МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява міської фракції БЮТ з приводу замаху

10/26/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Заява фракції БЮТ у Львівській міській раді:
Ми глибоко вражені і обурені підлим актом терору, вчиненим з метою викликати страх і зневіру у всіх, хто чесно займається своєю справою. Серед білого дня, у найбільш людних місцях розгнузданий кримінал вбиває наших дітей, коли вони йдуть до школи, руйнує наші доми і офіси, палить підприємства. Ми глибоко співчуваємо родичам загиблих і не залишимо в біді постраждалих, але всі ми, громадяни міста Львова повинні зрозуміти, що діється.

Адже це не окремі дії звироднілих недолюдків – це спланований наступ криміналу на всіх рівнях і територіях нашої країни. Нинішній терористичний акт спрямований не особисто проти нашого однопартійця Романа Федишина, який також постраждав від вибуху. Це демонстративна атака на нашу свідомість, це сигнал до силового захоплення бізнесу, який міг би підтримати Юлію Тимошенко на майбутніх виборах, це політичний ляпас тим політикам і бізнесменам, які б хотіли працювати за цивілізованими європейськими нормами, це показове оголошення нових правил гри тими силами, політичне крило яких вмощується на владних верхах.

Відмова від втілення в життя гасла „Бандитам – тюрми”, загравання й відвертий союз з криміналом – ось причини сьогоднішніх трагічних подій. Фракція БЮТ у Львівській міській раді закликає всіх чесних людей єднатись у протистоянні наступу криміналітету. Ні вбивствам дітей і терору. Доб’ємось праведливості на своїй землі.

Відповіді

 • 2006.10.26 | Сергей

  Re: Заява міської фракції БЮТ з приводу замаху

  Конвульсии поверженных олигархов более сильными - суета сует...
 • 2006.10.26 | Персефона

  а чого його підірвали?

  в сенсі який меседж підриву?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Заява фракції БЮТ у Львівській міській раді:
  > Ми глибоко вражені і обурені підлим актом терору, вчиненим з метою викликати страх і зневіру у всіх, хто чесно займається своєю справою. Серед білого дня, у найбільш людних місцях розгнузданий кримінал вбиває наших дітей, коли вони йдуть до школи, руйнує наші доми і офіси, палить підприємства. Ми глибоко співчуваємо родичам загиблих і не залишимо в біді постраждалих, але всі ми, громадяни міста Львова повинні зрозуміти, що діється.
  >

  ну от, а що саме діється?

  > Адже це не окремі дії звироднілих недолюдків – це спланований наступ криміналу на всіх рівнях і територіях нашої країни. Нинішній терористичний акт спрямований не особисто проти нашого однопартійця Романа Федишина, який також постраждав від вибуху. Це демонстративна атака на нашу свідомість, це сигнал до силового захоплення бізнесу, який міг би підтримати Юлію Тимошенко на майбутніх виборах, це політичний ляпас тим політикам і бізнесменам, які б хотіли працювати за цивілізованими європейськими нормами, це показове оголошення нових правил гри тими силами, політичне крило яких вмощується на владних верхах.
  >
  > Відмова від втілення в життя гасла „Бандитам – тюрми”, загравання й відвертий союз з криміналом – ось причини сьогоднішніх трагічних подій. Фракція БЮТ у Львівській міській раді закликає всіх чесних людей єднатись у протистоянні наступу криміналітету. Ні вбивствам дітей і терору. Доб’ємось праведливості на своїй землі.

  А як саме приєднуватися?
  І як почувається Федишин?
  І що саме збирається робити БЮТ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.26 | Горбань

   Re: а чого його підірвали?

   Бо донецькі пруться загребсти під себе все...
   Бо такі часи...
   Бо ми їм дозволили...
   Бо дєкабрісти разбуділі хєрцена...
   А йому хєр цена...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.27 | Персефона

    а якщо серйозно? і що збирається робити БЮТ?(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.27 | Горбань

     Re: а якщо серйозно? і що збирається робити БЮТ?(-)

     Серйозно "східний блок" намагається оволодіти Галичиною - щоб ніколи більше не виникало "Помаранчевих революцій" - знищивши базу -бізнес який з середнього при сприятливих умовах перетворюється на великий.
     БЮТ покищо в шоці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua