МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Слєдующій Казахстан?

10/31/2006 | Moro
http://www.apn.ru/opinions/comments10784.htm#comments


Окремо цікаві деякі коментарі, що, очевидно, певним чином все-таки відображають умонастрої деякої і немалої частини населення.

РФ має натягнуті відносини з усіма сусідами - тепер, видко по всьому, на черзі Казахстан. Таким чином стратегічне завдання оточення РФ поясом вороже налаштованих країн буде виконано, головно титанічними зусиллями самої ж Москви, що викликає деяке здивування, але уже щораз (після Тузли) слабкіше.

Відповіді

 • 2006.10.31 | один_козак

  Амінь

  Moro пише:
  > викликає деяке здивування, але уже щораз (після Тузли) слабкіше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Свiдомий

   Дивує одне

   Дивує одне: чому Росiї хочеться оточити себе вороже налаштованими сусiдами?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | Moro

    Три варіанти

    На мій погляд, три варіанти :

    1. Хтось це робить ззовні з-за кордонів РФ наполегливо і систематично (через агентів впливу), використувуючи в резонансі ревашисткі настрої плебсу і "еліти".
    2. Сама "еліта" настілки неадекватна, що вважає, що треба проводити саме таку політику. Тобто - силою, тиском - зажать, прижать, задавить... Але тоді доведеться безкінечно довго силою ж втримувати такий стан справ - що навряд чи вдасться. Але вони вважають, що вдасться.
    3. Ми всі ніфіга не розуміємо :-)
    -----------
    Думаю, найбільш ймовірна комбінація 2-х перших варіантів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.10.31 | один_козак

     Мені здається, що найбільш вірний варіант -

     другий.
     Але його ще варто обдумати й трохи інакше описати.
     Десь у такому напрямку: Російська еліта при владі знайшла порозуміння з великою часткою населення щодо реваншу на Глобусі.
     Тут є щось ірраціональне, а є тупуваті, печерні рішення щодо забезпечення світлого майбутнього для РФ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | Свiдомий

      Re: Мені здається, що найбільш вірний варіант -

      один_козак пише:
      > другий.
      > Але його ще варто обдумати й трохи інакше описати.
      > Десь у такому напрямку: Російська еліта при владі знайшла порозуміння з великою часткою населення щодо реваншу на Глобусі.
      > Тут є щось ірраціональне, а є тупуваті, печерні рішення щодо забезпечення світлого майбутнього для РФ.
      Тобто iсторiя їх нiчого не навчила? На прикладi "совка" можна легко переконатися, що така спроба Росiї може призвести лише до отримання нею дечого великого i товстого, що не має нiчого спiльного з контролем Глобуса. ;)
    • 2006.10.31 | Свiдомий

     А якi в Росiї цiкавi методи тиску на Казахстан

     "Угроза оставить Казахстан без русского населения может стать инструментом давления России на Казахстан."

     Оце пригрозили! :lol:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | один_козак

      А може це вони так приховують усвідомленя своєї слабкості?

      Росія має проблему з депопуляцією та загрозою втрати гігантських територій через їхню незаселеність. Тому вживає заходів для концентрації людей, які, я б сказав, схильні бути росіянами.))
      Отже, саме вона, Росія, стискається як "шагрєнєвая кожа".)) А для збереження надменної пики погрожує таким стисканням сусідам. Га?
    • 2006.10.31 | Чучхе

     Звичайно, другий варіант

     Moro пише:
     >
     > 2. Сама "еліта" настілки неадекватна, що вважає, що треба проводити саме таку політику. Тобто - силою, тиском - зажать, прижать, задавить... Але тоді доведеться безкінечно довго силою ж втримувати такий стан справ - що навряд чи вдасться. Але вони вважають, що вдасться.

     Тільки мотивація трохи інша. Вся ця російська еліта живе виключно сьогоднішнім днем, а сьогодні є попит на ворогів та протистояння з усіма. А стратегічно на перспективу в Москві ніхто вже не мислить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.10.31 | один_козак

      Так, згодний. Згодний додати й сказане вами

      до сказаного мною. Воно не суперечить, а чудово "співпрацює" одне з іншим.))
   • 2006.10.31 | yalovets

    чому Росiї хочеться оточити себе вороже налаштованими сусiдами?

    Це вже обговорювалося в деяких аналітичних статтях, основна думка така, що політика оточення себе ворожими сусідами - це прагнення керівництва Росії проводити політику ізоляціонізма. Як приклад такої політики ізоляціонізма - Китай. Здавалось би потужна країна, ядерна зброя, весь світ завалений китайською продукцією, але, наприклад, лише один загальний державний Інтернет-провайдер, тому фіг ти навіть потрапиш на якісь не такий сайт, а про те, щоб протестувати проти політики партії, краще й не думати, ну і далі по списку, думаю, думка зрозуміла.
 • 2006.10.31 | Navigator

  Світлий образ Назарбаєва- міжнаціонального миротворця

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_rus&key=1159877753&first=1162033680&last=1156837103
 • 2006.10.31 | observer

  Чи Бєларусь? (л)

  Беларусь может изгнать российские войска со своей территории

  Между Москвой и Минском назревает скандал, поводом для которого послужило заявление президента России Владимира Путина, который объявил о возможном ограничении поставок российской нефти Беларуси.
  ...
  "Может, Беларуси следовало бы рассмотреть вопрос о дальнейшем нахождении российских военных объектов на своей территории?" - отметил белорусский парламентарий.

  http://www.korrespondent.net/main/168896/
 • 2006.10.31 | Navigator

  А тим часом Прибалтика наносить по імперії карколомний удар

  Тепер російськомовні мають вже всі права - крім права ходити на вибори вищих органів влади. Та ж вони і в Росії на них не ходять!
  Читайте:
  Неграждане Латвии и Эстонии получат право безвизового передвижения по ЕС с марта 2007 года. Об этом, как пишет в понедельник DELFI, заявил комиссар Европейской комиссии по делам беженцев и гражданским свободам Франко Фраттини.
  Фраттини сделал свое заявление в ходе встречи с фракцией "зеленых" в Европейском парламенте, на которой также присутствовала депутат от Латвии Татьяна Жданок. По ее словам, комиссар заверил фракцию, что неграждане Латвии и Эстонии по части визовых регламентаций должны быть приравнены к гражданам Европейского союза.

  Жданок также полагает, что с учетом сроков рассмотрения, а потом и вступления решения в силу неграждане смогут ездить по ЕС без виз, начиная с весны. "Новогоднего подарка не получится, но, может быть, к 8 Марта такой подарок неграждане Латвии и Эстонии могут получить", - заявила депутат Европарламента.

  Летом этого года сообщалось, что безвизовые поездки по странам Шенгена для неграждан прибалтийских республик откладываются как минимум на год вперед из-за того, что Евросоюз не может вовремя запустить специальную компьютерную программу SIS II.

  Как известно, только в Латвии в настоящее время проживает около 400 тысяч лиц без гражданства. В большинстве случаев это русскоязычные жители республики.
  ...
  От піcля того, як повернуться з заробітків у Великобританії, повне громадянство їм можна буде давати. Бо стануть політично і економічно підкованими.
  Словом, в Росію ніхто не переселиться...
 • 2006.11.02 | Moro

  Nazarbaev сорвал маску Назарбаева

  http://www.km.ru/magazin/view.asp?id=8A8DB1A5ACA84C34A1A9C07156B23F0B&idrubr=3A76693B8E0711D3A90A00C0F0494FCA

  В статті піддається нищівній критиці плани переходу Казахстана на латинку. Весь знайомий українцям набір штампів : "ущємлєніє рускоязичних", "после развала СССР Казахстанцу досталась крупнєйшая тєрріторія(!)...."

  Так шо да - атака на Казахстан таки почалась.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.02 | Свiдомий

   А "КМ" в доменi КМ.ru - це скорочене вiд "КреМль"?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua