МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У КНУ ім. Шевченка продовжують утискати студентів (+відео) (л)

10/29/2006 | Юрій Шеляженко
Відео: громадські слухання у студмістечку КНУ ім. Шевченка щодо нав'язування мешканцям гуртожитків драконівського і принизливого договору "про збереження житлової кімнати"

http://infostore.org/info/2035012

Запис зроблено 27.10.2006 на громадських слуханнях в адміністрації студмістечка.

Докладніше див.
http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=view&id=1172
http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=view&id=1182
http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=view&id=1190
та інші публікації рубрики "Студентське життя":
http://gazeta.univ.kiev.ua/?act=sec&sec_id=2

Результат слухань: заступник ректора з навчально-виховної роботи і директор студмістечка пан Руденко пообіцяв виправити недоліки договору, так як запропонує робоча група з представників ініціативних груп гуртожитків, "студентського" парламенту і профспілки, адміністрації студмістечка.

Перебіг слухань цікавий тим, що влада і її холуї від "студентського самоврядування" окопалася в президії слухань та намагалася не давати слова нікому, крім себе. Цей номер не пройшов. Була купа комічних ситуацій.

Відповіді

 • 2006.10.29 | igor

  Шановний Юрію, утиски студенства відбуваються

  не лише там. Це явище абсолютно буденне для будь-якого Університету. Особливо в Києві. Самі розумієте, житлове питання в Києві це Клондайк. Просто студенство Шевченка зуміло докричатися. Що також не просто. Та й то лише у інтернетівському самвидаві.
  Маю таку думку, що допоки студентське самоврядування буде 100% привязане до свого власного ВНЗ нічого путнього не буде. Воно буде і контрольоване і пригодоване і виконуватиме лише одну роль "чего изволите" та ще роль стукачів перед адміністраціями. Я багаторазово в цьому переконувався. Більше того, одним із завдань цих структур є запобігання утворенню реального самоврядування. Хто такі?! У нас є і студрада і студпарламент і студ.профспілка. Там працюють наші найкращі студенти. Активісти, відмінники і т.п. Вони зайняті активною і конструктивною роботою. Якою? Підвищенню рівня дисципліни та успішності й організацією студентського дозвілля. Всі інші самозванці, прогульщики, двієшники і можливо навіть наркомани, яких давно потрібно було відрахувати. Але лише завдяки доброті адміністрації вони ще студенти. Невдячні.
  Під час ПР ці "сученята", вибачте на слові, разом з адміністрацією (під час власних занять) ходили по аудиторіях і перевіряли наявність студентів. При цьому ще й пробували почергово зад вилизати. Й адміністрації й майданівцям (хто зна як повернеться).
  Я лише дивуюся, як же вдається знаходити таких виродків серед таких молодих людей в ці органи. Невже це генетичне.
  Це дуже болюча і дуже актуальна тема, але її старанно оминають. Ризикована тема. Бо сьогодні освіта є великим бізнесом з величезними капіталами.
  Є велика й достойна золотого пера тема студенства в ПР. В регіоні де голубизна на 70%. Є абсолютно конкретні молоді люди, їх долі, їх велич, їх мужність. "Дика енергія. Лана." бліда тінь, фата моргана. Це справжнє, живе і дуже високе. Чи візьметься хтось? Я схиляю перед цими юними людьми свою сиву голову.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua