо Ахмєтову по блату дешевого газку пустять...

      > > > Ціна як раз нормальна. Інше питання - про що там ще вони домовились...
      > >
      > > + про що домовлялися Ющ і Ко в сфері здачі нац. інтересів - відомо з реалій.
      >
      > Відомо: про надання можливості бажаючим заробити ліві гроші через РУЕ. ІМХО - зовсім невелика поступка української сторони.

      Причому, виключно за наявністю альтернативи у вигляді Ітери з ціною доларів на 20-25 вищою, ніж то було від РУЕ. Навіть би не назвав то поступкою...

      > > ***************
      > >
      > > Як я і писав вже - не сумніваюсь, що уряд Єханурова би (комплексно) досяг кращого результату.
      >
      > Імовірно так.

      Угу. Нажаль, доводиться лише припускати...
 • 2006.10.24 | Чучхе

  А где демонстрации восторга сторонников Януковича?

  спасибо Вам, товарищи, за то, что сняли ЕНханурова с газом по 95.

  Ради дружбі со Старшим Братом, мі просим добавить ешшо!
 • 2006.10.24 | Navigator

  І потяглась стара бадяга: в СОТ - разом, в НАТО - з дозволу, а

  найсмішніше - знову виробляти разом "Руслан".
  Щоб краще падав?
  Через 2 роки газ в Україні буде дешевшим, ніж у власне Росії. І його можна буде реекспортувати в Сибір.
 • 2006.10.24 | Navigator

  Читайте уважніше: газ- по протоколу, ключові галузі - назавжди!!

  Ранее сегодня во время встречи глав правительства России Михаил Фрадкова и премьер-министр Украины Виктора Януковича было решено, что Минпромэнерго РФ совместно с Минтопэнерго Украины до конца года "проведут инвентаризацию межправительственного соглашения в газовой отрасли". Однако цены на российский газ для Украины на 2007 год на заседании названо не было, потому что Минтопэнерго Украины собирается подготовить проект протокола межправительственного соглашения только 1 декабря. Этот протокол, который каждый год подписывают правительства России и Украины, определяет цену на российский газ для Украины на следующий год, сообщает УРА-Информ.


  Виктор Янукович готов посодействовать российским госкомпаниям в приватизации украинских активов в обмен на сохранение льготных цен на газ до конца 2006 года. Речь идет в первую очередь об авиапромышленности и энергетике, пишет газета "Ведомости" со ссылкой на чиновников администрации Ющенко и Белого дома.
  Основным авиационным украинским госактивом является корпорация "Национальное объединение Антонов". Государственная электроэнергетика, в свою очередь, представлена компаниями "Энергоатом", "Укргидроэнерго" и "Энергетическая компания Украины".
  В настоящее время эти активы нельзя приватизировать, однако Фонд госимущества Украины и правительство намерены включить их в программу приватизации на 2007 год для покрытия бюджетного дефицита. Сам процесс приватизации может занять несколько лет.
  Льготная цена на газ в 95 долларов за тысячу кубометров на 2006 год была установлена в результате подписанного 4 января трехстороннего соглашения. Документ предполагал, что поставки будет осуществлять швейцарский газовый трейдер RosUkrEnergo, смешивая дорогой российский и дешевый азиатский газ. К концу года стало ясно, что цена в 95 долларов убыточна для RosUkrEnergo.
  В начале октября министр топлива и энергетики Украины Юрий Бойко заявил, что в 2007 году республика не будет закупать российский газ, хотя двумя днями ранее Янукович утверждал, что цена на российский газ для Украины в будущем году составит 130 долларов за тысячу кубометров.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.24 | 123

   Не буде літакобудування ключовою галуззю України

   Ну а Енергоатом продавати - це, я думаю, еротичні сни Чубайса :)

   Navigator пише:
   > Ранее сегодня во время встречи глав правительства России Михаил Фрадкова и премьер-министр Украины Виктора Януковича было решено, что Минпромэнерго РФ совместно с Минтопэнерго Украины до конца года "проведут инвентаризацию межправительственного соглашения в газовой отрасли". Однако цены на российский газ для Украины на 2007 год на заседании названо не было, потому что Минтопэнерго Украины собирается подготовить проект протокола межправительственного соглашения только 1 декабря. Этот протокол, который каждый год подписывают правительства России и Украины, определяет цену на российский газ для Украины на следующий год, сообщает УРА-Информ.
   > …
   >
   > Виктор Янукович готов посодействовать российским госкомпаниям в приватизации украинских активов в обмен на сохранение льготных цен на газ до конца 2006 года. Речь идет в первую очередь об авиапромышленности и энергетике, пишет газета "Ведомости" со ссылкой на чиновников администрации Ющенко и Белого дома.
   > Основным авиационным украинским госактивом является корпорация "Национальное объединение Антонов". Государственная электроэнергетика, в свою очередь, представлена компаниями "Энергоатом", "Укргидроэнерго" и "Энергетическая компания Украины".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.24 | Navigator

    Дякую - заспокоїли. Хід за Хамом. Побачимо, за що його так любля

    БЛЯТЬ! у Кремлі.
  • 2006.10.24 | AxeHarry

   Re: Читайте уважніше: газ- по протоколу, ключові галузі - назавж

   JA by na misci Jana ta druzhbakiv zgadav by pana Maleva jakyj vsuperech vysnovku Kantory pro nedocilnist prodazhu chogos-tam kudys-tam vsetaky sprodav shos.
  • 2006.10.24 | QuasiGiraffe

   Re: Читайте уважніше: газ- по протоколу, ключові галузі - назавжди!!

   Navigator пише:
   > Виктор Янукович готов посодействовать российским госкомпаниям в приватизации украинских активов в обмен на сохранение льготных цен на газ до конца 2006 года. Речь идет в первую очередь об авиапромышленности и энергетике, пишет газета "Ведомости" со ссылкой на чиновников администрации Ющенко и Белого дома.

   4 обленерго - вже у росіян. Скільки там ще залишилось?
 • 2006.10.25 | Николай Чернигов

  Ма-а-а-ленькое уточнение...

  Подписали. По цене 130 долл.м.куб. Все так. 55 млрд.куб. газа.
  Только стороны контракта - Росукрэнерго и ... СП "Укргаз-энерго"!!!

  http://ru.obkom.net.ua/news/2006-10-24/1700.shtml
  (А вы думали почему Янык узнал об этом по телефону?)

  Газ будет реализован напрямую (минуя Нефтегаз) украинским потребителям по цене.......
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.26 | alx_1904

   Спасибо Ивченко за это, ещё

   зимой Зеркало недели писало, что теперь цену на газ устанавливает искл. РУЭ с Газпромом, а гос-во Украина НИКАКОГО отношения в ближайшие пять леть иметь не будет


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua