МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВВС о новой цене на газ (л)

10/26/2006 | alx_1904
>Ціна на газ для України - фантастична
........
>Беручи до уваги, що Газпром купуватиме газ по 100 доларів за тисячу кубометрів на туркменському кордоні, ціна у 130 доларів для України виглядає низькою. Я би сказав, що тут закладено субсидію мінімум від 5 до 7 з половиною доларів за тисячу кубів, враховуючи витрати на транспортування цього газу до кордону України.
........
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/indepth/story/2006/10/061024_stern_gas_ak.shtml

Відповіді

 • 2006.10.26 | Shooter

  Так чого ж тоді муділа ПроФФєсор з братанами

  ...волосся на жопі рвали, коли ціна була 95? а не 130 як тепер, причому за умови піку цін на нафту* саме тоді, а не тепер?

  *прямо пов'язані речі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.26 | vvkornilov

   Re: Так чого ж тоді муділа ПроФФєсор з братанами

   тому що придурок або зрадник Івченко та його патрони з Ющенкових друзів та родичів зробили це 95 замість 50. А зараз маємо 130 замість 220. А 130 маємо того що після Івченка баші взагалі не хоче мати справи з українцями. Івченко -- символ помаранчевості. Провінційний злодюжка із манією величі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.26 | Чучхе

    Давайте ради дружби з Росієї попросимо по 250

    А як ви ставитесь до ідеї платити Росії по 500, ради того, щоб ніколи не вступати до НАТО?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.26 | saha

     А чого обовязково газ ?

     Ми он уже домовилися нафту купувати вище світових. :)
   • 2006.10.26 | Shooter

    Знову відверта брехня

    vvkornilov пише:
    > тому що придурок або зрадник Івченко та його патрони з Ющенкових друзів та родичів зробили це 95 замість 50.

    :) Таффаріщ Корнілов "забувають", що українську газову перспективу проклацали придурки та зрадники Кучма, Бойко та Янукович, які ще задовго до того, як Ющенко прийшов до влади,
    а) пов'язали ціну на газ для України з відкатом у вигляді мільярдів кубів для напівприватної структури - спочатку Euralgas, a потім РосУкрЕнрего
    б)дозволити Росії законтрактувати весь туркменистанський газ від 2007, чим дали Росії можливість давити Україну як їм хотілося, аж до повної здачі газової системи Газпрому.

    І коли росіяни вимагали 220, то це був саме Івченко і решта, які домовилися:
    а) про об'єми поставок газу, проклацаного кучморилими
    б) добилися дуже дешевої ціни на той час в 95 та ще й з паралельним в 1,5 рази підвищенням ціни за транспорт російського газу, що частково компенсувало Україні подорожчання російського газу.

    > А зараз маємо 130 замість 220.

    Гм...то кажете, Росія вимагала в Януковича 220? А вин бився ако лев?
    Чи в таффаріща відверті проблеми з часовою послідовністю? Маємо 130 замість 95, ціна на транспорт не перегядалася - себто відверте погіршення умов для України. Бо бандюковичі вміють Росії тільк изадницю лизати, а не відстоювати державні інтереси.

    > А 130 маємо того що після Івченка баші взагалі не хоче мати справи з українцями.

    Ще одна відверта брехня - див. вище. Це Кучма, Яник і Бойко в 2004 проклацали весь туркменський газ для України з 2007 року і далі. Набиваючи при цьому власні кишені та платячи подібним чином Росії за підтримку ПраФФєсора на виборах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.26 | alx_1904

     Брехун, не надоело бред нести? (л)

     Лучше научись читать, я тебе на днях уж едавал ФАКТЫ о газовом соглашении Ивченко:
     http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1161690178&first=&last=
     Прочитай, если осилишь, там мнноого фактов и ссылки на первоисточники.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.26 | Shooter

      о! галубєнький врунішка знову бреше

      а ще й піанєр -а-я-яй. і вже ж рильцем не раз в твою брехню тикали - ан нєт, все не заспокоїшся - скавучиш.

      Твої брєдні з виділеним важливим.

      >1)Пункт 1 газового соглашения жестко фиксирует на 5-летний период ставку платы за транзит принадлежащего «Газпрому» и «РосУкрЭнерго» природного газа через территорию Украины и РФ в размере 1,6 долл. за 1000 кубометров на 100 км расстояния. Из этого следует, что до 1 января 2011 года транзитная ставка не может быть изменена без согласия «Газпрома» и РУЭ (добавлю - і України). Таким образом, разрывается связка «цена на газ — транзитная ставка».

      >2)В пункте 4 газового соглашения установлена цена на газ, поставляемый в Украину со стороны «РосУкрЭнерго» (РУЭ), в размере 95 долл. за 1000 кубометров. Однако прямо установлено, что эта цена действует лишь до 1 июля 2006 года. После этой даты цена газа, поставляемого в Украину, подлежит дополнительному согласованию, т.е. зависит от согласия «Газпрома» и «РосУкрЭнерго» (добавлю - І України).

      Себто, саме те, що казав Івченко: або сторони полюбовно домовляються кожного року про ціну газу для України, або вся угода підлягає перегляду. Включаючи ціну на транзит для Росії. Включаючи перегляд ціни за базування ЧМФ - як про це каже сьогодні Гриценко, але про що тихенько мовчить в тряпочку тов. Праффєсар - ніззя баріна гнівати.

      Але для цього потрібно відстоювати інтереси держави, а не вілять хвостиком на задніх лапках перед батюшкою Путіним. Ще раз наголошую - Росія заявлала попередній владі: 220 - і не менше, натомість, погодилася на 95 при 1,5 разовому підвищенні ставки на транспорт газу для 150-160 млрд рос. (+ "іншого") газу. Росія сказала яникам: 130 - і рот закрити. Вони з вдячністю поклонились, поцілували баріну ручку і уєхалі домой.

      Ще один твій відвертий брєд:

      >Таким образом, разрывается связка «цена на газ — транзитная ставка».

      Cвязка була інша - "дешевий" російський газ для України, дешевий транзит для Росії + відкат для РУЕ, де 50% належить Росію у вигляді 12-15 млрд кубів газу, який РУЕ, в основному, продавало на Захід. І коли Газпром собі таким чином відбивав "дешевий" російський газ, натомість з "українського" боку купка людей собі набивали приватні кишені.

      Це якщо вже забути про те, що кучморилі муділи були проклацали туркменський газ на період від 2007 року, повністю законтрактований Росією.

      >там мнноого фактов и ссылки на первоисточники.

      ага, точно. наприклад, пєрвоісточнік алєкс наводить хвакт:

      >3) 15% от оборота - это доходы РУЭ которое предложил и лоббировал лично ющ.

      І це при тому, що Ющу в РУЕ належить 0,0%, а Газпрому - 50%. Та Росія Юша на руках повинна за таке рішення носити!

      Далі. Ти колись наводив набагато кращий лінк з ДТ, в якому Єрьоменко гарно показувала коли, де і ким "впроваджувалася" система посередника (ЕУралгаз а пізніше РУЕ), хто саме з неї збивав бабки, як Кучма, Яник та Бойко проклацали всі об'єми поставок туркменського газу (зацитовані тобою автори "скромно потупів взгляд" кажуть При этом Украина постоянно и настойчиво добивалась заключения долгосрочного (на 20—25 лет) газового контракта с Туркменистаном. Тільки так же ж скромно "чомусь" забувають добавити: натомість, Росія законтрактувала ВЕСЬ туркменський газ, починаючи з 2007, на 30 років наперед.

      Себто, якби Івченко і Ко не усунули бартер (правда, довелося залишити посередника), то в 2007, цілком не виключено, Україні би довелося вже таки платити або 230 дол за 1000 кубів, або "дарувати" трубу.

      Щодо ж статті Мостової - якщо угода дійсно така жахлива, і про це заявляв також тов. Яник, то чого ж єдине, що йому вдається добитися - це погіршення умов для України? ще й з боку "соціально блізкої" влади тов. Пуціна?
 • 2006.10.26 | Нестор

  До чого тут взагалі ціна?

  Я бачу ні ви, ні ющенкофіл Шутер так і не второпавли в які жопу нас посадили любі куми з Ющенком і ще глибше занурив проФФесор з братками.

  Ціна газу в цій жопі - делеко не основний чинник.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.26 | Максим'як

   Re: До чого тут взагалі ціна?

   Спочатку потрібно рот виполоскати, перш, ніж про ж... тут говорити.

   1. 135 є більше, ніж 95.

   2. Нехай Янукович забезпечить зростання життєвого рівня і соціального забезпечення , хоч би на 30 відсотків, так як це забезпечив Ющенко із Єхануровим, тоді можна говорити і про зростання цін на газ.

   Але про зростання життєвого рівня у проекті бюджету на 2007 НІ СЛОВА! Більше того, йдеться про скорочення видатків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua