МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Києві відвищили тарифи на ЖКГ. На рекорд вони не тягнуть.

10/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Попри коментарі в ЗМІ до цієї новини, затверджені мером Києва тарифи не є рекордсменами по всій країні. Дійсність - божевільніша!

Таблицю місцевих тарифів ви можете побачити тут
http://maidan.org.ua/wiki/index.php/Місцеві_Тарифи
і порівняти з київськими, які мають вступити в силу з 1 грудня.

-----------
Повідомляють "Українські новини"

Киiвська мiська державна адмiнiстрацiя вирiшила пiдвищити тарифи на житлово-комунальнi послуги, холодну, гарячу воду й водовiдведення в 3-3,4 рази з 1 грудня.

Розпорядження про збiльшення тарифiв пiдписав мер Киева Леонiд Черновецький на нарадi з керiвництвом енергопостачальних компанiй i житлово-експлуатацiйних органiзацiй.

"Розпорядження я це читав, воно завiзоване всiма керiвниками Киiвськоi мiськоi адмiнiстрацii, що вiдносяться до рiзних полiтичних сил, е рiшення Киiвради, я беру на себе вiдповiдальнiсть його пiдписати", - сказав Черновецький.

Зi слiв першого заступника голови Киiвмiськадмiнiстрацii Анатолiя Голубченка, розпорядження про збiльшення тарифiв буде опублiковано в газетах у вiвторок, 31 жовтня.

"Завтра, 31 жовтня, повиннi бути розпорядження опублiкованi в наших газетах, i з цього часу почнеться вiдлiк строком 1 мiсяць для набуття ними чинностi, таким чином, з 1 грудня вони (розпорядження про пiдвищення тарифiв) можуть набути чинностi", - сказав Голубченко.

З його слiв, КДМА розробила тарифи, з огляду на мiнiмальнi суми на поточнi й капiтальний ремонт, амортизацiю й закупiвлю нового обладнання для енергопостачальних компанiй i ЖЕКiв.

У свою чергу, начальник Головного управлiння цiновоi полiтики Василь Яструбинський повiдомив, що в середньому тарифи будуть пiдвищенi в 3-3,4 рази.

Таким чином, зi слiв Яструбинського, тариф на холодне водопостачання й водовiдведення у примiщеннях, обладнаних лiчильниками води, пiдвищиться з 0,82 гривень до 2,82 гривень за куб. м, гаряче водопостачання й водовiдведення - з 3,72 гривнi до 12,86 гривень за куб. м.

Для примiщень, не обладнаних лiчильниками води, тариф становитиме: на холодне водопостачання й водовiдведення 15,51 гривнi на 1 людину за мiсяць замiсть дiючого - 4,51 гривнi, на гаряче водопостачання й водовiдведення - 45 гривень на 1 людину за мiсяць замiсть 13 гривень.

Крiм того, квартплату для будинкiв вище 12 поверхiв, обладнаних лiфтами, буде пiдвищено з 0,58 гривнi до 1,99 гривнi за кв. м, для будинкiв до 12 поверхiв з лiфтами - з 0,55 гривнi до 1,89 гривнi за кв. м, для будинкiв без лiфтiв - з 0,45 гривнi до 1,50 гривнi за кв. м.

Яструбинський зазначив, що тариф на квартплату в Киевi буде найвищим у краiнi, оскiльки в столицi набагато ширший комплекс послуг, якi надаються ЖЕКами, нiж у регiонах.

Разом з тим, вiн зазначив, що тариф на квартплату може бути ще збiльшено з сiчня, коли, вiдповiдно до постанови Кабмiну, розрахунок тарифiв буде проводитися для кожного будинку окремо.

Як повiдомляло агентство, ранiше Киiвмiськадмiнiстрацiя вивчала можливiсть пiдвищення тарифiв на житлокомунпослуги, зокрема, квартплату й утримання будинкiв i прибудинкових територiй для приватних квартир удвiчi з 1 жовтня.

У серпнi Киiвмiськадмiнiстрацiя заявила про намiр збiльшити тарифи на житлокомунпослуги, зокрема квартплату в 3,4 разу.

У червнi Киiвмiськадмiнiстрацiя заявила, що вважае за необхiдне збiльшити тарифи на житлово-комунальнi послуги в 2-3 рази в разi пiдвищення цiн на електроенергiю й газ.

Відповіді

  • 2006.10.31 | МИХАЙЛО

    Re: В Києві відвищили тарифи на ЖКГ. На рекорд вони не тягнуть.

    Геноцид, він і є геноцид. Влада людей заганяє у петлю з їхніми мізерними зарплатами. Вона перевіряє терпець українського народу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua