МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

коли чорти заберуть у пекло останнього янучара

10/29/2006 | Хвізик
я сам ОСОБИСТО поцілую те місце на Землі, де така подія станеться

нехай Творець простить мені моє марення

Відповіді

 • 2006.10.29 | Таля

  Ще краще буде, як чорти заберуть янУчарів та янИчарів!

 • 2006.10.29 | Englishman

  найкращий спосіб позбутися марень- не напиватися до чортів

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | Englishman

   Ги. кажуть,у вас модераторські/новинарні повноваження на Майдані

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.29 | Хвізик

    не зовсім так. я можу поставити новину, але я не є модеретор

    а якби мені запропонували модераторство, то я (швидше над усе) б відмовився, бо я ніколи НІКОЛИ не був стукачем. І таким не стану (сподіваюсь)
 • 2006.10.29 | Дядя Вова

  Хвизик! По определению «янычара», Вы... им и являетесь.

  На соседней ветке Вы написали «я не є генетичним українцем». Значит, Вы не просто переняли язык своих новых хозяев, не просто переняли с радостью и покорностью, но и агрессивно защищаете их, забыв про предков, про свои генетические корни. Если НЕ ЭТО определение янычарства, то что тогда.

  P.S. Кстати, это не Вы ли «Нестор (Львів)»? Ибо только один человек на ВФ, напившись, начинает ставить частицу «ся» ПЕРЕД глаголом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.29 | Сахаров

   Re: Хвизик! По определению «янычара», Вы... им и являетесь.

   Дядю, я от з нагоди неділі теж ся напив і теж не є генетичним українцем, але ти мені вже набрид. Паскудну маєш роботу, бригадна пико.
  • 2006.10.29 | Таля

   Re: Хвизик! По определению «янычара», Вы... им и являетесь.

   дядя Вова пішєт:

   "На соседней ветке Вы написали «я не є генетичним українцем». Значит, Вы не просто переняли язык своих новых хозяев, не просто переняли с радостью и покорностью, но и агрессивно защищаете их, забыв про предков, про свои генетические корни. Если НЕ ЭТО определение янычарства, то что тогда.

   P.S. Кстати, это не Вы ли «Нестор (Львів)»? Ибо только один человек на ВФ, напившись, начинает ставить частицу «ся» ПЕРЕД глаголом."

   За традиційною характеристикою Хвізик аж ніяк не пасує до категорії наших яничарів. За вашим сценарієм, можливо він є вашим яничаром, ну та це вже ваші москальські проблеми. Хвізик тут ні до чого. :)

   ПС Не перекладайте з хворої голови на здорову! "Напівшись" споконвічно відноситься до ваших кацапських прєдков. Нестору просто подобається розмовна українська. :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.30 | один_козак

    Не будьмо суворі до Дяді. Він - жертва радянського виховання.

    А тим часом спостерігаємо прогрес. Уявлення цього дописувача про яничарство вже стало значно більш схожим на вірне.)) Так, гляди, роздивиться й різницю між яничарством та повагою (любов'ю) до дружніх або просто інших народів.

    Пам'ятаєте "Волшебный голос Джельсамино", де собаки нявкили, а коти гавкали? То ж фільм про СРСР. Так само як в СРСР мільйони людей говорили чужою мовою, шовіністичну російську експансію називали інтернаціоналізмом і т.п.
  • 2006.10.30 | Михайло Свистович

   В дяді Вови спотворене визначення яничара

   Дядя Вова пише:
   > На соседней ветке Вы написали «я не є генетичним українцем». Значит, Вы не просто переняли язык своих новых хозяев, не просто переняли с радостью и покорностью, но и агрессивно защищаете их, забыв про предков, про свои генетические корни. Если НЕ ЭТО определение янычарства, то что тогда.

   Яничарство - це відмова від рідного на користь чужинського, загарбницького. Хвізик же лише поважає мову народу, на чиїй землі він живе. Так само як генетичний українець, який проживає в Рязані, говорить російською, і це не є яничарством.

   >
   > P.S. Кстати, это не Вы ли «Нестор (Львів)»? Ибо только один человек на ВФ, напившись, начинает ставить частицу «ся» ПЕРЕД глаголом.

   1. Це не він. Хвізик взагалі не має жодного стосунку до Львова
   2. Ви через монітор бачите, що Нестор (Львів) напився? А може то не Нестор напився, якщо аж таке бачиться?
   3. Не лише Нестор (Львів) вживає частку ся перед дієсловом.
  • 2006.10.31 | Дядя Вова

   Что за манипуляции с веткой?

   Моя реплика была конкретным ответом на пачку сообщений от Хвизика на этой ветке. Два из них в переводе на русский с суржика имели примерно такой вид: «Не твоё дело, хочу – и пью», «Нам водка строй пережить помогает». Поэтому «напившись» относилось к Хвизику. Мне очень жаль, что после УДАЛЕНИЯ модератором этих его сообщений, читатели истолковали мои слова, как сказанные в адрес Нестора (Львів).

   Правда, моя паранойя :) заставляет теперь отождествить Хвизика с Сахаровым. С чего бы это он вдруг так агрессивно взялся оправдывать последнего? Та же «ся» перед глаголом, а главное, та же грубость и бескультурье в общении. Ладно, это была подколка, доказывать мне, что это разные люди не обязательно.

   А по поводу янычарства... Хорошо, как только теперь выясняется, было нам при Кучме! Дети изучали украинский язык, если и без особой радости, то по давней советской привычке «так надо». Теперь страну довели до того, что не учить украинский – у них особо почётная форма протеста против государственной машины, против агрессивных телевизионных «врагов левобережья». И это ненормально, если только мы хотим идти единой страной вперёд, а не топтаться на месте, играя в перетягивание каната.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | Хвізик

    Re: Что за манипуляции с веткой?

    Дядя Вова пише:
    > Моя реплика была конкретным ответом на пачку сообщений от Хвизика на этой ветке. Два из них в переводе на русский с суржика имели примерно такой вид: «Не твоё дело, хочу – и пью», «Нам водка строй пережить помогает». Поэтому «напившись» относилось к Хвизику. Мне очень жаль, что после УДАЛЕНИЯ модератором этих его сообщений, читатели истолковали мои слова, как сказанные в адрес Нестора (Львів).
    їх не модератор прибрав
    >
    > Правда, моя паранойя :) заставляет теперь отождествить Хвизика с Сахаровым. С чего бы это он вдруг так агрессивно взялся оправдывать последнего? Та же «ся» перед глаголом, а главное, та же грубость и бескультурье в общении. Ладно, это была подколка, доказывать мне, что это разные люди не обязательно.
    >
    > А по поводу янычарства... Хорошо, как только теперь выясняется, было нам при Кучме! Дети изучали украинский язык, если и без особой радости, то по давней советской привычке «так надо». Теперь страну довели до того, что не учить украинский – у них особо почётная форма протеста против государственной машины, против агрессивных телевизионных «врагов левобережья». И это ненормально, если только мы хотим идти единой страной вперёд, а не топтаться на месте, играя в перетягивание каната.
    є певні властивості людської ліні, але думаю, Ви перебільшуєте
 • 2006.10.30 | vvkornilov

  Re: коли чорти заберуть у пекло останнього янучара

  дядь вов, от підколов, молодець!:)))

  натуральні яничари. Правда ті, турецькі, це ж була еліта військова! А ці, ги-ги, це як його, аборигени, яких будуть запускати лише перевірити минне поле...на рідній землі. Що вони і роблять.
  Виходить такий Platoon Sergeant і командує "Хвізик, геч йо ес еува хіа!"

  Хвіхик: ес, сьо!

  Platoon Sergeant Чек тис виледж, везе ітс лоял о нот?

  Хвізик: ай нід файв саузенд бакс, ту би шур, сьо!

  Platoon Sergeant еееррр...Итс ту мач. Вилл бетта фрай зеуз чікенс:))))

  а все одно то москалі -- подумав хвізик, який дуже любить рідну землю...до певної межи, звичайно. А пан сержант завжди правий...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.30 | Сахаров

   Re: коли чорти заберуть у пекло останнього янучара

   Сьо, йу д бета кам ту хел, пи ди кю. Готта кот?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | vvkornilov

    Re: коли чорти заберуть у пекло останнього янучара

    ю д бетта гоу ту хел, нот кам, тис из риалли сам пьевьежен:))))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua