МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

10/31/2006 | Tatarchuk
Епіграф: „Я звертаюся прямо до тебе. Без тебе нічого не буде” (© Юлія Тимошенко).

Коли звертаються „прямо до тебе”, то мимоволі переходять на „ти”, а також, можливо теж мимоволі, – на довірливий тон.

Я молодший за віком від Юлії Тимошенко і тому було б дивно, якби почав називати її на „ти” ... але влада чи опозиція, чи хто там ще, має знати: зворотній зв’язок існує, і ТИ волала не в пусту бочку і не до напівглухого ефіру.
Як казав той ведмідь до громадянина, що лементував у тайзі: „Ти добився свого. Тебе почули”.

Отже далі – ТИ а не ви.

Ти була при владі. Здається, що вже вдруге.
Тоді тобі заважав Ющенко, як раніше – Кучма. Ні, не треба от казати що „не Ющенко особисто, а його друзі”. Бо коли тобі заважав Кучма, то теж не „особисто”, а через друзів. Серед яких до речі був і Ющенко, людина яка єдина з 50 мільйонів додумалася називати свого президента своїм „батьком”.

Отже, проминули цю двозначність та назвали все власними ім’ями, окей?

Ти була вже при владі. Мені немає на що дорікнути за той період ... ну хіба що допомогу з народження дитини видали не всім, а тільки тим хто народив починаючи з квітня.
Інші можуть сказати більше. Але мені все, що тоді було, подобалося – навіть оте катання на роликах по льоду.
І єдиний закид до тебе і по суті – це „чому ж ти не зарізала політ реформу”. Це було тоді в твоїх руках. Ти цього не зробила. Маєш наслідки. І не ти одна, а всі. Твоя фракція, твоя партія, твої депутати були просто зобов’язані воскресити Конституційний суд та скасувати політ реформу!!! Не можуть бути прийнятими будь-які виправдування. Ти краще просто скажи – або „так, я помилилася”, або „а я й не збиралася цього робити”.

Втім зараз займаючись ретроспекцією, я як і інші бачу твої проколи, ті самі проколи що призвели до твого скинення.
Ти не мала права допустити ту штучну кризу, яка готувалася з одного центру під різними виглядами – то куряча, то зернова, то бензинова. Ти ж знала хто її робить. Навіщо тоді було, навіть перед камерами та за особистого прохання президента, тиснути руку Литвину? А навіщо було тримати – вже не за руку а за крісло – того міністра „агрокультури”.
Це я ще далеко не всіх перерахував, просто гидко згадувати всі ті прізвища без потреби. Ти ж сама їх знаєш краще ніж я.
Так от, ти почала жити з вовками та вити з вовками, а в вовка пісню не вкрадеш.
І нагодувати його теж не вдасться, він все одне буде зиркати ти знаєш куди.
Ото була твоя помилка.

Непомітну, дрібну, але значну помилку ти зробила, якщо це тільки правда, коли брала участь у „скандалізації” президентської сім’ї. А якщо ти не маєш до того відношення – то ще гірше, бо Ющенко й досі впевнений що то була саме ти. І ти нічого не зробила аби виправдатись.
Я кажу, що розмазування Ющенків через якісь авто чи мобілки було глупо та недоречно. Не через те що „син бога”, а якраз тому що батько того хлопця богом не є, він є людиною, якій можливо саме тоді відмовив не тільки авторитет але й здоровий глузд.

Тобі не подобався Петро Порошенко. А кому він подобався?????
Але не треба було ризикувати власним прем’єрським кріслом аби позбутися Порошенка – тепер ти може бачиш, що він не наробив би тобі лиха та не склав би гідну конкуренцію, бо куди йому до тебе.

Отже, незважаючи на всю благородність намірів, це була помилка. Ти власними ручками підготувала власну ж відставку, яку я вважаю більш коректним називати „скинення”.
Бо нагадую тобі – в тебе був так званий імунітет, жодне кодло з Верховної Зради 4-го скликання не могло тебе звільнити протягом року. І ти все ж таки звільнилася – єдиним можливим способом окрім смерті.

А далі вже пішли помилки чергою.

От навіщо ти демонструвала ті дві хусточки, помаранчеву та блакитну, які нібито стали для тебе „символом єднання нації”. Що, подобається тобі таке єднання як зараз? А ти ж першою озвучила цю ідею, чи не жалкуєш?

Дрібною але помилкою стала твоя участь у офіціозному „святкуванні” річниці Майдану. Повір мені, якби ти не прийшла або зібрала б альтернативу тій казьонщінє, тебе б зрозуміли всі.

Навіщо було їхати до Москви. Невже ти не знала що там ніколи при цьому режимові не придумають щось корисне для України?

Далі – більша помилка, я б сказав що страшенна. Як тільки „запахло газом”, це я про „газават”, ти б мала викрити змову тоді, а не роком пізніше. Ти знаєш про яку змову йдеться. Треба було бити прямо тоді.
Це – важлива тема, отже зазначу про неї більше розлого. Не треба було просто та навмання казати про „певну” змову та „певні” сили. Бо ці ж самі „певні” тільки й робили, що слухали всі твої критичні відозви та поширювали їх у масах – вже від свого імені. І так ти пропрацювала всю зиму на панщині – в комуністів, регіонів та всіх хто так і не потрапив до нової Зради.

Я також вважаю наступною помилкою – і поясненням чому ти досі не при владі – те, що фракція БЮТ голосувала разом із літвінівцями, комуністами та регіоналами.
Це було неприпустимо, ніколи і ні в чому інтереси тих та України не збігалися та не збігатимуться.
Вони хотіли не скинути Єханурова – як ти – а підвісити Україну до виборів за те місце, за яке на думку Кучми треба вішати суддів.

Найбільшу помилку зробила тоді коли зо всіх боків були сигнали: „Юлія, кого ти береш до своїх лав”. Коли буквально у кожному районі чи субрайоні місцеві казали, що у складі БЮТ може десь „там” є нормальні люди, а от від нашого району йдуть крадії та злодії.
Але ти мала переконатися в тих помилках, коли кілька місяців після вибрів перебувала не при владі – достатньо просто порахувати, скільки з однієї Верховної Зради набігло „перебіжчиків” з БЮТ до крисів.

Але це не повний перелік помилок. Треба було підтримати „другий Майдан” – безвідносно до того, чи то було вигідно чи ні, вірогідно чи ні. Бо людина ніколи не може прорахувати все наперед, а у такі моменти треба думати серцем, як це й символізовано на логотипах. Але ти та твоя фракція не підтримали акції влітку 2006 – хіба можна назвати підтримкою звичайні пікети, які розбігалися як тільки стало відомо, що Юлія не стане прем’єркою?

Нещодавно, початок осені, ти сказала на всю країну: депутатські повноваження Януковича не складені, а строк їх складати вже вийшов – ото ж, мовляв, він не є конституційним прем’єром. І що далі? Чому цей меседж потонув, чому за ним не послідувало ніяких дій? Це теж груба помилка.

Все, в мене пальців на руки не так багато, отож твої помилки я порахував – ті, які мені спали в очі.

Ну а тепер я справді „звертаюся саме до тебе”: не роби грубих помилок. Визнай існуючи помилки публічно, бо людям насправді не потрібні безгрішні нелюди, їм потрібні людяні політики. Людяність – це й вміння казати „от який же я був йолоп”. Бо це – страховка від того, що на ті самі граблі наступить та ж сама людина.

В тебе зараз – і тільки зараз, і цей момент швидко вплине – є потужніша опозиційна сила. Бути справжньою опозицією – це боротися так, ніби завтра вибори. Ніби вибори завжди, і самому знати що так воно і є.

„Без тебе нічого не буде”, і німа на кого кивати. Хто поганий, хто слабкий – це не про сьогодні, бо зараз вже всі знають, що у Верховній Зраді всі погані і всі слабкі. І поза зрадою також. Не будь однією з таких.

Відміні цю кляту політ реформу – ту яку Кучма залишив замість свого ще не оголошеного заповіту. Кажу бо знаю, що у твоєї фракції є такі ресурси, і технічні, і людські, і фінансові.
Скидай Януковича з прем’єра, бо ти вже сказала, що він незаконний.
Скидай спікера Мороза, бо ти казала, що нелегітимний.
І як допоможе народ – розпускай Верховну Зраду, коли кажеш що на це існують законні підстави.
І саджай бандитів у тюрми – мені все одно хто це обіцяв, важливо хто це зробить.

Відповіді

 • 2006.10.31 | Конст

  Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

  Ось хто винен! Аби не Ющ. Не соромно, аффтар?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Tatarchuk

   Re: Ось хто винен! Аби не Ющ. Не соромно, аффтар?

   Конст пише:
   > Ось хто винен! Аби не Ющ. Не соромно, аффтар?

   Ну ви даєте. Дійсно, ви класно помітили, що Кучму, Кравчука та Макіявелі я теж дуже рідко згадую в тексті. Як і Каїна, а це по честі з нього фігня пошла :)

   Ющенко це Ющенко, міра його провини вже "зважена, поділена та віддана на поталу персам" (це із Біблії). Він все, здувся. Його немає. Нехрєн живим людям на привіденія стрєлкі пєрєводіть.
 • 2006.10.31 | Sean

  Тікі не вистачає одного запитаннячка до Юлі

  "Якого хріна ти свого часу десь заникала (чи доручила це Турчинову) поховати у сейхві вже зібрані підписи під поданням до КС на політрехворму"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Tatarchuk

   Re: Тікі не вистачає одного запитаннячка до Юлі

   Sean пише:
   > "Якого хріна ти свого часу десь заникала (чи доручила це Турчинову) поховати у сейхві вже зібрані підписи під поданням до КС на політрехворму"?

   Шоне, я задав і це питанячко ;)

   > І єдиний закид до тебе і по суті – це „чому ж ти не зарізала політ реформу”. Це було тоді в твоїх руках. Ти цього не зробила. Маєш наслідки. І не ти одна, а всі. Твоя фракція, твоя партія, твої депутати були просто зобов’язані воскресити Конституційний суд та скасувати політ реформу!!! Не можуть бути прийнятими будь-які виправдування. Ти краще просто скажи – або „так, я помилилася”, або „а я й не збиралася цього робити”.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | Sean

    Goooood!

    Cорі, провтикав напевно :)
  • 2006.10.31 | Чучхе

   Хіба одного?

   А про переговори по "помаранчевій коаліції", внаслідок яких ми маємо тепер Януковича прем"єром?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | Tatarchuk

    Re: маємо тепер Януковича ?

    Чучхе пише:
    > А про переговори по "помаранчевій коаліції", внаслідок яких ми маємо тепер Януковича прем"єром?

    Вибачайте, але я не маю до Юлії закидів саме з цього приводу. Мені здалося, що саме в цьому епизоді вона була послідовною, і тільки почергова зрада зрадників - Мороза та НУ - цьому сприяла.
    Як бачите якусь помилку - то скажить, разом зробимо і тут "роботу над помилками"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.31 | Чучхе

     Re: маємо тепер Януковича ?

     Tatarchuk пише:
     >
     > Вибачайте, але я не маю до Юлії закидів саме з цього приводу. Мені здалося, що саме в цьому епизоді вона була послідовною, і тільки почергова зрада зрадників - Мороза та НУ - цьому сприяла.
     > Як бачите якусь помилку - то скажить, разом зробимо і тут "роботу над помилками"

     Оскільки в нашій політиці грають переважно "золоті акції", Юлі більш розумніше було підтримати Мороза на спікерство, а може й відмовитись від прем"єрства, але по Морозу - точно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | Михайло Свистович

      Re: маємо тепер Януковича ?

      Чучхе пише:
      >
      > Оскільки в нашій політиці грають переважно "золоті акції", Юлі більш розумніше було підтримати Мороза на спікерство, а може й відмовитись від прем"єрства, але по Морозу - точно.

      Так вона і підтримала його, чим викликала дикий крик несунів і заткнулась.
  • 2006.11.01 | Нестор

   Re: Тікі не вистачає одного запитаннячка до Юлі

   Sean пише:
   > "Якого хріна ти свого часу десь заникала (чи доручила це Турчинову) поховати у сейхві вже зібрані підписи під поданням до КС на політрехворму"?

   А навіщо давати владу придурку, який її профукав і не заслуговує на керівництво колгоспом, не те що країною?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.01 | Михайло Свистович

    Re: Тікі не вистачає одного запитаннячка до Юлі

    Нестор пише:
    > Sean пише:
    > > "Якого хріна ти свого часу десь заникала (чи доручила це Турчинову) поховати у сейхві вже зібрані підписи під поданням до КС на політрехворму"?
    >
    > А навіщо давати владу придурку, який її профукав і не заслуговує на керівництво колгоспом, не те що країною?

    Щоб не дати влади придурку, який заслуговує хіба що на третю ходку. Ми ж за це і виходили на Майдан, хіба не так?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.01 | TrollSeeker

     Кінцевий результат який?

     Все одно бзджоляр-нездара зі своїми любодрузями майже все янукам профукав, та й то майже лише тому, що не все ще дали профукати. Хоча з його здібностями... Може хронологію подій нагадати? Персоналії?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Михайло Свистович

      Поганий результат. Янучари при владі мають забагато можливостей.

      TrollSeeker пише:
      > Все одно бзджоляр-нездара зі своїми любодрузями майже все янукам профукав

      А непоборювачі політрехворми (і Юля в їх числі) допомогли янучарам отримати більшу повноту влади. І тепер мають менше шансів щось змінити. Бо з бджолярем при владі воно таки легше.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | Нестор

       Причому тут політреформа?

       Вона винна, що янучари скупили социків і несунів? ТО може політреформа винна, що у Львові води нема?

       Михайло Свистович пише:
       > А непоборювачі політрехворми (і Юля в їх числі) допомогли янучарам отримати більшу повноту влади.

       Хто допоміг ми знаємо поіменно. Юля тут ні до чого.

       > І тепер мають менше шансів щось змінити.

       Чому менше шансів? Вигравати президентські вибори так само важко як і парламентські :)

       > Бо з бджолярем при владі воно таки легше.

       Зовсім ні. В питанні енергетичної безпеки зовсім навіть важче :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.04 | Михайло Свистович

        При тому, що парламент отримав більше влади

        Нестор пише:
        > Вона винна, що янучари скупили социків і несунів?

        Ні, вона винна, що скуплені мають можливість правити країною.

        >
        > Хто допоміг ми знаємо поіменно. Юля тут ні до чого.

        Теж до чого.

        >
        > Чому менше шансів? Вигравати президентські вибори так само важко як і парламентські

        Президентські вибори виграти значно легше. Бо там лише один переможець.

        >
        > Зовсім ні. В питанні енергетичної безпеки зовсім навіть важче

        Таки легше. Газ був по 95.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.04 | Нестор

         А ви хочете, щоб 100 % влади мала політсила яка має підтримку 6%

         Михайло Свистович пише:
         > Ні, вона винна, що скуплені мають можливість правити країною.

         Винна. Бо Юща підтримала. І коли його різні фірташі скупили, то вже нічим не могла завадити. Добре хоч не вся влада йому дісталася.

         > Президентські вибори виграти значно легше. Бо там лише один переможець.

         І чим це легше?

         > Таки легше. Газ був по 95.

         Питання не в ціні. Я за опалення трьохкімнатної квартири платив минулого року в середньому 45 гривень в місяць. Я з радістю заплачу 90 гривень і більше, якщо це мені дасть незалежність. А незалежність відібрав якраз Ющ. Так що нічим не легше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.04 | Михайло Свистович

          Я хочу, щоб бандити не були при владі

          А, завдяки рехвормі, вони мають можливість правити

          Нестор пише:
          >
          > Винна. Бо Юща підтримала.

          А кого вона мала підтримати? Янука?

          >
          > Добре хоч не вся влада йому дісталася.

          Що ж тут доброго? Адже решта влади дісталася янучарам.

          >
          > І чим це легше?

          Бо переможець лише один. Тому може підібрати інші голоси. На парламентських же набрати 50%, особливо з Юліною вдачею, практично неможливо.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.04 | Нестор

           ну то не давайте її президенту

           Михайло Свистович пише:
           > А кого вона мала підтримати? Янука?

           Себе.

           > Що ж тут доброго? Адже решта влади дісталася янучарам.

           Добре те, що влада в декількох бандитів. Це краще ніж влада в одного бандита. Вони жруться між собою :) Це заважає сконцентруватися на крадіжках :)

           > Бо переможець лише один. Тому може підібрати інші голоси.

           Угу. Чучхе вже сказав, що він краще підтримає Яника ніж Юлю. Рейтинг антидовіри до неї зависокий.

           > На парламентських же набрати 50%, особливо з Юліною вдачею, практично неможливо.

           Можливо, колі всілякі ЖоПи і пинзеники не будуть гратися в технічні проекти.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.11.04 | Михайло Свистович

            вже не дали, і тепер вона у бандитів

            Нестор пише:
            >
            > Себе

            Тоді б президентом став Янукович

            >
            > Добре те, що влада в декількох бандитів. Це краще ніж влада в одного бандита. Вони жруться між собою :) Це заважає сконцентруватися на крадіжках :)

            Не бачу нічого подібного, спостерігаю протилежне

            >
            > Угу. Чучхе вже сказав, що він краще підтримає Яника ніж Юлю. Рейтинг антидовіри до неї зависокий

            Ну тоді їй вічно залишатись в опозиції з таким підходом

            >
            > Можливо, колі всілякі ЖоПи і пинзеники не будуть гратися в технічні проекти

            Такого ніколи не буде, бо технічні проекти будуть завжди. Хоча б штучні заради розбиття голосів.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.10 | Нестор

             Ні в бандитів вона опинилася ще раніше

             Михайло Свистович пише:
             > Тоді б президентом став Янукович

             А так став прем"єром. Ті ж яйця тільки збоку.

             > > Добре те, що влада в декількох бандитів. Це краще ніж влада в одного бандита. Вони жруться між собою :) Це заважає сконцентруватися на крадіжках :)

             > Не бачу нічого подібного, спостерігаю протилежне

             Що не жруться? :) Та ні все ж таки жруться

             > > Угу. Чучхе вже сказав, що він краще підтримає Яника ніж Юлю. Рейтинг антидовіри до неї зависокий
             >
             > Ну тоді їй вічно залишатись в опозиції з таким підходом

             Не думаю. Ще Жванєцкій колись казав: "Так ми ужє пробовалі. Давайтє попробуєм как то іначє" :)

             > Такого ніколи не буде, бо технічні проекти будуть завжди. Хоча б штучні заради розбиття голосів.

             Штучні ефекту не дають.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.11.11 | Михайло Свистович

              не треба плутати злодіїв з бандитами

              Нестор пише:
              >
              > А так став прем"єром. Ті ж яйця тільки збоку.

              Не ті ж. Значно менші, та й став пізніше, та й не такий нахаьний вже

              >
              > Що не жруться?

              Практично ні. Вони вміють, на відміну від помаранчевих, навіть ворогуючи всередині, домовлятися між собою і діяти назовні спільно.
    • 2006.11.03 | Нестор

     Ні. Зовсім не так.

     Михайло Свистович пише:
     > Щоб не дати влади придурку, який заслуговує хіба що на третю ходку. Ми ж за це і виходили на Майдан, хіба не так?

     Ми, тобто я (не знаю, як ти) виходив на Майдан не для того, щоб передати владу від одного придурка іншому придурку. Ми хотіли поміняти систему влади і сподівалися, що Ющ це зробить. Сподівання не справдилися, тому мені зараз абсолютновсе одно якому з двох придурків належить влада.
 • 2006.10.31 | damoradan

  Мда, странное ощущение

  Tatarchuk пише:

  > Відміні цю кляту політ реформу – ту яку Кучма залишив замість свого ще не оголошеного заповіту. Кажу бо знаю, що у твоєї фракції є такі ресурси, і технічні, і людські, і фінансові.
  > Скидай Януковича з прем’єра, бо ти вже сказала, що він незаконний.
  > Скидай спікера Мороза, бо ти казала, що нелегітимний.
  > І як допоможе народ – розпускай Верховну Зраду, коли кажеш що на це існують законні підстави.
  > І саджай бандитів у тюрми – мені все одно хто це обіцяв, важливо хто це зробить.
  А если Юля теперь всего этого не сделает - она снова "ошибется"?

  Вы, кажется, забываете, что политика - это искусство возможного. А не искусство желаемого.

  Юля могла набрать больше 22%? За чей счет? НУ? Т.е. надо было добить НУ окончательно? При всей привлекательности для меня этого тезиса, он нереалистичный. Если даже сейчас за НУ готовы голосовать 10%, то тогда и подавно.

  Юля могла уговорить НУ и Ющенко не выставлять на коалиционных переговорах нереалистичные требования? Каким образом? Это Юля никак не могла согласиться с тем, что премьером должен стать лидер крупнейшей фракции коалиции?

  И последнее. Прежде чем требовать от Юли власти и действий, может сначала поддержим ее? В опросах, а потом и на избирательных участках? Вот когда рейтинг БЮТ превысит общий рейтинг партий коалиции, поверьте - Юля найдет способ добиться роспуска парламента. И конвертировать рейтинг в места в Раде. И стать премьером. А тогда уже будем с нее спрашивать.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Tatarchuk

   Re: Мда, странное ощущение

   > Tatarchuk пише:
   > > Відміні цю кляту політ реформу – ту яку Кучма залишив замість свого ще не оголошеного заповіту. Кажу бо знаю, що у твоєї фракції є такі ресурси, і технічні, і людські, і фінансові.
   > > Скидай Януковича з прем’єра, бо ти вже сказала, що він незаконний.
   > > Скидай спікера Мороза, бо ти казала, що нелегітимний.
   > > І як допоможе народ – розпускай Верховну Зраду, коли кажеш що на це існують законні підстави.
   > > І саджай бандитів у тюрми – мені все одно хто це обіцяв, важливо хто це зробить.

   damoradan пише:

   > А если Юля теперь всего этого не сделает - она снова "ошибется"?

   Безусловно. Что позволено "быкам", то не позволено женщине, которая считает себя "Юпитером".

   > Вы, кажется, забываете, что политика - это искусство возможного. А не искусство желаемого.

   Да, а ещё есть думка Черчиля, что "политик должен уметь объяснить, почему ему не удалось сделать то что он обещал"... И вообще много всяких афоризмов про политику нам известно. И про "белые перчатки", и про "точку сидения"..

   Но есть и такая поговорка - "размах на рубель, удар на пятак".
   Это можно Тягнибоку, это можно Костенке - им-то что, они не метят в лидеры "вселенского" масштаба.
   Но если Юлия обещала "снять негайно" Януковича, то после таких слов обязана это делать. И далее по списку - обещала, пускай бы женилась.

   > Юля могла набрать больше 22%? За чей счет? НУ? Т.е. надо было добить НУ окончательно? При всей привлекательности для меня этого тезиса, он нереалистичный. Если даже сейчас за НУ готовы голосовать 10%, то тогда и подавно.


   > Юля могла уговорить НУ и Ющенко не выставлять на коалиционных переговорах нереалистичные требования? Каким образом? Это Юля никак не могла согласиться с тем, что премьером должен стать лидер крупнейшей фракции коалиции?

   По-моему, единственное что на тех переговорах было ценного - это жесткая позиция ЮВТ "Янукович - не премьер". К стыду "Нашей Украины".

   > И последнее. Прежде чем требовать от Юли власти и действий, может сначала поддержим ее? В опросах, а потом и на избирательных участках? Вот когда рейтинг БЮТ превысит общий рейтинг партий коалиции, поверьте - Юля найдет способ добиться роспуска парламента. И конвертировать рейтинг в места в Раде. И стать премьером. А тогда уже будем с нее спрашивать.

   Поддержим, если не подумаем, что она "такая же". А пока именно так и думают. Судят по делам, иншаллах гражданин не такой тупой, как представляется политикам ;)
 • 2006.10.31 | пан Roller

  +1

 • 2006.10.31 | vvkornilov

  Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

  "Це було неприпустимо, ніколи і ні в чому інтереси тих та України не збігалися та не збігатимуться"

  -допоки буде оцей мислевірус, війна між нами триватиме. Спробуйте це зрозуміти. Скачайте собі десь Johny Rebel Confederate Anthem і послухайте. Там є така строфа:

  А щодо Тимошенко -- я не вірю жодному її слову. Розумна і хитра людина, яка розповідає як все просто і як все завтра є лицемір. Там є у цьому марші південян така класна строфа:

  i hate this yankee 'nation' and everything they do замініть на орендж нейшн
  i hate the Declaration of Independence too (до чого дістали південь, це капець)
  i hate tis 'glorious Union' all dripping th'our blood (соборність?)
  i hate the stripped banner...і так далі

  ви можете вважати нас пімоскалями, а ми вважаємо вас недоляхами.

  i can't take up my musket to fight them now more (врешті-решт ви програли вибори, моральна сатисфакція отримана -- але і ми з вами підписалм Універсал, запоруку того, що ви не станете жертвами кришталевої нічі)
  but i ain't gonna love'm now this is certain sure
  і головне, це вже на все життя
  i will ask no pardon for what i was and am
  i won't get 'reconstructed' and i don't give a damn!

  Вам пощастило, що Кушнарьов -- не Дейвіс
  а нам пощастило, що Ющенко не Лінкольн

  щодо Тимошенко, то все думаю, колли ж полуда спаде з ваших очей...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Свiдомий

   Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

   Перекладiть цей гiмн на росiйську (з усiма зробленими вами пiдмiнами), i отримаєте першокласний гiмн для усiх комуно-бандитiв України.
  • 2006.10.31 | Чучхе

   Якими тільки думками люди не забивають собі голови...

   > ви можете вважати нас пімоскалями, а ми вважаємо вас недоляхами.

   > Вам пощастило, що Кушнарьов -- не Дейвіс
   > а нам пощастило, що Ющенко не Лінкольн

   і шо?
  • 2006.10.31 | Tatarchuk

   Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

   Я так зрозумів, що ви, ВВКорнілов, ототожнюєте себе одночасно із голубими України, білими Росії та конфедератами Амеріки.

   vvkornilov пише:
   > "Це було неприпустимо, ніколи і ні в чому інтереси тих та України не збігалися та не збігатимуться"
   > -допоки буде оцей мислевірус, війна між нами триватиме. Спробуйте це зрозуміти.

   Я це добре розумію, до речі. Питання, чи розуміє це Юлія Тимошенко, хоча б формально.
   Як добре розумію, що перемога янкі-северян над диксі-южанами мала обовязково містити повний та незаперечний розгром южан. Та виніщення красними білих було логічним наслідком подій, а також єдиним варіянтом "завершення війни".

   > А щодо Тимошенко -- я не вірю жодному її слову. Розумна і хитра людина, яка розповідає як все просто і як все завтра є лицемір.

   Знаєте, я теж деякий час не вірив її словам - аж поки вони не виявилися напрочуд вдалим прогнозом подальшогго.. Але це все одне слова. Так, вона влучно вгадала про Єханурівські маніпуляції з газом та навіть проголосила це. Так, вона перебачувала "широку коаліцію", яка за вашими аналогіями має означати черговий договір о ненападу між генералом Лі та якимсь вірджинським рабовласником-северяніном..
   А от якби я був негром, то мені б залишалося боротися за аболяціонізм, а не за коаліцію "Лінкольн-Дейвіс".

   > ви можете вважати нас пімоскалями, а ми вважаємо вас недоляхами.

   Слово "пів"москалі в нашій свідомості рідке. Частіше вже - совки ;)
   Вам також важко "за дзеркальною методою" вважати нас не напів-ляхами, а просто ляхами, еге ж?

   > i can't take up my musket to fight them now more (врешті-решт ви програли вибори, моральна сатисфакція отримана -- але і ми з вами підписалм Універсал, запоруку того, що ви не станете жертвами кришталевої нічі)

   Треба добре памятати, чи влаштовували "кришталеві ночі" переможені :)

   > Вам пощастило, що Кушнарьов -- не Дейвіс
   > а нам пощастило, що Ющенко не Лінкольн

   Ну на цій мові - питаюся не до Лінкольна, який тільки на пятому році та й то декларативно відмінив рабство; і не до Дейвіса, бо йому слова не давали; а до єдиної жінки яка хоча б на словах оголошує, що вона - аболяціоністка,
   або ж навіть більше - що вона сама і є "Велика американська підземна дорога" ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | ОРИШКА

    Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

    В общем, итог - Юля опять виновата.
    Ждущие работы над ошибками - а потом вы к ней придете? Когда она бандитов посадит, политреформу отменит, восток пошлет подальше (вишь, ленточки складывала!), горох от чечевицы отделит, 40 розовых кустов посадит - а там поглядим, да?

    Простите, сорвалось :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.31 | BIO

     Сорвалось не то слово

     В сухом итоге лидер надежд пока никак не может
     конвертировать доверие 8-10(и это только номинально)
     млн. АКТИВНЫХ избирателей в нечто более весомое чем
     слово пиар-протеста...

     А за такое надо отвечать.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | Tatarchuk

      Re: Сорвалось не то слово

      BIO пише:
      > В сухом итоге лидер надежд пока никак не может
      > конвертировать доверие 8-10(и это только номинально)
      > млн. АКТИВНЫХ избирателей в нечто более весомое чем
      > слово пиар-протеста...

      О, здається ви лаконічно зформулювали зміст мого розлогого запиту :)

      > А за такое надо отвечать.

      Напряму.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.31 | damoradan

       Совершенно верно

       Tatarchuk пише:
       > BIO пише:
       > > В сухом итоге лидер надежд пока никак не может
       > > конвертировать доверие 8-10(и это только номинально)
       > > млн. АКТИВНЫХ избирателей в нечто более весомое чем
       > > слово пиар-протеста...
       >
       > О, здається ви лаконічно зформулювали зміст мого розлогого запиту :)
       >
       И стала ясна его абсурдность - спрашивать за результат у оппозиции.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.31 | Tatarchuk

        Re: Совершенно верно

        damoradan пише:
        > И стала ясна его абсурдность - спрашивать за результат у оппозиции.

        Я делаю большое различие между оппозицией Витренко, оппозицией Костенко, оппозицией зелёных ... и собственно оппозицией.
        Которая была при власти.
        Которая власть упустила.

        То есть спрашиваю с политической силы, а не с её ипостасью - "теперь я в оппозиции, чего вы с меня спрашиваете?".
        Потому что спрос идёт и про те времена когда это не была оппозиция. И за те, когда решалось, быть ли её оппозицией.
        А главное - сейчас, когда она уже есть оппозиция: спрос активистов есть, а есть ли предложение оппозиции?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.31 | damoradan

         Re: Совершенно верно

         Tatarchuk пише:
         > damoradan пише:
         > > И стала ясна его абсурдность - спрашивать за результат у оппозиции.

         > То есть спрашиваю с политической силы, а не с её ипостасью - "теперь я в оппозиции, чего вы с меня спрашиваете?".
         Так вопрос никто не ставит.

         > Потому что спрос идёт и про те времена когда это не была оппозиция. И за те, когда решалось, быть ли её оппозицией.
         На фоне действий того, кто был и остается властью - Ющенко - и "партии власти" НУ никакие таланты Тимошенко не помогли бы ей придти к власти.

         > А главное - сейчас, когда она уже есть оппозиция: спрос активистов есть, а есть ли предложение оппозиции?
         Постановка вопроса правильная, достаточно никогда не будет. Но смысл Вашей статьи был такой: пойди и сделай все не знаю как. В то время как сейчас Вы говорите: есть люди, которые готовы поддержать, будь нашим лидером. С этим согласен на 100%.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.31 | ОРИШКА

          Re: Совершенно верно

          damoradan -
          это ответ господину постом выше вас
        • 2006.10.31 | ОРИШКА

         Re: Совершенно верно

         Власть упустила? Все уже забыто, да? Мне лень выстраивать step by step ситуацию, которая произошла, здесь дяди умные, сами могут.
         Валить с больной головы на здоровую - умно, да?
       • 2006.10.31 | ОРИШКА

        Re: Совершенно верно

        damoradan,

        а вы почему не поучаете и по-барски не вещаете, как нужно? Как это вы не видите, что бобслэй в ... президента - это Юля соорудила?
        Спасибо всем господам-критикам, глаза открыли.
        Теперь я знаю, в кого бросать комья...
     • 2006.10.31 | ОРИШКА

      Re: Сорвалось не то слово

      Плз, а что бы вы сделали? Давайте подскажем нашей Снегурочке - где волшебная страна и чудо-богатыри, которые туда приведут?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.31 | observer

       Re: Сорвалось не то слово

       ОРИШКА пише:
       > Плз, а что бы вы сделали? Давайте подскажем нашей Снегурочке - где волшебная страна и чудо-богатыри, которые туда приведут?

       Члени її фракції?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.31 | ОРИШКА

        Re: Сорвалось не то слово

        ВЫ ВСЕ.
       • 2006.10.31 | нтв

        Re: Сорвалось не то слово

        Ну да.Сами чудили,чудили,а теперь Юля спасай!!!Вы знаете,ребята,надо хотя бы элементарную совесть иметь,прежде,чем постить такую херню.
     • 2006.10.31 | Englishman

      Re: Сорвалось не то слово

      BIO пише:
      > В сухом итоге лидер надежд пока никак не может
      > конвертировать доверие 8-10(и это только номинально)
      > млн. АКТИВНЫХ избирателей в нечто более весомое чем
      > слово пиар-протеста...

      слава Богу, что Тимошенко, в отличие от некоторых, не пошла на конвертацию голосов в мегабаксы и "посады".

      > А за такое надо отвечать.

      Хотите прушникам помочь разобраться с внатуре оборзевшей Тимошенко?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.31 | ОРИШКА

       Re: Сорвалось не то слово

       И где толпы протестующей интеллигенции с письмами в прокуратуру (куда-нибудь), пикеты с лозунгами - разобраться с РосУКРАЛ Энерго, чтобы Юлю поддержать? На форуме через губу журить? (простите, но уже не сорвалось)

       Налицо старинное славянское мировидение: вот придет боженька (начальник, барин, государь) и живо нас рассудит. А мы - подождем.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.31 | ОРИШКА

        Re: Сорвалось не то слово

        Все.Последнее из "не могу сегодня молчать".
        Просто уже, по-моему, наступаем на точку бифуркации и делаем вид, что это очередная веселая кочка для прибауток.
        Давайте веточку откроем - "что Я сделал сегодня, чтобы страна, наконец-то, проснулась?" (Как-нибудь, так..)
        А,господа хорошие?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.31 | BIO

         Мозоль бифуркации однако - почухал чучха больной чум

         Или небольшой бордельеро - невелика разница.

         Кому-то стало жалко жлобских мегабаксов,
         кто-то от пешек требует ферзятинки, а в меню из деликатесов
         отбросов общества только многажды глоданные косточки...

         Господа, угомонитесь.:)

         Поскольку лидерша от помощи улицы неоднократно
         (и так еще три раза) самостоятельно априори
         отказалась сославшись на партийную (не)мощь -
         что еще остается делать так это сидеть на
         опустевшем поосени пляже и делать вид загорающего.

         Или пытаться задавать вопросы в Петькину пустоту.

         о.Крым, Коктебелький кобель до востребования
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.10.31 | ОРИШКА

          Re: Мозоль бифуркации однако - почухал чучха больной чум

          Талантливый жонглер буковками - не переборщите. Не отказывалась. Сами не предлагали.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.10.31 | Tatarchuk

           Re: Не отказывалась? - Отказывалась!

           ОРИШКА пише:
           > Талантливый жонглер буковками - не переборщите. Не отказывалась. Сами не предлагали.

           Хоча це здається не мені, але ж.
           Влітку цього року по один бік - поближче до Верховної Зради - стояли люди із сердечками, а на Майдані - поадлі від кухні - стояли ... майданівці.
           Депутат від БЮТ (призвіще знайдемо в архивах) приходив із ментами та мяко кажучи вимагав від альянсу Майдан піти нафіг. Оособливо він обурювався статтями "Теріторії правди" про те, що всі політики - казли...

           Ось така мнемотехніка. Свідком моїх слів може виступити безпосередній учасник подій - Тетяна Монтян, яка посилала нардепа на хєр, а він її.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.31 | ОРИШКА

            Re: Не отказывалась? - Отказывалась!

            Якщо всі політики - казли - треба вийняти з кущів рояль. Інакше - на користь бідних такі розмови.
            Давайте зробимо територію "без політики" і будем там танцювати і кохатися.
            А я за те, щоб мюзікли були в ТБ, а реал - "не школа гуманизма", як каже мій приятель.
            Спасибі за увагу. Шукаю лідерів конструктиву, сподіваюсь, що крім Юлі їх у Вітчизні вистачить. Де, коли, як. На жаль - я не вмію грати перші ролі. Але виконувати розумні дії - кебети вистачить
            Мої контакти не приховані.
          • 2006.10.31 | BIO

           Не заноситесь - вынесет за буйки.

           В отличие от заявы Юща про роспуск ВР ее неоднократное
           утверждение про настоятельную необходимость прекращения
           народных волнений путем перехода политдебатов в строго
           "парлемантское" русло было четко зафиксировано на пленку
           и показано в прайм-тайм по всей канализации достаточным
           для фиксации на уровне подсознания тиражом.

           Остается только верить чутью ветерана-организатора
           "Повстань Украина" - ей кажется, что мы живем уже в другой
           истории, там где никого уже не убивают и ничего не крадут
           мегамиллиардами...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.10.31 | ОРИШКА

            Re: Не заноситесь - вынесет за буйки.

            Ой, ну вы передергиваете! Тактика - не идти открыто против презаидента - кто может сказать, что это плохо?
            Тактика, а не стратегия. И всему есть свое время.
            И, в конце концов,антитарифную демонстрацию может возглавить ПОРА, Могилянка, Общество защитты животных etc.

            Лишь бы не комми и соцци
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.10.31 | BIO

             PPS

             А с другой стороны - сильно ли разгонишься имея лишь
             словесные гарантии безопасности для родных и близких
             под конкретные требования ?

             Где они, эти гарантии ?

             А отрабатывать их надо уже сегодня - вот так и выходит
             вместо системной опозиции бессистемный по большому счету
             брех на мало в чем модернизированный караван кучмаков.
        • 2006.10.31 | Sych

         Процес ідьоть. Тільки халерикам це не зрозуміти.

         Народ мотає все на вус та чекає наступного сеансу прямої демократії. Всьо буде чьотко!
     • 2006.10.31 | пан Roller

      Без тебе нічого не буде. А без нее, обойдутся?

      BIO пише:
      > В сухом итоге лидер надежд пока никак не может
      > конвертировать доверие 8-10(и это только номинально)
      > млн. АКТИВНЫХ избирателей в нечто более весомое чем
      > слово пиар-протеста...
      >
      > А за такое надо отвечать.


      Епіграф: „///////////////Без тебе нічого не буде” (© Юлія Тимошенко).

      Эту хохму я видел в заставке КВН, и потом ее крутили другие каналы. Какая-то девушка голосом Тимошенко волает в секс интерпретации.

      Вторая часть эпиграфа снимает ответсвенность с Тимошенко.

      Да, и потом, Ветренко и прочая ОППА здечь не чешут. Ведь народ не наградил их доверием демократического выбора. Сегодня они не власть.
      С них спроса нет, сегодня.

      Народ выбрал Януковича, и выбрал демократически, как по универсалу. Следовательно, оппозиция власти, в данном случае, во власти, к выбору самого народа.


      Этот нонсенс требует осмысления.
      Не может же Тимошенко идти против воли народа, в самом деле?Вот и не идет. Или это опять не выбор народа?

      "Без тебе нічого не буде". А без нее?

      Brgds
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.31 | ОРИШКА

       Re: Без тебе нічого не буде. А без нее, обойдутся?

       Брехати не гарно (Свистович, вибачте)

       не треба триндіти, що народ обрав Януковича. В Інеті є інфа.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.31 | пан Roller

        кого выбрал народ?В инете инфа е?

        ОРИШКА пише:
        > Брехати не гарно (Свистович, вибачте)
        >
        > не треба триндіти, що народ обрав Януковича. В Інеті є інфа.

        Тогда кого выбрал народ?
        В инете инфа е?

        И чему вы считаете, что брешете лучше лучше Свистовича.

        Brgds
    • 2006.10.31 | Tatarchuk

     2 ОРИШКА

     Підсумовуючи сказане вами у цій гілці, хочу відповісти. Аби не обмінюватися мікрорепліками на кожний меседж, пишу отут окремо.


     ОРИШКА пише:
     > В общем, итог - Юля опять виновата.

     ТОЖЕ виновата. Виновата меньше всех морозов-безсмертных, (ну так я ведь не к ним обращаюсь), но виновата, что взялась и не сделала.
     Не буду подкреплять примерами, просто представьте себе, что я лично провалил тот пласт работы, который добровольно свалил на себя... А потом говорю вам, (например, человеку, который рассчитывал на мою работу), кто виноват, что я не справился.

     > Ждущие работы над ошибками - а потом вы к ней придете? Когда она бандитов посадит, политреформу отменит, восток пошлет подальше (вишь, ленточки складывала!), горох от чечевицы отделит, 40 розовых кустов посадит - а там поглядим, да?

     Оришка, без работы над ошибками не будет ни бандитов в тюрьмах, ни отмены политреформы, а в гороховом супе так и будет плавать чечевица.

     > Простите, сорвалось :)
     Да ладно, нормально.

     ОРИШКА пише:
     > Власть упустила? Все уже забыто, да? Мне лень выстраивать step by step ситуацию, которая произошла, здесь дяди умные, сами могут.
     > Валить с больной головы на здоровую - умно, да?

     Юлия была самым радикальным звеном в конструкции "Верховная Зрада". Но недостаточно радикальным, чтобы зрада не прошла.
     Смею заверить, что надежды возлагались на неё не как на политика, который вовермя исчезнет из эфира, вовремя свернёт палатки, вовремя замолчит. Вовремя сдастся.

     Речь идёт о том, что КОГДА ПОЛИТИК ЧТО-ТО ДЕЛАЕТ, обращаясь к нам, он должен не просто сотрясать воздух.
     Юля например сказала: "Всё, Янукович - не премьер, конституцию нарушил, теперь НИКТО не должен выполнять его указаний". Сказала и пропала. Что делать человекам, которые это услышали? Начать не платить налоги злочинному премьеру? Или платить, но с отвращением? Или платить, но теневому уряду?
     "Где формула, где?".

     > Как это вы не видите, что бобслэй в ... президента - это Юля соорудила?
     Что вы имели в виду?

     ОРИШКА пише:
     > Плз, а что бы вы сделали? Давайте подскажем нашей Снегурочке - где волшебная страна и чудо-богатыри, которые туда приведут?

     Да запросто, да сходу есть куча "посказок", содержатся в майдановских дискуссиях и даже в предвыборных гаслах Юлии.
     Например:
     1) уволить депутатов-перебежчиков, тем самым убрать 7 (или сколько там?) штыков у крысиной коалиции.
     2) провести съезды и уйти всем хором в отставку из Зрады, инициировать роспуск и новые выборы.
     3) подать в суд на Януковича и прочая, если заявила, что это "абсолютно незаконно".
     4) подать в суд на Бойка, раз обещала это сделать....

     Надеюсь, логика "посказок" Снегурочке более-менее понятна. Потому что эти подсказки прямо под ногами, как конфеты на снегу, валяются.

     ОРИШКА пише:
     > И где толпы протестующей интеллигенции с письмами в прокуратуру (куда-нибудь), пикеты с лозунгами - разобраться с РосУКРАЛ Энерго, чтобы Юлю поддержать? На форуме через губу журить? (простите, но уже не сорвалось)

     Да вы что, не видите? В каждом городе проходят искомые пикеты, пикеты против этого самого росукраленерго и местных его филиалов и пратнёров, "борьба за тарифы" называется процесс. Кто этот процесс возглавить хочет, а? Желающие есть?

     > Налицо старинное славянское мировидение: вот придет боженька (начальник, барин, государь) и живо нас рассудит. А мы - подождем.

     "Канцлер", в формулировке самой же ЮВТ. Я предлагаю спрашивать с неё только за её собственные слова, не за чужие.

     ОРИШКА пише:
     > Все.Последнее из "не могу сегодня молчать".
     > Просто уже, по-моему, наступаем на точку бифуркации и делаем вид, что это очередная веселая кочка для прибауток.

     Мне - не весело.

     > Давайте веточку откроем - "что Я сделал сегодня, чтобы страна, наконец-то, проснулась?" (Как-нибудь, так..)
     > А,господа хорошие?

     Идея - очень хорошая. По себе не могу сказать, что я через губу критикую, ничего не делая. На своём участке я справляюсь, причем делаю это, пардон, без всякого на то участия БЮТ, скорее всего мы живём с БЮТ в параллельных, пересекающихся лишь раз в 4 года, мирах.

     А за себя мы всегда рады ответить. Но вопрос был не таков, чтобы можно было ответить "а ты кто такой?"

     ОРИШКА пише:
     > ВЫ ВСЕ.

     Согласен. Ждём. Инструкций не поступает. Как будто главнокомандующего захватили в плен. Переходим к партизанщине?????
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | ОРИШКА

      Re: 2 ОРИШКА

      ОК.
      Давайте организуем (стихийно не бывает) демонстрацию против тарифов.
      это момент,который нельзя упускать. Обязуюсь подготовить стр-рашные, до печенок достающие лозунги.
      Уже сил нет вякать в одиночестве.
 • 2006.10.31 | Саша-нічна варта

  Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

  Я думаю, что виноваты во всем мы сами.

  Первая наша ошибка, когда мы не поломали забор вокруг администрации Ющенка сразу после его возведения. Кстати еще не поздно.

  Вторая, мы не вышли на Майдан, когда сняли Юлю.

  Третья, и самая главная - мы перестали контролировать власть. Не важно какую помаранчевую или фиолетовую.

  Мы сами про.... нашу революцию. И только мы сами можем добиться справедливости для самих себя:

  - выставить для всех политических партий наши условия (минимальная почасовая зарплата по всей стране, прозрачные национальный и местные бюджеты и тарифы с обязательной публикацией всех расходов и формул, отмена неприкосновенности и льгот для депутатов и чиновников, продать все дорогие иномарки чиновников с аукциона и пересадить их на Таврии)

  И так далее. Да вы сами все это знаете. И это все одинаково понятно и на русском и на украинском и на татарском. И как только мы сами этим займемся как в 2004 году тогда будет дело и я уверен, что нас прекрасно поймут и поддержат и на юге и на востоке Украины.

  г. Киев
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | ОРИШКА

   Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

   Саша, давайте конструктив. Я готова поддержать.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | BIO

    Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

    Конструктив начинается с доведения начатого
    до логического конца ибо то, что регулярно,
    но обрывочно выплывает здесь в виде конкретных и,
    главное, общеприемлемых для критической массы
    требований начало оформляться еще в ММ - так
    давайте совместными усилиями хоть ЭТО доведем
    до тиражного состояния (включив в расшифровку
    общих тезисов конкретику типа тарифов и т.п.).

    Иначе вокруг чего объединяться, вокруг постов что-ли ?

    Или не до всех свидомых еще дошло, что никто нас сверху
    так как нам наиболее выгодно объединять не собирается ?

    Ну это уже, пожалуй, тоже интервью с Мистером Вакуумом...:(
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.31 | ОРИШКА

     Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

     Тарифы - то, что сплотит народ. Жители Украины, как соберемся? Давайте двигаться, иначе - побьют поодиночке. Я уже на ЮВТ-шные форумы отправила призыв.Готова придумать лозунги и обклеить центр Киева листовками (раздавать уже не хочу - не тот эффект).
     ПОРА - организатор - где?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | BIO

      Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

      1.Ближе 24го ничего не организуется, но судя по успехам
      конкурса на лучший слоган нас ожидает очередной переносной
      сортир от янучар.
      2. На тарифы нет убойной рифмы - тут возможен креатифф по
      факту их применения - увы пик будет после роковин ПР.
      3. Попробуйте найти в Киеве офис Майдана - конспирация еще
      видимо не все 100%. Там пошлют дальше.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.31 | ОРИШКА

       Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

       2 - будут.

       Считаю, рифма тоже в строку. Полит-арт внес огромный вклад два года назад.

       Давайте ваши способности жечь едким глаголом на площадь. Это всегда срабатывало.
       Кардинал Р-ришелье
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.10.31 | BIO

        Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

        Два года спустя этот вклад лучше вносить к-вом народу
        на реальном Майдане - вот, что действительно согреет
        одних и охладит оставшихся.
        Интересно кого из орговиков это волнует ?
        Неужто Самого бессмертного ?
        Или нашу Юлю ?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.10.31 | boris

         Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

         Писака забув привести ще одну помилку Юлв про те , що вона щділа діамантове намисто.Як майдан додумався друкувати цю ахінею?.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.01 | Tatarchuk

          Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

          boris пише:
          > Писака забув привести ще одну помилку Юлв про те , що вона щділа діамантове намисто.

          Я ж казав - в мене перелік помилок скінчився, інші може щось додадуть:) . Діамантове намисто мене не хвилює, а вас - так.

          boris пише:
          > Як майдан додумався друкувати цю ахінею?.

          Це я додумався, а не абстракція "Майдан" яка у вашому уявленні є щось зкоординоване чиєюсь волею ;)
          Спеціально для вас: у кожній статті є нагадування, що позиція авторів не є позиція Майдану. Це мій власний текст.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.01 | пан Roller

           +1 про "кто усрался -невестка".

           Tatarchuk пише:
           >
           Це мій власний текст.

           Больше всего мне понравился заголовок и последующая подача. Это действительно свежо, переход на ты оригинален.

           Материал нравоучителен,не зол,вполне заслуживает размещания в более солидном издании.Это пример того, что политтехнология не всесильна, манипуляция не вечна, прозрение, увы, печально.Этот Гербалайф, давно набил оскому. Жаль, Тимошенко этого не осознает. Хуже того, что ее команда, представители, берут с нее пример подражания. Их аргументацию можно прогнозировать, в ней нет ничего нового, и главное она не результативна.Эти беседы с народом уже порядком набрыдли. Народ давно понял, по чем стало мьясо.

           Это вызывает еще большее раздражение, даже во вполне безобидных, правильных посылах.Как в народной мудрости, про "кто усрался -невестка".
           Роль обличителя не подходит оппозиционерке во власти. Обличать власть дело тех, кто не при ней, тех кто за бортом. От властной оппозиции народ вправе ожидать каких-то конкретных результатов, хоча бы судебных побед.Или выходы из власти.

           Во всем плохом будут винить "властную оппозицию", ведь это она позволила коалиции...И менять на выборах будут оппозицию.Коалиция бессмертна.

           Блочная оппозиция против однопартийной заведомо проигрышный вариант.Победа партии над блоками это тревожный звоночек с дальней перспективой.

           Brgds
    • 2006.10.31 | пан Roller

     А чому воно не тонет, а всплывает? Тому шо легкое?

     BIO пише:
     > Конструктив начинается с доведения начатого
     > до логического конца ибо то, что регулярно,
     > но обрывочно выплывает здесь в виде конкретных

     А чому воно не тонет?

     Brgds
   • 2006.10.31 | Саша-нічна варта

    Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

    Я уже раз написал конструктив. Но могу повторить еще раз:

    Нам надо поставить для всех политических партий наши условия (минимальная почасовая зарплата по всей стране, прозрачные национальный и местные бюджеты и тарифы с обязательной публикацией всех расходов и формул, отмена неприкосновенности и льгот для депутатов и чиновников, продать все дорогие иномарки чиновников с аукциона и пересадить их на Таврии)

    Это все можно сделать в Интернете.

    Саша
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.31 | ОРИШКА

     Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

     В Интернете ни щитаиццы.

     Улица всегда демострировала и демонстрирует зубы и показывает власти, что гильотина еще в тонусе. Просто, больше нет эффективного воздействия.
     Если есть - что?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | Саша-нічна варта

      Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

      2004 год начинался с Интернета. Сайт "Майдан" и 5 канал, в основном.
      Если мы сообща сформулируем простые требования (не больше 10) в Интернете (скажем на сайте "Майдан"), я уверен, что - их заметят и политики и люди.

      Я уверен, что, например, вопрос минимальной почасовой оплаты в Украине будет очень популярен во всех регионах. Отмена депутатских льгот и неприкосновенности также. А пересадка чиновников на Таврии это будет хит сезона.

      Саша
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.10.31 | ОРИШКА

       Re: Мужики, вам не стыдно прятаться за Юлей?

       От ваших призывов, КСЖЛН никто на Таврию не пересядет
 • 2006.10.31 | Уляна

  Скільки разів за останній місяць Юля Тимошенко складала вірші?

 • 2006.10.31 | Дядя Вова

  Даёшь хаос! Мы против порядка! Эх, жить Украине в вечной жопе...

  Кстати, неплохой праздничный лозунг получился для сторонников БЮТ (а название партии какое демократичное-то, нетоталитарное прямо, только сейчас до меня дошло).

  За что я уважаю ПР после таких статей, так это за то, что скорее рак на горе свистнет, чем «регионы» решатся на какие-то взрывающие общество нововведения (типа роспуска ВР). А у Юли их всегда полная голова. :(

  Господа! Господин Татарчук! А нельзя поэкспериментировать сначала где-нибудь в своей квартире, городе, области, прежде чем и нас в ваши подвижные игры втягивать? Дайте пожить стране спокойно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | SpokusXalepniy

   Италия, как квартира, вас устроит?

   Дядя Вова пише:
   > Господа! Господин Татарчук! А нельзя поэкспериментировать сначала где-нибудь в своей квартире, городе, области, прежде чем и нас в ваши подвижные игры втягивать? Дайте пожить стране спокойно.
   В Италии такие ужасные кризисы, типа отставка правительства, происходили беспрерывно, иногда - по два раза за год (и даже чаще).
   Помните эти времена? Ну, это когда итальянцы совсем обессилили и поток итальянских беженцев хлынул в спокойную Украину.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.01 | Дядя Вова

    Так, может, и нам пора завязывать с полит.кризисами?

    А не призывать к ним.

    SpokusXalepniy пише:
    > В Италии такие ужасные кризисы, типа отставка правительства, происходили беспрерывно, иногда - по два раза за год (и даже чаще). Помните эти времена? Ну, это когда итальянцы совсем обессилили и поток итальянских беженцев хлынул в спокойную Украину.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Михайло Свистович

     Re: Так, может, и нам пора завязывать с полит.кризисами?

     Дядя Вова пише:
     > А не призывать к ним.

     А де логіка, дядю? Адже Італії ці "кризи" не завадили досягти високого рівня, на що і натякає Вам Спокус ;) Та й в Україні під час "криз" спостерігається підйом в економіці ;)

     >
     > SpokusXalepniy пише:
     > > В Италии такие ужасные кризисы, типа отставка правительства, происходили беспрерывно, иногда - по два раза за год (и даже чаще). Помните эти времена? Ну, это когда итальянцы совсем обессилили и поток итальянских беженцев хлынул в спокойную Украину.
   • 2006.11.01 | Дядя Вова

    А в Латинскую Америку или Африку никто не хочет съездить?

    Замечательные страны для генетических революционеров!

    Круглый год карнавал, плавно переходящий в революции. Стотысячная толпа ревёт «El pueblo unido» на мотив «Разом нас багато», супер!

    Ни одни выборы не могут закончиться чьей-либо победой. Потому что соперники сразу объявляют их сфальсифицированными, премьера нелегитимным, а президента вором и насильником.

    И главное, что особо озабоченные всегда могут взять автомат калашникова и уйти в джунгли. Мочить тутси.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.01 | Раціо

     Навіщо в Африку, коли РФ під боком? Там ціна життя - 100000 ре.

     Дуже стабільна ціна принаймні від часів Норд-Оста (раніше не звертав уваги). З такими цінами уряд не може не бути стабільний, бо будь-яку помилку уряду легко виправити ("нет чілавека - нет праблеми") Я дивуюся, як там ще сафарі не влаштовують - в Африці мабуть якогось лева підстрілити значно дорожче коштує. Треба в Волкова спитати, а то він щось давно не блищав дотепністю.
    • 2006.11.03 | Михайло Свистович

     Я хочу. Ви оплатите мою поїздку?

     Дядя Вова пише:
     > Замечательные страны для генетических революционеров!
     >
     > Круглый год карнавал, плавно переходящий в революции. Стотысячная толпа ревёт «El pueblo unido» на мотив «Разом нас багато», супер!

     І при цьому ВВП на душу населення вищий ніж в Україні чи в суперспокійній Білорусії

     >
     > И главное, что особо озабоченные всегда могут взять автомат калашникова и уйти в джунгли. Мочить тутси.

     Навіщо мочити цих найвищих у світі людей?
 • 2006.10.31 | Карт

  Я звертаюся прямо до Вас, пане Татарчук.

  Я теж міг би написати сторінку тексту з моїми уявленнями про помилки Юлі.
  При тому мої варіанти помилок не співпали б з Вашими.
  Але я знаю, що Юля є такою, якою вона є.
  На відміну від мене, хто дбає лише про своє власне життя (+ близьких і рідних), вона відповідає за опозицію. Тобто, кожного дня аналізує, оцінює, приймає важливі рішення, комусь протистоїть, щось продукує.
  Десь там вона помиляється, через якийсь час стикається з наслідками своїх помилок, відчуває їх на своїй шкірі.

  Звичайно, що я теж є думаючою людиною , отже маю власну думку про те, як, що і до чого, і навіть оприлюднюю це у постінгах.
  Та я завжди пам’ятаю, що для адекватності мені не вистачає власного досвіду лідера опозиції. Тому не виявляю запальності.

  В решті решт, я залишаюсь тим, хто обирає, за кого голосувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Tatarchuk

   Re: пане Карте

   Карт пише:
   > Я теж міг би написати сторінку тексту з моїми уявленнями про помилки Юлі.
   > При тому мої варіанти помилок не співпали б з Вашими.

   Так отож. А мені здається, що помилки та плюси політиків мають бути (в ідеалі) якнаймога менш субєктивними. Це можливо коли ви та я матимемо однаковий вільний доступ до якісної та правдивої інформації.
   Не маємо ми права і надалі користуватися неперевіреною, смутною, мутною напівінфою, напівдезою.

   > Але я знаю, що Юля є такою, якою вона є.

   От я намагвася її зрозуміти. Бо ж вона бува ще стане нашою президенткою чи генеральною прокуроркою... То хто з неї тоді вийде - Єкатеріна Третя чи Марія Терезія?

   > На відміну від мене, хто дбає лише про своє власне життя (+ близьких і рідних), вона відповідає за опозицію. Тобто, кожного дня аналізує, оцінює, приймає важливі рішення, комусь протистоїть, щось продукує.

   Досі на мою думку все це робилося недостатньо прозрачно. Це ж абсурд - я налаштований опозиційно, але не маю достовірної інформації, що власне робить опозиція.

   > Десь там вона помиляється, через якийсь час стикається з наслідками своїх помилок, відчуває їх на своїй шкірі.

   А якісь може не відчуває? Тоді попереду граблі.

   > Звичайно, що я теж є думаючою людиною , отже маю власну думку про те, як, що і до чого, і навіть оприлюднюю це у постінгах.
   > Та я завжди пам’ятаю, що для адекватності мені не вистачає власного досвіду лідера опозиції. Тому не виявляю запальності.

   Класно вам :)

   > В решті решт, я залишаюсь тим, хто обирає, за кого голосувати.

   Я теж не балотуюся нікуди. Просто навіть як виборець та (бува) агітатор чи розповсюджувач ідей маю бути не просто виборцем, а як ви зауважили думаючим виборцем. Для того мало здається варіти все у одній єдиній голові чи обмінюватися репліками із жінкою на кухні.
 • 2006.11.01 | Нестор

  Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

  Tatarchuk пише:
  > Ти була при владі. Здається, що вже вдруге.

  Коли здається, то хреститися треба. При владі при кучмівській системі були Кучма і Ющенко. Всі інші використовували ДЕЯКІ делеговані повноваження.

  > Тоді тобі заважав Ющенко, як раніше – Кучма.

  Вони не заважали вони були при владі :)

  > Ти була вже при владі. Мені немає на що дорікнути за той період ... ну хіба що допомогу з народження дитини видали не всім, а тільки тим хто народив починаючи з квітня.

  Угу. Треба було всім починаючи з 1917 року :)

  > Інші можуть сказати більше. Але мені все, що тоді було, подобалося – навіть оте катання на роликах по льоду.

  Піар-хід є піар-хід. Як він може подобатися?

  > І єдиний закид до тебе і по суті – це „чому ж ти не зарізала політ реформу”.

  А навіщо? Щоб дати кучмівські повноваження придурку, який все просрав, що тільки міг? Слава Богу на це нікому не вистарчило дурості :)

  > Маєш наслідки.

  Хм... То несуни з социками бігали до Яника, бо їх гнітила політреформа? :) Чи може меморяндуми з бандитами після політреформи стали підписувати?

  > Ти не мала права допустити ту штучну кризу, яка готувалася з одного центру під різними виглядами – то куряча, то зернова, то бензинова. Ти ж знала хто її робить.

  Знала. І що? Треба було морду дураку-президенту набити?

  > Навіщо тоді було, навіть перед камерами та за особистого прохання президента, тиснути руку Литвину? А навіщо було тримати – вже не за руку а за крісло – того міністра „агрокультури”.

  Може для того, щоб социки продалися трохи пізніше? :)

  > І нагодувати його теж не вдасться, він все одне буде зиркати ти знаєш куди. Ото була твоя помилка.

  Яка помилка? Треба було у Юща відібрати повноваження призначати міністрів? Так ви і без цього репетували тут на форумі про те, як вона рветься до влади. А тепер самі ж і докоряєте, що не дорвалася. Ви вже виберіть щось одне. :)

  > Непомітну, дрібну, але значну помилку ти зробила, якщо це тільки правда, коли брала участь у „скандалізації” президентської сім’ї. А якщо ти не маєш до того відношення – то ще гірше, бо Ющенко й досі впевнений що то була саме ти. І ти нічого не зробила аби виправдатись.

  Я бачу що проста істина про те, що злодієм робить себе сам злодій, а не його викривач, для вас не зрозуміла. То може і Кучму не треба було "скандалізувати"? Правив би собі мирно третій термін :)

  > Я кажу, що розмазування Ющенків через якісь авто чи мобілки було глупо та недоречно. Не через те що „син бога”, а якраз тому що батько того хлопця богом не є, він є людиною, якій можливо саме тоді відмовив не тільки авторитет але й здоровий глузд.

  Помиляєтесь. Здоровий глузд відмовив йому значно раніше. Причому надії на повернення цього глузду зовсім немає.

  > Тобі не подобався Петро Порошенко. А кому він подобався????? Але не треба було ризикувати власним прем’єрським кріслом аби позбутися Порошенка – тепер ти може бачиш, що він не наробив би тобі лиха та не склав би гідну конкуренцію, бо куди йому до тебе.

  Бачите, шановний, вся суть перебування в кріслі прем"єра була в тому, щоб звільнити країну від порошенків, клюєвих, третякових та хомутинніків. Бо якщо залишити біля корита вищезгаданих панів помаранчева революція взагалі втрачає сенс бо зводиться до вирішення матеріальних проблем одного бджоляра та його кумів зарахунок одного свистуна та його зятів.

  Оскільки подібна задача перед тимошенко не стояла, то її дії були досить логічними. Навіщо бути прем"єром, коли до корита присмокталися порошенки замість клюєвих? Щоб на ковзанах кататися?

  > Отже, незважаючи на всю благородність намірів, це була помилка. Ти власними ручками підготувала власну ж відставку, яку я вважаю більш коректним називати „скинення”.

  Авжеж відставка була наслідком її дій, проте це зовсім не свідчить про те, що дії були не правильні. Бо я так розумію, що в Тимошенко була інша мета ніж просто побути прем"єром.

  > От навіщо ти демонструвала ті дві хусточки, помаранчеву та блакитну, які нібито стали для тебе „символом єднання нації”.

  Може, щоб виграти в несунів вибори на Сході. Не знаю чи це наслідок цих хусточок чи ні, але БЮТ є загальнонаціональна політична сила, натомість НУ, УНП, ПРП-ПОРА - це політичні сили декількох гуцульських сіл.

  > Що, подобається тобі таке єднання як зараз? А ти ж першою озвучила цю ідею, чи не жалкуєш?

  Не плутайте Божий дар з яєчнею. Зараз ми маємо зовсім не таке єднання. Зараз злодії зі сходу об"єдналися зі злодіями зі Заходу. Такого Тимошенко ніколи не озвучувала.

  > Дрібною але помилкою стала твоя участь у офіціозному „святкуванні” річниці Майдану. Повір мені, якби ти не прийшла або зібрала б альтернативу тій казьонщінє, тебе б зрозуміли всі.

  Збирати альтернативні мйдани через рік після революції - це велика дурість. Чому я маю святкувати річницю революції десь в іншому місці, хоча маю на це більше прав ніж оце шмаркаве щеня, що запатентувало собі помаранчевий колір.

  Натомість на офіціозному святкуванні Майдану ми вперше побачили, що Тимошенко стала більшим лідером ніж Ющенко. Його безсилий викрик з намаганням заткнути рота народу, який скандував був дуже знаковим.

  > Навіщо було їхати до Москви. Невже ти не знала що там ніколи при цьому режимові не придумають щось корисне для України?

  А по вашому до Москви можна їздити лише для того, щоб брати до виконання її рішення? Ну я розумію, що Ющенко з Івченком і Кучма з Бойком вас до цього привчили, але не судіть всіх по цих шавках.

  > Як тільки „запахло газом”, це я про „газават”, ти б мала викрити змову тоді, а не роком пізніше.

  Як це можна було зробити більше ніж звільнення Вороніна та відкриття кримінальної справи на РУЕ? Не чіпай моїх хлопців. Таким був підсумок президентом всіх викриттів.

  > Я також вважаю наступною помилкою – і поясненням чому ти досі не при владі – те, що фракція БЮТ голосувала разом із літвінівцями, комуністами та регіоналами.

  Хм... Тобто треба було пробачити зраду і змову? Ви вже якось визначайтеся.

  > Це було неприпустимо, ніколи і ні в чому інтереси тих та України не збігалися та не збігатимуться.

  Цікаво, а коли регіонали будуть голосувати за сотівські закони ви пропонуєте голомувати проти? Назло кондуктору піду пішки? Може досить дурниці пороти. Знайти вам десятки голосувань костенківців, пеерпістів разом з регіоналами та комуністами? То що їх всіх в зрадники запишете. Думайте трохи перед тим, як щось ляпнути.

  > Вони хотіли не скинути Єханурова – як ти – а підвісити Україну до виборів за те місце, за яке на думку Кучми треба вішати суддів.

  Вони хотіли попіаритись на очевидній зраді несунами українських національних інтересів. Ющенко продав Україну так, як ніхто не продавав до цього. Перед виборами гріх не використати такий подарунок опонентів.

  > Найбільшу помилку зробила тоді коли зо всіх боків були сигнали: „Юлія, кого ти береш до своїх лав”. Коли буквально у кожному районі чи субрайоні місцеві казали, що у складі БЮТ може десь „там” є нормальні люди, а от від нашого району йдуть крадії та злодії.

  І де тепер ті, хто казали цю глупість? Вся Наша Україна побігла лизати зад Януковичу, а в БЮТ лише 6 зрадників. Згоден це дуже погано, але ті хто казали ці дурніці свій голос Янику віддали повністю.

  > Але ти мала переконатися в тих помилках, коли кілька місяців після вибрів перебувала не при владі – достатньо просто порахувати, скільки з однієї Верховної Зради набігло „перебіжчиків” з БЮТ до крисів.

  Рівно в десять раз менше ніж з НУ. Всі інші віддали голоси Янику ще на виборах.

  > Але це не повний перелік помилок. Треба було підтримати „другий Майдан” – безвідносно до того, чи то було вигідно чи ні, вірогідно чи ні.

  Вам би треба було на Марс злітати безвідносно до того вірогідно це чи ні.

  >Бо людина ніколи не може прорахувати все наперед, а у такі моменти треба думати серцем, як це й символізовано на логотипах.

  Думати завжди треба головою.

  > Але ти та твоя фракція не підтримали акції влітку 2006 – хіба можна назвати підтримкою звичайні пікети, які розбігалися як тільки стало відомо, що Юлія не стане прем’єркою?

  Треба було вийти і показати, що є що підтримувати.

  > Нещодавно, початок осені, ти сказала на всю країну: депутатські повноваження Януковича не складені, а строк їх складати вже вийшов – ото ж, мовляв, він не є конституційним прем’єром. І що далі? Чому цей меседж потонув, чому за ним не послідувало ніяких дій? Це теж груба помилка.

  А ви покажіть приклад. :) Проведіть певні дії (одному лише вам відомі) і зніміть Януковича з прем"єра. Тоді всі ми посипимо собі голову попелом, визнаючи нашу жахливу помилку. :)

  Бо язиком триндіти - це не мішки тягати. Єдині дії, які я бачу може зробити президент. Він може накласти вето на бюджет і потім розпустити парламент за недієздатність. Але це нещастя на таке не здатне. Тому одна надія на вас. :)

  > Все, в мене пальців на руки не так багато, отож твої помилки я порахував – ті, які мені спали в очі.

  Це у вас щось явно з очима. Бігом до окуліста.

  > „Без тебе нічого не буде”, і німа на кого кивати.

  Який гарний заклик. Це ви про себе?

  > Відміні цю кляту політ реформу – ту яку Кучма залишив замість свого ще не оголошеного заповіту.

  Для чого? Щоб придуркуватий бджоляр знову своїх кумів всюди понатикав? А який в тому сенс? Ні до кучмівського режиму вже повернення немає.

  > Скидай Януковича з прем’єра, бо ти вже сказала, що він незаконний.

  Краще ви скидайте, а ми подивимося :)

  > Скидай спікера Мороза, бо ти казала, що нелегітимний.

  Брата маєте? Треба скидання Мороза доручити йому. Ви йому по секрету розкажете як. :)

  > І як допоможе народ – розпускай Верховну Зраду, коли кажеш що на це існують законні підстави.

  Підстави є. Це яєць в декого немає.

  > І саджай бандитів у тюрми – мені все одно хто це обіцяв, важливо хто це зробить.

  Угу. Залишилась дурниця. Змінити конституцію так, щоб голова комітету з свободи слова міг відкривати кримінальні справи, розслідувати їх та виносити вирок :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Михайло Свистович

   Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

   Нестор пише:
   >
   > Піар-хід є піар-хід. Як він може подобатися?

   Так само як і всі інші речі. Хороший піар-хід може подобатися, поганий може не подобатися.

   >
   > А навіщо? Щоб дати кучмівські повноваження придурку, який все просрав, що тільки міг? Слава Богу на це нікому не вистарчило дурості

   Мудрості не вистачило, а не дурості. Бо той придурок при владі все ж таки значно кращий, ніж цей придурок. І в тій системі харизматичній популістці Юлі, яка не вміє домовлятися з іншими, значно легше було б прийти до влади.

   >
   > Бачите, шановний, вся суть перебування в кріслі прем"єра була в тому, щоб звільнити країну від порошенків, клюєвих, третякових та хомутинніків. Бо якщо залишити біля корита вищезгаданих панів помаранчева революція взагалі втрачає сенс бо зводиться до вирішення матеріальних проблем одного бджоляра та його кумів зарахунок одного свистуна та його зятів.

   В підсумку все звелось до вирішення матеріальних проблем не одного зека та подільників. І їхні матеріальні "проблеми" значно більш масштабніші, ніж бджолярсько-кумівські

   >
   > Оскільки подібна задача перед тимошенко не стояла, то її дії були досить логічними. Навіщо бути прем"єром, коли до корита присмокталися порошенки замість клюєвих? Щоб на ковзанах кататися?

   Щоб не допустити того, що сьогодні маємо при владі

   >
   > Авжеж відставка була наслідком її дій, проте це зовсім не свідчить про те, що дії були не правильні

   Свідчить.

   >
   > Бо я так розумію, що в Тимошенко була інша мета ніж просто побути прем"єром.

   Її метою було стати президентом :)

   >
   > Може, щоб виграти в несунів вибори на Сході

   Так, саме тому. А вибори слід було вигравати не в несунів, а в іншої політичної сили.

   >
   > Хм... Тобто треба було пробачити зраду і змову?

   Так. Бо головним мала бути Україна. В підсумку маємо те, що маємо. І Юліна лепта також в цьому є.

   >
   > Вони хотіли попіаритись на очевидній зраді несунами українських національних інтересів. Ющенко продав Україну так, як ніхто не продавав до цього. Перед виборами гріх не використати такий подарунок опонентів.

   А думати треба масштабніше. Про Україну, а не про опонентів.

   >
   > І де тепер ті, хто казали цю глупість?

   Серед активістів Майдану, наприклад. Серед активістів десятків громадських організацій. Або просто вибиті з політики в той момент, коли так гостро не вистачає їхньої щирості, запалу, навиків, чого не можуть компенсувати ялові б"ютівські партійні структури.

   >
   > Вся Наша Україна побігла лизати зад Януковичу, а в БЮТ лише 6 зрадників. Згоден це дуже погано, але ті хто казали ці дурніці свій голос Янику віддали повністю.

   Ні, ці "дурниці" казали тисячі людей, які ніколи не віддадуть свого голосу Янику. А "незрадники" БЮТ на місцях часом псують її рейтинг значно більше, ніж зрадники

   >
   > Думати завжди треба головою

   Це до Юлі слід адресувати цю пораду

   >
   > Треба було вийти і показати, що є що підтримувати.

   Треба було вивести людей, запалити, підтримати, і вийшло б значно більше. До того чомусь Юля не чекала, що хтось вийде, а виводила. І в 2001-му, і в 2002-му, і в 2005-му перед виборами.

   >
   > Для чого? Щоб придуркуватий бджоляр знову своїх кумів всюди понатикав? А який в тому сенс?

   Сенс в тому, що влада не буде в руках бєспрєдєльних донецьких

   >
   > Ні до кучмівського режиму вже повернення немає

   Звичайно, немає. Бо янучари значно гірші за кучмістів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.01 | BIO

    Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

    Для полного прозрения МС просто необходимо
    декооптировать из облфрикции БЮТа пока баба
    Вера окончательно фалдой не придавила и бросить
    на координацию доработки программных доков типа ММ
    с перспективой подпольной типографии для широких
    масс - глядишь к лету ситуйовина прям по Юле
    будет революционная дальше некуда...

    Рвущимся во власть на шее броневика
   • 2006.11.01 | Карт

    Пан Михайло, користуєтесь відпрацьованими речами?

    > Нестор пише:
    > > А навіщо? Щоб дати кучмівські повноваження придурку, який все просрав, що тільки міг? Слава Богу на це нікому не вистарчило дурості

    Михайло Свистович відписує:
    >
    > Мудрості не вистачило, а не дурості. Бо той придурок при владі все ж таки значно кращий, ніж цей придурок. І в тій системі харизматичній популістці Юлі, яка не вміє домовлятися з іншими, значно легше було б прийти до влади.


    Пане Михайло, наведіть, будь ласка, приклади "харизматичного популізму Юлі" і поясніть, будь ласка, з ким і про що вона мала б "домовлятися"?
    Щоб було зрозуміло, чи відрізняєтесь Ви від авторів відомих пропагандистських штампів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Михайло Свистович

     Re: Пан Михайло, користуєтесь відпрацьованими речами?

     Карт пише:
     >
     > Пане Михайло, наведіть, будь ласка, приклади "харизматичного популізму Юлі"

     Та ось навели вже на УП по газові угоди :)

     >
     > і поясніть, будь ласка, з ким і про що вона мала б "домовлятися"?

     З іншими партіями про співпрацю на прийнятних для всіх умовах. А то ж у БЮТ лише дві партії, та й то друга лише заради того, щоб формально мати блок свого імені
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Нестор

      Re: Пан Михайло, користуєтесь відпрацьованими речами?

      Михайло Свистович пише:
      > Та ось навели вже на УП по газові угоди

      То тепер захист національних інтересів називаєься популізмом? А дерибан мабуть прагматизмом? :)

      > З іншими партіями про співпрацю на прийнятних для всіх умовах. А то ж у БЮТ лише дві партії, та й то друга лише заради того, щоб формально мати блок свого імені

      А цікаво, яка може бути прийнятна співпраця між політиком і злодієм? Злодій краде трошки менше, а політик за то закриває на менше злодійство очі?
   • 2006.11.02 | Нестор

    Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

    Михайло Свистович пише:
    > Мудрості не вистачило, а не дурості. Бо той придурок при владі все ж таки значно кращий, ніж цей придурок.

    А це ж чому? Як на мене, то обидва однакові.

    > І в тій системі харизматичній популістці Юлі, яка не вміє домовлятися з іншими, значно легше було б прийти до влади.

    Аж ніяк не легше. І в тому і в тому випадку треба трати 50 % голосів. :) Чому з бандитами домовитися легше на президентських виборах ніж на парламентських?

    > В підсумку все звелось до вирішення матеріальних проблем не одного зека та подільників. І їхні матеріальні "проблеми" значно більш масштабніші, ніж бджолярсько-кумівські

    Зовсім ні. Зокрема в газовій сфері бджолярсько-кумівські інтереси були більш масштабніші.

    > Щоб не допустити того, що сьогодні маємо при владі

    Не допустити цього (враховуючи єднання бандитів бджоляра та зека) можна одним методом - виграти вибори.

    > Свідчить.

    Не свідчить.

    > Її метою було стати президентом

    ЇЇ метою було не залежати від чиїхось кумів.

    > Так, саме тому. А вибори слід було вигравати не в несунів, а в іншої політичної сили.

    Чому? Щоб в несунів з"явилося більше козирів для торгів з янучарами?

    > Так. Бо головним мала бути Україна. В підсумку маємо те, що маємо. І Юліна лепта також в цьому є.

    Є, бо підтримала Ющенка на президента, а не треба було цього робити. Ну а пускати бандитів до корита не можна навіть задля високих слів про те, що головне Україна

    > А думати треба масштабніше. Про Україну, а не про опонентів.

    Саме про Україну і думали, коли намагалися відсунути зрадників України від влади. Жаль не вдалося.

    > Ні, ці "дурниці" казали тисячі людей, які ніколи не віддадуть свого голосу Янику.

    Це ж хто? костенківці і пористи? Ну і де їх голос? Хіба не в Яника?

    > А "незрадники" БЮТ на місцях часом псують її рейтинг значно більше, ніж зрадники

    Це інша справа. Нажаль вибори за дурно не проводяться. Адресувати ці звинувачення лише Юлі - це лицемірство. Коли ті що псують будь грати першу скрипку в БЮТ так як це є в інших партіях, то поговоримо.

    > > Думати завжди треба головою Це до Юлі слід адресувати цю пораду

    Звинуватити Юлю можна багато в чому, але не в дурості :)

    > Треба було вивести людей, запалити, підтримати, і вийшло б значно більше.

    Ну вийшло б більше на 10 тисяч і що далі?

    > Сенс в тому, що влада не буде в руках бєспрєдєльних донецьких

    Ну і буде в руках хворого на голову Ющенка. І що далі?

    > Звичайно, немає. Бо янучари значно гірші за кучмістів.

    Такі самі. Різниці не бачу.
  • 2006.11.01 | Tatarchuk

   Re: Думайте трохи перед тим, як щось ляпнути

   > Tatarchuk пише:
   > > Ти була при владі. Здається, що вже вдруге.

   Нестор пише:
   > Коли здається, то хреститися треба. При владі при кучмівській системі були Кучма і Ющенко. Всі інші використовували ДЕЯКІ делеговані повноваження.

   Перебування в уряді дорівнює перебуванню при владі.

   > > Тоді тобі заважав Ющенко, як раніше – Кучма.
   > Вони не заважали вони були при владі :)

   "Заважали" - це з риторики БЮТ. Не треба караскатися власного ж.

   > > Ти була вже при владі. Мені немає на що дорікнути за той період ... ну хіба що допомогу з народження дитини видали не всім, а тільки тим хто народив починаючи з квітня.

   > Угу. Треба було всім починаючи з 1917 року :)

   Не тре було вестися на прямі вказівки президента. Хоча це дрібниця, якщо для Юлії є дрібницєю звинувачення саме її у дискрімінації батьків, що народили між 1 січня та 1 квітня. Вважайте, 1/4 від батьків року. Кажу бо знаю як це проходило в побуті, маю кілька знайомих у яких саме це стало першим прикрим враженням від нового уряду.

   > > Але мені все, що тоді було, подобалося – навіть оте катання на роликах по льоду.
   > Піар-хід є піар-хід. Як він може подобатися?

   Мені подобалося, а вам що з того? Ви є автор того піар-ходу чи що.

   > > І єдиний закид до тебе і по суті – це „чому ж ти не зарізала політ реформу”.

   > А навіщо? Щоб дати кучмівські повноваження придурку, який все просрав, що тільки міг? Слава Богу на це нікому не вистарчило дурості :)

   Друже, трохи подумайте та скажить, чи не обрізала Юлія сама собі повноваження, коли бачить себе майбутнім президентом?
   Другий ракурс - чи скористалася вона особисто повноваженнями премєрки "за рехформою", коли вже її не скасувала?
   А зараз у мотивуючий частині ви возпроїзвели меседж соціалістів, ажніяк не БЮТ. Втім, головне - що ЮВТ публічно обицяла це зробити і не зробила, от що викликає публічний закид до публічної ж особи.

   > > Маєш наслідки.
   > Хм... То несуни з социками бігали до Яника, бо їх гнітила політреформа? :) Чи може меморяндуми з бандитами після політреформи стали підписувати?

   Саме після політреформи та ще посилаючися саме на засади політреформи.

   > > Ти не мала права допустити ту штучну кризу, яка готувалася з одного центру під різними виглядами – то куряча, то зернова, то бензинова. Ти ж знала хто її робить.
   > Знала. І що? Треба було морду дураку-президенту набити?

   Хоча б. Якщо були докази що то він. Але думаю що то були любі друзі Ющенка та шановні коріши іншого кандидата у президенти.
   В очолюваного паном Турчиновим СБУ був підрозділ саме з таких епизодів - це просто нагадую.

   > > Навіщо тоді було, навіть перед камерами та за особистого прохання президента, тиснути руку Литвину? А навіщо було тримати – вже не за руку а за крісло – того міністра „агрокультури”.
   > Може для того, щоб социки продалися трохи пізніше? :)

   Слушна думка :) Особливо в контексті вчорашньої поетичної дуелі з Баранівським

   > > І нагодувати його теж не вдасться, він все одне буде зиркати ти знаєш куди. Ото була твоя помилка.

   > Яка помилка? Треба було у Юща відібрати повноваження призначати міністрів? Так ви і без цього репетували тут на форумі про те, як вона рветься до влади. А тепер самі ж і докоряєте, що не дорвалася. Ви вже виберіть щось одне. :)

   Не плутайте пліз. Я не кричав на форумі про юліанський заколот, брехати негарно. Якщо ви причислюєте мене до якоїсь спільноти, до якої я за вашою увагою належу, то зформулюйте закид.

   друге. Якраз за політреформою премєр має право особисто набирати уряд. Юля мала або скасувати п-реформу, або користуватися нею. А так трапилося як у Троцького: войну нє ведьом, міра не подпісиваєм.

   > > Непомітну, дрібну, але значну помилку ти зробила, якщо це тільки правда, коли брала участь у „скандалізації” президентської сім’ї. А якщо ти не маєш до того відношення – то ще гірше, бо Ющенко й досі впевнений що то була саме ти. І ти нічого не зробила аби виправдатись.

   > Я бачу що проста істина про те, що злодієм робить себе сам злодій, а не його викривач, для вас не зрозуміла. То може і Кучму не треба було "скандалізувати"? Правив би собі мирно третій термін :)

   Кучма робив злочини особисто, а не через доньку. Критикувати Ющенка за поганого (з точки зору Арфуша) сина було ницьо. Це був типовий демагогічний прийом, яким доречі скористувалися не БЮТ а регіонали та всі інші вороги.

   > > Я кажу, що розмазування Ющенків через якісь авто чи мобілки було глупо та недоречно. Не через те що „син бога”, а якраз тому що батько того хлопця богом не є, він є людиною, якій можливо саме тоді відмовив не тільки авторитет але й здоровий глузд.

   > Помиляєтесь. Здоровий глузд відмовив йому значно раніше. Причому надії на повернення цього глузду зовсім немає.

   Може, може тут і помиляюся. Але я уперше побачив що Ющенка покинув здоровий глузд саме тоді, коли він почав психувати щодо сина.

   > > Тобі не подобався Петро Порошенко. А кому він подобався????? Але не треба було ризикувати власним прем’єрським кріслом аби позбутися Порошенка – тепер ти може бачиш, що він не наробив би тобі лиха та не склав би гідну конкуренцію, бо куди йому до тебе.

   > Бачите, шановний, вся суть перебування в кріслі прем"єра була в тому, щоб звільнити країну від порошенків, клюєвих, третякових та хомутинніків. Бо якщо залишити біля корита вищезгаданих панів помаранчева революція взагалі втрачає сенс бо зводиться до вирішення матеріальних проблем одного бджоляра та його кумів зарахунок одного свистуна та його зятів.

   Я кажу - погані результати, коли вони не виконані. Неможливо водночас сваритися із президентом та при тому розраховувати на його підтримку у боротьбі із "друзями". Це б вам сказав навіть учень 5-го класу.

   > Оскільки подібна задача перед тимошенко не стояла, то її дії були досить логічними. Навіщо бути прем"єром, коли до корита присмокталися порошенки замість клюєвих? Щоб на ковзанах кататися?

   Не треба було, повторюся, довдодити до ультіматуму "або я або Порошенко". Бо він того не був вартий, як і інші Третьяков та Мартиненко, аби першій революційний уряд було скинуто.

   > Авжеж відставка була наслідком її дій, проте це зовсім не свідчить про те, що дії були не правильні. Бо я так розумію, що в Тимошенко була інша мета ніж просто побути прем"єром.

   А які ще критерії потрібні аби казати про відсутність/наявність помилок??? Окрім результатів вдалося/не вдалося? Розкажить, послухаємо :)

   > > От навіщо ти демонструвала ті дві хусточки, помаранчеву та блакитну, які нібито стали для тебе „символом єднання нації”.

   > Може, щоб виграти в несунів вибори на Сході. Не знаю чи це наслідок цих хусточок чи ні, але БЮТ є загальнонаціональна політична сила, натомість НУ, УНП, ПРП-ПОРА - це політичні сили декількох гуцульських сіл.

   БЮТ не єдина "загально" національна сила. Те що вона набрала більше голосів саме в центрі країни - чим це краще від гуцульских чи луганських селищ?

   > > Що, подобається тобі таке єднання як зараз? А ти ж першою озвучила цю ідею, чи не жалкуєш?
   > Не плутайте Божий дар з яєчнею. Зараз ми маємо зовсім не таке єднання. Зараз злодії зі сходу об"єдналися зі злодіями зі Заходу. Такого Тимошенко ніколи не озвучувала.

   Але декларувалася саме та ідея що її першою озвучила Тимошенко. Так вона казала про єднання мітингувальників а не олігархів.. втім янукович із ющенком кажуть це ж саме.

   > Збирати альтернативні мйдани через рік після революції - це велика дурість. Чому я маю святкувати річницю революції десь в іншому місці, хоча маю на це більше прав ніж оце шмаркаве щеня, що запатентувало собі помаранчевий колір.
   > Натомість на офіціозному святкуванні Майдану ми вперше побачили, що Тимошенко стала більшим лідером ніж Ющенко. Його безсилий викрик з намаганням заткнути рота народу, який скандував був дуже знаковим.

   Може й так. У річницю я там не був, все оцінював за ТВ.

   > > Навіщо було їхати до Москви. Невже ти не знала що там ніколи при цьому режимові не придумають щось корисне для України?
   > А по вашому до Москви можна їздити лише для того, щоб брати до виконання її рішення? Ну я розумію, що Ющенко з Івченком і Кучма з Бойком вас до цього привчили, але не судіть всіх по цих шавках.

   Так, привчили. І Ющенко також. Втім питання зависло у воздусі - "для чого?"

   > > Як тільки „запахло газом”, це я про „газават”, ти б мала викрити змову тоді, а не роком пізніше.
   > Як це можна було зробити більше ніж звільнення Вороніна та відкриття кримінальної справи на РУЕ? Не чіпай моїх хлопців. Таким був підсумок президентом всіх викриттів.

   Справу мали розглянути в суді. Документи які ЮВТ оприлюднила минулого четвера, треба було оприлюднити рік тому. Саме у суді, а не у ефірі.

   > > Я також вважаю наступною помилкою – і поясненням чому ти досі не при владі – те, що фракція БЮТ голосувала разом із літвінівцями, комуністами та регіоналами.
   > Хм... Тобто треба було пробачити зраду і змову? Ви вже якось визначайтеся.
   > > Це було неприпустимо, ніколи і ні в чому інтереси тих та України не збігалися та не збігатимуться.
   > Цікаво, а коли регіонали будуть голосувати за сотівські закони ви пропонуєте голомувати проти? Назло кондуктору піду пішки? Може досить дурниці пороти. Знайти вам десятки голосувань костенківців, пеерпістів разом з регіоналами та комуністами? То що їх всіх в зрадники запишете.

   Так, думка проста. Коли янучари та комуняки голосують за якийсь ВАРІЯНТ регіональномовної хартії, чи сотівських стандартів, чи ще чогось, та ще й за ВЛАСНИЙ ВАРІЯНТ, то треба їх підозрювати.

   > Думайте трохи перед тим, як щось ляпнути.
   Ловить собі назад. Списую на вашу емоційність.

   > > Вони хотіли не скинути Єханурова – як ти – а підвісити Україну до виборів за те місце, за яке на думку Кучми треба вішати суддів.
   > Вони хотіли попіаритись на очевидній зраді несунами українських національних інтересів. Ющенко продав Україну так, як ніхто не продавав до цього. Перед виборами гріх не використати такий подарунок опонентів.

   В БЮТ не повинно було бути загальних моментів із ворогами України, це ніяк не сприяло справі. Знизити рейтинг "ну" може й корисно, але при тому нарощувати рейтинг януків - це глупо.

   > > Найбільшу помилку зробила тоді коли зо всіх боків були сигнали: „Юлія, кого ти береш до своїх лав”. Коли буквально у кожному районі чи субрайоні місцеві казали, що у складі БЮТ може десь „там” є нормальні люди, а от від нашого району йдуть крадії та злодії.

   > І де тепер ті, хто казали цю глупість?
   Я тепер там де і був, а от чому це глупість, не чую. В нас в Криму за місцевим БЮТом ховаються підараси. У вашому регіоні інакше??

   > > Але ти мала переконатися в тих помилках, коли кілька місяців після вибрів перебувала не при владі – достатньо просто порахувати, скільки з однієї Верховної Зради набігло „перебіжчиків” з БЮТ до крисів.
   > Рівно в десять раз менше ніж з НУ. Всі інші віддали голоси Янику ще на виборах.

   Ну і слава Богові. Але мова йде про тих хто може перебігати й далі.

   > > Але це не повний перелік помилок. Треба було підтримати „другий Майдан” – безвідносно до того, чи то було вигідно чи ні, вірогідно чи ні.
   > Вам би треба було на Марс злітати безвідносно до того вірогідно це чи ні.

   Несторе, ви спалилися. Політ на Марс та другий Майдан?
   Та з таким настроєм скоріше дійсно на Марс летіти, ніж взяти владу від бандюків :lol:

   > >Бо людина ніколи не може прорахувати все наперед, а у такі моменти треба думати серцем, як це й символізовано на логотипах.
   > Думати завжди треба головою.

   А "голосувати серцем"? :)

   > > Але ти та твоя фракція не підтримали акції влітку 2006 – хіба можна назвати підтримкою звичайні пікети, які розбігалися як тільки стало відомо, що Юлія не стане прем’єркою?

   > Треба було вийти і показати, що є що підтримувати.

   Слухайте, ви що похрінили там (якщо ви у БЮТі)???? Треба було роззявити очи та поглядити скільки народу прийшло власнотужки, а також додати своїх активістів (а не малчиків колокольчкиків із порожними палатками).
   Ти бач, їх не підтримали, коли весь БЮТ заклинав НЕ ВИХОДИТИ та сподівався "порішати справи" власнотужки.

   > > Нещодавно, початок осені, ти сказала на всю країну: депутатські повноваження Януковича не складені, а строк їх складати вже вийшов – ото ж, мовляв, він не є конституційним прем’єром. І що далі? Чому цей меседж потонув, чому за ним не послідувало ніяких дій? Це теж груба помилка.

   > А ви покажіть приклад. :) Проведіть певні дії (одному лише вам відомі) і зніміть Януковича з прем"єра. Тоді всі ми посипимо собі голову попелом, визнаючи нашу жахливу помилку. :)

   От тут як раз не надо ля-ля. Я мешкаю у Криму та роблю це кожен день із місцевими "януковичами" районих та сільських масштабів. Але я не політик, і тим більше я НЕ ОБИЦЯВ того зробити з Януковичем. А ЮВТ - обицяла і не зробила. Різницю відчуваєте?

   > Бо язиком триндіти - це не мішки тягати. Єдині дії, які я бачу може зробити президент. Він може накласти вето на бюджет і потім розпустити парламент за недієздатність. Але це нещастя на таке не здатне. Тому одна надія на вас. :)

   Класно ви влаштувалися! Єдиний чинник президент, але він підарас, отже ... що? Де конструктив пане Несторе?

   > > Скидай Януковича з прем’єра, бо ти вже сказала, що він незаконний.

   > Краще ви скидайте, а ми подивимося :)

   Несторе, у кожному жарті є певна доля істини. Якщо вже я скину Януковича, то Юлі треба йти на пенсію.

   > > Скидай спікера Мороза, бо ти казала, що нелегітимний.

   > Брата маєте? Треба скидання Мороза доручити йому. Ви йому по секрету розкажете як. :)

   А ви запитайте в Юлі, бо підкреслюю - ВОНА КАЗАЛА ЩО ЗНАЄ ЯК. Потім її іск до суду було повернуто, і справа заглохла... Чесно, я плакав. Надо же, блін, суддя не прийняв заяву. Непереборна обставина.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.02 | Нестор

    Завжди так роблю.

    Tatarchuk пише:
    > Перебування в уряді дорівнює перебуванню при владі.

    Та невже? :) Чому ж ваш Ющенко затіював помаранчеву революцію? Адже він був при владі. Попорсився б собі в Нацбанк чи віце-прем"єром до Кучми. І він кричав, що владу треба виборювати. Не кривіть душею. Всім відомо, в кого при кучмівській системі є влада.

    Тимошенко мала влади 9 місяців над ПЕК (що дало країні 10 млд. грн.) та 8 місяців на міністерством економіки та фінансів (що дало країні 40 млд. грн)

    > "Заважали" - це з риторики БЮТ. Не треба караскатися власного ж.

    Тут приєднуюсь до критики Тимошенко. Треба не заднім числом казати, що заважали, а відразуж заявляти, коли президент Ющенко краде руками, що ніколи не крали.

    > Не тре було вестися на прямі вказівки президента. Хоча це дрібниця, якщо для Юлії є дрібницєю звинувачення саме її у дискрімінації батьків, що народили між 1 січня та 1 квітня. Вважайте, 1/4 від батьків року. Кажу бо знаю як це проходило в побуті, маю кілька знайомих у яких саме це стало першим прикрим враженням від нового уряду.

    Маєте придуркуватих знайомих, які не розуміють те, що закони не мають зворотньої дії. А щодо дискримінації, то якщо не дискримінувати батьків, що народили між 1 січня та 1 квітня, то як бути з дискримінацією батьків, які народили 31 грудня? Так що не морозьте дурниці.

    > Мені подобалося, а вам що з того? Ви є автор того піар-ходу чи що.

    Та ні нічого. Просто мені на відміну від вас в новому уряді подобалися конкретні кроки, а не піар-ходи.

    > Друже, трохи подумайте та скажить, чи не обрізала Юлія сама собі повноваження, коли бачить себе майбутнім президентом?

    Обрізала. І що? Ви цілий час стверджуєте, що для неї головне посада і повноваження. Може тут помилка?

    > Другий ракурс - чи скористалася вона особисто повноваженнями премєрки "за рехформою", коли вже її не скасувала?

    Не скористалася завдяки зради несунів та соціалістів. При кучмівській системі ця сама зрада несунів мала б такі самі наслідки. Так що Юля нічого не втратила. :)

    > А зараз у мотивуючий частині ви возпроїзвели меседж соціалістів, ажніяк не БЮТ.

    Я нічиїх месиджін не возпро... ну коротше не відтворюю. Я говорю свою думку безпартійної людини.

    > Втім, головне - що ЮВТ публічно обицяла це зробити і не зробила, от що викликає публічний закид до публічної ж особи.

    Коли вона це обіцяла, вона мала гарантії протилежної сторони (Ющенка) щодо своїх зобов"язань. Після зради Ющенка вона автоматично звільнена від усіх зобов"язань. Вимагати від Тимошенко виконання зобов"язань перед зрадниками після зради - це не серйозно.

    > Саме після політреформи та ще посилаючися саме на засади політреформи.

    Коли-коли був підписаний меморяндум? Вчіть матчасть :)

    > Хоча б. Якщо були докази що то він. Але думаю що то були любі друзі Ющенка та шановні коріши іншого кандидата у президенти.

    Самі ж закликали не лицемірити. Сам Ющенко це був.

    > В очолюваного паном Турчиновим СБУ був підрозділ саме з таких епизодів - це просто нагадую.

    Не рухай моїх хлопців. Наказ вашого президента - це просто нагадую :)

    > друге. Якраз за політреформою премєр має право особисто набирати уряд. Юля мала або скасувати п-реформу, або користуватися нею.

    Вчіть матчасть. А саме коли була запроваджена політреформа і хто міг нею користуватися.

    > Кучма робив злочини особисто, а не через доньку.

    Він робив злочини через зятя також.

    > Критикувати Ющенка за поганого (з точки зору Арфуша) сина було ницьо.

    Син Ющенка був поганий не з точки зору Арфуша, а з точки зору всіх нормальних людей. І критикувати Ющенка треба було обов"язково, хоча б тому, щоб вибити з нього його хамство і манію величі. Це ознака демократії.

    > Я кажу - погані результати, коли вони не виконані. Неможливо водночас сваритися із президентом та при тому розраховувати на його підтримку у боротьбі із "друзями".

    Ніхто на підтримку президента у боротьбі з кумами не розраховував. Ну а злодіїв відганяти від корита треба. Інакше немає сенсу бути при владі.

    > Не треба було, повторюся, довдодити до ультіматуму "або я або Порошенко".

    Тимошенко такого ультиматиму не ставила. Брехати не гарно. Ультиматум ставив Ющенко

    > Бо він того не був вартий, як і інші Третьяков та Мартиненко, аби першій революційний уряд було скинуто.

    Вартий, бо він такий самий злодій як і інші. Чому йому робити виключення?

    > А які ще критерії потрібні аби казати про відсутність/наявність помилок??? Окрім результатів вдалося/не вдалося? Розкажить, послухаємо

    Будь-ласка. Альтернативний варіант дій, який би не передбачав змови з злодіями. Розкажіть послухаємо. А не можете розказати, то і дії інших не вважайте помилками. Бо якщо послухати вас, то виходить, що те, що НАСА не долетіло до Марса пов"язано з його помилками :)

    > БЮТ не єдина "загально" національна сила.

    Не Єдина. Ще є ПР. І все. Список вичерпано.

    > Те що вона набрала більше голосів саме в центрі країни - чим це краще від гуцульских чи луганських селищ?

    Тим, що БЮТ виграла вибори в 14 областях, а в інших зайняла друге місце. Це вам не в гуцульських селищах перемагати на лозунгах - "Мій вуйко був в УПА".

    > Але декларувалася саме та ідея що її першою озвучила Тимошенко. Так вона казала про єднання мітингувальників а не олігархів.. втім янукович із ющенком кажуть це ж саме.

    Ні не те саме. Вони кажуть про об"єднання любих кумів з донецькими рекетирами.

    > Так, привчили. І Ющенко також. Втім питання зависло у воздусі - "для чого?"

    Питання вже давно впало. Це у вас щось інше зависло. Для того, щоб показати видуманість і абсурдність чергових звинувачень. Путін на пару з Ющенком тринділи весь час про якісь кримінальні справи. От арештувати Тимошенко це зовсім інша справа. Триндіти не мішки тягати.

    > Справу мали розглянути в суді. Документи які ЮВТ оприлюднила минулого четвера, треба було оприлюднити рік тому. Саме у суді, а не у ефірі.

    Ви дійсно такий непробивний чи тільки дурня клеїте? Ви в курсі хто має повноваження подавати справу в суд на високих держпосадовців? Якщо в курсі, то чогго такі дурні питання задаєте? Спитайте Ющенка чому той призначив Вороніна на керівництво Нафтогазу до Івченка і що робив призначений ним генпрокурор весь цей час?

    > Так, думка проста. Коли янучари та комуняки голосують за якийсь ВАРІЯНТ регіональномовної хартії, чи сотівських стандартів, чи ще чогось, та ще й за ВЛАСНИЙ ВАРІЯНТ, то треба їх підозрювати.

    Підозрюйте на здоров"я. А от несуни будуть голосувати з регіонами як вони вже це робити не раз. Так що спрямуйте свої наїзди на них.

    > В БЮТ не повинно було бути загальних моментів із ворогами України, це ніяк не сприяло справі.

    А в них і не було спільних моментів. Зрадники Єхануров і Івченко продали Україну і БЮТ логічно не підтримало цих ворогів України. Ну а коли вороги України свяряться між собою, то тут нічого не поробиш.

    > Знизити рейтинг "ну" може й корисно, але при тому нарощувати рейтинг януків - це глупо.

    Не про рейтинги йшлося, а про зраду України.

    > Я тепер там де і був, а от чому це глупість, не чую. В нас в Криму за місцевим БЮТом ховаються підараси. У вашому регіоні інакше?

    Звісно інакше. Але я волію дивитися на всю Україну і бачу підараса Ющенка і інших підарасів, які ховаються за його партією. Про партію регіонів взагалі мовчу.

    > Ну і слава Богові. Але мова йде про тих хто може перебігати й далі.

    Ющенко ніколи не втомиться перебігати. Натура в нього така. :)

    > Несторе, ви спалилися. Політ на Марс та другий Майдан?

    Не спалився. Спалюся, коли ви зберете другий Майдан, замість триндіти язиком.

    > Та з таким настроєм скоріше дійсно на Марс летіти, ніж взяти владу від бандюків

    Настрій в мене нормальний. :)

    > А "голосувати серцем"?

    Ні - головою. Коли ви врешті решт це зорзумієте?

    > Слухайте, ви що похрінили там (якщо ви у БЮТі)???? Треба було роззявити очи та поглядити скільки народу прийшло власнотужки, а також додати своїх активістів (а не малчиків колокольчкиків із порожними палатками).

    Я не в БЮТі, але дуже добре бачив, що БЮт був єдиним хто виводив своїх активістів більш-менш массово. Трохи менше ПОРА. Що з того вийшло ви бачили. Коли вмієте зробити краще, то покажіть. Я подивлюся.

    > Ти бач, їх не підтримали, коли весь БЮТ заклинав НЕ ВИХОДИТИ та сподівався "порішати справи" власнотужки.

    Кого закликав? Ви хоч розумієте, що кажете? Стояв мільйон людей, а БЮТ умовляв їх не виходити? Маразм.

    > От тут як раз не надо ля-ля.

    Це ваша прерогатива.

    > Я мешкаю у Криму та роблю це кожен день із місцевими "януковичами" районих та сільських масштабів.

    І що виходить? То чого іншим радите? :)

    > Класно ви влаштувалися! Єдиний чинник президент, але він підарас, отже ... що? Де конструктив пане Несторе?

    Конструктиви аж ДВА. Чекати поки підарасу-президенту стане вигідно воювати з бандюками, а не лизати їм зад. Або гнати в шию підараса-президента.

    > Несторе, у кожному жарті є певна доля істини. Якщо вже я скину Януковича, то Юлі треба йти на пенсію.

    Добре. Якщо ви скинете, то я вас підтримую. На разі ви тільки язиком мелите :)

    > А ви запитайте в Юлі, бо підкреслюю - ВОНА КАЗАЛА ЩО ЗНАЄ ЯК. Потім її іск до суду було повернуто, і справа заглохла... Чесно, я плакав. Надо же, блін, суддя не прийняв заяву. Непереборна обставина.

    Ну так ви зробіть так, щоб суддя прийняв заяву і ми всі побачимо, що ви не балабол :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Tatarchuk

     Re: Завжди так роблю.

     Нестор пише:
     > > Друже, трохи подумайте та скажить, чи не обрізала Юлія сама собі повноваження, коли бачить себе майбутнім президентом?
     >
     > Обрізала. І що? Ви цілий час стверджуєте, що для неї головне посада і повноваження. Може тут помилка?

     Помилка, бо я такого не стверджував. Ніде і ніколи.

     > > Втім, головне - що ЮВТ публічно обицяла це зробити і не зробила, от що викликає публічний закид до публічної ж особи.

     > Коли вона це обіцяла, вона мала гарантії протилежної сторони (Ющенка) щодо своїх зобов"язань. Після зради Ющенка вона автоматично звільнена від усіх зобов"язань. Вимагати від Тимошенко виконання зобов"язань перед зрадниками після зради - це не серйозно.

     Вона це не зробила ДО того, як Ющенко її зрадив. ЮВТ мала на це купу місяців.

     > > Саме після політреформи та ще посилаючися саме на засади політреформи.
     >
     > Коли-коли був підписаний меморяндум? Вчіть матчасть :)

     Самі вчить :) Коли, коли було прийнято поправки? Коли-коли вони мали вступити у силу "за провадження реформи самоуправління"?
     + НА ЩО САМЕ посилалися як на "Політреформу у дії"?


     > > друге. Якраз за політреформою премєр має право особисто набирати уряд. Юля мала або скасувати п-реформу, або користуватися нею.

     > Вчіть матчасть. А саме коли була запроваджена політреформа і хто міг нею користуватися.

     Артикулюю: якби не було відставки Презом то Юля мала б сидіти ще рік після ухвали програми Уряду. А тоді вже б в усю працювала бандитреформа.

     > Ну так ви зробіть так, щоб суддя прийняв заяву і ми всі побачимо, що ви не балабол :)

     Роблю так щоквартально. Віднести заяву, дати судді, протестувати коли не беруть заяву, коли відмовляють не по суті ітд. Прокуратура до речі є.
     Ви то ладно може не знаєте. Але великий штаб адвокатів в БЮТ міг би з такою дурнею справитися.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | Нестор

      Re: Завжди так роблю.

      Tatarchuk пише:
      > Помилка, бо я такого не стверджував. Ніде і ніколи.

      Вся логіка претензій лдо неї у попередніх ваших постах грунтується на питанні збереження нею свого крісла. Вона такої мети не має. І правильно робить, бо я перестав би її підтримувати, коли б вона робила все для того, щоб втриматися в кріслі.

      > Вона це не зробила ДО того, як Ющенко її зрадив. ЮВТ мала на це купу місяців.

      Ні. Після того. Ющенко так часто зраджував, що ви вже заплуталися :)

      > Коли, коли було прийнято поправки?

      Коли за них проголосував Ющ.

      > Коли-коли вони мали вступити у силу "за провадження реформи самоуправління"?

      Після чергової зради Ющенка.

      > якби не було відставки Презом то Юля мала б сидіти ще рік після ухвали програми Уряду. А тоді вже б в усю працювала бандитреформа.

      Саме тому і була відставка Презом. Юлі в любому випадку нічого не світило. Ющ собі краще руку відріже, ніж пустить її до влади.

      > Роблю так щоквартально. Віднести заяву, дати судді, протестувати коли не беруть заяву, коли відмовляють не по суті ітд. Прокуратура до речі є.

      Ну то вперед. У вас же все відлагоджено. Чекаю з нетерпінням на результат :)

      > Але великий штаб адвокатів в БЮТ міг би з такою дурнею справитися.

      Не може справитися. На вас вся надія :)
 • 2006.11.01 | BIO

  Жирная-прежирная черта

  Если ее подводить под этой очередной эндемично
  форумной полемикой то в виде позитива могло бы
  быть проклюнувшееся понимание того, что волшебным
  способом потеряна качественно еще одна точка бифуркации,
  а это неизбежно влечет за собой как минимум количественное
  увеличение проблем при возможных еще попытках вернуть ход
  событий в приемлемое для цивилизованности русло.

  А нет - так и нет, слово будет за депутатом калашниковым.

  ПС А тучи разводить руками некоторые умеют как раз перед
  подходом глаза бури - очень удобная магия, кстати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Tatarchuk

   І при цьому дивний парадокс

   Весь час поки точилася дискусія, пронаблюдав таку закономірність:
   прихільники БЮТ твердо вирішили, що я гоню на Юлію та майже не зумніваються що я є таємний прихільник "нашей України".
   а юлєфоби також твердо вирішили що я її піарю та що мабуть я таємний юлєфан :)

   Здається, під час дискусії найкраще мене зроуміли ті дописувачи, які не люблять та не ненавидять ЮВТ, а спостерігають за її діяльністю якомога нейтральніше.

   Проміжний висновок, мій власний, субєктивний звісно, що юлєфанія та юлєфобія (або юлєцяція та юлєкакія) однаково шкідливі для .. для.. для не знаю чого. Але шкідливі. ;)

   ПС. Найбільше мені сподобався конструктив про тарифи як головну зброю опозиції. Але не полишають сумніви що БЮТ візьметься за цю в вищій мірі перспективну та майже 100відстокову акцію з умом.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.01 | BIO

    Про тарифи як головну зброю опозиції

    Та такої зброї на дорозі валяється скікі завгодно але
    як тіки Ви почнете самостійно до неї тягнутися одразу
    виникне нізвідки почесний караул офіційної "опозиції"
    та пожене Вас додому проханнями троха понижче спини.

    Оце вже дійсно дивний парадокс або конгєніяльна задумка...

    ПС На прохання відвідувачив Кабінету Президента фото
    лікуючого Майдану було замінено на того ж формату зображення
    теж грудневого Букурешту з автографом Чаушеску на пам"ять.
   • 2006.11.01 | Alamire

    Re: І при цьому дивний парадокс

    Мені взагалі здалося, що захоплення політичними діячами шкідливе для... не знаю чого. Власне, будь який фан в першу чергу повинен для себе зрозуміти, чому він годен пробачити Морозові те, що він зрадник, Ющенку - що він мудак, Юлі - що вона сучка, Януковичу - що він недолюдок і т.д., кожний вибирає за своїм смаком. Чи це не свідчить про певні цехі його власної особистості?
    Особисто я вдячний Юлі за те, що завдяки їй я знову став аполітичним: тепер я вийду на Майдан тільки якщо там почнеться стрілянина, навіть підозрюю, що мені буде байдуже в кого стріляти. Але все ж таки лишилося пару сверблячих питань. Тягатися в риториці з такими асами як ви я навряд чи зможу, просто відповісте мені, будь ласка, як получиться.
    1. Пригадую, ще взимку 2005 всі члени Батьківщини, з якими мені доводилося спілкуватися, до Юща ставилися десь так само як зараз, ну може трохи поблажливіше. Тоді це мене дуже здивувало, на тлі загального піднесення. Мене просто цікавить: чи дійсно вони знали наперед, що він мудак, чи вони зробили його таким? Якщо перше, то нащо було кривити душой та дурити людям голову, якщо друге, то чому було не зробити з цього матеріалу щось інше? Гадаю, не всі навіть великі політики були супергеніями та харизматами, були й такі, які просто мали на кого покластися.
    2. Просто спостереження: чомусь від писанини юлєфанів виникає десь таке ж відчуття бруду та огиди, як від тупого американоїдного гумору донецьких. Може, придумати їм якийсь формат коаліції?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.02 | Tatarchuk

     Re: І при цьому дивний парадокс

     Alamire пише:
     > Мені взагалі здалося, що захоплення політичними діячами шкідливе для... не знаю чого. Власне, будь який фан в першу чергу повинен для себе зрозуміти, чому він годен пробачити Морозові те, що він зрадник, Ющенку - що він мудак, Юлі - що вона сучка, Януковичу - що він недолюдок і т.д., кожний вибирає за своїм смаком. Чи це не свідчить про певні цехі його власної особистості?

     Свідчить, на мою хвору думку :)

     > Особисто я вдячний Юлі за те, що завдяки їй я знову став аполітичним: тепер я вийду на Майдан тільки якщо там почнеться стрілянина, навіть підозрюю, що мені буде байдуже в кого стріляти. Але все ж таки лишилося пару сверблячих питань. Тягатися в риториці з такими асами як ви я навряд чи зможу, просто відповісте мені, будь ласка, як получиться.

     Це мабуть питання до бютівців чи точніше за юліянців, але теж спробую відповісти.

     > 1. Пригадую, ще взимку 2005 всі члени Батьківщини, з якими мені доводилося спілкуватися, до Юща ставилися десь так само як зараз, ну може трохи поблажливіше. Тоді це мене дуже здивувало, на тлі загального піднесення. Мене просто цікавить: чи дійсно вони знали наперед, що він мудак, чи вони зробили його таким? Якщо перше, то нащо було кривити душой та дурити людям голову, якщо друге, то чому було не зробити з цього матеріалу щось інше? Гадаю, не всі навіть великі політики були супергеніями та харизматами, були й такі, які просто мали на кого покластися.

     В мене таке враження, що багато хто (як і я сам наприклад) наперед знали що Ющєнко є чудак на букву М ще той. І що поставлені у жорстку парадигму "з ким у камері сидіти - з вбивцею чи з карманим вором", обрали такий шлях - краще з вором вбити вбивцю; потім з кармаником вбити насильника; потім з якимсь петухом позбавитися вора; ну а потім вже й петуха ввічливо попрохати піти геть :)
     Тобто були думки про політиків як інструменти, якими можна прибрати лайно, але інструменти які самі складаються з лайна.


     > 2. Просто спостереження: чомусь від писанини юлєфанів виникає десь таке ж відчуття бруду та огиди, як від тупого американоїдного гумору донецьких. Може, придумати їм якийсь формат коаліції?

     Я би так не розширював аналогії. Скоріш за все вам випадково трапилося кілька неприємних дописів, на яких ви помітили для себе, що то є юліянці. А інші не помітили, бо про це не думали, хто написав. Тобто коли починаєте концентрувати увагу, чи справді грузини є хитрими, то практично програмуєте собі ствердну відповідь ;)
   • 2006.11.01 | Мінор

    Від прихильника Юлі - Татарчуку

    Та ні, ніхто не вважає Вас ані першим, ані другим. Просто тема неактуальна і я сюди взагалі вперше зайшов.
    При владі Янукович. На нього може вплинути Ющенко та НСНУ - от про них я б із задоволенням поговорив. А то враження, що Тимошенко досьогодні керує країною. На нашому форумі тільки про неї і говорять. Може все таки час зайнятися аналізом тих, хто має важелі впливу?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.02 | BIO

     Чому тверезому у п"яній драці більш за всіх дістається

     Бо тому, що він намагається вгамувати обідві сторони...

     Так, пане Міноре, балакати можна про що завгодно був би
     якийсь з цього кошт. Вам цікаво про козлів бо вони щось ще
     там нібито вирішують, а комусь ще мариться остання барикада
     з прапором останьої надії всіх недобитих реалом романтиків
     тобто з Вашою ж оспіваною пасією - ось і пришвидшується
     процес одужання від помаранчових міражів.

     І це є дуже природньо для нормального пересічного.

     ПС Доречи, не підкажете які віршики готують наши дуєлянти
     на друге читання та в цілому бо якщо там не буде матюків
     через літеру я можу і відволіктися від цього захоплюючого
     поєдинку на власну оцінку бюджетного процесу у його кінцевому
     результаті що, якщо згодні, є більш цікавим для загалу ніж
     парла та позапарла балаканина...
    • 2006.11.02 | Tatarchuk

     Re: Від прихильника Юлі - Татарчуку

     Мінор пише:
     > Та ні, ніхто не вважає Вас ані першим, ані другим. Просто тема неактуальна і я сюди взагалі вперше зайшов.

     В вас щось із аналітикою трапилося щодо цієї "неактуальної" теми. Мені здається, що тема може бути не актуальною для вас, але не для всіх. Принаймні 740 відвідувань та 82 поста за дві доби не так вже й мало, еге ж.

     > При владі Янукович. На нього може вплинути Ющенко та НСНУ - от про них я б із задоволенням поговорив. А то враження, що Тимошенко досьогодні керує країною. На нашому форумі тільки про неї і говорять. Може все таки час зайнятися аналізом тих, хто має важелі впливу?

     Хіба не справа опозиції (чи того хто себе таким вважає) "впливати" на "злочинну владу"?
     Бо коли то не опозиція, то тоді опозиція буде хтось інший хто скине і януковичів і ющенок і тимошенок, і от тоді навіть псевдо-опозиція зрозуміє, що весь цей час вона була "при дєлах", тільки тупіла неймовірно.

     Бо звиняйте, Тимошенко або є активний гравець у політиці, або йде геть. Вона не потрібна як "дама просто приятная" чи як "дама приятная во всєх отношеніях", навіть юлєфанам, які сподіваюся обожнюють її не за косметіку.

     Друге питання - то про деморалізаторство. От коли ви пишите що ви є прихілником Юлії та при тому ж кажете шо ВАМ юліянцям тема "про Тимошенко" неакутальна, то це вже край.

     Ну і насамкінець - важелі впливу є в кожного. Але не треба цими важелями в одному місці ковирятися. Це вже не до вас, якщо ви не народний депутат звісно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.02 | BIO

      +5! - Мінор пішов з ВФ - ти його більш не жди бо

      Брехливим язиком
      Лизати рвані рани -
      Це дуже важка праця
      Майже назавжди...
     • 2006.11.05 | пан Roller

      +1 Не нравится - не читай.

      Tatarchuk пише:

      >
      > Ну і насамкінець - важелі впливу є в кожного. Але не треба цими важелями в одному місці ковирятися. Це вже не до вас, якщо ви не народний депутат звісно.

      Он не депутат, а политехнолог Тимошенко, порвавший с Морозом.

      Сегодня в моде такой прием, и он пошел со "Свободы слова". Вы, к примеру обращаетесь с каким-то вопросом к клиенту.

      В ответ он отвечает, что думает, что народу,или там аудитории, это будет не интересно, намного интереснее народу будет ....и далее что-то, гонит что завгодно.


      Поначалу все в полном шоце.Пытаетесь что-то доказать, опровергнуть.Дескать, тема передачи у нас такая, не менять же сценарий, не разгонять ли приглашенных на тему, тому що.., кто-то сам себе решил, что будет не интересно и пришел только за тем, что бы сообщить об этом....Ну если не интересна эта тема, так не читай,есть же и другие,интересные, или заведи свою....

      Этот прием, типа спам, я видел уже не раз на форуме.

      Обычно его применяют люди не далекие.Или автоматом.

      Лучшим ответом, который я уже опробировал, ответ, а я думаю "народу это будет интересно".Сам по себе ответ тоже дурацкий, как и сам вопрос.Но, работает, и идиотом не называют, и время экономит.

      Brgds
 • 2006.11.02 | Tatarchuk

  Короче одним питанячком до Тимошенко стало більше

  Я звісно маю на увазі її участь (участь фракції) у намаганні відправіти Луценко до відставки.

  З цього приводу корисною виявляється дискусія про "дєла давно мінувших днєй, прєданья старіни глубокой":
  А саме про неприпустимість спільного голосування із комуністами та регоністами з ПОЛІТИЧНИХ питань.

  Єхануров, подвійна відставка міністрів-нашистів, а також неголосування за склад Конституційного Суду, який мав бути працюючим до затвердження бандітреформи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | BIO

   Ще коротше - одним реченням

   >Тобто були думки про політиків як інструменти, якими можна прибрати лайно, але інструменти які самі складаються з лайна.

   Якщо наших "політиків" неможливо використати як інструменти то не
   треба чекати поки ці іграшки долі зовсім зламаються під вагою
   грошовіх мішків та не чекаючи чудес створювати їм таки умови
   (зокрема гранично формалізованими вимогами) від яких якость
   цього субпродукту буде хоча б добрим добрівом для майбутнього саду
   справедливості.
 • 2006.11.04 | Сергей ГРУЗДОВ

  Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

  На правах участника местных выборов-06, состоящего в БЮТ, присоединяюсь к мнению автора. Однако считаю, что запрос бесперспективный. Это не меняется и, прошу прощения, не лечится. Юля деммонстрирует все, что имеет как политик. По-моему, запаса для "маневра" уже нет. Буду рад ошибиться, так как никого, более близкого к ожидаемому, не знаю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.04 | BIO

   Слово "демон"-с одним "м". С ж.р. есть проблемы, но всё уладим.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.04 | Сергей ГРУЗДОВ

    Re: Слово "демон"-с одним "м". С ж.р. есть проблемы, но всё уладим.

    Опечатка. А что поправите-то?
 • 2006.11.07 | Tatarchuk

  Деякі мої питання вже зняті діями Тимошенко

  Втім це фрагментарні або частні питання.

  Так, Тимошенко відмовилася брати участь в тому "клоун-шоу" (чи "клон-шоу"?) на Майдані.

  Далі, рве на газі тузиків. Мені подобається як.

  Залишаються принципові питання.
  Наприклад, через мене не проходить теза "дайте українцям вимерзнути під Януковичем", а вже потім мовляв вони самі до нас прибіжуть.
  Бо не прибіжуть. Стогольмський сіндром знаєте?

  Та й не-по-людьскі якось. Коли готові брати владу, то брати треба зараз. Бо ложка дорога к обіду. А не готові зараз - не візмете й потім.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.07 | Tиміш

   Хех. Ви не надто високої думки про себе?

   Tatarchuk пише:
   >Коли готові брати владу, то брати треба зараз.


   Татарчук, вона не вміє брати владу - вона уміє хіба перемагати на виборах тоді, коли вони є. Це не одне й те ж саме, що "брати владу".

   Звичайно, я особисто, не проти, щоб вона взяла на озброєння тактику Ваших предків. Але по-перше не те сторіччя на дворі, а по-друге, це не демократично :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Tatarchuk

    про себе чи про неї?

    Tиміш пише:

    > Татарчук, вона не вміє брати владу - вона уміє хіба перемагати на виборах тоді, коли вони є. Це не одне й те ж саме, що "брати владу".

    А я не кажу про перемогу на вибрах. Це не одне те ж саме, хоча іноді співпадає. Брати владу - ширше поняття, цього достатньо хоча б глядючи на те як янучари повернулися.

    > Звичайно, я особисто, не проти, щоб вона взяла на озброєння тактику Ваших предків. Але по-перше не те сторіччя на дворі, а по-друге, це не демократично :-)

    :) Залиште в спокої моїх предків, може статися що в ваших жилах більше татарської крові ніж в моїх.

    Якщо серйозно, то демократія, як кажуть у розвинених країнах - то є процедура. Оособисто я не вважаю Юлію демкоратичною та тим паче ліберальною особою. Але формальні процедури демократії не так вже важко пройти.

    Втім, досі не розумію чому матеріали про РосуУкрЕнерго та його засновників просто і тупо не надрукувати в ЗМІ. Звісно ж з копіями документів та підписів. Народ все інше зробить сам, і дуже демократично :)
  • 2006.11.07 | observer

   А як Ви собі це уявляєте?

   Tatarchuk пише:
   > Коли готові брати владу, то брати треба зараз.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.08 | Tatarchuk

    Re: А як Ви собі це уявляєте?

    Я собі це уявляю так.
    Очолити рух проти тарифів. Закликати людей які не спороможні сплачувати "покращанні" тарифи - цього просто не робити. Повірте, багато хто з не-юліних електорів охоче буде потім посилатися на її заклик.
    Кожна маніфестація проти тарифів восені-взимку повинна бути за присутності та активності юліянців (я вже не кажу бют, просто юліянці, це ширше).
    Адвокатура юліянців може надавати послуги кожному хто піднявся проти тарифів.

    При тому треба одразу закладати в план "дій після приходу до влади" кошторис на врегулювання енергетичної кризи. Та добре памятати, що то не бунатрі її розвалили, а просто пристрілили вмираючого пса, - той би вмер у лютому, а його скажимо пристрілили під Новий Рік.
    А активний народ який хоче зняти владу та передати її новим користувачам - то замерзаючі та відключені від світла (газу, води) люди, яким уряд підготував таке святкування Нового року.
    Ну і радив би серьйозно подумати над планом "новорічної" чи "різдвяної" революції, у свята це проходить краще.

    Це - тільки один сегмент. Є ще судова реформа, яку треба починати тупо і прямо з скинення наявних псевдосуддів.
    До речі я просто називаю один з пунктів програми бют.

    Є люстрація. Це можна зробити після приходу до влади, але швидко після.

    Є величезний пласт який ніхто не піднімав - медицина. Зформулював би як "право на життя" та "захист від вбивства в лікарнях". Просто порахуйте скільки жертв та родичів, ось вам і майже у повному обсязі буде весь народ.

    ЦЕ КЛЬОВІ ГАСЛА, АЛЕ ПИТАННЯ АБИ ХТОСЬ ВЗЯВСЯ ЗА НИХ ПО СПРАВЖНЬОМУ. Мені та багатьом начхати хто саме це буде.
 • 2006.11.10 | Tatarchuk

  Тимошенко йде на поправку (про Майдан)

  Тимошенко не хочет воспринимать Майдан как биоритуал

  Лидер БЮТ Юлия Тимошенко считает нецелесообразным празднование Майдана, пока политики, которые стояли на нем, не вернут себе власть и не выполнят свои обещания.


  «Политики не имеют права выходить на Майдан, пока они не выйдут с четкими и понятными результатами относительно выполнения того, что там наобещали», – сказала она на пресс-конференции в пятницу.

  «Я думаю, что если политики будут воспринимать Майдан, как такой рутинный ритуал, на который нужно каждый год сходить, то может такое произойти, что люди когда-нибудь снимут их с этого Майдана в ручном режиме», – отметила она.

  По ее словам, люди, которые стояли на Майдане, «живут сейчас с оскорблением в душе, но и с непотерянными надеждами».

  «Поэтому не на Майдан надо ходить и языками трепать, а возвращать власть, возвращаться к принципам, провозглашенным на Майдане, построить страну, а потом пойти и отчитаться», – заявила Тимошенко.

  «А иначе это самое лучшее событие в жизни нашего народа превратится в театр абсурда. Я слишком люблю Майдан, чтобы допустить его в это превратить», – подчеркнула она.

  Тимошенко назвала невозможным возобновление переговоров о широкой коалиции.

  «Я думаю, что народ уже не смеется, когда слышит о широкой коалиции. Это тупик, из которого нет выхода, это уже просто абсурд политический, к которому не следует возвращаться,.. так как с первой минуты это была абсолютно нежизнеспособная структура», – сказала она.

  Говоря о сотрудничестве с «Нашей Украиной», Тимошенко отметила, что «процесс должен проходить в два этапа».

  «Первое – это сближение участников внутри «Нашей Украины». А мы к сближению всегда готовы, и это будет вторым этапом», – сказала Тимошенко.


  Украинская правда

  10 ноября 2006. 17:30
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.10 | SpokusXalepniy

   Ну, ясное дело - актриса! Пиарится!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.10 | Tatarchuk

    Але я б підписався під кожним тим словом

    > Лидер БЮТ Юлия Тимошенко считает нецелесообразным празднование Майдана, пока политики, которые стояли на нем, не вернут себе власть и не выполнят свои обещания.
    > «Политики не имеют права выходить на Майдан, пока они не выйдут с четкими и понятными результатами относительно выполнения того, что там наобещали», – сказала она на пресс-конференции в пятницу.

    Саме так і є.

    А особливо це:

    > По ее словам, люди, которые стояли на Майдане, «живут сейчас с оскорблением в душе, но и с непотерянными надеждами».

    Це ж правда. Надії ми не втратили. Втратили б - було б інакше.

    > «Поэтому не на Майдан надо ходить и языками трепать, а возвращать власть, возвращаться к принципам, провозглашенным на Майдане, построить страну, а потом пойти и отчитаться», – заявила Тимошенко.
    > «А иначе это самое лучшее событие в жизни нашего народа превратится в театр абсурда. Я слишком люблю Майдан, чтобы допустить его в это превратить», – подчеркнула она.

    От і "не допускайте". Почнемо прямо 22-го? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.10 | samopal

     Та ви шо! Та то ж "зрадниця". Ач, до чого додумалась...

     Тепер для того, щоб остаточно спаплюжити ідею, Майдан очолять Костенко з Безсмертним та іншими "лідерами" пропрезиденської опозиції...
 • 2006.11.11 | Petro

  Re: „Я звертаюся прямо до тебе”, Юлія Тимошенко

  Ви не тільки сліпий, але щей грубий хам.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua