Причому, зауважу, що індустрія в постіндустріальних країнах нікуди не зникла, просто є перепрофільована в виробництва з високим рівнем доданої вартости.
2006.11.16 | один_козак
Та ж хіба Одеська - друга за поганістю екології???
Чому тоді не Дніпропетровська чи Луганська? Чи Києво-Чорнобильська.
2006.11.16 | Ukropithecus (robustus)
мені здається, шо ключом до розгадки
буде таке інтегральне поняття як цінність людського життя. Тобто як соціум оцінює вартість життя людини. В Європі це дуже високо, фактично в Європі соціум в порівнянні з людиною це нуль, взять хоч би таку річ як презумпція невинуватості громадян, але при цьому ще й презумпцію винуватості чиновників. У азіатів все навпаки, у них ціна людського життя дорівнює нулю, а от на чиновників фактично не поширюються закони і у чиновників є презумпція невинуватості. Тому мені і не дивно, шо ті регіони України які ідентифікують себе з Європою мають більшу тривалість життя, а ті, шо з Азією мають меншу.
просто у мене таке враження, шо наприклад у японців ключовим поняттям є клан, людина поза межами клану це бомж. Але посягання на особу клану, рівнозначно оголошенню війни усьому клану. Через отакий своєрідний механізм, як мені здається, в Японії здійснюється захист особистості, хоч сама людина підпорядкована клану. У європейців система абсолютно інша, формалізовані закони, які визнаються суспільством за найвищий імператив, ставлять особистість над суспільством.
2006.11.16 | Ґольдмунд
Re: А що тут дивного...
Рівень життя залежить не тільки від ВВП на душу, але від культури тої душі.
Російський мат став вже місцевим діалектом на Сході України.
Відповіді
2006.11.16 | samopal
Там найменше крупних підприємств...
За які "варто боротися"2006.11.16 | Shooter
Найдовше живуть люди в найбільш індустралізованих країнах
Чи не парадокс?2006.11.16 | троль ak1001
скоріше в постіндустріальних(-)
2006.11.16 | Shooter
Але не ранньоіндустріальних
Причому, зауважу, що індустрія в постіндустріальних країнах нікуди не зникла, просто є перепрофільована в виробництва з високим рівнем доданої вартости.2006.11.16 | один_козак
Та ж хіба Одеська - друга за поганістю екології???
Чому тоді не Дніпропетровська чи Луганська? Чи Києво-Чорнобильська.2006.11.16 | Ukropithecus (robustus)
мені здається, шо ключом до розгадки
буде таке інтегральне поняття як цінність людського життя. Тобто як соціум оцінює вартість життя людини. В Європі це дуже високо, фактично в Європі соціум в порівнянні з людиною це нуль, взять хоч би таку річ як презумпція невинуватості громадян, але при цьому ще й презумпцію винуватості чиновників. У азіатів все навпаки, у них ціна людського життя дорівнює нулю, а от на чиновників фактично не поширюються закони і у чиновників є презумпція невинуватості. Тому мені і не дивно, шо ті регіони України які ідентифікують себе з Європою мають більшу тривалість життя, а ті, шо з Азією мають меншу.2006.11.16 | Ukropithecus (robustus)
а хтось розуміється на японській специфіці?
просто у мене таке враження, шо наприклад у японців ключовим поняттям є клан, людина поза межами клану це бомж. Але посягання на особу клану, рівнозначно оголошенню війни усьому клану. Через отакий своєрідний механізм, як мені здається, в Японії здійснюється захист особистості, хоч сама людина підпорядкована клану. У європейців система абсолютно інша, формалізовані закони, які визнаються суспільством за найвищий імператив, ставлять особистість над суспільством.2006.11.16 | Ґольдмунд
Re: А що тут дивного...
Рівень життя залежить не тільки від ВВП на душу, але від культури тої душі.Російський мат став вже місцевим діалектом на Сході України.