МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Украине голодают 1,41 млн. человек.

10/31/2006 | Забойщик

(16:45) 31.10.2006


В Украине голодают почти 1,5 миллиона человек
В Украине голодают 1,41 млн. человек. Такие данные приводит Продовольственная и сельскохозяйственная организация Объединенных Наций.

В докладе также сообщается, что в странах с переходной экономикой недоедают 25 млн. человек, из них 21 млн - проживает на территории СНГ.

За последние 10 лет количество голодающих людей в мире увеличилось на 23 млн. и достигло 820 млн. человек, пишут Подробно


http://gpu-ua.info/index.php?&id=137127&lang=ru

Відповіді

 • 2006.11.01 | пан Roller

  А скока худеют?

 • 2006.11.01 | Чучхе

  В России - в три раза больше (/)

  http://nr2.ru/center/89790.html

  ООН: 3% россиян страдают от голода
  31.10.06 16:45
  Москва, Октябрь 31 (Новый Регион, Ольга Панфилова) – В странах с переходной экономикой недоедают 25 миллионов человек, причем 21 миллион недоедающих проживают на пространстве СНГ. Об этом говорится в докладе, подготовленном продовольственной и сельскохозяйственной организацией ООН.

  Авторы доклада обращают особое внимание на «огромное число голодающих людей» в Таджикистане, Армении и Узбекистане. Наиболее тяжелая ситуация, по данным ООН, складывается в Таджикистане, где с острой нехваткой продуктов питания сталкиваются 60% населения.

  В докладе отмечается также, что, несмотря на достигнутые успехи в обеспечении продовольственной безопасности, в России до сих пор недоедают около 3% населения. Аналогичная ситуация складывается на Украине и в Белоруссии.

  Эстонии, Хорватии, Литве и Македонии за последние годы удалось полностью решить проблему обеспечения продовольственной безопасности. В число стран, успешно борющихся с недоеданием, включены также Латвия, Словения и Туркмения.

  В целом, по данным ООН, за последние 10 лет число голодающих в мире увеличилось на 23 миллиона и достигло 820 миллионов человек. В некоторых странах Африки голодает до 70% населения. Приведенные цифры говорят о том, что мировому сообществу, скорее всего, не удастся достичь цели, поставленной на Всемирном продовольственном саммите в Риме в 1996 году – сократить к 2015 году вдвое число голодающих на планете, отмечается в сообщении службы новостей ООН.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Забойщик

   В России - в три раза больше. Нашим голодающим от этого легче??

   Нашим голодающим стало легче от того,что в России ,как и в Украине, голодает 3%???

   Я-то думал вы за Украину болеете.А вы,оказывается,против России!Странная у вас логика!

   Меня интересует, что делается у меня в доме, а не у соседа.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.01 | Чучхе

    ОК. Ведите ко мне голодных, я их накормлю

    Забойщик пише:
    >
    > Я-то думал вы за Украину болеете.А вы,оказывается,против России!Странная у вас логика!

    мысль о том, что я может с ООН стебусь, вам, видимо, не приходила в голову
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.01 | Navigator

     Як на Україні можна бути голодним? Моя мама з 4-х соток годувала

     4 душі в 70 років.
     Що, мало покинутої землі?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.01 | ОРИШКА

      Re: Як на Україні можна бути голодним? Моя мама з 4-х соток годувала

      Так ото ж.
 • 2006.11.01 | Георгій

  А у США 38.2 мільони.

  http://www.bread.org/learn/hunger-basics/hunger-facts-domestic.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.11.01 | Чучхе

  Попухли з голодухи

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | Георгій

   Взагалі, якщо серйозно...

   ... люди, які дуже погано харчуються, хронічно недоїдають, в Україні точно є (пенсіонери, самотні, бомжі, тощо) - і так само вони дійсно є у США (і до хріна їх у США, причому навіть і серед тих, хто працює, наприклад в районі Апалачів). Я впевнений, що є такі недоїдаючі і у Франції, і у Великій Британії, і в багатьох інших країнах. Але що важливо, на мою думку: коли з"являються якісь статистичні дослідження голоду чи недоїдання, це означає, що щось все-таки в цій країні робиться для рішення цієї проблеми. От коли нічого не робиться і голод дійсно косить людей мільйонами, - тоді з"являються, замість аналізу статистики голоду, кінофільми "Весьолиє рєбята," пісні "Ширака страна мая радная," картини "Діти несуть подарунки Сталіну," і т.д.
 • 2006.11.01 | igor

  Пане Забойщик ви на смітник часом

  ходите? Чи ви тоже голодающий. Тоді бігом туди. Бо українські смітники здатні сьогодні врятувати від голодної смерті не один мільйон. Ще декілька мільйонів здатні врятувати українські поля й сади. Навіть якщо оті мільйони там нічого не садили.
  Бо для того щоб в українському селі вмерти з голоду то треба добряче постаратися. Без помочі комуняк нічого не вийде.
  Памятаєте продовольчі програми? І я оце дивуюся. І де воно все взялося. Без продовольчих програм :) і партійних осередків.
  То може Ви мали на увазі недостатнє чи неправильне харчування?
  Знаєте у мене сусіди-інваліди, у звязку із розумовою відсталістю. Не бомжують, не просять, вдягнені і неголодні. Горілку не вживають, працюють в міру здібностей.
  Є розумово повноцінні. На помийках риються. Із опухлими обличчями. Обірвані, голодні, на горілку завжди знаходять.
  Є категорія людей старих і немічних. Нікому не потрібних. Де їх діти?Є безпритульні діти. Де їх батьки? Це велика проблема. Антикризовики, я так розумію, цю кризу врегульовувати теж не збираються. Чи в бюджеті розвитку є щось про це?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.01 | Забойщик

   Я вам верю.В вас чувствуется отличное знание свалки!

   Давно на ней живёте??? :D
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.02 | igor

    На жаль так! Вашими з К зусиллями

    Пакети із харчовими відходами і недоїдками біля ліфта, в ліфті, біля під'їзду, у дворі. Як окремі пакети так і групами. Від голодухи не можуть донести 50м. до офіційного смітника. Тож не дивно, що Ви не в КУРСАХ. У вікно певно теж викидаєте. Так, якщо у вас там голодуха то приїздіть в центральну Уркаїну, до своїх. З голоду не помрете. Навіть собаки харчами вже перебирають :). Ласкаво просимо.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.02 | Забойщик

     Для igor !

     02-11-2006 00:08, igor
     На жаль так! Вашими з К зусиллями
     Если не тяжело,объясните пожалуйста кто такой К.? ЮщенКо? ЯнуКович? ТимошенКо?
     Пакети із харчовими відходами і недоїдками біля ліфта, в ліфті, біля під'їзду, у дворі. Як окремі пакети так і групами. Від голодухи не можуть донести 50м. до офіційного смітника. Тож не дивно, що Ви не в КУРСАХ.
     А как я могу быть в курсе того,что СВИНЬИ,проживающие в центральной Украине серут там где живут.Кстати,это те самые свиньи,которые учили Донбасс как нужно голосовать.Так вот пусть сначала научатся выносить мусор в мусорный бак или в мусоропровод, а потом уже будут других чему-то учить!

     Попутно вопрос:вы что там засрались до такого состояния,что мусоропроводы не работают?


     У вікно певно теж викидаєте.
     Я ж не житель центральной Украины.Меня здесь иному учили."Чисто не там где убирают, а там ,где не сорят."

     Так, якщо у вас там голодуха то приїздіть в центральну Уркаїну, до своїх.
     У меня "своих" в центральной Украине нету!

     З голоду не помрете. Навіть собаки харчами вже перебирають . Ласкаво просимо.
     Я с голоду "помереть" не могу.У меня бизнес:розничная торговля продуктами питания.


     P.S.Как нибудь весной или в начале лета я могу сбросить сюда фотки двора в кототром я живу.Многим мой двор напоминает ботанический сад,сплошной цветник.У меня и сейчас цветы во дворе:хризантемы (и большие и бордюрная мелочь),ветренницы,петуньи,чернобрывци (только не молочёвка,а гвоздикообразные и ростом до 1 метра). И даже РАСЦВЕТАЮТ последние клематисы.Это всё во дворе многоэтажного дома.
     Там где есть человек с чувством хозяина,там мусор не будет валяться во дворе. ;) Не ныть нужно и на соседей жаловаться, а личным примером....
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.02 | igor

      Зважуючи на ваш рід занять не дивно, що ви

      переймаєтеся проблемою голоду і що у Вас квітник у дворі :).
      Втім про справжній голод у Вас уявлення дуже абстрактне. Бо навіть спілкування із тими, хо лише бачив голодних людей (тих що насправді опухали й помирали від голоду) залишає назавжди почуття страху від цього слова. Скажімо так, що слово ГОЛОД в Україні має цілком конкретний і дуже страшний зміст. Він далекий від європейського "недостатнього харчування".
      Стосовно сміття попробую пояснити на пальцях. Для того, щоб щось змінити потрібно щоб частина нормальних людей складала принаймні відсотків 30-40. Чиста соціологія. Або, щоб активна частина людей мала підтримку, яка забезпечує їй перевагу. Натомість маємо систему зеківську, табірну. Де відсотків 10-20 уголовників встановлюють власні порядки і закони над всіма іншими. Але дуже суттєвий момент. Це робиться за підтримки і за сприяння адмінстрації. Для чого? Для деморалізації, для приниження, для знищення людьського в людині.
      Мій дядько, що провів 8 років в таборах згадує, як випустили із табрів уголовщину, але залишили інших. Це було диво-дивне. Бо навіть за тих табірних умов життя відразу стало людським. Стало можливим залишити речі, їжу. Не боятися за життя. Зник постійний стрес. Налагодився примітивний побут. Стало можливим утримувати себе в порядку.

      Спроби привести і підїзд і двір в порядок робилися не раз. З одним і тим самим результатом. Це є матеріальна демонстрація сили бидлоти.
      І ЖКК з цим ніби бореться. То що це, безсилля влади? Ні, це свідома позиція. Її суть дуже проста. Люди мають знаходитися в дєрьмі. Тоді ними дуже зручно і легко керувать. Трохи менше чи трохи більше дєрьма і вже УРА! Видно як легко це можна вирішити.
      Я мав нагоду наочно бачити, що означає моральний стан людей і його суспільний вплив. Під час помаранчевих подій в окрузі наметового містечка можна було запросто підійти до молодика напідпитку з бутилкою пивця й вічливо попросити прибрати бутилку, або не лаятися. І що дивно, в цій людині десь із глибин піднімалася її людьська сутність. Людина ніяковіла, вибачалася й прибирала, замовкала. І це не мало нічого спільного із стахом чи загрозою. В інший час, як мінімум вас у відповідь обложать матами, або й просто дадуть пляшкою по голові. Це суспільна норма. Це круто!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | Забойщик

       И до чё ж бестолковые эти патриЁты!!!.......

       02-11-2006 21:38, igor
       Зважуючи на ваш рід занять не дивно, що ви

       Перекласти (eng рус укр)

       переймаєтеся проблемою голоду і що у Вас квітник у дворі .

       В огороде бузина, а в Киеве дядька! Голод и любовь к цветам никак не связаны.Тем более,что в данном случае занимающийся цветами в голоде не участвовал.

       А сколько вам лет,дитятко? Что-то вы больно неадекватное!;)


       Втім про справжній голод у Вас уявлення дуже абстрактне.

       Какое у меня понятие о голде вы знать не знаете и ведать не ведаете.То есть вы просто врёте о том,какое у меня представление о голоде. :D

       Бо навіть спілкування із тими, хо лише бачив голодних людей (тих що насправді опухали й помирали від голоду) залишає назавжди почуття страху від цього слова. Скажімо так, що слово ГОЛОД в Україні має цілком конкретний і дуже страшний зміст. Він далекий від європейського "недостатнього харчування".

       К чему был написан этот мусор? :D

       Стосовно сміття попробую пояснити на пальцях. Для того, щоб щось змінити потрібно щоб частина нормальних людей складала принаймні відсотків 30-40.

       То есть у вас в центарльной Украине менее 30% нормальных людей? :D
       Я не думаю так плохо о ваших земляках,поэтому задаю вопрос:каким образом вы определяете кто нормальный , а кто нет? Каким образом вы определяете процент нормальных людей?


       Чиста соціологія. Або, щоб активна частина людей мала підтримку, яка забезпечує їй перевагу. Натомість маємо систему зеківську, табірну. Де відсотків 10-20 уголовників встановлюють власні порядки і закони над всіма іншими. Але дуже суттєвий момент. Це робиться за підтримки і за сприяння адмінстрації. Для чого? Для деморалізації, для приниження, для знищення людьського в людині.

       У вас в центральной Украине 10-20%% уголовников? Я вас правильно понял? :D Если так,то тяжёлый случай! У нас ЗНАЧИТЕЛЬНО меньше! ;)

       Мій дядько, що провів 8 років в таборах згадує, як випустили із табрів уголовщину, але залишили інших. Це було диво-дивне. Бо навіть за тих табірних умов життя відразу стало людським. Стало можливим залишити речі, їжу. Не боятися за життя. Зник постійний стрес. Налагодився примітивний побут. Стало можливим утримувати себе в порядку.

       Обычный трёп ни к селу,ни к городу!

       Спроби привести і підїзд і двір в порядок робилися не раз. З одним і тим самим результатом. Це є матеріальна демонстрація сили бидлоти.
       І ЖКК з цим ніби бореться. То що це, безсилля влади? Ні, це свідома позиція. Її суть дуже проста. Люди мають знаходитися в дєрьмі. Тоді ними дуже зручно і легко керувать. Трохи менше чи трохи більше дєрьма і вже УРА! Видно як легко це можна вирішити.
       Я мав нагоду наочно бачити, що означає моральний стан людей і його суспільний вплив. Під час помаранчевих подій в окрузі наметового містечка можна було запросто підійти до молодика напідпитку з бутилкою пивця й вічливо попросити прибрати бутилку, або не лаятися. І що дивно, в цій людині десь із глибин піднімалася її людьська сутність. Людина ніяковіла, вибачалася й прибирала, замовкала. І це не мало нічого спільного із стахом чи загрозою. В інший час, як мінімум вас у відповідь обложать матами, або й просто дадуть пляшкою по голові. Це суспільна норма. Це круто!

       Борьба.... Бороться....

       ПатриЁты только и умеют,что бороться.Я ни с кем не боролся.Шесть лет тому я купил квартиру и первое,что сделал после переезда,посадил 18 декоративноцветущих кустов:таволга,форзиция,чубушник (у нас его называют жасмин).Половину украли в первые же две ночи.Видимо растащили по дачам. Я тут же досадил новые и привёз во двор колёса для цветников и землю.Насадил цветы.
       На следующий год я не выбрасывая колёса построил вокруг них цветники из хорошего облицовочного кирпича,а затем аккуратно насыпал землю в цветники и сумел вынуть землю с цветами из колёс в цветники.Короче,что цвело,то и осталось цвести.

       Затем построил детскую площадку,купил карусели,сделал качели,тарзанку на дереве,купил канат... Изготовил новые лавки(они у меня кстати выкрашены в оранжевый),стол... Зимой сам без всяких дворников убирал снег и посыпал песком или шлаком (в зависимости от погоды). С прошлого года мои соседи САМИ, без всяких призывов выходят на уборку придомовой территории, убирают за мусороуборочной машиной (иногда мусор рассыпается), насадили полдвора цветов (уже без меня). В этом году помогали мне без всяких призыворв пилить старые деревья и предложили с будущего года начать замену клёнов на липу и берёзу.Я в этом году посадил уже три боярышника,берёзу,рябину и иву...

       Конечно же не все соседи принимают в этом участие.Из трудоспособных человека три пальцем не шевельнут ,хоть убей.;)

       Не нужно бороться.Нужно делать то,что ты считаешь нужным, а не смотреть,что делает твой сосед.Перевоспитание соседей - это фигня.Превоспитывай себя.И делай своё дело... Еще Вольтер сказал "Возделывай свой сад!"

       Возьми за образец светофор на перекрёстке:дождь ли,снег ли - он работает.Без перерывов,выходных и больничных.
  • 2006.11.02 | Englishman

   Re: Пане Забойщик ви на смітник часом

   igor пише:

   > Є категорія людей старих і немічних. Нікому не потрібних. Де їх діти?Є безпритульні діти. Де їх батьки? Це велика проблема. Антикризовики, я так розумію, цю кризу врегульовувати теж не збираються. Чи в бюджеті розвитку є щось про це?

   Same tak. I daleko ne zavzhdy v nyh je dity, chy normalni dity. Hto ne viryt' (ce do Chuchhe, mabut'), nehaj podyvyt'sja kryminalnu statystyku. Vidminnist' nashoji krajiny vid rozvynenyh je v tomu, scho v nashij stari ljudy ne mozhut' rozrahovuvaty na pensiju.

   A sche je malolitni dity poganyh bat'kiv, chy ljudy, scho zhyvut' po selah i harchujut'sja z "zemli", scho ne zavzhdy daje dobryj vrozhaj.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.02 | Таля

    Голодні, а не добре відживлюються, це дві різні речі

    Голодним в Україні може тільки нероба, або немічний каліка, чи дитятко бути.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.02 | Englishman

     і їх ніяк не меньше, ніж 1.5 млн.

    • 2006.11.02 | Боррачо

     І ці цинічні покидьки щось там патякають про колишні голодомори

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.02 | Чучхе

      Але ще більш цинічні патякають про минулі голодомори

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.02 | Боррачо

       Таки патякають, негідники

       Одні безсовістно заперечують сам факт голоду.

       Інші та само безсовістно помножають чисельність загиблих, доводячи її до абсурду.

       І всі разом спекулюють на цій темі. У той час, коли українці голодають. Сьогодні. Просто зараз.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.11.02 | Чучхе

        Ну то почни з себе. Подай приклад, так сказать

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.02 | Боррачо

         Re: Ну то почни з себе. Подай приклад, так сказать

         Не гарячкуй. Я ж не відношу тебе ані до перших, ані до других.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.11.03 | Чучхе

          Зате я декого до когось відношу

          нагадаю, що в деякизх країнах і то дуже мудро за заниження розмірів Холокосту передбачається строк, навіть нещодавно в Австрії когость судили за це.

          А жарти на тему трагедії я залишаю на твоїй совісті
 • 2006.11.02 | ziggy_freud

  подібним дослідженням гріш ціна

  поки будуть називатись лише загальні цифри. Як ООН цікавлять голодуючі, то варто дізнатись:
  - хто
  - де саме
  - з яких причин

  Могли б викласти дані повністю.
  Тоді можна буде вирішити, що зробити, аби ті голодні наїлись.

  Якщо голодні є в Києві, це, в першу чергу, частина пенсіонерів. От саме вони і отримають подаруночок у вигляді підвищення квартплати, ходитимуть до Черновецького за благодійним супом, а потім знову за нього проголосують ;-\ Хоча благодійний суп декому потрібен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.03 | Englishman

   chomu taka bezapeljacijnist'?

   ziggy_freud пише:
   > поки будуть називатись лише загальні цифри.

   vam jih nazvala stattja v gazeti, samogo reportu vy ne bachyly.

   Як ООН цікавлять голодуючі, то варто дізнатись:
   > - хто
   > - де саме
   > - з яких причин


   Mozhe, je sens vse-taky pity na jih sajt http://www.fao.org/docrep/009/a0750e/a0750e00.htm, i podyvytysja na metodyku? Chomu vy apriori robyte vysnovok, scho "doslidzhennju grish cena"?   > Якщо голодні є в Києві, це, в першу чергу, частина пенсіонерів. От саме вони і отримають подаруночок у вигляді підвищення квартплати, ходитимуть до Черновецького за благодійним супом, а потім знову за нього проголосують ;-\ Хоча благодійний суп декому потрібен.

   Ce ne sprava FAO rozbyratysja, z chyeji vyny 1.5 ln ludej v Ukrajini ne dojidajut'.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.11.03 | ziggy_freud

    прошу пардону в хлопців з ООН. Це - качка s.RU

    Пане Англієць, пропоноване Вами посилання відсутнє. Натомість на серваку продовольчої програми ООН знайдено:

    Європейські країни з дефицітом їжі:

    Europe
    Albania
    Armenia
    Azerbaijan
    Belarus
    Bosnia and Herzegovina
    Georgia

    до речі, в Грузії минулого року голодних теж не бачив. Хоча експерти могли мати на увазі Абхазію чи Півн. Осетію...

    Далі йдеться про незбалансоване харчування і ожиріння як проблему РФ, Бєларусі і України. А також про надлишкове використання сільгосп. хімії в Україні, Македонії і Польщі, що може призвести до катастрофи.

    http://www.fao.org/docrep/007/ae037e/ae037e00.htm

    ABSTRACT

    Despite falling per capita incomes in these countries, globalization has probably not led to a deterioration of food security in Russia, Ukraine and Belarus. Measures of food inadequacy in these countries are significantly lower than in developing countries. The majority of the most severe nutritional problems in the Russian Federation—overweight and obesity in adults and various micronutrient deficiencies in both adults and children—are the same as they were during the Soviet era and are linked to diets. For children, these are low rates of breast feeding, possible deficiencies in weaning practices, a lack of vitamin C and iron deficiencies. For adults, the most severe problems are caused by a high-fat, high cholesterol, low fiber diet. This includes low consumption of fruits and vegetables, high consumption of dairy and meat and sugar and higher than recommended alcohol (for males) consumption.

    http://www.fao.org/newsroom/en/news/2004/50119/index.html

    FAO warns of pesticide waste time bomb in poor countries
    Agency running out of funds for cleanup operations - donor appeal
    9 September 2004, Rome -- High quantities of toxic chemical waste from unused or obsolete pesticides are posing a continuing and worsening threat to people and the environment in Eastern Europe, Africa, Asia, the Middle East and Latin America, FAO warned today.

    For example, it is estimated that the Ukraine has around 19 500 tonnes of ageing chemicals, Macedonia 10 000 tonnes, Poland 15 000 tonnes and Moldova 6 600 tonnes.

    Stocks in Asia are currently recorded at 6 000 tonnes, a figure which does not include China, where the problem of pesticide waste is believed to be widespread. In the Middle East and Latin America together around 10 000 tonnes have been declared and countries are asking FAO increasingly for help.

    "Affected countries are calling - ever more frequently and with greater urgency - for assistance to remove their obsolete pesticide stocks and prevent the further accumulation of toxic waste," said Mark Davis, head of FAO's programme on the Prevention and Disposal of Obsolete Pesticides on the occasion of an expert consultation held in Rome.

    "Unfortunately, without additional funds from donor countries, FAO will be unable to respond to its member nations that need assistance because funding for an FAO programme on the prevention and disposal of obsolete pesticides is ending by the end of this year," he added.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.03 | Пані

     Будь ляля - оформи це як новину

     Які качки про україну пускає РУ. Трема ж важная і акуальная!!! будь ласка!!!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | ziggy_freud

      скажімо, отак: Одна качка для 1 410 000 голодних

      Знайдена в РУ-неті інформація про 1 410 000 голодуючих в Україні з посиланням на Продовольчу та сільськогосподарську програму ООН виявилась "качкою". Ми вчергове стали свідками хрестоматійного відмивання інформації через Інтернет, на яке аж надто жваво зреагували деякі електронні ЗМІ. А серед європейських країн, де спостерігається нестача продовольства, за станом на 2004 рік називаються
      Albania, Armenia, Azerbaijan, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Georgia

      Насправді на сайті ФАО можна знайти зовсім інші малоприємні відомості про Україну. Наприклад, про надлишкове використання хімікатів у сільіському господарстві, що може призвести до катастрофи. Проблема, крім нашої країни, стосується також Польщі, Македонії і Молдови. http://www.fao.org/newsroom/en/news/2004/50119/index.html

      Або про незбалансоване харчування і ожиріння населення в Бєларусі, РФ і Україні. Серед основних чинників незбалансованості харчування називаються, зокрема, надлишок тваринних білків і зловживання алкоголем. Докладна доповідь доступна для закачки в форматі *.pdf
      http://www.fao.org/docrep/007/ae037e/ae037e00.htm

      Бажаючі можуть спитати в посадовців програми, що вони думають про розповсюдження *с.RU брехливих повідомлень від їхнього імені. Або більше дізнатись про реальний стан речей у сільському господарстві та забезпеченні продовольством за адресою:
      www.fao.org
      FAO (FOOD AND AGRICULTURE ORGANIZATION OF THE UNITED NATIONS)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.03 | ziggy_freud

       (+) в іншому документі оцінюється

       кількість осіб, що недостатньо харчуються як <2,5% проти 7% в середньому по СНД. А також називається середня кількість щоденно споживаних калорій на душу населення - 3080 ккал на день на людину.

       документ зветься Ukraine_e.xls
     • 2006.11.03 | Englishman

      не поспішайте

      мова йде не про голод, а про недоїдання. Поза тим, погляньте на стор. 26.
    • 2006.11.03 | Englishman

     Re: прошу пардону в хлопців з ООН. Це - качка s.RU

     ziggy_freud пише:
     > Пане Англієць, пропоноване Вами посилання відсутнє.

     воно не відсутнє, просто введіть його без коми.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.11.03 | ziggy_freud

      І все-таки, виникають питання:

      качнув і прочитав, у доповіді пишуть, що в Україні недостатньо харчується 1,1 мільйона (замість 1,41 голодуючих як в новині у п.Забойщика). Це однаково погані новини, хоча ми входимо до розряду відносно ситих країн.

      І все-таки, виникають питання:
      1. що панове експерти вважають причиною недоїдання жителів України?
      Низька ефективність с.г. виробництва. Отже, умовно праві скажуть, що треба було раніше продати землю олігархам. А умовно ліві - що не треба було розвалювати колгоспи. Барин з ООН тут їм не суддя. Самим треба розібратись.
      2. де саме локалізовано голодуючих; області, тип поселення? Що це за соціальні групи?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.04 | Сахаров

       Re: І все-таки, виникають питання:

       Є різні види голоду. Є голод у чистому вигляді, коли впрост немає чого їсти. І голод прихований, коли людина начебто і має їжу, але недоотримує необхідні поживні речовини. Минулого року у дніпропетровських вузах були випадки голодних обмороків серед студентів, гадаю, є вони і зараз. Не знаю наскільки об'єктивною є наведена оцінка, але якщо експерти мали на увазі і прихований голод, з нею можна погодитись. Згадайте скільки пенсіонерів отримують мінімальні чи близькі до мінімальних пенсії. І ще одне - людина, котра ніколи не голодувала, не може зрозуміти і уявити собі що таке голод. А у тих, хто голодував, надовго залишається страх перед голодом на рівні підсвідомості. До речі, саме посіяти цей страх було одною з цілей голодомору - відбулася масова зміна свідомості людей, котрі вижили. І та післяголодоморна свідомість досі існує у вигляді слідів зміненого менталітету людей. Відтак голод - це вкрай серйозно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua