МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"По просьбам интеллигенции" (/)

10/30/2006 | krmspmg
http://oglyadach.com/news/2006/10/30/119775.htm

30.10.2006 | 17:46
Громадяни радять Януковичу скоротити соціальні витрати

30 жовтня Громадське об’єднання «Фонд суспільної безпеки» та ВГО «Всеукраїнська соціальна рада» представили своє бачення проекту бюджету 2007. Вони впевнені, що «Проект закону «Про Державний бюджет України на 2007 рік» не становить загрози для української економіки, а навпаки, за теперішніх умов є оптимальним» - про це заявив голова ради ГО «Фонд суспільної безпеки» Сергій Панцир.

Голова ВГО Семен Глузман, не зважаючи на власне визнання, що по фаху не може об’єктивно судити про бюджет, впевнений, що поява такої статті бюджету, як діти війни, є тривожним фактором. «Ця стаття хоч і буде присутня у бюджеті, виконуватися не буде і крім того може призвести до виникнення в наступних бюджетах статей на кшталт «про захист прав внуків інопланетян».

Сергій Панцир, впевнений, що Україні треба офіційно визнати себе країною, що розвивається і основну увагу приділити інвестиціям, а вже потім займатися соціальним забезпеченням.

Нинішній проект бюджету громадські діячі не можуть точно оцінити, але запевняють, що цей бюджет може стати основою для створення бюджету розвитку. Вони впевнені у тому, що обмеження пенсій чи то для працюючих пенсіонерів, чи при встановленні граничної межі зачеплять не більше 1-1,5% пенсіонерів.

Значні проблеми в бюджеті 2007 можуть виникнути з наданням пільг та соціальної допомоги, адже в Україні близько 6,5 млн. громадінь мають право на 25% пільги при оплаті комунальних послуг, на що необхідно буде витратити 1,5 млрд грн.


Загалом учасники конференції пропонують суттєво зменшити соціальне навантаження на бюджет задля розвитку держави.
==========================================================

И не менее замечательный документ о недопустимости роспуска парламента и необходимости отдать всю власть янучарам вы можете прочитать по адресу http://www.ya2006.com.ua/press-center/news/44c85f09654a1/

"Справжній демократ – це той демократ, який витримав випробування владою"
Відкритий лист до Президента України

> Ми віримо, що недалекий той час, коли увесь цей "разброд и шатание" минуться. В Україні буде новий уряд, буде нормальна співпраця між усіма гілками влади і з нас не сміятиметься світ. Ми зосередимо зусилля на тому, щоб полегшити життя людей, щоб займатися тими проблемами, які вимагають негайного розв'язання. Ми віримо в це, сподіваємося на це і від усього серця цього бажаємо.

Підписи:

Юрій Сливка, доктор історичних наук, професор Національного університету "Львівська політехніка", один з засновників Народного Руху України

Семен Глузман, директор Українсько-Американського Бюро прав людини, колишній політв'язень сталінсько-брежневських таборів

Петро Толочко, доктор історичних наук, професор, академік НАН України, директор Інституту археології НАН України, керівник Кримського наукового центру НАНУ і Міннауки України, член Президії НАНУ, член Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, член Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, народний депутат України 3 і 4 скликання

Юрій Шухевич, син головнокомандувача УПА, багатолітній політв'язень сталінсько-брежневських таборів

Левко Різник, член Національної Спілки письменників України, багатолітній голова Львівської організації Національної Спілки письменників України

Євген Безніско, Заслужений художник України, Лауреат Національної премії України ім.Т.Шевченка, (м.Львів)
==============================

Шухевич - герой Украины, а остальные - еще нет? Дать! Бегом! Глузману первому нах!

Відповіді

 • 2006.10.30 | Нестор

  Дякую за лінк

 • 2006.10.31 | Михайло Свистович

  Дожились. Вже на сайті Януковича посилаються на Майдан

  і вимагають його не зрадити :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | ОРИШКА

   Re: Дожились. Вже на сайті Януковича посилаються на Майдан

   Засновники Народного Руху задрав штаны мчатся наперебой к голубцам? Ну, у Толочко ПП совесть отказала давно, это в его Институте хорошо знают, а "радетели" остальные?

   Чтоб их внуки прокляли.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | vvkornilov

    Re: Дожились. Вже на сайті Януковича посилаються на Майдан

    Глузман -- собака. Діти іншопланетян, Боже, Боже...

    Щодо Толочка я з Вами не можу погодитись. У нього свої вельми специфічні погляди. Окара тоді вас теж має дратувати.

    Примітивне єврофільство -- вчорашній день. Я наприклад не хочу до ЄС на правах румунів і болгарів. Дай нам все, а сам дивись в очі КАА.

    Щодо соціальної ради, не чекав, не чекав. Вона створювалася зовсім з іншою метою. Фу.

    Ну а те що на майдан посилаються, то вже не дивно:)
    головне, що не посилають.

    Через п-ять років напишуть у підручниках, що помаранчов-біло-синьо-червона революція сталася у вересні 2005 року проти фОшИстського режиму Тимошенко, бугага
 • 2006.10.31 | Чучхе

  Забули ще гурт "Соколи" та Кузьму СкрябінаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua