МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"А судді хто?" або "Чому вони мовчать?"

10/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Інтернет є великою та впливовою системою комунікації та джерелом миттєвого інформування населення про найсвіжіші події. В інтернет-просторі відсутня цензура та тотальний контроль за повідомленнями, що з одного боку є причиною поширення напів перевіреної інформації, а з іншого – повний захист авторів від переслідувань за висвітлення небезпечних матеріалів. Так поява нового сайту стала причиною серйозного зацікавлення суддями, рішеннями та процесами з боку громадськості. Сайт присвячений діяльності та «творчості» суддів Печерського районного суду міста Києва та гордо називається іменем одного з них (http://goraynov.com/judges) Андрія Горяйнова. І все б нічого, якби деталі, які примушують замислитися над вірогідністю істинності фактів, викладених на сайті.

Перелік справ, які було вирішено «згідно законів України та здорового глузду» примушують відреагувати та здивуватися, чому Печерський районний суд та Колегія суддів мовчать. Факт появи сайту можна пояснювати тим, що суддівство у Печерському районі міста Києва довело до межі якогось громадянина і це спонукало його на крайні дії, або ж інформація є наклепом і винні у її розповсюдженні повинні бути покараними.

Так на сайті розміщено досьє практично всіх суддів Печерського райсуду, а особливу увагу приділено Андрію Горяйнову. Крім судових справ, які вражають своєю несумісністю зі здоровим глуздом та буквою закону, розміщено цікаву інформацію особистого характеру.

Суддя Горяйнов став відомий пресі не вчора. Його ім’я фігурує у ряді скандальних справ, серед яких визнання законності приватизації Криворіжсталі, спроба участі у справі про повторне відновлення Святослава Піскуна на посаді Генерального Прокурора України та визнання права власності Ігоря Коломойського на 70% акцій ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1». За оцінками експертів, єдиного з українських рейтингових телеканалів, який не підпадає під вплив жодної з існуючих олігархічних груп.

Наведено дані податкової декларації судді та його дружини. Так офіційний прибуток Горяйнова за 2004 рік задекларовано в сумі 5840 грн. 74 коп. При мізерних прибутках шановний суддя має 5 машин на загальну суму 149 000 доларів та 3 квартири, 2 з яких у елітних районах міста Києва (інформація з джерела).

Ми спробували зв’язатися з суддею Горяйновим, щоб отримати вичерпну інформацію за даними матеріалів, але безуспішно.

Тож звертаємо увагу громадськості, ЗМІ та влади на ці факти і просимо задати аналогічні запитання адресатам: чому мовчить пан Горяйнов і не заперечує фактів викладених на сайті, чому саме у Печерському районному суді розглядається така кількість скандальних справ (чи може вони стають такими вже у ході розгляду), на кого зареєстровано сайт, чому інформація такого ґатунку потрапила у інформаційний простір.

ОПОРА

Відповіді

  • 2006.10.26 | 121

    Re: "А судді хто?" або "Чому вони мовчать?"

    Судебная система в нашей стране стоит на страже богатых и людей при власти. За то, что суды стоят на страже людей при власти, судьям разраешается творить правосудие по своему разумению, а не закону, если речь идет о судьбе обычного украинца. Мне встречались на пути очень интересные экземпляры, в т.ч. и те, о которых сайт "Горяйновщина" упоминает. В одном из судов, судья издала Определение, в котором, размером на пол-страницы насчитал 19 ошибок. Я не говорю уже о юридическом смысле этого документа. Пришлось отметить все ошибки "красным" и отправить назад, указав, что из-за обилия ошибок смысл Определения установить не удалось.
    Особенно веселым по началу считал Санктпетербургский райсуд Киева, Благодаря знакомству с некоторыми так сказать судьями этого суда узнал, что большинство из них заочники и заочницы так называемых юридичесих вузов, прошедшие трудный путь от троечниц сельсих школ до вершителей наших с вами, дорогие сограждане, судеб. Среди них попадаются и нормальные в человеческом смысле люди, но это, скорее, исключение. Другие киевские суды, на жаль, в обратном меня тоже не убедили.
  • 2006.10.26 | 121

    Re: "А судді хто?" або "Чому вони мовчать?"

    И молчать они будут, хотя бы только потому, что они сами о себе знают правды гораздо больше нашего. Например, больше года, напротив ВерхРады висел плакат, на котором красным по белому было написано:"Позор судьям Святошиского районного суда г.Киева Бабич и ...", вторую фамилия, к сожалению, забыл. Плакат пытались резать, а затем он исчез. Насколько я понял, плакат на "слуг народа", которые не видеть его не могли, идя на работу, не произвел никакого впечатления. Сегодня его уже там нет, судьи с плаката - я уверен есть.
  • 2006.10.26 | Ольга

    Re: "А судді хто?" або "Чому вони мовчать?"

    Хрєнові судді, беручи хабарі, навіть не напрягають себе тим, щоб прикрити свою підлу душонку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.27 | burum

      Re: "А судді хто?" або "Чому вони мовчать?"

      Потрібно робити все можливе щоб вони хоча б напрягалися!!!

      Як мінімум оприлюднювати про це інформацію.

      Бо інакше зрушень не буде :(
  • 2006.10.27 | Sean

    Особисто мені більше "до вподоби" мадам Умнова

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.27 | Sean

      До речі, мені великою мірою було би похвіг

      хто сидить на Банковій та Грушевського - Ющенко, Янукович, Ахметов, Тимошенко, Іван Говнов чи Степан Срака тощо, якби в Україні хвункціонувало правосуддя.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".