МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Днепропетровске бандиты берут штурмом рынок

10/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Как сообщил директор центрального рынка "Озерка" в Днепропетровске Валерий Сьянов, неизвестные люди в черной униформе блокируют рынок извне, перекрыв входы в рыбный павильон и крытую часть рынка.

По словам Сьянова, неизвестные представляются как охрана рынка. В то же время, изнутри рынок охраняет настоящая охрана предприятия и милиция.

Согласно информации директора, вдоль рынка по проспекту Карла Маркса курсируют микроавтобусы с людьми в масках.

Как сообщалось, сотрудники Управления МВД в Днепропетровской области задержали 90 человек, которые сегодня утром предприняли попытку захвата Днепропетровского центрального рынка "Озерка".

Неизвестные предприняли попытку захвата Днепропетровского центрального рынка (oligarh.net)

Как сообщили в Центре общественных связей УМВД в Днепропетровской области, около 5 часов утра к рынку "Озерка" подъехали на автобусе около 150 человек, лица которых пока не установлены. Они с помощью взрывных пакетов, арматуры и оружия травматического действия пытались попасть на территорию центрального рынка и в его административное помещение.

Через 15 минут на место события прибыли сотрудники милиции спецподразделения "Беркут" и внутренние войска. На месте были задержаны 10 нападающих. В ходе столкновения ранения получили двое сотрудников спецподразделения "Беркут".

На протяжении двух часов на прилегающих к рынку районах были задержаны еще 80 нападающих на рынок. У них изъяты 12 единиц оружия травматического действия.

В то же время, как сообщил адвокат рынка Вадим Есауленко, в соответствии с уточненными данными, в первой попытке захвата рынка принимали участие свыше 150 человек. Он также сообщил, что, по данным милиции, 92 нападающих задержаны. Среди них немало лиц, имеющих судимость.

У нападающих изъяты пистолеты для стрельбы резиновыми пулями, переделанные под стрельбу дробью, а также кастеты.

По словам Сауленко, боевики имели при себе постановления нескольких судов АР Крым, вероятно, фальшивые. Он подчеркнул, что рынок принадлежит государству, а неизвестные лица пытаются захватить государственные здания.

Джерело: http://www.korrespondent.net/main/168781

Відповіді

 • 2006.10.30 | igor

  я прямо в захваті від розвитку сучасної мови

  Яке гарне слово "рейдерство". Яке милозвучне. Ну що оте грубе і вульгарне "організована злочинність", або "управління по боротьбі з організованою злочинністю". Як просто і коротко "рейдери" і "антирейдери". І жодного кримінального кодексу, жодного конфлікту. Просто толерантні розваги. За що притягувать? За рейдерство? Що там пишуть в енциклопедії?

  Рейдер — фізична чи юридична особа, спеціаліст з перехоплення оперативного керівництва або власності фірми за допомогою спеціально інсценованого бізнес-конфлікту.
  Економіка розглядає рейдерів в бізнесі як природний процес. Поглинання бізнесу допомагають з меншими втратами виживати в конкурентному середовищі, позбавлятися від економічного баласту. Рейдерів іноді називають «санітарами лісу».
  Де тут кримінал?

  Ну похуліганили трошки хлопчики, буває. Так може вони ринок із стадіоном чи навчально-розважальним полігоном спутали. Вони ж не місцеві :). Їхали порозважатися, а їх так підставили.
  Ви ж не думаєте, що 3-4 автобуси люду хтось зорганізував, проінструктував, потренував, оплатив, провіз аж до самого центру України і про це ніхто нічого ні слухом ні духом не знає. Це ж треба десь тренувальні табори мати, інструкторів. Уявляєте?!
  Ні такого просто бути не мже, вони просто туристи, що заблудилися!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.30 | samopal

   Та ладна там... Це ж знову треба усе брать "на лічьний кантроль"

   Тіко не зрозуміло, як правильно писати. може "налічьний"...
 • 2006.10.31 | igor

  А я оце гадав чого то Я такий став толерантний

  до вступу в СОТ, НАТО та ЄС.
  Він просто зрозумів усю безмежність перспектив. Ну що тієї України. Тай й козлів на яких можна кататися тут усе менше стає. От Європа ...
  Уявляєте можливості. Приходять працівники фірми Мерседес зранку до офісу а їх місця уже зайняті. Згідно рішення Севастопольського чи Сімферопольського чи Алчевського суду (або й усіх разом) фірма Мерседес є власністю братана зі сходу України. Вони через неякісні гальма в Мерса завдали непоправної безмежної шкоди улюбленому котику пана А. Тож мають компенсувати.
  Втім найкраще розпочати із Франції. Є історичні підстави (де наша доля від нашої королівни) та й братанів там останнім часом розвелося багато. Що там у французів є хорошого? Про вітряк в Парижі з девками чув, аще шо?
  Для чого НАТО і ЄС? Щоб за чужих не прийняли. За агресію. А так, ми ж свої в доску то давайте робиратися по-свійськи, в рамках наших законів. Доки прекладача з феньки знайдуть, доки з регійональної постанову суду перекладуть, доки по інстанціях це все пройде то за цей час процес зайде так далеко, що стане історичною реальністю з котрою вже неможливо буде не рахуватися.
  На найгірший варіант можна братанів із Москви в долю взять. Вони правда багато візьмуть, але підтримка буде на всі 100%. Ну тіпа базара про подвійні стандарти в Європейській політиці, про рівноправство й дружбу навєк. Краники можна туди-сюди покрутить. Про вихід із НАТО і ЄС і вступ до складу полякать. О.....!!!
  А це так, тільки тренування, розминочка. Понімать нада, казли ... !
  Так шоб нікакаких ментов, Юра, понял!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua