МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мистецтво не відповідати

10/28/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідь (лист №19-108926-06 від 17.10.06) ГПУ на запит майданівця:

"На Ваше звернення щодо надання інформації про кількцсть звернень від народних депутатів України до органів прокуратури у конкткретних (так у тексті - М.І/) справах роз'яснюю, що згідно Рішення Конституційного Суду України від 11 квітня 2000 року народний депутат України не має права звертатися до органів прокуратури і прокурорів з вимогами, пропозиціями і вказівками у конкретних справах з питань підтримання державного обвинувачення в суді, представництва інтересів громадянина або держави в суді та з інших питань, а також до слідчих прокуратури з питань досудового слідства у конкретних кримінальних справах. У зв'язку з цим, працівникам прокуратури заборонено надавати таку інформацію народним депутатам України.
Враховуючи викладене, надати Вам зазначену інформацію не уявляється можливим. "

Відповіді

 • 2006.10.29 | Александр

  Re: Мистецтво не відповідати

  Галина Климович, следователь Генпрокуратуры 27.10.2006г. на сайте "Обозревателя" подтверждает, что Генпрокуратура не больна - она разлагается.
  40-й месяц без возбуждения уг.дела в соответствии с процессуальными нормами указанными в ст.94 УПК Украины находится в плену у бандитов от Государства незаконно арестованный Москаленко Алексей в СИзо №5 г.Донецка. А Генпрокуратура прикрывая бандитов Атамана облпрокуратуры Баганца, а сейчас Атаману уже Мурзы, 40-й месяц занимается отписками. Не желая вмешаться для спасения жизни алексея, котрого заказал убить Баганец, а потом симитировать самоубиство.
  В среду банда Апеляционного суда планирует вынести приговор засудив незаконно арестованного против которого до сих пор не возбуждено уг.дело. Разве Генпроекратура - это не гнойник Украины!?
  Пом.Деп.Укр.3-го соз.-Москаденко Алесандр.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | ОРИШКА

   Re: Мистецтво не відповідати

   Слушайте, даже я уже готова идти душить. А таких в Украине сейчас - думаю, ой, как много.

   Допрыгаются, сц-ки..
  • 2006.10.29 | Антон

   Безвідповідальність як наслідок злочинної бездіяльності.

   Дворічне чаювання В.Ющенко - злочинна бездіяльність, яка посилює ейфорію безпокараності і вседозвілля правоохоронних і судових органів. Органів, що залишила нап у спадщину комуністична система державного терору. Ці репресивні органи ніколи не стояли на захисті особистості і громадянина. Вони створювалися для зовсім інших цілей.
   І ніякі, ні малі, ні середні реформи іх не виправлять. Злиття з криміналом і корупція роблять ці органи головним джерелом національної небезпеки України. Випестовані комунобандитами, ці органи 15 років стоять на шляху розбудови української державності під прапорами леніна, дзержинського, кучми.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Зверопупс

    Re: Безвідповідальність як наслідок злочинної бездіяльності.

    "Випестовані комунобандитами, ці органи 15 років стоять на шляху розбудови української державності під прапорами леніна, дзержинського, кучми."
    Но самым главным флагом был портрет президента на сотенной купюре)) теперь прибавились картинки с евро)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | Антон

     Re: Безвідповідальність як наслідок злочинної бездіяльності.

     Так, саме за ці картинки і продаються корумповані злочинці від влади, правовохоронних і судових органів. Комунобандитський стиль входить в моду, як колись на початку 90 рекетири.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua