МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Б.Соколовський: "Уряд Угорщини таки піде у відставку"

10/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Уряд Угорщини таки піде у відставку, переконаний дипломат, голова Секретаріату Української народної партії Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ. Про це він наголосив в коментарі «Високому Замку».

Одну з причин незворотності відставки угорського прем’єр-міністра Ференца ДЮРЧАНЯ, Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ вбачає в "усталеності демократії угорського суспільства».

Відповідаючи на питання про вплив події в Будапешті на Україну, він зазначив, «ще не настав час таких змін у нашій державі, але хвиля моральності та прозорості влади докотиться й до нас». «Думаю, ситуація в Угорщині на нас вплине, але не в близькій перспективі. Я здивований мовчанням українських ЗМІ. Люди мало що знають про події в Угорщині. Недавні події у Польщі та Угорщині мали б допомогти сформувати в українському суспільстві певний імунітет до брехні та зловживань у владі», - додав дипломат.

Щодо позиції ЄС в цьому питанні, Богдан СОКОЛОВСЬКИЙ підкреслив, що активного втручання країн ЄС у справи Угорщини не буде. «Конфлікт суто внутрішній, і немає такого елементу, який би вплинув на зовнішню політику країни. Але ЄС пильно стежить за ситуацією. Коли у домі сварка, то гості до нього не заходять. Такий період переживає зараз Угорщина», - наголосив він.

Відповіді

  • 2006.10.28 | Shooter

    Не піде

  • 2006.10.28 | Pavlo Z.

    Піде(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua