МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз знайшов виправдання своїй зраді - він рятував Україну від

10/27/2006 | Мінор
Юлії Тимошенко, яка хотіла стати Прем"єр-міністром!

Який прогибон! Як майстерно, з виляском він цілує тепер жопу донецьких! Напевне розробка Мендуся - відчувається стиль великого поета.
Але Янукович має пам"ятати, навіть поцілунки у жопу залишаються поцілунками Іуди, якщо вони у виконанні Мороза.

Гниду-Мороза цитує правда за сайтом "Обком":

http://www2.pravda.com.ua/news/2006/10/27/49781.htm

Спікер Верховної Ради Олександр Мороз вважає правильним, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко в другий раз не стала прем'єром.

Про це він сказав у п'ятницю під час зустрічі зі студентами Київського Національного економічного університету.

Мороз відзначив, що після парламентських виборів усі переговори про створення демократичної коаліції зводилося до того, що Тимошенко "надзвичайно хотіла бути прем'єр-міністром, а всі інші, хто з нею був у помаранчевій команді, так само яскраво не хотіли, щоб вона була прем'єром".

"І, між іншим, вони були праві, тому що це була б авантюрна політика, що уже не один раз приводила до конфліктів, до криз – бензинової, м'ясної", – вважає голова ВР.

Він відзначив, що в тій ситуації необхідно було "припинити це шоу" і "брати на себе відповідальність", повідомляє Обком з посиланням на Уніан.

Саме це, за словами Мороза, і зробила СПУ. Він підкреслив, що не вважає, що це була зміна позиції партії.

"Проблема помаранчевої коаліції в самій помаранчевій групі, яка, до речі, коаліцією не була", – відзначив Мороз.

Відповіді

 • 2006.10.27 | Боровик

  Re: Мороз знайшов виправдання своїй зраді - він рятував Україну від

  Міноре, дозволь тебе спитати:
  Коли тобі подобався Мороз?
  За що?
  Чому перестав подобатись?
  ***
  Хто тобі подобається зараз?
  За що?
  Коли перестане подобатись?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.27 | Shooter

   Супер!!!

  • 2006.10.27 | Раціо

   Зараз йому подобається Юля

   Він мене мало не в переслідуваннях своєї скромної персони звинуватив, бо коли він працював на Мороза - я його критикував, тепер працює на Юлю - знову я його критикую :-)

   Тоді він гербалайфово продавав безпринципного й тупуватого комуняку як "єдиного морального політика", тепер не менш безцеремонно заявляє, що або ти "приєднуєшся" до цинічної і пустопорожньої брехухи, або ти падоноквишшеймєри. Нічого не забуває й нічому не вчиться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.27 | alx_1904

    Re: Зараз йому подобається Юля

    Раціо пише:
    > Він мене мало не в переслідуваннях своєї скромної персони звинуватив, бо коли він працював на Мороза - я його критикував, тепер працює на Юлю - знову я його критикую :-)
    >
    > Тоді він гербалайфово продавав безпринципного й тупуватого комуняку як "єдиного морального політика", тепер не менш безцеремонно заявляє, що або ти "приєднуєшся" до цинічної і пустопорожньої брехухи, або ти падоноквишшеймєри. Нічого не забуває й нічому не вчиться.
    Просто деньги не пахнут
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.27 | Мінор

     Констатую повне співпадіння позицій НСНУ і ПРУ, як і в житті

     вас тягне одне до одного - Раціо, Shooter до alx.

     Щодо "меркантильних інтересів", то вони диктували перейти до Мороза. Перечитайте мою відповідь Боровику і заткніться :-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.28 | Раціо

      Мінор маніпулює, як справжній дурналіст ((с)Чучхе 2005)

      Мінор пише:
      > вас тягне одне до одного - Раціо, Shooter до alx.

      Якщо ми одночасно констатуємо, що пішов дощ - це теж буде через наше взаємне тяжіння, чи може все ж через те, що пішов дощ, як Ви гадаєте?
  • 2006.10.27 | Мінор

   Я не йду проти своєї совісті за посади і гроші

   Мені пропонували очолити прес-службу спікера, а пізніше прес-службу міністра траноспорта. Боровик, угадай де вигідніше працювати? Але я б себе перестав поважати, якби погодився. До слова, спостерігаючи за фінтами НУ, я не переконаний, що ти і тобі подібні, вчинили б так само.

   Я перестав консультувати штаб СПУ після виборів 2004 року через певні причини. Їх оприлюднення було б засвіткою інсайдерської інформації, а тому це некоректно. Загально можу сказати, що новий курс СПУ пішов у розріз з моїми поглядами.

   Я вважаю, як і Вінський до речі, блок Тимошенко ліво-центристським блоком. Знаючи, що тебе соціалісти бісять, підкреслю, що зроблю усе можливе для збереження лівих настроїв Юлі.

   Мені глибоко начхати на реакцію тих, хто не поділяє моїх поглядів. Ви можете з ними не погоджуватися і можете лити гівно - але ви не можете заперечити факт їх існування.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.28 | Боровик

    Re: Я не йду проти своєї совісті за посади і гроші

    Міноре, я ніколи не сумнівався в твоїх чеснотах.
    Це я щиро і у мене є підстави не сумніватися.
    ***
    Так само я щиро тебе запитав у відповідь на твій початок гілки, бо мене бентежить, що Мороз з твоїх слів вже гнида, але гниду можуть знести тільки воші... З ваших давніх слів так не виглядало, тому і резонне питання як відноситись до ваших теперішніх. Що змінилось???
    **

    > Мені пропонували очолити прес-службу спікера, а пізніше прес-службу міністра траноспорта. Боровик, угадай де вигідніше працювати? Але я б себе перестав поважати, якби погодився. До слова, спостерігаючи за фінтами НУ, я не переконаний, що ти і тобі подібні, вчинили б так само.
    Щодо закиду на мою адресу, то ваші припущення щодо мого гіпотетичного вибору абсолютно не коректні, і безпідставні. Я взагілі ніколи не наймався до когось на роботу, а також не маю жодного відношення до фінтів НУ.

    > Я перестав консультувати штаб СПУ після виборів 2004 року через певні причини. Їх оприлюднення було б засвіткою інсайдерської інформації, а тому це некоректно. Загально можу сказати, що новий курс СПУ пішов у розріз з моїми поглядами.
    >
    > Я вважаю, як і Вінський до речі, блок Тимошенко ліво-центристським блоком. Знаючи, що тебе соціалісти бісять, підкреслю, що зроблю усе можливе для збереження лівих настроїв Юлі.
    Соціалісти мене не те що бісять, просто я завжди знав що наші соціалісти разом з Морозом є продажні більше ніж може дозволити багата фантазія. Хіба я помилявся? На щастя, я про це писав, попри те, що я себе дуже стримував.

    > Мені глибоко начхати на реакцію тих, хто не поділяє моїх поглядів. Ви можете з ними не погоджуватися і можете лити гівно - але ви не можете заперечити факт їх існування.
  • 2006.10.27 | Предсказамус

   Уговорили, ширка была вполне реальна

   По крайней мере, как любители голубцов, так и любители апельсинов в этой ветке очень охотно говорят о личности оппонента, и очень неохотно о предметах своей любви. Это не может не объединять.
   И лично Вам о Морозе: ему удалось напарить не только Минора, но очень и очень многих. Но он все-таки предал только партнеров по Майдану, а Ющенко - полстраны. Что теперь делать тем, кто еще совсем недавно чуть ли не обожествлял Народного Президента, вешаться?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.27 | Мінор

    Атож

    А щодо Мороза, то на мій могляд він закінчив шлях політика. Щоб не казали про наших виборців, але вони зрад не пробачають.
    А регіоналам на наступних виборах він просто заважатиме. Якщо вони його візьмуть у список - тим краще для нас. Центр України просто обізлиться на них.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.27 | Предсказамус

     Не знаю, как в Центре, а у нас СПУ, считайте, пошабашила

     Райкомы остались, а люди - только из структур руководителей местного и центрального СПУ, по разнарядке.
   • 2006.10.27 | Хвізик

    Re: Уговорили, ширка была вполне реальна

    > Что теперь делать тем, кто еще совсем недавно чуть ли не обожествлял Народного Президента, вешаться?
    ні!
    вішати регіоналів та всяких підрегіонщиків
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.27 | Предсказамус

     Нашли вешателей

     Хвізик пише:
     >> Что теперь делать тем, кто еще совсем недавно чуть ли не обожествлял Народного Президента, вешаться?
     > ні! вішати регіоналів та всяких підрегіонщиків
     Как же ющефилы будут вешать регионалов, когда они, по большому счету, близнецы-братья? И лозунг у них один, "лоха кинуть не западло". Только список лохов у регионалов шире, туда входит и Ющенко :)
 • 2006.10.27 | Мінор

  Ще раз. Боровику, Раціо, Shooter і alx Мороз сподобався

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.28 | Раціо

   Вперше: Мінор вважає відвертий наклеп нормальною полемікою

  • 2006.10.28 | Shooter

   Гм...і де саме це ти прочитав?

   Дакладиваю: мені, на відміну від тебе, Мороз НІКОЛИ не подобався.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.28 | Мінор

    Дякую

    Shooter пише:
    > Дакладиваю: мені, на відміну від тебе, Мороз НІКОЛИ не подобався.

    Мені звичайно приємно, що на відміну від Мороза, я тобі подобаюся. У цих питаннях я демократ :-)

    Shooter, мороз не дівка, щоб мені подобатися - донедавна він був лідер єдиної в Україні соціалістичної партії. Я справді дотримуюсь соціалістичних поглядів і я підтримував партію, яка на мою думку була соціалістичною. Ти також знаєш, що після зради мороза, я вийшов з СПУ, про що написав статтю на УП, яка тут обговорювалась.

    А може тепер, після того як ми так детально обговорили мою скромну особу, ми нарешті в цій гілці зможемо поговорити і про того, хто на відміну від мене має можливості, гроші, владу і при цьому прогнив з голови до п"ят? Тобто про Мороза?

    Зауваж, я навіть не нагадую, що на відміну від вас, я відома всім вам людина під власним прізвищем - досить клікнути на мій нік.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.28 | нтв

     Re: Дякую

     Таких как Минор надо уважать.Только сильные люди признают свои ошибки.Толку из того,что несуны носятся с Ющом,как с писаной торбой и не хотят признать ,что он предал все,что только можно предать.Что здесь страшного признать свою ошибку?Они думают,что это унизительно,а на самом деле прослеживается обычный комплекс неполноценности.Кстати о Морозе.Вчера разгадывал кроссворд.Один из вопросов был"Иуда..." и вы представляете,я начал машинально подставлять слово Мороз,хотя,как известно,Иуду звали Искариот.Все четко по Фрейду сработало.Так,что даю подсказку составителям кроссвордов"украинский Иуда..."Здесь ответ однозначен.
    • 2006.10.28 | Shooter

     Прошу

     Збираєшся вибачитися за брехню отут:

     http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1161980731&first=1162028381&last=1161974915

     ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua