МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тут можна скачати виступ Тимошенко на 1+1 (відео)

10/29/2006 | S@nya

http://www.tymoshenko.com.ua/additional/1+1_26102006.avi
(69.24 Mb / 0:53:26)


Юлія Тимошенко оприлюднила документи, що свідчать про причетність Юрія Бойка, Віктора Януковича та Леоніда Кучми до створення компанії "РосУкрЕнерго".

Під час прямого ефіру на телеканалі "1+1" увечері в четвер, 26 жовтня, Юлія Володимирівна запитала Юрія Бойка, чи знає він, кому належить компанія "РосУкрЕнерго", якій повністю віддано Україну, є ця компанія приватною чи державною. Бойко запевнив, що й гадки про це не має і, крім того, не вважає це питання принциповим.

Отримавши таку відповідь, Юлія Тимошенко продемонструвала рішення про засновництво компанії "РосУкрЕнерго", платіжні документи, що підтверджують внесення засновницьких коштів, та протокол координаційного комітету зі створення компанії "РосУкрЕнерго", підписаний представниками двох компаній: українського "Центрогазу" та російського "Еросгазу".

З боку компанії "Еросгаз" під документом стоять підписи заступника керівника "Газпрому" Юрія Комарова, голови "Газпромбанку" Андрія Акімова, заступників голови "Газпрому" Дмитра Медведєва і Олександра Рязанова. З боку "Центрогазу" – підписи Юрія Бойка, тоді – голови НАК "Нафтогаз України", його заступника Ігора Вороніна, а також Вольфганга Путчека і Роберта Шелтер-Джонса.

Тимошенко наголосила, що даний протокол оформлений за всіма правилами і під ним стоять усі підписи вищезгаданих осіб.

Оприлюднивши документ, вона звернулась до Юрія Бойка: "І коли Ви кажете, що Вам невідомо, що таке "РосУкрЕнерго", я Вам скажу, що це приватна компанія, і ця приватна компанія, власне, створювалася посадовцем Юрієм Бойком. А в усіх нормальних цивілізованих країнах, коли на державній посаді людина створює приватне підприємство на державних обігах, це називається корупцією".

"Я хочу, щоб сьогодні кожна людина, яка отримає нові платіжки на комунальні послуги, знала, що вона здає гроші не НАК "Нафтогаз України", і навіть не "РосУкрЕнерго", і навіть не РАТ "Газпром", а вона здає гроші в кишені найвищих посадовців, – додала Тимошенко. – І коли люди платять ці гроші, щоб вони згадували Бойка, Кучму, Януковича як засновників цього. А Єханурова – як людину, яка зробила цю схему бездоганною".

На зауваження Бойка, що в такому разі уряду Тимошенко слід було б вжити відповідних заходів свого часу, вона нагадала: "Перше, що я зробила на посаді прем’єр-міністра: я розібралася в усіх цих документах, звільнила Вас, пане Бойко, з посади голови НАК "Нафтогаз України". Крім того, я звільнила з великим задоволенням Вашу праву руку – Вороніна, тому що це була людина, яка проводила всі ваші схеми в життя. Мій уряд зробив все, що потрібно, щоб ви не працювали, а керівник СБУ Турчинов порушив кримінальну справу щодо "РосУкрЕнерго" і доповів про цю справу Президенту країни. І потім, як тільки мене звільнили, вже наступного дня Вороніна поновили на посаді, і продовжилося все, як і було".

Звертаючись до людей, Юлія Тимошенко наголосила: "Якщо сьогодні кожна людина платить підвищені ціни за комунальні послуги – запам’ятайте назву: компанія "РосУкрЕнерго". Сьогодні влада – прем’єр-міністр Янукович, міністр палива і енергетики Бойко – може припинити співпрацю з "РосУкрЕнерго" і повернутися до старих прямих угод з Російською Федерацією, тому що ніхто ратифікацію цих угод не знімав, не було денонсації, ніхто їх не відміняв. І тільки добра воля нової влади прибере посередника. Зараз за цим стоїть велика корупція, і це безумовно загрожує національній безпеці України".

Відповіді

 • 2006.10.29 | Свiдомий

  Скачав. Воно того варте.

 • 2006.10.29 | terrykoo

  Скачав і подивився. Просто супер!

 • 2006.10.29 | SpokusXalepniy

  Спасибо за ссылку. На видео многое смотрится по другому.

  У Тимошенко видны явные промахи, над которыми ещё работать и работать.

  Бойко и Кушнрев - +++++ !

  Особенно, Кушнрев. Он мастерски, в лучших традициях Генриха Боровика спутал все карты в расчете на плохо компетентного зрителя. Чтобы они ушли от телевизора с мыслью, которую уже год нам активно внушает Хвізик, а именно: все они (политики) говно.

  Отличная работа Кушнарёва! Срать он хотел на аргументированность, логичность, точность и т.д. Задача совсем иная - воздействовать не на 25% слушателей, а на 75% процентов. И плевать что думает четвертушка электората (эта часть не была моей, нет и не будет!). он не даёт забрать от себя большинство! Вот вся гениальная стратегия!

  Мало того, он по меньшей мере не проиграл Юлии (в глазах большинства!) из-за ловкого использования её слабостей. Он намеренно выводил её из себя четко подготовленными "закидонами" не по делу. И она таки выводилась. Юльке немедленно на Кавказ! Водички попить, Боржоми. В Мацесту, на грязевые ванны! И вообще, работать над собой.

  Отлично сработано у Кушнарёва! В заведомо проигрышной позиции сыграть вничью!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | Михайло Свистович

   Такий саме висновок я можу зробити з відгуків багатьох моїх

   антиянучарськи настроєних знайомих середнього рівня інтелекту. Вони сказали, що всі учасники передачі - лайно, всі волали, верещали, всі один одного варті. Спокус вперше за час його присутності на форумі має аж таку якісну рацію ;)

   SpokusXalepniy пише:
   > У Тимошенко видны явные промахи, над которыми ещё работать и работать.
   >
   > Бойко и Кушнрев - +++++ !
   >
   > Особенно, Кушнрев. Он мастерски, в лучших традициях Генриха Боровика спутал все карты в расчете на плохо компетентного зрителя. Чтобы они ушли от телевизора с мыслью, которую уже год нам активно внушает Хвізик, а именно: все они (политики) говно.
   >
   > Отличная работа Кушнарёва! Срать он хотел на аргументированность, логичность, точность и т.д. Задача совсем иная - воздействовать не на 25% слушателей, а на 75% процентов. И плевать что думает четвертушка электората (эта часть не была моей, нет и не будет!). он не даёт забрать от себя большинство! Вот вся гениальная стратегия!
   >
   > Мало того, он по меньшей мере не проиграл Юли (в глазах большинства) из-за ловкого использования её слабостей. Он намеренно выводил её из себя четко подготовленными "закидонами" не по делу. И она таки выводилась. Юльке немедленно на Кавказ! Водички попить, Боржоми. В Мацесту, на грязевые ванны! И вообще, работать над собой.
   >
   > Отлично сработано у Кушнарёва! В заведомо проигрышной позиции сыграть вничью!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Пані

    Підтверджую. Нажаль.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

     Типово кучмістська реакція.

     Коли враження про передачу робиться не з ходу дискусії по основній темі, а по напрузі другорядних суперечок - це вже означає, що за змістом людина не слідкувала. Думаю, Тимошенко на тій передачі була кращою, ніж завжди, і донесла всю потрібну інформацію до тих, хто хотів її слухати. Все інше неважливо.

     У тих ваших знайомих, на яких подіяв ліричний відступ Кушнарьова, мабуть, просто кучмістський світогляд. Типу, всі політики лайно. Звідси неявний висновок: хто з них першим мене підкупить, за те лайно і проголосую. І те лайно, чия пика частіше мєлькає в панегіриках місцевого телебачення та преси, менше пахне, бо це своє лайно. А той, хто строїтиме з себе нелайно, за того принципово не проголосую, бо впевнений, що всі вони лайно.

     Власне, те, що Кушнарьов і Бойко апелювали до стереотипів кучмізму, є цілком логічним - у ідеології донецьких кучмізм є найкращим зі всього, що вони мають. "Абїєдінітєльная нацианальная ідєя СТАБІЛІЗЄЦ". Тому Кушнарьов і апелював до справи Лазаренка, до цинізму глядачів, щоб пробудити в кожному з них кучміста і примусити забути, що красти є погано. Мовляв, погано, коли чужі крадуть, коли свої крадуть, це ще можна терпіти...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.30 | SpokusXalepniy

      Вы ломитесь в открытую дверь.

      Юрій Шеляженко пише:
      > Коли враження про передачу робиться не з ходу дискусії по основній темі, а по напрузі другорядних суперечок - це вже означає, що за змістом людина не слідкувала.
      Надеюсь, вы эти слова относите не к Свистовичу и Пані?
      Они (и я) именно это и говорят - что 75% телезрителей (подчеркиваю - телезрителей) намного больше предпочитают пиво, чем вникание в СМЫСЛ дискуссии.

      > Думаю, Тимошенко на тій передачі була кращою, ніж завжди, і донесла всю потрібну інформацію до тих, хто хотів її слухати. Все інше неважливо.
      Отлично сказано. Теперь поставьте оценку моему высказыванию:
      Думаю, Тимошенко в глазах большинства(!) телезрителей выглядела не менее скандальной бабой, чем баба Кушнарёв, а потому слушаще-смотрящее большинство сделало очередной вывод, что всё вокруг говно. Все інше неважливо, ибо меньшинство как предпочитало Юлю, так и осталось предпочитать.

      > У тих ваших знайомих, на яких подіяв ліричний відступ Кушнарьова...
      Дальше не надо. Вы знаете как сменить электорат? Не знаете!!!
      Есть только один метод - курочка по зёрнышку...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.30 | Юрій Шеляженко

       Re: Вы ломитесь в открытую дверь.

       SpokusXalepniy пише:
       > Надеюсь, вы эти слова относите не к Свистовичу и Пані?

       Нет, конечно.

       > Они (и я) именно это и говорят - что 75% телезрителей (подчеркиваю - телезрителей) намного больше предпочитают пиво, чем вникание в СМЫСЛ дискуссии.

       Так по отношению к ним и неважно, смотрели они или не смотрели. Важно, чтобы те, которые не только пили пиво, потом рассказали друзьям и знакомым о том, что было по 1+1 и как они это понимают.

       А если Юля будет сдерживать обороты, она растеряет и тех избирателей, которые у нее уже есть.

       Вот насчет отсутствия публичной позитивной программы - это в самом деле минус. Над этим ее команде надо подумать.

       > Думаю, Тимошенко в глазах большинства(!) телезрителей выглядела не менее скандальной бабой, чем баба Кушнарёв

       Разве она или он в этом виноваты? Просто в обществе такое отношение к политикам. Надо менять общество. А для этого действительно необходимо, чтобы кроме взаимных обвинений в дискуссиях выдвигались позитивные программы.

       > Есть только один метод - курочка по зёрнышку...

       Ага. И никак не радикальной сменой имиджа. Юля была, есть и будет в ближайшее время Жанной Д'Арк, а не Маргарет Тетчер.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.30 | Михайло Свистович

        Re: Вы ломитесь в открытую дверь.

        Юрій Шеляженко пише:
        >
        > А если Юля будет сдерживать обороты, она растеряет и тех избирателей, которые у нее уже есть.

        Не втратить. Бо нішу ніхто не займе все одно.
     • 2006.10.30 | Михайло Свистович

      кучмістська, янучарська, ющівська, совкова, але це - реакція

      виборців, які потенційно можуть проголосувати за Юлю. Ну, якщо вона не хоче, іншого народу у мене для неї нема. А той, що є, під Юлю себе переробляти не буде. Так що доведеться або їй перероблятись, якщо хоче виграти, або переробляти народ, все життя сидячи в опозиції.

      Юрій Шеляженко пише:
      > Коли враження про передачу робиться не з ходу дискусії по основній темі, а по напрузі другорядних суперечок - це вже означає, що за змістом людина не слідкувала.

      Що і означає правоту Спокуса. Янучари нав"язали дискусії саме такий стиль, і Юля не змогла цьому ефективно протидіяти.

      > Думаю, Тимошенко на тій передачі була кращою, ніж завжди, і донесла всю потрібну інформацію до тих, хто хотів її слухати

      Я навів реакцію тих, хто дуже хотів її слухати. І не почув того, що хотів почути. Бо увагу відвернула лайка.

      >
      > У тих ваших знайомих, на яких подіяв ліричний відступ Кушнарьова, мабуть, просто кучмістський світогляд

      Ні, це довгорічні опозиціонери (року так з 1998-99)

      >
      > Звідси неявний висновок: хто з них першим мене підкупить, за те лайно і проголосую

      Ні, вони не продаються
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.30 | Юрій Шеляженко

       От я собі не можу уявити, яка може бути краща Тимошенко. А Ви?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.30 | Михайло Свистович

        А я можу. Я бачив її кращою. У 2001-му.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.30 | alx_1904

         Не она лучшая была в 95-96м

        • 2006.10.31 | vvkornilov

         Re: А я можу. Я бачив її кращою. У 2001-му.

         отут погоджуся на все сто. Тоді "помаранчові" майбутні могли стати більшістю, та що там, абсолютною в країні.
      • 2006.10.30 | Нестор

       Реакція була різна. В тому числі і протилежна

       Люди у Львові, які однаково негативно відносяться до янучар і до БЮТ після дебатів схалилися до правоти Тимошенко. Причому така реакція массова. Я питав багатьох.

       Це так само, як реакція на відставку БЮТом уряду Єханурова. Всі казали, що вона втратила голоси. Але багато інших голосів вони цим самим здобула.
   • 2006.10.30 | Чучхе

    Тимошенко явно програвала і я скажу чому

    так, її зводили на манівці зброєю із ющенківського арскеналу на ктшталт "ці руки ніколи не крали", тільки тепер це звучало "зробіть газ по 129 і я звідси піду"

    Якби Юля не перебувала в стані головокруженія від власного культу, найняла б нормальних райтерів та розробила б систему подібних же діставачок у відповідь типу: "ваше, п. Кушнарёв, діло ставити пам"ятники героям УПА і не лізти, куди не просять..." тощо
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.30 | Нестор

     Навпаки

     Чучхе пише:
     > Якби Юля не перебувала в стані головокруженія від власного культу, найняла б нормальних райтерів та розробила б систему подібних же діставачок у відповідь типу: "ваше, п. Кушнарёв, діло ставити пам"ятники героям УПА і не лізти, куди не просять..."

     Тут багато хто стверджує, що вона програла тому, що опустилася до лайки з Кушнарьовим і всі одурманені пивом глядачі подумалши, що всі політики однакові.

     На мій погляд цього не було, бо Юля відповідала на Кушнарьовське гонєво адекватними аргументами по темі дискусії.

     От якби вона стала робити те, що радите їй ви, то я б погодився з демораданом і спокусом. тоді вона б опустилася на кушнарьовський рівень і лайка типу сам дурак призвела б до її програшу.

     На щастя нічого подібного не було.

     Ще раз кажу (усвідомлюючи свою необ"єктивність) люди, які однаково негативно ставляться і до янучар і до ЮВТ визнали її перемогу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.30 | Чучхе

      От в необ"єктивності і закавика

      бо існує категорія юлефанів, які давно втратили почуття реальности і сприймають у Юлі будь-яку поразку, як великий успіх.

      Але ця (лояльна) аудиторія стала, вона повністю вичерпала свій ресурс віддавши 25% голосів за ЮВТ. З часом ми можемо прогнозувати, що стійких юлівців стане не більше 20%. Політика Юлі має йти до розширення кола своїх прибічників, а для цього потрібно робити так, як я казав вище. А інакше це буде агітація агітованих і все той же поступовий шлях до перетворення БЮТу на тоталітарне Біле Братство
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.30 | Нестор

       Жодної необ"єктивності немає

       Ви мабуть не уважно читали.

       Я вважаю, що я людина досить твереза, думаюча і нікого не обожнюю (крім своєї дружини). Коли в Тимошенко буде поразка я це побачу, як бачив вже не раз до цього. Тим не менше для забезпечення справді об"єктивності я оперую не своїми оцінками дебатів, а думкою опонентів Тимошенко, які її не те що не обожнюють, а і відкрито недолюблюють на рівні з Яником.

       Якщо вас цікавлять подробиці, то будь-ласка. Дебатів я по ТБ не бачив. На другий день від недругів Тимошенко на роботі я почув, що Юля порвала Бойка і Кушнаря вчора по ТБ як тузік тряпку. Вони розповідали про повну перевагу ЮВТ. Я зацікавився, бо не часто від них таке чую. Не полінувався скачати файл на 900 Mb і подивився ці дебати. Таким чином я коли слухав думку піпла навіть не міг на неї вплинути, бо за самі дебати нічого не знав.

       Я охоче вірю Свистовичу вам і іншим, що люди з іншою ментальністю ніж у Львові сприйняли дебати як поразку Юлі. Я просто хочу сказати, що є і інший вплив на громадську думку і він не малий. Так що казати про явний програш - не коректно.

       Чучхе пише:
       > Але ця (лояльна) аудиторія стала, вона повністю вичерпала свій ресурс віддавши 25% голосів за ЮВТ. З часом ми можемо прогнозувати, що стійких юлівців стане не більше 20%.

       Вибачте, але подібні дурниці про вичерпування свого електорату я чую вже з 2000 року. Мовляв радикальних антикучмістів є менше 7 % і якщо Юля хоче мати більше, то вона повинна мінятися. Вона не змінилася і має зараз 23 %. Ви б хоча б задумалися про це. Звісно загітувати всіх не можливо, бо самі люди є різні, але наявний приріст виборців говорить сам за себе.

       > Політика Юлі має йти до розширення кола своїх прибічників, а для цього потрібно робити так, як я казав вище.

       Боюся, що якщо ми будемо робити так, як кажете ви, то БЮТ повторить подвиг УНП чи до кого ви там входите і голосували на виборах :) Я розширенням кола прибічників БЮТ поки що задоволений.

       > А інакше це буде агітація агітованих

       Факт агітації не агітованих я вже навів. Натомість я не бачу жодного факту відходу вже загітованих. Таким чином не бачу програшу.

       Необхідність активнішої агітації ще не загітованих я цілком підтверджую. Що зовсім не робить ці дебати програними.

       > все той же поступовий шлях до перетворення БЮТу на тоталітарне Біле Братство

       не видумуйте дурних агітаційних штампів, які не мають жодного відношення до дійсності
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.31 | Михайло Свистович

        Re: Жодної необ"єктивності немає

        Нестор пише:
        >
        > Я охоче вірю Свистовичу вам і іншим, що люди з іншою ментальністю ніж у Львові сприйняли дебати як поразку Юлі.

        Вони сприйняли її як нічию, а не як поразку Юлі

        >
        > Факт агітації не агітованих я вже навів. Натомість я не бачу жодного факту відходу вже загітованих

        Я бачу. Люди таки відходять. Хоча і приходять також.
  • 2006.10.29 | Свiдомий

   Re: Спасибо за ссылку. На видео многое смотрится по другому.

   Бойко виглядав слабенько, а першiй частинi передачi взагалi був розбитий в пух i прах. Кушарьов трохи рипався, навiть деякою мiрою витяг свого соратника з лайна (однак те, що Бойко не знає того, що вiн є одним з спiвзасновникiв "РосУкрЕнерго" - це атас!!!). Юлi є над чим працювати, але покромсала вона "ригiанальних газовикiв" нехило - їхня риторика могла справити враження хiба що на цiлком "заангажовано-невмєняємих", якi погоджуються з тим, що платити бiльше - це краще, нiж платити менше, якщо це їм кажуть їхнi "ригiанальнi кумири". Сивульський "начал за здравие, но кончил за упокой", а от експерт Саврикiн - жжот! Саме вiн наприкiнцi чiтко пiдсумував аргумент ЮВТ про необхiднiсть заключення договору на прямi поставки газу без всяких "паперових" фiрм-посередникiв. Фiнальне слово на публiку вiд ЮВТ - досить сильне (там, де вона каже, що рiзниця мiж старими та новими тарифами йде через "РосУкрЕнерго" в кишеню Бойка та Янука). IМХО, "ригiанали" ще дового будуть вiдчувати наслiдки цiєї телепередачi.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Sych

    Аналогічно.

    Юлька трималася нормально. Бойко – тупорилий бидлак. Він “тримався” тільки завдяки своїй безмежній нахабності. Кушнарьов виглядає прєдставітєльна але крім “Варовка!” не на що не спромігся. Сивульскому тре на пенсію – падає на ачко. Ведуча – добра. Експерта змогли прикупити тільки одного :) . Карочє все нормално – пабєда будєт за намі!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | SpokusXalepniy

     Читайте внимательно про 25% и 75%.

  • 2006.10.29 | S@nya

   Повністю згоден, Бойко і Кушнарьов обрали вірну тактику

   SpokusXalepniy пише:
   > У Тимошенко видны явные промахи, над которыми ещё работать и работать.
   >

   Згоден, ті документи, які вона представила, набагато серйозніші, ніж їй вдалося представити.
   Особливо кидалося в очі придурковате хіхікання, часто абсолютно не переконливе і в тему.
   Коротше, їй треба терміново наймати спеціалістів, які вчать майстерності політичного діалогу.


   > Бойко и Кушнрев - +++++ !
   >
   > Особенно, Кушнрев. Он мастерски, в лучших традициях Генриха Боровика спутал все карты в расчете на плохо компетентного зрителя. Чтобы они ушли от телевизора с мыслью, которую уже год нам активно внушает Хвізик, а именно: все они (политики) говно.
   >

   Тактика була безпрограшна - нічого не говорити про нові контракти і про РУЕ, а концентровано мочити Тимошенко. При чому звинувачувати її навіть в тому, що робила не вона.


   > Мало того, он по меньшей мере не проиграл Юлии (в глазах большинства!) из-за ловкого использования её слабостей.

   Згоден. Янучарські виборці залишилися з ними. Юліни з Юлею. Навряд чи хтось додав собі прихильників цим ефіром. І дуже жаль, що оприлюднені надважливі документи якось загубилися у подальшій сварці.
  • 2006.10.29 | Englishman

   это не предвыборная болтовня

   тут или Тимошенко действительно представила серьезные документы, от которых отвернуться будет черезвычайно сложно, или "все как всегда". От того, понравилась ли ее поведение 75% людей или нет, абсолютно ничего не изменится.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Свiдомий

    Re: это не предвыборная болтовня

    Englishman пише:
    > тут или Тимошенко действительно представила серьезные документы, от которых отвернуться будет черезвычайно сложно, или "все как всегда". От того, понравилась ли ее поведение 75% людей или нет, абсолютно ничего не изменится.
    Документи бiльш, нiж серйознi. От тiльки бiльшiсть провiдних мас-медiа в руках "любих друзiв" i не дали ходу цiй подiї. Зокрема, "канал чесних новин" 5-ий i словом не обмовився про викриття, зроблене ЮВТ, та й навiть УП вiдмовчується стосовно цього (що дуже-дуже дивно).
  • 2006.10.29 | Нестор

   Не згоден

   SpokusXalepniy пише:
   > У Тимошенко видны явные промахи, над которыми ещё работать и работать

   Не згоден. Промахів в Тимошенко було мало. Основний промах був в організаторів дебатів, які дозволяли по хамськи перебивати опонента і перетворювати дискусію на базар. Часто думки Тимошенко просто закрикувалися Кушнарьом.

   > Бойко и Кушнрев - +++++ !

   Я в шоці. Ви відповіді "Мнє всьо равно" і "Панятія нє імєю" чули? Та вони посьміховиськом були. Після того, як Кушнарь видав на гора документи проти ЮВТ і ведуча не знайшла там нічого поганого за них взявся Бойко і почав звинувачувати Тимошенко. На прохання підтвердити свої звинувачення цитатами з документів Бойко відповів геніально: "Прі чьом здесь ета?"

   Ну і вкінці ЮВТ добила янучар цитатами передвиборчими заявами Яника про злочинну організацію РУЕ. :)

   > Отличная работа Кушнарёва! Срать он хотел на аргументированность, логичность, точность и т.д. Задача совсем иная - воздействовать не на 25% слушателей, а на 75% процентов. И плевать что думает четвертушка электората (эта часть не была моей, нет и не будет!). он не даёт забрать от себя большинство! Вот вся гениальная стратегия!

   Розуміючи свою заангажованість, я опитав багато знайомих-несунів настроєних активно антибютівськи. Деякі з них воліють Яника і були за ширку лиш би ЮВТ не була прем"єром.

   ВСІ вони без винятку визнали беззаперечну перемогу ЮВТ і програш Бойка з Кушнарьовим.

   > Отлично сработано у Кушнарёва! В заведомо проигрышной позиции сыграть вничью!!!

   Не згоден. Погоджуюсь з Саньою, що бютівський електорат лишився при Юлі, а янучарський при Янику (щоб зрушити балєльщіков Шахтьора треба щось більше :) ), але нейтральний електорат несунів схилився до Юлі. Це однозначно.
  • 2006.10.29 | damoradan

   Основные промахи

   Все равно хотел писать об этом, так почему бы не здесь.

   Во-первых, Юле надо предложить конструктивную программу. Только критикой многого уже не добьешься (пока, во всяком случае).

   Во-вторых, нужно избегать дискуссий по узким вопросам со второстепенными персонажами. Иначе Юля навсегда останется "газовой принцессой". Юля - лидер оппозиции, а не газовщик.

   В-третьих, Юле нужно учиться выдержке у Бурджанадзе. Ее эмоциональный гнев и тем более смешки играют на руку людям, которые считают, что для власти она не годится.

   В-четвертых, неужели вокруг Юли нет людей, которые могут ей это объяснить? Нет? Тогда еще хуже - нужно серьезно задуматься над внутренней реформой БЮТ и как блока, и как политической операции.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | SpokusXalepniy

    Подробней о промахах.

    damoradan пише:
    > Во-первых, Юле надо предложить конструктивную программу. Только критикой многого уже не добьешься (пока, во всяком случае).
    Дело в том, что борьба с коррупцией - более чем конструктивная программа. :)

    Если влиять на экономику путём тонких механизмов изменения учетной ставки (США) в координации с уровнем налогооблажения и затратами на социальные программы, то это характерно и для демократической и республиканской партий США. Разница лишь в направлении пиарного удара: что сначала увеличиваем налоги и улучшаем социальные программы, или наоборот. Одна идеология направлена на пиар среди бедных, другая - среди более богатых, которых не меньше, чем бедных. Борьба идёт за середину.

    Так вот, все эти механизмы - в вашей терминологии - конструктивные программы, конечно же верны, но они рушатся, как карточный домик перед уровнем коррупции, существующей с Украине. Ноги всей этой коррупции растут из-за мафиозной ПРАВООХРАНИТЕЛЬНОЙ + СУДЫ системы.

    Поэтому Юля нужна обществу именно сейчас, и именно такая, какова она есть! Никакими тонкими (и толстыми) конструктивными экономическими программами жизнь в стране не наладить. Потому что проблема не в экономике, а во внутренней политике и в обустройстве общественных правоохранительных институтов.

    > Во-вторых, нужно избегать дискуссий по узким вопросам со второстепенными персонажами. Иначе Юля навсегда останется "газовой принцессой". Юля - лидер оппозиции, а не газовщик.
    Я бы не сказал, что Бойко и Кушнарёв второстепенные персонажи. Бойко в дискуссии и не претендовал на превосходство. Его задача была скромнее и он с нею справился. От него требовалось, по сути, сидеть на ветке и повторять... (не, лучше - вливать) в раскрытые рты 75-ти процентов телезрителей ОДНУ И ТУ ЖЕ мысль (кстати, не такую уж и глупую), а именно: плевать с кем заключен договор - лишь бы газ поставлялся по ценам явно меньше, чем на Запад. Всё, тчк. Остальное брал на свою грудь Кушнарёв. Этот - мастер демогогии, так сказать, ученик Пушкова и Боровика. Таких выпускает один из факультетов МГИМО (филиал КГБ).

    > В-третьих, Юле нужно учиться выдержке у Бурджанадзе. Ее эмоциональный гнев и тем более смешки играют на руку людям, которые считат, что для власти она не годится.
    Да, я уже говорил, что Кушнарёв мастерски выводил её из себя. Мастерски - в смысле по высшей категрии наглости и бесстыдства. В расчете на хавающую (вместе с пивом) публику, которой 75%.

    Какие будут предложения? Неужто опуститься Юле до уровня Кушнарёва и, как человеку более харизматичному, победить его (их) на выборах с помощью его же методов?

    А вообще, у вас хороший совет. Юля должна иметь политическую выдержку Бурджунадзе, харизму от себя, физическую силу от Кличко, этику от Гавела, демократическое мышление от Сахарова, а решительность как у Рейгана. При этом не забыть об остроумии, как у Жванецкого, а фигуру прямо от моделей Кардена. :)

    И пока этих кондиций она не достигнет... мы удовлетворимся Виктором нашим Андреичем.

    > В-четвертых, неужели вокруг Юли нет людей, которые могут ей это объяснить? Нет? Тогда еще хуже - нужно серьезно задуматься над внутренней реформой БЮТ и как блока, и как политической операции.
    Вывод потрясающий! Вот, наконец, когда надо серьёзно задуматься-то!!!Всю партию нафиг - в плавильный котёл! Из-за того, что Юля лишний раз не по делу хихикнула над бессовестным враньём оппонентов.

    Вы только представьте себе, что с аналогичными требованиями мы подойдём и к другим партиям. Та, зачем к партиям. Вы попробуйте к себе применить 10% требований, предъявляемых к Юле.

    У меня вывод простейший, который я повторяю в тысячный раз: лучшего политика, чем Юля в Украине нет, не было, и долго ещё не будет. Не потому, что она супер-дупер (хотя в чем-то и так), а потому что на украинском горизонте нет более гармоничного политика - если под этим словом понимать чисто математическое понятие оптимальности, т.е. нахождение максимальной функции при данных ограничениях в задаче с несколькими аргументами (главными чертами характера политического деятеля).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | damoradan

     Re: Подробней о промахах.

     SpokusXalepniy пише:
     > damoradan пише:
     > > Во-первых, Юле надо предложить конструктивную программу. Только критикой многого уже не добьешься (пока, во всяком случае).
     > Дело в том, что борьба с коррупцией - более чем конструктивная программа. :)
     >
     > Если влиять на экономику путём тонких механизмов изменения учетной ставки (США) в координации с уровнем налогооблажения и затратами на социальные программы, то это характерно и для демократической и республиканской партий США. Разница лишь в направлении пиарного удара: что сначала увеличиваем налоги и улучшаем социальные программы, или наоборот. Одна идеология направлена на пиар среди бедных, другая - среди более богатых, которых не меньше, чем бедных. Борьба идёт за середину.
     >
     > Так вот, все эти механизмы - в вашей терминологии - конструктивные программы, конечно же верны, но они рушатся, как карточный домик перед уровнем коррупции, существующей с Украине. Ноги всей этой коррупции растут из-за мафиозной ПРАВООХРАНИТЕЛЬНОЙ + СУДЫ системы.
     >
     > Поэтому Юля нужна обществу именно сейчас, и именно такая, какова она есть! Никакими тонкими (и толстыми) конструктивными экономическими программами жизнь в стране не наладить. Потому что проблема не в экономике, а во внутренней политике и в обустройстве общественных правоохранительных институтов.

     Борьба с коррупцией - конструктивная программа. Но, посмотрев на ситуацию с точки зрения обывателя, видим, что Юля основной пафос направила против конкретных людей (да и формат передачи этому способствовал). Так какова конструктивная программа? Уволить Бойко? Я бы хотел услышать что-то более фундаментальное.
     >
     > > Во-вторых, нужно избегать дискуссий по узким вопросам со второстепенными персонажами. Иначе Юля навсегда останется "газовой принцессой". Юля - лидер оппозиции, а не газовщик.
     > Я бы не сказал, что Бойко и Кушнарёв второстепенные персонажи. Бойко в дискуссии и не претендовал на превосходство. Его задача была скромнее и он с нею справился. От него требовалось, по сути, сидеть на ветке и повторять... не лучше вливать в раскрытые рты 75-ти процентов телезрителей ОДНУ И ТУ ЖЕ мысль (кстати, не такую уж и глупую), а именно: плевать с кем заключен договор - лишь бы газ поставлялся по ценам явно меньше, чем на Запад. Всё, тчк. Остальное брал на свою грудь Кушнарёв. Этот - мастер демогогии, так сказать, ученик Пушкова и Боровика. Таких выпускает один из факультетов МГИМО (филиал КГБ).
     Так зачем себя подставлять под такие атаки? Зачем пытаться доказать всем, что Юля лучше всех разбирается в газовых вопросах? Это что, самоцель?
     Второстепенные персонажи. Юля должна дискутировать только с лидерами фракций, премьер-министром и президентом. Все остальные - нах. Вступая в дискуссию с Бойко и Кушнаревым, она опускается до их уровня.

     > > В-третьих, Юле нужно учиться выдержке у Бурджанадзе. Ее эмоциональный гнев и тем более смешки играют на руку людям, которые считат, что для власти она не годится.
     > Да, я уже говорил, что Кушнарёв мастерски выводил её из себя. Мастерски - в смысле по высшей категрии наглости и бесстыдства. В расчете на хавающую (вместе с пивом) публику, которой 75%.
     Тогда тем более тезис номер 2 имеет право на жизнь. Кроме того, Рогозин уж как старался, а Бурджанадже из себя не вывел.

     > Какие будут предложения? Неужто опуститься Юле до уровня Кушнарёва и, как человеку более харизматичному, победить его (их) на выборах с помощью его же методов?
     Предлагаю не опускаться, смотрите предыдущий тезис.
     >
     > А вообще, у вас хороший совет. Юля должна иметь политическую выдержку Бурджунадзе, харизму от себя, физическую силу от Кличко, этику от Гавела, демократическое мышление от Сахарова, а решительность как у Рейгана. При этом не забыть об остроумии, как у Жванецкого, а фигуру прямо от моделей Кардена. :)
     Не говорите ерунды. Я такое говорил? Приписывание оппонентам того, чего они не говорили - это не лучший прием, поверьте.

     > И пока этих кондиций она не достигнет... мы удовлетворимся Виктором нашим Андреичем.
     Не удовлетворимся никогда.

     > > В-четвертых, неужели вокруг Юли нет людей, которые могут ей это объяснить? Нет? Тогда еще хуже - нужно серьезно задуматься над внутренней реформой БЮТ и как блока, и как политической операции.
     > Вывод потрясающий! Вот, наконец, когда надо серьёзно задуматься-то!!!Всю партию нафиг - в плавильный котёл! Из-за того, что Юля лишний раз не по делу хихикнула над бессовестным враньём оппонентов.
     >
     > Вы только представьте себе, что с аналогичными требованиями мы подойдём и к другим партиям. Та, зачем к партиям. Вы попробуйте к себе применить 10% требований, предъявляемых к Юле.
     Я что, политик? Меня показывают на 1+1? Если бы это было так, я бы вел себя соответственно. Но я не там, поэтому речь не обо мне. Или Вы применили конструкцию "сам дурак"? Ну-ну, это делает Вам честь.

     > У меня вывод простейший, который я повторяю в тысячный раз: лучшего политика, чем Юля в Украине нет, не было, и долго ещё не будет. Не потому, что она супер-дупер (хотя в чем-то и так), а потому что на украинском горизонте нет более гармоничного политика - если под этим словом понимать чисто математическое понятие оптимальности, т.е. нахождение максимальной функции при данных ограничениях в задаче с несколькими аргументами (главными чертами характера политического деятеля).
     Я с Вами не спорю. Но, во-первых, нам от этого супер-пупер политика нужен результат. Во-вторых, никакого политика не запрещается критиковать, особенно по делу. В-третьих, что есть у БЮТ, кроме супер-пупер политика? Возвращаясь к теме номер 2, не помешало бы кому-то другому из БЮТ пообщаться с Бойко. Юля бы и статус сохранила, и вставить могла бы что-то к месту, так же как Кушнарев.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.29 | SpokusXalepniy

      Почти со всем согласен. Но всё же ставлю свою точку.

      Даже нет смысла цитировать наш диалог.
      Я почти полностью согласен со всем, что вы написали.
      Просто вы не так поняли мои замечания насчет требовательности к себе.

      Я не в том смысле говорил, что Юлю не надо критиковать, или, что вы не имеете права это делать, а совсем в другом аспекте.

      Просто получается, что мы ставим ей неразрешимые задачи (за исключением мелочей, типа её несдержанных ухмылочек).

      С одной стороны нам надо, чтобы она по деловому критиковала явную коррупцию в Украине - в данном случае по серьёзнейшему и сложному(!) государственному вопросу, а с другой стороны требуем от неё В ЭТОМ ЖЕ ВОПРОСЕ быть ясным и понятным политиком для попивающей пиво публики (которой 75%). В этой проблеме: "шаг вправо-влево - считай побег". Ведь её моментально свора собак загрызёт за "актрису", "дешевый пиар", "работу на публику" и т.д.

      Поэтому, когда я вам говорил о 10% требований к себе, то я имел в виду, чтобы вы попробовали МЫСЛЕННО(!) хоть в каком-либо малом вопросе (при подобных дебатах по ТВ) прскочить мимо Сциллой деловитости и Харибдой популярности.
      Лично я не решусь на такие мысленные подвиги.

      Вывод: можно и надо делать замечания, но всё время держать в уме не Бога-Ангела в качестве примера, а кого-нибудь (лучше сказать ХОТЬ кого-нибудь) из реальной жизни. А буде таких реальных политиков не найдено, то считать имеющегося временно исполняющего обязанности Бога. :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.29 | damoradan

       Примеры - у Вас перед глазами

       В США есть десятки политиков, у которых Юле было бы чему поучиться. Особенно сейчас, в разгар избирательной кампании.

       Я согласен с тем, что не стОит ставить неразрешимых задач. Но упомянутая передача показала, что Юля в который раз проигрывает заезженную пластинку. Пусть лучше услышит об этом от нас сейчас (если захочет), чем потеряет несколько процентов на досрочных выборах.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.30 | SpokusXalepniy

        Хиллари или Кондолиза?

        damoradan пише:
        > Примеры - у Вас перед глазами. В США есть десятки политиков...
        Ха!
        Есть много в мире, друг Горацио, такого, что и не снилось нашим мудрецам.
        Уговорили, получайте в подарок Кондолизу Райс.
        Забирай Триумфальную арку,
        Налетай на заводы Рено!

        > Я согласен с тем, что не стОит ставить неразрешимых задач. Но упомянутая передача показала, что Юля в который раз проигрывает заезженную пластинку.
        И я повторяю свою заезженную пластинку: как ей надо было поступить в этом конкретном случае на ТВ?

        > Пусть лучше услышит об этом от нас сейчас (если захочет), чем потеряет несколько процентов на досрочных выборах.
        С этим нельзя не согласиться.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.30 | damoradan

         Re: Хиллари или Кондолиза?

         SpokusXalepniy пише:
         > damoradan пише:

         > > Я согласен с тем, что не стОит ставить неразрешимых задач. Но упомянутая передача показала, что Юля в который раз проигрывает заезженную пластинку.
         > И я повторяю свою заезженную пластинку: как ей надо было поступить в этом конкретном случае на ТВ?
         >
         Не надо было в таком формате дискутировать с этими лицами на эту тему. Сейчас не те времена, чтобы использовать любой шанс попасть на тв.
    • 2006.10.31 | vvkornilov

     Re: Подробней о промахах.

     Дело в том, что борьба с коррупцией - более чем конструктивная программа. :)

     -- ні. це програма усіх популістів третього світу. Які багато верещать, зраджують свої країни і врешті-решт тікають геть. Рузвельт, скажімо, не боровся з корупцією. У робочому порядку створювалися умови її зникнення. А щодо гасла "Тимошенко -- борець із корупцією", то це повний бугага...

     її посмішка на звинувачення Кушнарьова за старе сказала людям більше, ніж усе решта. Цинічна така посмішка, знаєте...

     Мені була б цікава інша тема -- тема м-яса:))) це ж відносно вже нового...
   • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

    Фігня всі ваші "промахи".

    Якщо б Тимошенко дослухалася до ваших порад, вона б не була лідером опозиції. Бо не можна бути лідером опозиції і не заявляти при цьому рішучий протест беззаконним та аморальним діям влади. У таких питаннях емоції необхідні. Ви хочете, щоб у опозиції теж була "своя хата скраю", як у всіх інших мавп, що висять на дубі влади?

    damoradan пише:
    > Все равно хотел писать об этом, так почему бы не здесь.
    >
    > Во-первых, Юле надо предложить конструктивную программу. Только критикой многого уже не добьешься (пока, во всяком случае).
    >
    > Во-вторых, нужно избегать дискуссий по узким вопросам со второстепенными персонажами. Иначе Юля навсегда останется "газовой принцессой". Юля - лидер оппозиции, а не газовщик.
    >
    > В-третьих, Юле нужно учиться выдержке у Бурджанадзе. Ее эмоциональный гнев и тем более смешки играют на руку людям, которые считают, что для власти она не годится.
    >
    > В-четвертых, неужели вокруг Юли нет людей, которые могут ей это объяснить? Нет? Тогда еще хуже - нужно серьезно задуматься над внутренней реформой БЮТ и как блока, и как политической операции.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | damoradan

     Вы ставите меня в странное положение

     Мне всегда казалось, что сторонники Юли - в основном здравомыслящие персонажи, которые не склонны никого боготворить. Видимо, я ошибался. Ну что ж, дело Ваше. Только я бы на Вашем месте попытался сначала аргументами попробовать, до того как говорить, что чьи-то аргументы - это фигня. Я еще хорошо помню ковбоев, которые точно так же покланялись Ющу год назад. Что-то их щас не сильно слышно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

      Просто я считаю, что Тимошенко должна и дальше так зажигать.

      Иногда эмоции лидера нашей оппозиции кажутся преувеличенными, но тут она просто расставила акценты между фактами.

      Может, г-же Тимошенко только не хватает авторитетных спикеров в регионах, которые бы разжевывали для тех, кто в танке, значение того, что они увидели, но не захотели увидеть.

      Я Юлю не идеализирую, но тут она просто блестяще выступила. И документ показала, и словила Бойко на лжи, и заставила Кушнарева распинаться про ее якобы старые грехи, по которым обвинения давно закрыты... А значит, делает зритель выводы, ничего поновее пришить не смогли, несмотря на вице-премьерство и премьерство... Что ни говори, удачная вышла передача!

      damoradan пише:
      > Мне всегда казалось, что сторонники Юли - в основном здравомыслящие персонажи, которые не склонны никого боготворить. Видимо, я ошибался. Ну что ж, дело Ваше. Только я бы на Вашем месте попытался сначала аргументами попробовать, до того как говорить, что чьи-то аргументы - это фигня. Я еще хорошо помню ковбоев, которые точно так же покланялись Ющу год назад. Что-то их щас не сильно слышно.
    • 2006.10.30 | Михайло Свистович

     Фігня буде на виборах, коли Юля з 45% опиниться в опозиції

     Юрій Шеляженко пише:
     > Якщо б Тимошенко дослухалася до ваших порад, вона б не була лідером опозиції. Бо не можна бути лідером опозиції і не заявляти при цьому рішучий протест беззаконним та аморальним діям влади. У таких питаннях емоції необхідні.

     І заявляти рішучий протест беззаконним та аморальним діям влади треба, і емоції необхідні. Просто вони мають бути правильно спрямовані і закцентовані. У 2002 році Юля просто знищила Медведчука в ефірі радіо "Свобода". От так себе треба вести було б.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.30 | один_козак

      Ну, може це ще попереду.)) Обговорювана передача більше

      нагадує мені ефір в "Епіцентрі" з Суркісом)) Але цього разу вона була на коні. Хоча побажання є, звичайно. Ті ж, що і у вас. А з іншим дописувачем гаряче погоджуюся про брак "спікерів" у регіонах.
   • 2006.10.30 | Чучхе

    Ви, здається, зачепили суть

    damoradan пише:
    >
    > В-четвертых, неужели вокруг Юли нет людей, которые могут ей это объяснить? Нет? Тогда еще хуже - нужно серьезно задуматься над внутренней реформой БЮТ и как блока, и как политической операции.


    Саме так! Сторонніх критиків вона не слухає, а БЮТівське керівництво займається виключно підхалімажем, створюючи для своєї лідерки віртуальний світ, в якому їй відведено роль харизматичного духовного вождя і істини в останній інстанції. І ми бачимо, що Юля вже ведеться на це.
  • 2006.10.29 | alx_1904

   + документов не было у юли т нет, т.к.

   ни на Обкоме, ни даже на www.tymoshenko.com.ua они не опубликованы.
   Как всегда юля хотела красиво спиз...ть, но не на тех попала.
   Её "доказательства" из серии бютовской "плёнки" о покупке Мороза.
   + КАК её уели с ценой газа и заставили признать в прямом эфире, что она хочет абсолютной власти. :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

    Та є всі документи давно.Світилися ще під час виборчих перегонів

    alx_1904 пише:
    > ни на Обкоме,

    Цей чекістський смітничок занадто багато бере за публікації.

    > ни даже на www.tymoshenko.com.ua они не опубликованы.

    Штука в тому, що Юля, на жаль, занадто любить паркетну політику і частіше використовує такі докази для шантажу, ніж для спілкування з народом. Бо піпл хаває і без того.

    > Как всегда юля хотела красиво спиз...ть, но не на тех попала.

    Наведіть приклад, коли Тимошенко наводила завідомо брехливі факти без посилання на серйозне джерело.

    > Её "доказательства" из серии бютовской "плёнки" о покупке Мороза.

    Така плівка, скоріш за все, існує. Просто її моглм продати Клюєву з Рудьковським за якісь політичні домовленості. А Ляшко зіграв роль стрілочника.

    > + КАК её уели с ценой газа и заставили признать в прямом эфире, что она хочет абсолютной власти. :lol:

    Брехати не гарно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

     Плюс відсутність спростування слів Юлі від Бойка

     і ліва балаканина Кушнарьова - найкращий доказ правдивості її слів та її документів.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.29 | alx_1904

      А зачем им было опротестовывать, а?

      если невиновны - то глупо, зритель подумает, что раз оправдываются - значит юля права.

      а если виновны - то тем паче глупо.
    • 2006.10.29 | alx_1904

     Ну например, когда врала,

     что цена за газ у нас 50 баксов до 2013 ;)
     Вот ЗАКОН Украины, что цена на газ меняется ЕЖЕГОДНО:
     http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=643_221

     Юрій Шеляженко пише:
     > Штука в тому, що Юля, на жаль, занадто любить паркетну політику і частіше використовує такі докази для шантажу.

     Оооо Какое достоинство, истинно воплощение в жизнь принципов Майдана, а шантаж ещё не уголовка разве? ;)


     > Наведіть приклад, коли Тимошенко наводила завідомо брехливі факти без посилання на серйозне джерело.
     Уже привёл ;)

     > > Её "доказательства" из серии бютовской "плёнки" о покупке Мороза.
     > Така плівка, скоріш за все, існує. Просто її моглм продати Клюєву з Рудьковським за якісь політичні домовленості. А Ляшко зіграв роль стрілочника.
     Ну тогда БЮТ ещё глупее, чем я думал, т.к. если начал громкий скандал с охренительными обвинениями - иди до конца, а если плёнку отдали за "полит. договорённости", то что далее можно говорить о порядочности БЮТа? ИМХО НЕЧЕГО.

     > > + КАК её уели с ценой газа и заставили признать в прямом эфире, что она хочет абсолютной власти. :lol:

     > Брехати не гарно.

     Я вру? Это МОИ ТРЕБОВАНИЯ?:
     "одновременно премьер-министра, вице-премьера по ТЭК и место министра топлива и энергетики"
     Так что не будем, брешете вы, как раз в духе юли.
     Главное погромче и понаглее, пипл хавает.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

      Брешете Ви, а Юля у серйозних речах ніколи не бреше.

      alx_1904 пише:
      > что цена за газ у нас 50 баксов до 2013 ;)
      > Вот ЗАКОН Украины, что цена на газ меняется ЕЖЕГОДНО:
      > http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=643_221

      Ви знову брешете: це угода про додаткові заходи, там взагалі жодного слова про ціну на газ - вона врегульована в іншій міжурядовій угоді. Пошукайте її уважніше. А той абзац, на який Ви натякаєте, стосується оплати по визначеній іншою угодою ціні різних кожен рік обсягів поставки газу.

      > Обсяги транзиту російського природного газу через територію
      України, а також розмір платежів в грошовій формі та/або обсяги
      поставок газу в рахунок оплати транзиту будуть уточнюватися на
      основі щорічних Міжурядових протоколів на відповідний рік.


      > > > + КАК её уели с ценой газа и заставили признать в прямом эфире, что она хочет абсолютной власти. :lol:
      >
      > > Брехати не гарно.
      >
      > Я вру? Это МОИ ТРЕБОВАНИЯ?:
      > "одновременно премьер-министра, вице-премьера по ТЭК и место министра топлива и энергетики"
      > Так что не будем, брешете вы, как раз в духе юли.
      > Главное погромче и понаглее, пипл хавает.

      Процитуйте контекст, щоб всі зрозуміли, як ви нахабно вішаєте нам лапшу на вуха. Юлі запропонували укласти вигідніший контракт від імені України, а вона сказала, які відомства їй потрібно для цього контролювати. От і все. А Ви тут шось про властолюбство балакаєте, шановний.

      http://www.proua.com/speech/2006/10/27/143718.html

      Бойко: Мне абсолютно все равно, кого Газпром обозначит оператором российского и среднеазиатского газа… У меня есть предложение к госпоже Тимошенко – завтра или через месяц принести контракт, который будет давать нам 55 млрд. гарантированного газа и цена будет 129 дол, я буду первым лоббистом этого контракта, и обещаю, что правительство будет выступать за то, чтобы разорвали договора с РосУкрЕнерго и заключили с этой фирмой.

      Тимошенко: Я абсолютно згідна з Вами. Тільки для того, щоб я це зробила, Ви, будь-ласка, уступіть мені місце одночасно Прем’єр-міністра, віце-прем’єра по ПЕК і Ваше місце міністра.

      Бойко:. За свое место я могу ответить. Если Вы принесете контракт, я вам свое место уступлю. Я за их места не могу отвечать, а мое место ваше. Дайте мне контракт, хватит демагогии. Хватит иранского газа, который возили ведрами. Мы на всю страну с Вами говорим: я Вам уступаю свое место, если Вы завтра покажете гарантии на 55 млрд. по 129 долларов.

      Тимошенко: Я хочу Вам нагадати, що контракти не лелеки носять, а укладає уряд, для цього потрібно керувати урядом і брати відповідальність…
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.29 | alx_1904

       Re: Ну например, когда врала,

       Юрій Шеляженко пише:
       > alx_1904 пише:
       > > что цена за газ у нас 50 баксов до 2013 ;)
       > > Вот ЗАКОН Украины, что цена на газ меняется ЕЖЕГОДНО:
       > > http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=643_221
       >
       > Ви знову брешете: це угода про додаткові заходи, там взагалі жодного слова про ціну на газ - вона врегульована в іншій міжурядовій угоді. Пошукайте її уважніше. А той абзац, на який Ви натякаєте, стосується оплати по визначеній іншою угодою ціні різних кожен рік обсягів поставки газу.

       Дык сначала вы САМИ подтверддаете мою правоту, или это не о ЦЕНЕ за газ?

       > > Обсяги транзиту російського природного газу через територію
       > України, а також розмір платежів в грошовій формі та/або обсяги
       > поставок газу в рахунок оплати транзиту будуть уточнюватися на
       > основі щорічних Міжурядових протоколів на відповідний рік.


       Мы получали ВСЕ объёмы российского газа ТОЛЬКО за транзит.
       Вот например дополнение на 2005 год:
       >Цена природного газа, поставляемого в оплату услуг по
       транзиту, принимается в размере 50 (пятьдесят) долларов США за
       1000 (одна тысяча) куб. м газа.
       http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=643_285

       ДРУГИХ договоров о газе до 2012 г. мы с Россией НЕ ЗАКЛЮЧАЛИ

       > > > > + КАК её уели с ценой газа и заставили признать в прямом эфире, что она хочет абсолютной власти. :lol:
       > >
       > > > Брехати не гарно.
       > >
       > > Я вру? Это МОИ ТРЕБОВАНИЯ?:
       > > "одновременно премьер-министра, вице-премьера по ТЭК и место министра топлива и энергетики"
       > > Так что не будем, брешете вы, как раз в духе юли.
       > > Главное погромче и понаглее, пипл хавает.
       >
       > Процитуйте контекст, щоб всі зрозуміли, як ви нахабно вішаєте нам лапшу на вуха. Юлі запропонували укласти вигідніший контракт від імені України, а вона сказала, які відомства їй потрібно для цього контролювати. От і все. А Ви тут шось про властолюбство балакаєте, шановний.

       И вы опять САМИ доказали мою правоту:

       > http://www.proua.com/speech/2006/10/27/143718.html
       >
       > Бойко: Мне абсолютно все равно, кого Газпром обозначит оператором российского и среднеазиатского газа… У меня есть предложение к госпоже Тимошенко – завтра или через месяц принести контракт, который будет давать нам 55 млрд. гарантированного газа и цена будет 129 дол, я буду первым лоббистом этого контракта, и обещаю, что правительство будет выступать за то, чтобы разорвали договора с РосУкрЕнерго и заключили с этой фирмой.
       >
       > Тимошенко: Я абсолютно згідна з Вами. Тільки для того, щоб я це зробила, Ви, будь-ласка, уступіть мені місце одночасно Прем’єр-міністра, віце-прем’єра по ПЕК і Ваше місце міністра.

       Одночастно, это не одновременно, да? ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

        No comments.

    • 2006.10.30 | Михайло Свистович

     Re: Та є всі документи давно.Світилися ще під час виборчих перегонів

     Юрій Шеляженко пише:
     >
     > Наведіть приклад, коли Тимошенко наводила завідомо брехливі факти без посилання на серйозне джерело.

     В ефірі "Інтера", коли її зняли з прем"єра: "Мені сказали, що в інтернеті з"явилася інформація, що Ющенко дзвонив до Польщі, щоб позбавили мене "Людини року" (і сльози в очах)... :)

     >
     > Така плівка, скоріш за все, існує. Просто її моглм продати Клюєву з Рудьковським за якісь політичні домовленості. А Ляшко зіграв роль стрілочника.

     Афігєть як морально :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.30 | Нестор

      Re: Та є всі документи давно.Світилися ще під час виборчих перегонів

      Михайло Свистович пише:
      > В ефірі "Інтера", коли її зняли з прем"єра: "Мені сказали, що в інтернеті з"явилася інформація, що Ющенко дзвонив до Польщі, щоб позбавили мене "Людини року" (і сльози в очах)... :)

      Ну і??? Де тут брехня? Поляки дійсно позбавили її звання "Людина року" після зняття з посади, а інтернеті з"явилася інформація про те, що це робота Ющенко. Я сам читав. Інформація до речі не спростована хоча і не підтверджена, але то друге питання.

      > Афігєть як морально :(

      Не морально, якщо це правда. Але ймовірніше, що Ляшко просто виступив по інтернетівських роздруківках не маючи доказів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.30 | Михайло Свистович

       Re: Та є всі документи давно.Світилися ще під час виборчих перегонів

       Нестор пише:
       >
       > Ну і??? Де тут брехня? Поляки дійсно позбавили її звання "Людина року" після зняття з посади, а інтернеті з"явилася інформація про те, що це робота Ющенко. Я сам читав.

       Ця інформація з"явилася після виступу Юлі зі сльозами на очах (а позбавили її до виступу). До того ж просили навести слова без посилання на серйозні джерела. Юля ж навела посилання на чутки і плітки (і то навіть не навела, а вигадала).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.30 | Нестор

        Re: Та є всі документи давно.Світилися ще під час виборчих перегонів

        Михайло Свистович пише:
        > Ця інформація з"явилася після виступу Юлі зі сльозами на очах (а позбавили її до виступу).

        І інформацію я читав до виступу здається на сайті Газети виборчої або якомусь іншому польському сайті.

        > До того ж просили навести слова без посилання на серйозні джерела. Юля ж навела посилання на чутки і плітки (і то навіть не навела, а вигадала).

        Тут згоден. Але тут ні Юля ні будь-хто з політиків не є оригінальним нажаль. Приміром жодне серйозне джерело не довело ще, що Юща отравила влада. Тим не менше він під час виборів наліво і на право це говорив без будь-якого посилання. І йому вірили, бо є ще логіка.

        Так само логічним є те, що позбавлення Юлі вже присудженого звання є вигідним лише Ющенку і є цілком в дусі його характеру.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.31 | Михайло Свистович

         Re: Та є всі документи давно.Світилися ще під час виборчих перегонів

         Нестор пише:
         >
         > І інформацію я читав до виступу здається на сайті Газети виборчої або якомусь іншому польському сайті.

         Не було її ні на якому польському сайті до виступу. Бо саме в цей час я спілкувався з членом журі - поляком.

         >
         > Так само логічним є те, що позбавлення Юлі вже присудженого звання є вигідним лише Ющенку і є цілком в дусі його характеру.

         Але Ющенко не телефонував туди. Про це я також знаю від члена журі. Він, до речі, був проти того, щоб позбавити Юлю цього звання і вважав це великою ганьбою для його країни. Це - редактор "Жечі Посполитої".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.31 | samopal

          Атож, атож II (/)

          Ця тема вже обговорювалась на форумі. Як і заяви "члена жюрі"
          Просто нагадаю:
          http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_arch2006&key=1141871285&first=&last=&pattern=%22%D0%B2%20%D1%81%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%82%22

          Ви абсолютно вірно все трактуєте. Справді, доказів того, шо Ющ кудись дзвонив сам та щось там вимагав – жодних. Але це зовсім не означає, що ніякого інциденту з нагородою не було. Про заяву посла Польщі я вам уже писав. Там справді не було жодної згадки про дзвінок Ющенка. Але було абсолютно чітко вказано на те, що нагороду хотіли не присуджувати. Я не буду зайвий раз розповсюджуватись про те, шо польське телебачення у Львові “ловиться” на кімнатну антену. І саме польське телебачення ні слова не мугикало про нагороду для Валенси та й узагалі про якусь “нетрадиційну” чи “додаткову” нагороду на Форумі. А про те, що нагороду “швидше за все” присудять Юлі мова йшла. Інших кандидатів не згадували. Валенсу також.
          Про те, що кому присудять, як ви вже здогадались, було відомо набагато раніше від оголошення “вердикту”. Адже серед лауреатів переважно офіційні особи, частенько іноземні (з точки зору Польщі) і якихось конфузів та сюрпризів ніхто від організаторів такого заходу не очікує. На додаток є різноманітні “протоколи”, котрі узгоджуються сторонами заздалегідь. Тому всі розмови, що жюрі абсолютно спонтанно щось там само могло вирішувати “в останній момент”, та ще й без погодження з МЗС – повна туфта. І ніякий “член жюрі” вам про це ніколи не скаже. Хіба-що дуже неофіційно і зовсім “без краваток”. Практично вже “мордой в салатє”.
          Коли ж новини першого каналу польського ТВ видали перший репортаж про нагородження Валенси, то про Юлю ніхто і не заїкнувся. Хоча вже наступного дня все змінилося. Проговорився лише пан посол... та ваш “член жюрі”:-)

          Ви пишете:
          ”... При тому цей член журі був за те, щоб дати Юлі цю премію і вважав СКАСУВАННЯ ПОПЕРЕДНЬОГО РІШЕННЯ ганебним.”

          Можливо, жюрі так і не скасувало “попереднього рішення”, але вже не змогло відізвати форсмажорний “вердикт” про запасну нагороду для Валенси. До того ж. на обговорення можливого “скасування” у членів жюрі було лише двадцять чотири години. Показовим є вже сам факт обговорення такої можливості. При цьому Ющенко (чи хтось від його імені) зовсім не поинен був особисто обдзвонити всіх “членів”. А пан Посол (надзвичайний та повноважний, на відміну від вашого “члена жюрі”) про “провал скасування” не знав і ляпнув те, що йому було відомо на момент від’їзду з Польщі. Тільки не кажіть, що він “нічого твкого” не говорив. Бо Gazeta Wyborcza – то не баєвой лісток якогось “бльоку партій” і своє повідомлення мусила б спростувати, а це не так легко змусити її зробити. Навіть через суд.
          http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,45627,2912849.html
          Інші польскі інтернет-видання вправно позаховували повідомлнення нв цю тему в архіви (здебільшого платні, що, однак не означає “зовсім недоступні”). Де-які мої знайомі з Варшави гпворили навіть про те, що на посла готові вже були навішати ярлик співініціатора цього ляпсуса. Він, мовляв, щойно призначений, не розібрався, праявіл рвєніє... Але якось все минулося і глибоких розкопок цього питання ніхто вже не проводив. От лиш вам закортіло...
          Юля трохи погарячкувала, брехуха едакая. А ви її тут же і впіймали...

          А тепер уявімо собі, як би розвивались події, коли б Юля “збрехала” не в той день, коли її попрели з поста Прем’єра, а наступного дня увечері. А “скасування пропереднього рішення” вже не можна було б відвернути. Кого б тоді зробили крайнім? Вашого “члена жюрі”? Чи польська сторона заради любих друзів погодилася б закидати гівном організаторів міжнародного форуму, котрий вона так плекає та піарить? Навіть свого посла вони б віддали на поталу лише у крайньому випадку, а саме – адекватної “жертви” з боку української сторони (як мінімум на рівні заступника міністра). А так Юля а)врятувала Президента (чи Тарасюка) від неприємного скандалу, перетворивши останній з міжнародного дипломатичного на внутрішній політичний; б)”відгризла” своє право на хай там як, але престижну нагороду; в)ну і не прогавила нагоди дошкульно вгризнути “свою співголову”, вичавивши при цьому “слєзу вазмущєнія” у добрячої частини “сили народу”.
          До речі, за таку залєпуху можна було б цілком льогка наїхати на неї за “образу честі та гадності Прєзідєнта”. Але щось тихо. Навіть Ромцьо МакЛауд не згадує. Затаїлся гад?
          ---------------------------------------------------------------------
          У тому "диспуті" багато про що згадувалося. Кому цікаво, - можна зараз почитати... Історія таки розвивається по колу?
          Але я лиш зацитую (вдруге) фрагмент повідомлення у "Газеті виборчій" (лінк на котре наведений вище і, що варто зазначити, - досі працює):

          ... rozpoczynający pracę w Kijowie nasz nowy ambasador Jacek Kluczkowski na konferencji prasowej w ukraińskim MSZ przedstawił dziennikarzom zupełnie inną wersję wydarzeń. Powiedział, że Rada Forum Ekonomicznego rzeczywiście była gotowa przyznać tytuł Człowieka Roku Europy Europy Środkowo-Wschodniej któremuś z dwóch ludzi, którzy w naszych oczach symbolizują pomarańczową rewolucję - Juszczence lub Tymoszenko. A ponieważ dzisiejszy prezydent w przeszłości ten tytuł już dostał, tym razem powinna ją dostać Tymoszenko. Decyzja ta jednak - jak zapewniał ambasador - nie była ostateczna. - Gdy na Ukrainie rozgorzał konflikt polityczny i prezydent zdymisjonował rząd, rada krynickiego forum postanowiła nie przyznawać nagrody - dowiedzieli się wczoraj zaskoczeni ukraińscy dziennikarze od polskiego ambasadora.

          Pytałem ambasadora, dlaczego mówi rzeczy sprzeczne z tym, co przekazał mediom Berdychowski (це Голова Ради того Форуму, кажуть, що трохи українець за походженням). - Byłem w Krynicy do piątku. I wtedy Rada rzeczywiście zdecydowała, że tytuł nie zostanie przyznany. Co się zdarzyło potem, nie wiem - usłyszałem.

          Kluczkowski już po swojej konferencji prasowej dzwonił do Berdychowskiego. Potem w telefonicznej rozmowie ze mną przyznał: - Może rzeczywiście powiedziałem jedno zdanie za dużo.
  • 2006.10.30 | один_козак

   Точно! Теперь надо оттачивать искусство

   по выпячиванию перед зрителем и слушетелем гнусных бандюковских манипулятивных выкрутасов. С Бойко в этом плане неплохо получилось. Сам нарвался не раз. Не готов был, видать, к юлькиным заготовкам))и скис. Но друзья-подельники вовремя пустили туман.
 • 2006.10.29 | Горицвіт

  а десь викладені скани?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

   Є деякі журналістські розслідування Купчинського + ритися в неті

   http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/june/9/1.shtml

   Тут розкопано Шладека і Пучека, які є офіційними власниками руе.

   http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/june/13/3.shtml

   друга частина розслідування

   http://www2.pravda.com.ua/news/2005/9/14/33402.htm

   "P.P.S. Згідно з достовірних джерел, Юрій Бойко був допитаний СБУ щодо його участі в УралТрансГазі і РосУкрЕнерго. За даними джерела "УП", СБУ начебто ухвалило рішення Бойка арештувати. Але цього не сталося через втручання одного з високопосадовців."

   http://www.oglyadach.com/news/2006/1/27/58794.htm

   РосУкрЕнерго (РУЕ) – Запитання й відповіді

   * * *

   Про автора:
   http://www.day.kiev.ua/144424/

   а от його більш рання публікація на нафтогазові теми, 2002 рік

   http://www.cripo.com.ua/index.php?sect_id=8&aid=205
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | alx_1904

    Т.е. ющ с ивченко дружбаны Бойко?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

     Вони ще при рудому газ скопом дерибанили.

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.29 | alx_1904

      Ну 1е место по дерибану принадлежит

      Лазаренко с Юлей.
      А ющ кстати заявил, что готов отвечать за каждый пункт соглашения по газу, которое было подписано с Россией (т.е. с РУЕ).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

       "Лазаренко с Юлей" - пугало кучмистское.

       Генпрокуратура давно сняла с Юли все обвинения.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.29 | alx_1904

        Ой ЕЭСУ оказывается белое пушистое и Лазаренко

        никакого отношения к нему не имел (как и Юля не имела отношения к партии Громада)
        Даааавно так не смеялся.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

         Ваши претензии к ЕЭСУ, конкретно, по пунктам?

         И прекратите, пожалуйста, кривляться, тут Майдан, а не цирк.
        • 2006.10.30 | Нестор

         Спитайте в Лазаренка. Він же ваш союзник, а не наш

      • 2006.10.30 | Нестор

       Може досить своїх союзників нам нав"язувати? Набридло вже

   • 2006.10.29 | Горицвіт

    я маю на увазі протоколи, які вона показувала в передачі

    їх було б добре викласти. Заява лідера опозиції - це серйозніше, ніж якісь неясні журналістські розслідування (при всій повазі до їх автора).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

   От ще дещо з Дзеркала Тижня. Схоже, Тимошенко показала боян

   Ці всі речі, як я і думав, вже обговорювалися на початку року. Про координаційний комітет тоді теж йшла мова.

   Дарма наші форумні тролі роблять вигляд, що вперше почули про документи, якими розмахувала Юля :)

   http://www.zn.kiev.ua/ie/show/582/52447/

   25 січня на прес-конференції Єхануров повідомив, що заступник глави НАК «Нафтогаз України» Ігор Воронін і екс-глава компанії Юрій Бойко входили до складу координаційного комітету «РосУкрЕнерго», проте вже виведені з нього. Крім того, він поінформував: «У мене є документи, які свідчать, що протоколом засідання в жовтні 2004 року колегія НАК «Нафтогаз України» вирішила делегувати в координаційну раду Бойка та Вороніна». За словами Єханурова, Ігор Воронін передав документи з печаткою «РосУкрЕнерго» про те, що він уже не є членом координаційної ради компанії. «Мені сказали, що такий лист є і на Бойка, проте я особисто його не бачив».

   http://www.zn.kiev.ua/nn/show/579/52245/

   Якщо вірити оприлюдненій Олександром Турчиновим копії листа «РосУкрЕнерго» (від 29 липня 2004 року) про те, хто може «представляти інтереси» цієї компанії, то компанія вийшла чудова.

   (...)

   Отже, за версією О.Турчинова, умовно 998 акцій компанії «РосУкрЕнерго» належать «Райффайзен Інвестмент АГ». По одній акції належить Вольфгангу Путчеку і Йоргу Віндбіхлергу. Своєю чергою, «Райффайзен Інвестмент АГ» заснована двома іншими компаніями. Одна з них, відповідно до схеми, змальованої О.Турчиновим, — Arosgas Holding Aktiengesellschaft, «яку представляють заступники голови правління «Газпрому» А.Комаров, І.Акімов, І.Медведєв і О.Рязанов».

   Другим співзасновником «РосУкрЕнерго», за версією О.Турчинова, є Centragas Holding Aktiengesellschaft. Цю компанію нібито представляють Ю.Бойко (колишній глава НАК «Нафтогаз України») та його колишній заступник Ігор Воронін, котрого при прем’єрі Ю.Тимошенко звільнили з посади, а не дуже давно знову поновили. А також уже згаданий В.Путчек і громадянин Р.Шетлер-Джонс. Така ось компанія. Хоча, треба визнати, більшість із перелічених персон свою причетність до співзасновництва «РосУкрЕнерго» публічно заперечують.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | alx_1904

    Блин ведь Райфайзен давно признал, что

    Хозяивами РУЭ являются:
    >половиной RosUkrEnergo владеет российский газовый гигант "Газпром", а вторая половина находится в собственности холдинга Centragas, 90% которого принадлежат снова же господину Фирташу, а 10 господину Фурсину.
    http://pravda.com.ua/ru/news/2006/4/26/40249.htm

    Так что версии так и умерли в истории как неверные версии.

    Юрій Шеляженко пише:
    > Якщо вірити оприлюдненій Олександром Турчиновим копії листа «РосУкрЕнерго» (від 29 липня 2004 року) про те, хто може «представляти інтереси» цієї компанії, то компанія вийшла чудова.
    >
    > (...)
    >
    > Отже, за версією О.Турчинова, умовно 998 акцій компанії «РосУкрЕнерго» належать «Райффайзен Інвестмент АГ». По одній акції належить Вольфгангу Путчеку і Йоргу Віндбіхлергу. Своєю чергою, «Райффайзен Інвестмент АГ» заснована двома іншими компаніями. Одна з них, відповідно до схеми, змальованої О.Турчиновим, — Arosgas Holding Aktiengesellschaft, «яку представляють заступники голови правління «Газпрому» А.Комаров, І.Акімов, І.Медведєв і О.Рязанов».
    >
    > Другим співзасновником «РосУкрЕнерго», за версією О.Турчинова, є Centragas Holding Aktiengesellschaft. Цю компанію нібито представляють Ю.Бойко (колишній глава НАК «Нафтогаз України») та його колишній заступник Ігор Воронін, котрого при прем’єрі Ю.Тимошенко звільнили з посади, а не дуже давно знову поновили. А також уже згаданий В.Путчек і громадянин Р.Шетлер-Джонс. Така ось компанія. Хоча, треба визнати, більшість із перелічених персон свою причетність до співзасновництва «РосУкрЕнерго» публічно заперечують.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

     Вірити газпромовським виданням? Краще почекаємо надійнішої інфи.

     І крім того, для мене ролі не грає, чи є Бойко (спів)власником Централгазу або лише представляв Фірташа та Фурсіна по довіреності на координаційній раді. Все одно це ознаки корупції.
 • 2006.10.29 | Горицвіт

  які юридичні кроки?

  які юридичні кроки зробила Тимошенко? Чи досить цієї заяви по телевізору, щоб її і Бойка допитали і порушили проти нього кримінальну справу (за те, що він як посадова особа став засновником підприємства? Чи за що?)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | alx_1904

   Бойко подаёт в суд на юлю и 200% выигрывает

   более ничего.
   Ой, забыл, ещё один результат - наверняка юлю опять начнут мочить за ЕЭСУ (и кстати там она на 200% виновна)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | Мірко

   Re: які юридичні кроки?

   Горицвіт пише:
   > які юридичні кроки зробила Тимошенко? Чи досить цієї заяви по телевізору, щоб її і Бойка допитали і порушили проти нього кримінальну справу (за те, що він як посадова особа став засновником підприємства? Чи за що?)<

   Порушать кримінальну справу зараз по тім, - як розвяжуть справу вбивства Ґонґадзе. ;)
   Терпеливість, пане Горицвіт. Чи може не найкраща прикмета нашого народу? :sarcastic: (як казали мені патріоти на цім форумі, не розгойдуйте човен, почекайте аж пісьля чергових виборів)
   Чекайте, не спішіть, почекайте, пождіть,... і ще почекайте і пождіть... На це в Україні уряд щоби забезпечити справедливість і правосуддя... :crazy:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Горицвіт

    Re: які юридичні кроки?

    Інші способи, крім законних, нам не потрібні. В будь-якому випадку, Тимошенко повинна бачити законні і реальні, чи принаймні бажані, наслідки своїх заяв.    Мірко пише:
    > Горицвіт пише:
    > > які юридичні кроки зробила Тимошенко? Чи досить цієї заяви по телевізору, щоб її і Бойка допитали і порушили проти нього кримінальну справу (за те, що він як посадова особа став засновником підприємства? Чи за що?)<
    >
    > Порушать кримінальну справу зараз по тім, - як розвяжуть справу вбивства Ґонґадзе. ;)
    > Терпеливість, пане Горицвіт. Чи може не найкраща прикмета нашого народу? :sarcastic: (як казали мені патріоти на цім форумі, не розгойдуйте човен, почекайте аж пісьля чергових виборів)
    > Чекайте, не спішіть, почекайте, пождіть,... і ще почекайте і пождіть... На це в Україні уряд щоби забезпечити справедливість і правосуддя... :crazy:
  • 2006.10.29 | S@nya

   а які можуть бути юридичні кроки?

   Горицвіт пише:
   > які юридичні кроки зробила Тимошенко? Чи досить цієї заяви по телевізору, щоб її і Бойка допитали і порушили проти нього кримінальну справу (за те, що він як посадова особа став засновником підприємства? Чи за що?)

   Теоретично цієї заяви і документів було б досить, щоб прокуратура порушила кримінальну справу. Але, як сказала, сама Тимошенко, ці документи вже є і в прокуратурі, і в СБУ. А справи нема.
   Тому, єдине, що залишається робити опозиції - показувати ці документи громадськості, що Тимошенко і зробила.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.30 | Горицвіт

    Re: а які можуть бути юридичні кроки?

    S@nya пише:
    > Горицвіт пише:
    > > які юридичні кроки зробила Тимошенко? Чи досить цієї заяви по телевізору, щоб її і Бойка допитали і порушили проти нього кримінальну справу (за те, що він як посадова особа став засновником підприємства? Чи за що?)
    >
    > Теоретично цієї заяви і документів було б досить, щоб прокуратура порушила кримінальну справу.


    А точно є за що?


    > Тому, єдине, що залишається робити опозиції - показувати ці документи громадськості, що Тимошенко і зробила.


    В опозиції ще має бути план і пропозиції. От які вимоги? Звільнити Бойка, так? Які кроки? Проект постанови ВР? Які ще вимоги? Розірвати газові угоди? Що замість них? І тому подібне. Тобто які державні органи які точно кроки повинні зробити, на її думку.

    Другий рівень: які засоби тиску планує вжити БЮТ.
 • 2006.10.29 | Mykyta

  А ви помітили як троль занервував? Симптоматично

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | S@nya

   (-)

  • 2006.10.30 | один_козак

   Ага, пожвавішав.))

 • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

  Знайдено відсканований протокол, який показала Тимошенко (л)

  Розслідування проведено за бажанням Горицвіт! ;)

  http://infostore.org/info/2039605
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | alx_1904

   Ну тогда главный вопрос к Ющу, ведь

   готов отвечать за каждое слово в соглашении с РУЭ :lol:
   "Эти руки никогда не крали" (С) :lol: :lol: :lol:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Юрій Шеляженко

    А що Ющ? Він в цей час, мабуть, шаманив з бджолами, нещасний.

    Єдина його трагічна помилка була тоді, коли він послав у відставку уряд Тимошенко. Якщо б він це не зробив, не було б проблем ні з газом, ні з бандитською коаліцією. Хоча як він міг це не зробити, коли підписав меморандум про примирення з Януковичем? Одним словом, не того президента обрали. Хоч добре, що друге Я. приперлося у владу з відстрочкою в один рік. Принаймні Мороз спалився, і то добре, а то б продовжував грати демократа.
  • 2006.10.30 | Горицвіт

   може бути

   що це воно. Хоча я хотів, щоб це виклали офіційно на сайті Тимошенко.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.30 | Юрій Шеляженко

    Ну то напишіть їм своє бажання. Може, здійснять. Це ж неважко.

    Як варіант - спитайте підтвердження, чи той це протокол, який був у Дзеркалі :)
 • 2006.10.30 | Карт

  Юля – не кумир. Вона – людина.

  Як для політика, вона виглядає надто людиною.
  Коли їй смішно, вона сміється.
  В Англії були королі і королеви, в Грузії і Росії – цари і цариці.
  А у нас – гетьмани і гетьмани.
  Отже, нашій жінці-політику залишається бути козачкою.
  Вас це дратує? Тоді Ви – не місцевий.

  Як на мене, то Бойко виглядав, як звичайний бандит. Кушнарьов – як гніда.
  Є люди, яким ближче бандити і гніди.
  Решті глядачів гніди і бандити подобаються менше.
  Звичайно, сподіватися на те, що «Я так думаю» змінила співвідношення БЮТ-ПРУ, не варто.

  Для того, щоб БЮТу перемогти, нмд, не слід лягати під східного виборця.
  Слід стати більш визначеною, більш артикульованою політсилою із зрозумілими планами на час перебування при владі.
  Слід зменшити долю риторики протистояння і збільшити долю риторики проектів.
  Слід почистити власні кадри, слід спиратися на думку первинних організацій щодо призначень функціонерів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.30 | Юрій Шеляженко

   100%. А ще - повідкривати громадських приймалень тіньового уряду

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.30 | Карт

    .. а для утримання приймалень залучити паскуду-бізнесюка :))

 • 2006.10.30 | Нестор

  Бурсов: Кушнарьов і Бойко не пройшли тест на потенцію (л)

  http://oglyadach.com/news/2006/10/30/119576.htm

  С игры в кошки-мышки начался диалог министра топлива и энергетики эпохи Януковича с экс-премьером Украины эпохи Ющенко. Быть «кошкой» Юлии Тимошенко сам Бог велел. А вот в роли «мышки» выступать рокочущему басом мужику, что называется, в расцвете… и так далее, было неприлично.

  Шоу «Я так думаю» началось с сенсационного откровения министра топлива и энергетики.

  Бойко: Мне абсолютно все равно, кого «Газпром» назначил оператором транзита и продажи российского газа.

  Тимошенко: Компания «РосУкрЭнерго» – это частная компания?

  Бойко: Понятия не имею, мне абсолютно все равно.

  Тимошенко: Я вам напоминаю, что это частная компания. Что вы и ваша правая рука Воронин значитесь в официально подписанном протоколе основания «РосУкрЭнерго». Вот копия этого протокола.


  Тимошенко продолжила, что во всех нормальных странах государственным служащим запрещено создавать частные компании на государственных финансовых оборотах. Что это коррупция чистой воды. В основании создания «РосУкрЭнерго» с украинской стороны находятся любимцы барышень-избирателей Леонид Кучма с Виктором Януковичем, и рядом доверенное лицо газовых шахеров-махеров, фирташей-шмухеров Юрий Бойко.

  Бойко стоически выслушал обвинения Тимошенко в повышении цен на газ вследствие коррумпированного сотрудничества с «РосУкрЭнерго». В ответ от министра энергетики прозвучало предложение отправленной в оппозицию лидеру БЮТ «самой попытаться найти иного посредника, чтобы снизить цену за газ хотя бы до 129 долларов за тысячу кубов».

  Диалог человека с попугаем легко перефразировать: «Бойко дурак! Сама дур-р-ра!!!»

  Анна Безулик не выдержала: Юрий Анатольевич, согласитесь, странно с вашей стороны. Вы непосредственный участник создания «РосУкрЭнерго», и при этом вы утверждаете, что имена основателей этой структуры вам неизвестны?

  В студии колобком-экспертом восседал Евгений Кушнарев. «И от Ющенко я ушел, и от Луценко я ушел, и от тебя подавно уйду, вредная баба!»

  По жеванному от недосыпа лицу политика с непробиваемой кожей динозавра можно было предположить, что Кушнарев еще не совсем оправился после конфуза в парламенте, когда с трибуны заявил, что Тимошенко надела на себя «жемчужное ожерелье», ценой, достаточной для того, чтобы решить проблемы компенсаций малоимущему населению. Тимошенко с легкостью сняла с себя стодолларовые бусы, вручила «миллионное ожерелье» мозговому центру и эксперту по всем вопросам Кушнареву.

  Вместо темы о коррумпированной РосУкрЭнерго Кушнарев повторяет набившие оскомину сплетни об «аферах газовой королевы». Почувствовав, что стрельнул холостыми патронами, или, как говорят на родине Кушнарева, в лужу «перднул» (пустил газ, но не туркменский и не российский, а «местного» происхождения), мозговой центр регионалов выбрасывает главный разоблачительный аргумент: «Тимошенко строила глазки Путину, когда тот приезжал в Киев, вот так!».

  Опять эти женские глазки, как они раздражают нетрадиционалов, проигрывающих в соперничестве с натуральными дамами! Странно было слышать подобное от Кушнарева с явно выраженным вторичным признаком нормально-ориентированного мужика – голосом басом. Во что же эта коварная бабенция превращает лидеров регионалов? Если при одном виде Тимошенко, словно Пенкин на эстраде, вдруг записклявит Кушнарев, удивляться нечему. Гормональные сбои и нервные срывы – это вам не сбои в снабжении газом.

  Несмотря на комичность заявлений «мозгового центра» Кушнарева, Тимошенко ответила серьезно:

  - Если для вас недостаточно решения сорока пяти судей Верховного Суда Украины о снятии с меня и моих коллег абсолютно всех инициированных Кучмой обвинений, то завтра вы получите от меня иск в суд, чтобы ответить за свои слова, касающиеся моей чести и достоинства.

  Кожа динозавра с признаками нетрадиционной ориентации при этом не покраснела, физиономия выражала уверенность: мол, такого ценного интеллектуала, как я, Ахметов с Януковичем никогда не сдадут.

  На десерт Юлия Тимошенко процитировала Виктора Януковича периода предвыборной кампании: «В договоре с «РосУкрЭнерго» следует искать коррупцию. Мы заявляем, что серьезный урон наносится национальной безопасности Украины. Государство попадает в зависимость от намерений и действий теневой структуры «РосУкрЭнерго». О том, что проблема «РосУкрЭнерго» ставит под угрозу национальную безопасность Украины, сегодня ни у кого нет никаких сомнений (конец цитаты из собрания сочинений проФФессора Януковича)».

  Юрий Бойко и Евгений Кушнарев и глазом не моргнули, мало ли что мы наговорили барышням-избирателям. Пообещал жениться - не значит, что женишься, не так ли?

  …Сколько ни вопрошай, доколе Украиной будут править интеллектуальные импотенты и нравственные евнухи, мало что изменится. Дом терпимости на столичной улице Грушевского закроется, разве что когда астероид шарахнет об нашу планету. Тогда за ненадобностью украинскую газовую трубу, наполненную туркмено-российским газом, можно будет засунуть… не импотенту-политику, и не импотенту-министру, а возродившимся после катастрофы натуральным динозаврам.

  То-то еще будет.
 • 2006.10.31 | Правду кажучи

  This is D. Firtash (owning 90% of shares) and I. Fursin (10%

  http://orangeukraine.squarespace.com/long-articles/2006/5/4/who-owns-ukrainian-gas.html


  Alas, Moscow turned out to be not involved and work of investigators not so difficult. Conducting our own investigation, we found that a 50% stake in RosUkrEnergo belonged to Gazprom, which was already known to everyone. We have also learned that behind the Ukrainian half of RosUkrEnergo there was not "citizen of many countries Semen Mogilevich, wanted by Interpol" and not even Leonid Kuchma contrary to the hints of the "orange" ones. It was sufficient to do an online search to discover that RosUkrEnergo AG was registered in the commercial register of the Swiss canton Zug on July 22 of 2004. Shareholders of the company are Gazprom and Raiffeisen Investment AG on the parity basis. The declared goals of activity are trade in commodities in the energy sector.

  It was also not difficult to obtain copies of documents that were incidentally not classified and were already issued to the interested companies who wanted to know how transparent was the structure of owners of RosUkrEnergo. Two names were mentioned in the report of auditors about financial operations of the company between July 22 of 2004 and December 31 of 2005. This is D. Firtash (owning 90% of shares) and I. Fursin (10%). These two Ukrainian citizens, not very well known to the public, are beneficiaries of the company. There are no grounds to doubt this information, since the audit was done by PricewaterhouseCoopers and its report has been quoted.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Правду кажучи

   are shareholders in Arosgaz, including Aleksandr Medvedyev and A

   http://orangeukraine.squarespace.com/long-articles/2006/5/4/russian-gas-giant-uses-kgb-trading-methods-in-murky-joint-company-with-ukraine.html

   [B]"It is reckoned that certain Gazprom top managers are shareholders in Arosgaz, including Aleksandr Medvedyev and Aleksandr Ryazanov in addition to Semen Mogilevich, who was offered 15 percent, which he decisively refused, however".[/B]

   Is this not why Aleksandr Medvedyev could not in any way remember, that it was he who proposed Rosukrenergo? In general, such forgetfulness when the tracks of a very large agreement that has only just been signed are fresh, as a rule is not typical of top managers of top companies. Indeed, there is a quotation in this note from the French publication, which allows us once more to doubt that the Russian president was telling the journalists the truth and nothing but the truth. Prime Minister Yekhanurov, as the publication writes, said during a television interview on January 12 this year that Russia had not left Ukraine any choice and had in the final run foisted Rosukrenergo upon it.
 • 2006.10.31 | ilia25

  Да, так выставить себя дурой, это надо уметь (л)

  Значит один "компромат" она скачала из старой статьи в ЗН. Второй -- это вообще ничего не стоящая бумажка:
  http://pravda.com.ua/news/2006/10/31/49960.htm

  Так чего удивляться, что она так слабо выглядела во время передачи? Ей же сказать по сути было нечего, оставлось эмоционально разводить демагогию и выдвигать голословные обвинения.

  Остается спростить -- зачем она вообще пошла на эту передачу? Чтобы про нее не забыли?..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | пан Roller

   Тимошенко ушла как побитая собака.

   ilia25 пише:
   > Значит один "компромат" она скачала из старой статьи в ЗН. Второй -- это вообще ничего не стоящая бумажка:
   > http://pravda.com.ua/news/2006/10/31/49960.htm
   >
   > Так чего удивляться, что она так слабо выглядела во время передачи? Ей же сказать по сути было нечего, оставлось эмоционально разводить демагогию и выдвигать голословные обвинения.
   >
   > Остается спростить -- зачем она вообще пошла на эту передачу? Чтобы про нее не забыли?..

   Интересно, что в конце Бойко настаивал на том, что бы она передала ему свой комплект документов, как обещала. Но, она так и не передала.Бойко оставался у парапета. Тимошеко пошла огородами, огородами в зад сцены.Поджав хвост.

   Brgds


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua