МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І знову шоу від ВВП!

10/24/2006 | Sheffchenko
Неозброєним оком видно, що зараз як ніколи зростає зацікавленість Росії подіями в Україні. Мабуть, Кремлю вже наскучило скубати нещасну Грузію, тому прослідковується його велике бажання навчити правильно жити Україну. Як завжди, танці починаються «від пічки», а тому знову будуть мусолитись питання статусу Севастополя, належності об’єктів колишнього Чорноморського Флоту ВМС СРСР, захист інтересів російськомовного населення та інші не менш «важливі» питання, без обговорення яких сучасній Росії мабуть буде сумно.
Щоб ні в кого не виникало подвійних трактувань позиції сусідньої держави, роз’яснення з цього приводу вирішив надати сам ВВП (не путати з «валовим внутрішнім продуктом»). Президент Росії висловив бажання організувати під час прямого ефіру 25 жовтня поточного року і телеміст з мешканцями міста Севастополя, щоб в черговий раз нагадати їм, що «Родина слышит, Родина знает…», і що увага офіційних кіл РФ до проблем Криму та Севастополя завжди буде на належному рівні. В дусі кращих традицій ФСБ, які передбачають, що «всякий экспромт должен быть тщательно подготовлен», та для недопущення всіляких «несподіванок», зараз компетентні люди (подейкують, що в робочий час вони носять військову форму офіцерів ЧФ РФ) «фільтрують» майбутніх учасників телемосту з числа мешканців міста, щоб, не дай Боже, не пробрався у студію «нелояльний» та не задав питань, на які пан президент не зможе надати у своєму стилі миттєву блискучу відповідь (типу «мочити в сортирах» або його заздрість з приводу потенції президента Ізраїлю).
У зв’язку з цим, до участі в спілкуванні відбираються студенти незареєстрованих в Україні філій російських навчальних закладів, активісти проросійських організацій, «захисники канонічного православ’я», які «картинку не попсують» та втішать своїми продуманими правильними питаннями російського президента.

Петро Шевченко

Відповіді

 • 2006.10.24 | rais

  А задля реалізації телемосту знов буде викоистано радіочастотний

  простір України? То Г. Павловському - персону нон грата, а пропагшандє ВВП зелене світло у інформаційному просторі? Блокада інформації 5 каналу на Луганщині під час перегонів 2004 року була відверта. А чому зараз цей стратегічний ресурс знов використовується зрадниками проти України? Питання до Президента і секретариків його, включно з РНБО.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.24 | samopal

   Знайшли кого питати...

   rais пише:
   Питання до Президента і секретариків його, включно з РНБО.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua