МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Києві знайшлись достойні учні російських вчителів

10/31/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Підтвердилась інформація про те що в Києві скінхедами було вбито Ґодноуза Куноу Міеві, нігерійця за походженням. Отже, зафіксовано перше вбивство на расистському грунті.

Розвиток ситуації в Києві, з побиттям та (вже) вбивством на ґрунті расової нетерпимості та ксенофобії, все більше нагадує події в Росії, де останніх декілька років за негласною допомогою офіційної влади створювались і поширювались десятки расистських, відверто нацистських рухів, заснованих на нетерпимості та ідеї ненависті до інших рас. Це, як відомо, призвело що вбивства на расовому ґрунті в Росії відбуваються ледь не щотижня.

Чи випадковим є повторення російського сценарію розвитку нацистських рухів тут, в Україні?

За даними, отриманими від ніґерійської громади Києва, вбитого звали Ґодноуз Куноу Міеві (Dr.Godknows Kunou Mievi). У момент нападу прямував додому - він жив на Драгоманова. В Києві вчився в Наргоспі, закінчив, захистив кандидатську з економіки. Був одружений з українкою.

Громада дуже обережна в публічних оцінках - але вони майже не мають сумніву в расистській мотивації вбивства.

На форумі (у відповідній гілці є багато додаткової інформації ) сайту "Майдан" користувач "ОРИШКА" так передає розповідь знайомого, який став свідком:

"Итак - только что говорила со свидетелем - это мой хороший знакомый. Он с женой, еще какой-то мужчина и несколько женщин шли вечером домой (Харьковский). их обогнала группа бритоголовых, которые преследовали г-на Конго(?) лет тридцати, орали гнусно и стали бить. Группа людей отащили их от избиваемого - удержать не смогли. Вроде их было 5. При этом они орали: КОГО ВЫ ЗАЩИЩАЕТЕ, МЫ УКРАИНУ ОТ ЭТИХ УРОДОВ СПАСАЕМ!
Скорая ехала очень долго, но по-видимому, она бы и не спасла.

Теперь вот что - мои знакомые давали показания в милиции - им показалось, что те подонки орали по-русски, но еще одна свидетельница - женщина, которая говорила по-украински уверена, что те твари, кроме мата, орали на украинском".


Українська Асоціація "Міжнародна Амністія" підготувала і відправила запит Юрію Луценку для отримання додаткової офіційної інформації про цей випадок.

За нашими прогнозами, міліція спробує в котре зробити вигляд, що це не системна загроза, а одноразовий випадок хуліганства.

Відповіді

 • 2006.10.31 | Хвізик

  цих скінів тре зловити і прилюдно стратити на площі - щоб іншим

  приклад був.
 • 2006.10.31 | Чучхе

  Завтра в УНІАНІ буде прес-конференція

  але оскільки туди прийде Сандей Аделаджа, думаю, проблему перетворять на кіч. Анонс пресухи тут http://unian.net/ukr/press/press-545.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Ґастон

   Дуже не хотілося б, аби це сталося.

   Але там будуть і представники нігерійської громади - за бажання, можна щось зробити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | Чучхе

    Без сумніву. Але Аделаджа дуже скандальний тип

 • 2006.10.31 | damoradan

  Офтоп: "користувач Оришка"???

  Любой графоман, пишущий под ником "Майдан-Информ" - это обязательно "автор" или, по крайне мере, "дописувач", а тут - "користувач Оришка"!!! Ну-ну...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Skapirus

   Кгм, а що Ви пропонуєте?

 • 2006.10.31 | damoradan

  По теме: неча Россию поминать всуе

  Страна, конечно, - не подарок, но и у нас людей всяких хватает: и тех, кто ксенофоб, и тех, кто ксенофобию подогревает и политически использует.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Чучхе

   Є САМИЙ ПОВНИЙ привід. Вже затримано бойовика російського

   Двіженія протів нєлєгальной іміграції http://community.livejournal.com/udpni/39474.html

   >Милиция арестовала сочувствующего УДПНИ молодого человека по подозрению в "убийстве негра"

   >В четверг, 26.10.06, на следующий день, как на м. "Позняки" был прирезан негр, милиция произвела "необходимые оперативные мероприятия". Это когда в прошлый четверг безызвестный негр подрезал 2 несовершеннолетних ребят, киевская милиция сохраняла прямо таки олимпийское спокойствие. Тут - другое дело! Поневоле у всех сформировалось впечатление, что граждане Нигерии в глазах наших правоохранительных органов обладают куда большей ценностью, чем граждане Украины.

   >Задержанный - Скрипец Руслан Сергеевич, 1987 года рождения. Сочувствует идеям УДПНИ, принимал участие в распространении наших агит. материалов.

   >Во время обыска дома в субботу, 28.10.06., милиция изъяла "компрометирующие материалы", в т.ч. и наши листовки. Милиция теперь будет сама определять, что законно, а что нет?

   >УДПНИ призывает всех небезразличных к судьбе своих детей прийти в четверг, 02.11.06., на Софиевскую площадь, под здание киевской милиции.


   Причому певен, що даний зхахід абсолютно не зацікавить наших штатних протестувальників проти "хвашиствующего УПА", вітренківців, кауровців та інших білих расистів/ Поки не будо вибудовано мур вздовж кордону, московські зайди будуть різати українських громадян африканського походження.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.01 | Персефона

    чучхе, так він український громадянин чи нігерійський?

    як на мене - то нема різниці, яке в нього громадянство, вбивство є вбивство. але у світлі вашого ставлення - навіщо ви наголошуєте, що він "український громадянин", і якщо так - тоді до чого тут нігерійська громада?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.01 | Чучхе

     чесно кажучи, я не знаю, яке у нього громадянство

     але в Конституції у нас записано, що іноземці, що перебувають на території України користуються тими ж правами, що й громадяни України, в т.ч. правом на життя.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.01 | Персефона

      це тільки ті, які легально, чи ті, які нелегально також?

      Чучхе пише:
      > але в Конституції у нас записано, що іноземці, що перебувають на території України користуються тими ж правами, що й громадяни України, в т.ч. правом на життя.

      ну не всіма ж правами. ви знову трошки переузагальнили.

      і все ще не відповіли на моє питання про узбеків в іншій гілці.

      оця схильність переузагальнювати в поєднання із вашим категоричним підходом до певних категорій іноземців, які вам не сильно подобаються, - мене дивує.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.01 | Чучхе

       нелегально - також

       Персефона пише:
       > Чучхе пише:
       > > але в Конституції у нас записано, що іноземці, що перебувають на території України користуються тими ж правами, що й громадяни України, в т.ч. правом на життя.
       >
       > ну не всіма ж правами. ви знову трошки переузагальнили.

       ЗАКОН УКРАЇНИ
       Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства

       Стаття 2. Засади правового статусу іноземців та осіб без громадянства

       Іноземці та особи без громадянства мають ті ж права і свободи та виконують ті ж обов'язки, що і громадяни України, якщо інше не передбачено Конституцією, цим та іншими законами України, а також міжнародними договорами України.

       Іноземці та особи без громадянства є рівними перед законом незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової та національної належності, статі, мови, ставлення до релігії, роду і характеру занять, інших обставин.

       Якщо іноземною державою встановлено обмеження щодо реалізації прав і свобод громадянами України, Кабінет Міністрів України може прийняти рішення про встановлення відповідного порядку реалізації прав і свобод громадянами цієї держави на території України. Це рішення набирає чинності після його опублікування. Воно може бути скасовано, якщо відпадуть підстави, за яких воно було прийнято.

       Здійснення іноземцями та особами без громадянства своїх прав і свобод не повинно завдавати шкоди національним інтересам України, правам, свободам і законним інтересам її громадян та інших осіб, які проживають в Україні.

       Іноземці та особи без громадянства зобов'язані поважати та дотримувати Конституції і законів України, шанувати традиції та звичаї народу України.


       >
       > і все ще не відповіли на моє питання про узбеків в іншій гілці.

       Ну ми ж зараз говоримо про нігерійців у цій гілці

       > оця схильність переузагальнювати в поєднання із вашим категоричним підходом до певних категорій іноземців, які вам не сильно подобаються, - мене дивує.

       Дивуйтеся, на здоров"я
   • 2006.11.01 | damoradan

    Он гражданин России?

    Нелегально перешел границу? Был на конспиративном положении?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.01 | Чучхе

     Убивці не мають громадянства. Я мав на увазі

     що його ідеологія принесена з Росії

     бо навіть прихильники такого контраверсійного українського радикала, як Тягнибок навряд чи коли-небудь піднімуть руку на негрів
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.01 | damoradan

      Не тешьте себя иллюзиями

      Чучхе пише:
      > що його ідеологія принесена з Росії
      Любая идеология откуда-то "принесена". Сам человек выбирает - что взять за основу.
      >
      > бо навіть прихильники такого контраверсійного українського радикала, як Тягнибок навряд чи коли-небудь піднімуть руку на негрів
      Опасная иллюзия. Для многих "крайне правых" (возьмите Дейнеку, для примера) запад - такая же угроза, как и Россия. Со своими неграми, евреями и грузинами. То, что до сих пор это не вылилось в массовые инциденты - скорее случайность, чем закономерность. И да, если Россия захочет начать мочить в Украине африканцев руками "украинских националистов" - это у них получится без сучка и задоринки.
 • 2006.10.31 | Analytik

  Чому на сайті МВС нічого не було? І де були похорони?

 • 2006.10.31 | mara

  Re: В Києві знайшлись достойні учні російських вчителів

  Де заяви партій, які засуджують це вбивство?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.10.31 | Analytik

   Тож труп ще не можуть показати

  • 2006.10.31 | Хвізик

   Re: В Києві знайшлись достойні учні російських вчителів

   mara пише:
   > Де заяви партій, які засуджують це вбивство?
   теж характеристика лідерів нації
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.10.31 | mara

    Re: В Києві знайшлись достойні учні російських вчителів

    От читаю я про Черновецького та Аганджі та думаю собі таке:
    ненависть до Аганджі зумовлена тим, що він сектант, чи тим, що він чорношкірий? І в тому, і в тому випадку про яку українську толерантність може йти мова? При чому тут російські уроки ненависті?
    Урок може бути тільки один - НЕ МОЖНА ігнорувати подібні кримінальні вбивства, бо вони призводять до політичних наслідків. Hate crime - найбільш небезпечні для будь-якої країни. А політики мовчать...
 • 2006.10.31 | Доброжелатель

  Увидите, они попробуют свалить это на украинских националистов

 • 2006.11.01 | Navigator

  Я згадую, як третина Компартії ФРН була на утриманні СССР

  Видно, те ж саме буде з фашистами України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Analytik

   Фашисти України - ваше марення або провокація

   Або Ви маєте на увазі КПУ
 • 2006.11.01 | 3dom

  Если будет митинг протеста - я прийду обязательно

  С такими вещами нужно бороться.
  Кому-то выгодно создавать в Украине проблемы, которых нет.
  Что для них человеческая жизнь?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Kozinec

   Re: Если будет митинг протеста - я прийду обязательно

   3dom пише:
   > С такими вещами нужно бороться.
   > Кому-то выгодно создавать в Украине проблемы, которых нет.


   Кому-то выгодно выдумывать в Украине проблемы, которых нет.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua