МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП підтримує кандидата Баранова на виборах мера Полтави

10/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Полтавська обласна організація Української народної партії вирішила підтримати на виборах мера Полтави кандидата Андрія Баранова. Про це журналістам повідомив глава Полтавської облорганізації УНП Сергій Соловей. "В суботу визначилися про підтримку Андрія Баранова" - сказав С.Соловей.

Самовисуванець, 40-річний Андрій Баранов - голова ради директорів Полтавського міжгалузевого регіонального консорціуму "Енергомед" та голова полтавської громадської ради "Альтернатива".

Нагадаємо, А.Баранов вже приймав участь на минулих виборах мера Полтави і за підсумками голосування був третім, коли переміг депутат Верховної Ради Анатолій Кукоба з відривом у 1,5 тис. голосів у нинішнього кандидата Віктора Животенка.

Деякі спострігачі вважають, що А. Баранов наприкінці виборчих перегонів може зняти свою кандидатуру на підтримку В.Животенка.

Раніше полтавський губернатор Валерій Асадчев (представник УНП) заявляв, що обласна влада не має намірів підтримувати жодного з кандидатів і ініціюватиме низку заходів для проведення демократичних, чесних і прозорих місцевих виборів.

Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2006.10.29 | Предсказамус

  Непослушная в Полтаве УНП. Или провластная?

  1. По мнению Костенко, предприниматели - представители крупного капитала не могут быть в оппозиции, поскольку у них "совершенно другие задания и задачи".
  http://maidan.org.ua/static/news/2006/1162126215.html

  2. Полтавська обласна організація Української народної партії вирішила підтримати на виборах мера Полтави кандидата Андрія Баранова. Про це журналістам повідомив глава Полтавської облорганізації УНП Сергій Соловей. "В суботу визначилися про підтримку Андрія Баранова" - сказав С.Соловей. Самовисуванець, 40-річний Андрій Баранов - голова ради директорів Полтавського міжгалузевого регіонального консорціуму "Енергомед" та голова полтавської громадської ради "Альтернатива".
  http://maidan.org.ua/static/news/2006/1162128544.html

  Отакой вот плюрализм.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua