МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У "всесвітній павутині" Україна захопила 12 місце

11/17/2006 | Moro
Україна обіймає 12 місце у світі за кількістю користувачів інтернету, число яких склало 4,5 мільйонів осіб на початок 2006 року.

Такі дані приведені в розповсюдженій "Доповіді про інформаційну економіку", що складена Конференцією ООН з торгівлі і розвитку, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Згідно з документом число користувачів інтернету у світі вперше перевищило 1 млрд. осіб. Зокрема, до початку 2006 року доступом у глобальну мережу володіли 1 млрд. 20 млн. 610 тис. осіб. У порівнянні з попереднім роком цей показник виріс на 19,5%.

У першу "трійку" країн за числом інтернет-користувачів увійшли США - близько 200 млн., Китай - 111 млн. і Японія - 85,29 млн. людей.

У Росії число користувачів "всесвітньої павутини" на кінець 2005 року складало 21,8 млн. осіб, збільшившись за рік на 17,8%. За цим показником Росія знаходиться на 11-му місці у світі. Слідом за нею йдуть Україна (4,5 млн.) і Білорусія (3,39 млн.).

------------------------------------------------------

http://pravda.com.ua/news/2006/11/17/50923.htm

Перемножаємо 4.5 на номінальних 4 (прочитав - передав товаришу) - отримуємо 18 млн виборців, на яких прямо розпосюджується вплив інформації, отриманий через інтернет.
Тобто вже сьогодні, зараз реально не тілько впливати на результати виборів, а й кардинально впливати - вигравати.
Тіки тут є специфіка розповюдження інформації - маніпулювати інформаційними потоками важче - це вам не телеканал - а мережева структура. Так що є більша шансів, що ПРАВДИВА інформація дістанеться таки до виборця - дурити голову народу стане важче.
Пойняв, Хвьодорич?! ;-)

Відповіді

  • 2006.11.17 | SpokusXalepniy

    Да уж, передай товарищу ! (вы имеете в виду тамбовскому волку?)

    Moro пише:
    > У Росії число користувачів "всесвітньої павутини" на кінець 2005 року складало 21,8 млн. осіб... Росія знаходиться на 11-му місці у світі. Слідом за нею йдуть Україна (4,5 млн.)...
    > Перемножаємо 4.5 на номінальних 4 (прочитав - передав товаришу) - отримуємо 18 млн виборців, на яких прямо розпосюджується вплив інформації, отриманий через інтернет.
    Это из серии: если вас не устраивает ваша зарплата, умножьте её на семь.
    Откуда взялись эти 4, на которые вы умножаете, ВСЕ ЧЕТЫРЕ С ПОЛОВИНОЙ МИЛЛИОНОВ ?
    Начнём с того, что интернет-пользователи (сами о том не задумываясь) имеют тенденцию "кучковаться". Например, в офисе число компьютеров иногда даже больше, чем число работников. И хотя они и могут "передать товарищу" прочитанное, но товарищи-то - такие же интернет-пользователи! И наоборот - строители, рабочие и колхозники, продавцы, шахтёры и т.д. часто не имеют НИ ОДНОГО компьютера вокруг себя.

    Я уже не говорю о том, что из этих 4.5 миллионов - половина играет в игры, а другая - смотрит порно-сайты. Потом, естественно, обмениваются впечатлениями. Кстати, иногда с шахтёрами. :)
    Если я здесь и ошибаюсь в количестве, то не так уж и сильно.

    Во всяком случае, я очень рекомендую вам эти 4.5 миллиона не умножать на 4, а для начала - разделить на 4. От полученного числа можно будет как-то отталкиваться в своих прогнозах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.17 | Moro

      Да хоч би номінальне число членів сім'ї

      Ви мине дивуєте.
      4 - це мінімально-номінальна кількість осіб, з якою спілкується людина. Хоча би родина : мама+тата+петрик+оксанка. Чи тесть і теща.
      Насправді число людей "першого кола", либонь, більше - сусіди, знайомі, друзі...
      Більше того - то тільки "перше коло". А далі інформація розпосюджується концентричними колами і гарантовано покриває ВСЮ Україну.
      Питання тільки в тому, що потрібно правильно розмістити "сітку" цих джерел інформації. Що вже давно було зроблено тим же, здається, Павловським в РФ. Всі ці "лєнти", "страни" - які транслюють одне одного - для чого? А для того - це "поле антен", який покриває весь інфопростір - і доводить потрібний "месседж" чи не до кожної його точки.
    • 2006.11.17 | miner

      Re: 2001 року про таке був трьоп,

      подальші події показали, що не праві як оптимісти (інтернет сильно впливає), так і песимісти (інтернет маргінальний).

      Гадаю, що ноосфера з появою електронних стероідів :-) назагал змінилася в бік пожвавлення. Наскільки? Важко сказати. Проте ясно одне — політики в середньому схильні вважати виборців дурнішими, ніж вони є насправді. А дурні результати виборів до ВР — наслідок не стільки непоінформованости виборця, скільки неґативного голосування: за риґіони, бо всраццо боюся нацюг чи за юль, бо всраццо боюся ригіонів та любих друзів. Якби виборча система була адекватною виборчій мотивації (наприклад, неґативна рейтингова :-) ), все і так було б чікі-пікі…
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.17 | Майдан

    Цікаво було б побачити назви і результати всіх 12 країн у списку

    А також настуні 12, які знаходяться після України.

    З співідношення кількості користувачів інтернету до кількості населення видно що Росія поки що передує в цьому над Україно. Це не дивно, враховуючи спадок центральних інститутуів Академії наук СРСР та наявність державних програм підтримки розвитку російського національного інтернет-сегменту.

    Однак розрив , порівняно із 2000 роком суттєво зменшився, і це втішає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.17 | Moro

      Re: Цікаво було б побачити назви і результати всіх 12 країн у списку

      США, Велика Британія, Китай, Японія, Франція, Німеччина, Італія... - це вже 7.
      Росія - 8.
      Може Канада, Іспанія - 9 і 10. Може ще Фінляндія? Польща? Бразилія?
      Десь отак?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.17 | Чучхе

        Тут ілюзія, створена абсолютними і відносними показниками

        У нас просто країна не остання за кількістю населення, то й користувачів більше, ніж, напр. десь в Сінгапурі. Але по насиченості показники були б значно гірші: в Японії і США інтернетом користується більше ніж 2/3 населення, а у нас - тільки 10%. До речі, навіть в країнах, насичених інтернетом, я б не сказав, що він сильно впливає на політичні уподобання населення
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.17 | Moro

          Не так

          Просто треба розуміти, що в Україні інет став суттєвим і специфічним(інші принципи функціонування) каналом доставки інформації. І його роль надалі зростатиме. І робити з цього відповідні висновки.
          І інет таки сильно впливає на політичні уподобання "в інших країнах". Я міг би привести приклади, але не хочу - саме в силу "відкритості" інету.
  • 2006.11.17 | Горицвіт

    самі числа сумнівні

    Не зачіпаючи тат питання про вплив інтернету, хочу зкритикувати самі числа. По-перше, в таких випадках мають наводити методики, і має писатися, хто вважається користувачем (один раз колись зайшов в друга на роботі; заходить раз в місяць дивитися пошту і т.п.).

    По-друге, числа сумнівні:
    > Україна (4,5 млн.) і Білорусія (3,39 млн.).


    Населення відрізняється в 5 раз, а користувачів інтернету майже рівно? Так не буває. В Україні і Білорусі приблизно однаковий технологічний рівень.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.17 | Moro

      Згоден

      > По-друге, числа сумнівні:
      > > Україна (4,5 млн.) і Білорусія (3,39 млн.).
      >
      >
      > Населення відрізняється в 5 раз, а користувачів інтернету майже рівно? Так не буває. В Україні і Білорусі приблизно однаковий технологічний рівень.


      Мені теж видавалося це дивним.
      Певний час назад bigMir.Net верещав, що "в Україні зменшилось число користувачів інет!"
      Згодом виявилося, що цей ресурс скромно собі присвоїв право рахувати ВСІХ користовачів УАнету через свій лічильник. Тіпа - якщо на сайті немає лічильника бігміра - то сайту не існує і відповідно на нього ніхто не ходить.
      В реальності вебмайстри просто масово поприбирали цей лічильник к єдряній фені - і фсьо - "абвал уанєта!" :-)
      Ну а чому поприбирали - то тут скоріше питання до самого бігміру.
    • 2006.11.17 | толя дейнека

      Re: інфа УП є перекрученою

      от це ближче до істини
      http://podrobnosti.ua/ptheme/internet/2006/11/17/368499.html
      В России количество подключенных к интернету составило 21,8 миллиона человек, что на 17,5 процентов больше, чем в прошлом году. Этот показатель позволил России занять 11 место в рейтинге самых "интернетизированных" стран. В рейтинге стран Восточной Европы и СНГ РФ занимаем первое место, на втором и третьем месте расположились Украина и Белоруссия с 4,5 и 3,39 миллионами пользователей глобальной Сети соответственно.

      звісно, україна не є 12 в світі за інтернетом. Більше того, як видно україна у відносних цифрах поступається як РФ, так і Білорусі, останній - в рази. Це ілюстрація до міфа про "передову україну".

      рахувати користувачів з прийнятною точністю можна за інформацією на маршрутизаторах, це дасть точніші цифри ніж приміром "кількість власників ТБ".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.17 | Moro

        А може то ви перекручуєте?

        Першоджерело - то інф.агенція ІТАР-ТАСС, на яку в посилається УП.
        А "подробиці" посилаються на "ленти.ру", яка блідо виглядає на фоні ІТАР-ТАСС.
        Це раз.
        А два - йдеться не про відносні цифри, а про абсолютні - про "об'єм ринку", якщо завгодно. А "об'єм ринку" - то таки дуже неслабий показник.

        Число пользователей Интернета превысило миллиард

        17.11.2006, 06.12

        ТОКИО, 17 ноября. /Корр. ИТАР-ТАСС Сергей Мингажев/. Число пользователей Интернета в мире впервые превысило 1 млрд человек. Такие данные приведены в распространенном сегодня "Докладе об информационной экономике", составленном Конференцией ООН по торговле и развитию.

        Согласно документу, к началу нынешнего года доступом в глобальную сеть обладали 1 млрд 20 млн 610 тыс человек. По сравнению с предыдущим годом этот показатель вырос на 19,5 проц. В первую "тройку" стран по числу интернет-пользователей вошли США - около 200 млн, Китай - 111 млн и Япония - 85,29 млн человек.

        В России число пользователей "всемирной паутины" на конец 2005 года составляло 21,8 млн человек, увеличившись за год на 17,8 проц. По этому показателю Россия находится на 11-м месте в мире и на первом среди стран Восточной Европы и СНГ. Следом за ней идут Украина /4,5 млн/ и Белоруссия /3,39 млн/.

        http://www.itar-tass.com/level2.html?NewsID=10991097&PageNum=0
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.17 | толя дейнека

          Re: ні

          зверніть увагу: Україна йде слідом за РФ у східній європі, а не в світі, це трохи інші речі. Писати заголовок "україна посіла 12те місце" на підставі тексту це все одно, як 5й канал казав "Янукович у Владивостоці заявив.." за мотивам інформ-повідомлення Вєсті-Далекий Схід.
          тим більше 12те місце виглядало б дивно на тлі малої щільності інтернетизації україни, навіть поруч з сусідами.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.17 | Moro

            Звернув я увагу

            Саме "у світі" - прочитайте уважно.
            Та це і цілком логічно - немає перед Україною більше 11-ти країн, які в абсолютних цифрах могли б мати більше користувачів.
            Бо :
            - Україна, все-таки, велика.
            - Технологічний рівень досить високий.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.17 | толя дейнека

              Re: Технологічний рівень досить високий

              якою я фігнею займаюся, боже мій
              ось згаданий звіт, вірніше стат-додаток
              http://www.unctad.org/en/docs/sdteecb20061ch1c_en.pdf
              інфа не дуже зручна, бо згрупована по регіонах. Але витпишу вам користувачів по європі-ЄС

              бельгія 4,8
              австрія 4
              франція 26
              фрн 37,5
              італія 28
              голандія 12
              польща 10
              іспанія 15
              швеція 6,9
              британія 28,5

              нарахували? додайте сша китай японію корею канаду австралію індія рф індонезію пакистан, навіть єгипет і пар

              до речі, цифри розповсюдження інтернету на 100 жителів
              рф 15,2
              україна 9,8
              білорусь 34,8
              румунія 20
              ..
              данія 52
              японія 66

              ідіть і дивіться і не верзіть дурниці
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.17 | saha

                Re: Технологічний рівень досить високий

                Про 12 місце дейнека скоріш за все правий.
                ви тільки глянте на розрив між 11 та 12 місцем. і 12 та 13.
                в першому випадку більше 15 млн.
                Хоча мені не віриться в цифри про Білорусію, щось за бага то, як для 10 млн,цеж кожен 3.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.17 | толя дейнека

                  Re: про білорусь

                  країна розкрадена в меншій мірі, ніж україна, звідси і наслідки.
                  там не тільки інтернет-користувачів більше, але й спорт майданчиків, лікарень в селі і дитячих таборів.
                  а в нас тільки олігархи-клептократи багатші.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.11.17 | saha

                    Re: про білорусь

                    Все рівно кожен 3 це щось за багато.
                    це знаєте як мобільних абонентів 40 млн. у нас :)
                    щось там не так порахувало.

                    є діти є пенсіонери
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.11.17 | толя дейнека

                      Re: про телефони

                      для найінтернетніших країн доля інтернетчиків сягіє двох третин, так що третина в білорусі принаймні не є фантастичною.

                      до речі, про стільниковий зв'язок, телефони теж є в звіті
                      росія 120 млн
                      україна 17
                      білорусь 4
                      болгарія 6
                      румунія 13
                      уазахстан 5
                      узбекистан 0,72
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.11.17 | Moro

                        Ну от бачиш - там брехня

                        В Україні уже давно не 17 млн. абонентів.
                        Так шо вспокойся, Толя. Дейнека.
                        згорнути/розгорнути гілку відповідей
                        • 2006.11.17 | толя дейнека

                          Re: там данні на 2005 рік, заспокойтеся

                          тим більше є різниця між кількістю абонентів, контрактів, трубок і решти актуальностей.

                          загалом, про звіти ООН можу сказати добрі слова, вони менш політично ангажовані, порівняно зі звітами різних контор.
            • 2006.11.17 | толя дейнека

              раджу таки поміняти заголовок що вводить в оману. Не ганьбіться

              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.17 | Moro

                Нє! Хай усі бачуть мою ганьбу!

                Взагалі то раз то тебе так дістало, то нада були б якось більш систематично викласти інформацію. А то я потратив цілих сім хвилин, поки перелопатив той документ. Ето раз.
                А два - можливо УП не зовсім правильно подало інформацію. Ето да. Так що я вже розділю "ганьбу" з нею! :-) Правда, її в свою чергу "вві в оману" ІТАР-ТАСС. От і вір після цього "Тас упалнамочєн заявіть"... Ето два.
                А три - Україна таки буде мімімум на 12-му місці. З трудом віриться, що в Польщі, наприклад, 10М юзерів. Виходячи з мого досвіду тут і там - навряд чи там юзерів більше, ніж в Україні.
                НУ і чотири - не нравишся мені ти. Ось так кажу чесно. Ну нєж нравішся і фсьо тут! :-)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.17 | толя дейнека

                  Re: ввів в оману ІТАР-ТАСС

                  тю, я з півгодини ще лазив по сайту UNCTAD :/ поки розібрався де шо

                  ІТАР-ТАСС тут як раз ні до чого, він виклав інфу правильно, треба лише вміти читати (чого не вміє робити УП). ІТАР-ТАСС писав, що бачив і ясно вказував на те, все ж таки статичний PDF документ не є найкращим для прискіплишого аналізу данних.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.11.17 | Moro

                    Нічого подібного

                    По этому показателю Россия находится на 11-м месте в мире и на первом среди стран Восточной Европы и СНГ. Следом за ней идут Украина /4,5 млн/ и Белоруссия /3,39 млн/.

                    Якщо в Польші 10 млн - то тоді це вже неправда. Бо Польща - це таки Східна Європа.
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.11.17 | толя дейнека

                      Re: ну подивіться звіт, ви ж грамотний

                      Польща віднесена до просто Європи (очевидно після вступу до ЄС). Україна, Румінія, Македонія, Туркменія віднесені до регіону "східної європи і снд".
                      тож 1ше місце РФ в цьому регіоні небагатого варте, з огляду на населення.
                      згорнути/розгорнути гілку відповідей
                      • 2006.11.17 | Moro

                        Толя не викручуйся!

                        При чому тут звіт? Наразі мова йде чисто какрєтна про ІТАР-ТАСС, Східну європу і Польщу в ній.
                        А ти береш і переводиш стрєлкі на звіт! Нєхарашо!
      • 2006.11.17 | Предсказамус

        Не понял

        толя дейнека пише:
        > рахувати користувачів з прийнятною точністю можна за інформацією на маршрутизаторах, це дасть точніші цифри ніж приміром "кількість власників ТБ".
        Пример: есть локальная сеть жилых домов на 1000 абонентов. Адресация машин "внутренняя" (т.н. fakenets, сети 10.0.0.0/8, 192.168.0.0/16 и т.п.), наружу они идут через NAT с единственным реальным адресом своего сервера. Как Вы собираетесь считать пользователей на маршрутизаторе? (при том, что операторов с собственными каналами сейчас тоже хватает и у каждого свои маршрутизаторы, а не только в Укртелекоме)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.17 | толя дейнека

          Re: Не понял

          ну да, а в одній квартирі за одним ПК юрба підлітків голосно рже на fishki.net, кого з них вважати користувачами? і як підрахувати, хто за день помінявся в інтернет-кафе у підвалі?

          я не буду влазити в методики дослідження, але цілком повірю, що масиви данних дають змогу оцінити кількість користувачів і полу-користувачів, хай навіть за допомогою коефіціентів. Якщо хочете, можна це назвати не користувачами, а єнотами чи папугами, відносні цифри від того не поміняються.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.17 | Предсказамус

            Брр...

            Повторяю: с одним сетевым адресом в сети может быть сколь угодно много пользователей. Это не толпа подростков за одним компом, а, к примеру, микрорайон мегаполиса. Поэтому не нужно давать советов в вопросах, в которых не разбираетесь.

            толя дейнека пише:
            > я не буду влазити в методики дослідження, але цілком повірю, що масиви данних дають змогу оцінити кількість користувачів і полу-користувачів, хай навіть за допомогою коефіціентів. Якщо хочете, можна це назвати не користувачами, а єнотами чи папугами, відносні цифри від того не поміняються.
            С верой - в церковь.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.17 | толя дейнека

              Re: Брр...

              що ви хочете сказати, не існує методик оцінки користувачів інтернету?
              я певен що існують, і аналіз активності ір-адрес грає рішальну роль. Одразу скажу - шукати і заглиблюватися в подробиці не буду. Є бажання - досліджуйте для себе.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.17 | Предсказамус

                Угу. А еще есть методики погонять крокодилов в Днепре

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.17 | толя дейнека

                  ви злобствуєте на пустому місці. Займіться чимось кориснішим

              • 2006.11.18 | S.D.

                Увы, оно глухое...

      • 2006.11.17 | Горицвіт

        Re: інфа УП є перекрученою

        толя дейнека пише:
        > звісно, україна не є 12 в світі за інтернетом. Більше того, як видно україна у відносних цифрах поступається як РФ, так і Білорусі, останній - в рази. Це ілюстрація до міфа про "передову україну".


        Так не буває. Скоріше всього, рахувалися різні категорії користувачів. Білорусь і Україна приблизно однакові за процентом інтернетизації, це видно за будь-якими іншими показниками, лінки на які мені лінь шукати (обіг реклами, число сайтів і т.п.).



        > рахувати користувачів з прийнятною точністю можна за інформацією на маршрутизаторах,


        Ні, не можна, як вам уже пояснили. Можна оцінити за опитуваннями (в Росії колись проводили такі опитування), а "порахувати" - ніяк не можна.
  • 2006.11.17 | stesin

    Дуже вчасна інфа, тема важлива та актуальна!

    А тепер уважно перегляньте ось цю гілку http://www2.maidan.org.ua/n/free/1163275441. Правда, багато стає зрозумілішим, коли ці два питання розглянути разом?
  • 2006.11.18 | samopal

    Україна втрапила у якусь ООНівську павутину?

    Рейдерство України у "всесвітній павутині"?
    Було б дуже цікаво поглянути. що ж там рахували пацани з ООН.

    Але спробуєио порахувати й собі: 4,5 мільйони "користувачів" - це близько 10 відсотків населення. Якщо припустити, що наші домогосподарки та їхні діти не тупіші за європейців і у родині з трьох осіб при наявності під носом комп’ютера, користуватись ним може двоє, то це означатиме, що доступ в інтернет мають майже 15 відсотків українських “домогосподарств”. Ну, нехай не двоє з трьох у родині, нехай де-хто “зловживає” на роботі, а ще хтось періодично забігає на філіжанку інтернет-кави... Виходить, що у нас інтернетом можуть вдома користуватися 9-10 відсотків сімей.
    Багато це, чи мало? І що таке оте 12-е місце у “оптовому” рейтингу ООН…

    Якось уже доводилось наводити результати соціологічних досліджень на тему “чого і скільки є в Україні”:
    http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_arch2006&key=1154381507&first=&last=&pattern= Там були такі дані: “ Комп’ютер мають 47% польських сімей, 42% угорських, 11% українських та 5% грузинських.”

    Для порівняння заглянемо до інших “дослідників”.

    Буквально на днях "така-собі" :) контора TNS провела дослідження на тему доступу в інтернет серед країн-членів ЄС (а також Туреччини, Кіпру і ще там когось). Середній показник насиченості комп’ютерами “домогосподарств” ЄС - приблизно 50%. 4/5 з них, тобто 40% європейських родин мають доступ до інтернет. 23% - широкополосний конект, а 17% - dial-up.

    Польща, наприклад, знаходиться у тому "євросписку" на 19 місці з показником 26% домогосподарств, що мають доступ до інтернет. У Іспанії, яка знаходиться на дві сходинки вище у рейтингу, в інтернет можуть з дому залізти представники 28% родин. Слід зазначити, що й з робочого місця та усіляких інтернет-кахве пацани можуть лазити у інтернет не лише у нас.

    Якщо припустити, що середнє домогосподарство складається з трьох осіб, а правильно натиснути кнопки для виходу в інтернет може двоє з них, то вийде, що користувачами інтернету (домашнього!) є приблизно 15 відсотків поляків, тобто, майже 6 мільйонів чоловік. Ну, добре, шість – не шість, але вже точно не менше, ніж в Україні, бо ще ж є і охвіси, і інтернет-кахве. Іспанія за населенням ще більша за Польщу (41 мільйон жителів проти 38) і “домашніх користувачів” ще на півмільйона більше.
    Навіть, якщо рахувати "місця ООН" не за відсотком, а за абсолютними показниками, то й тут виникають запитання. Крім "великої вісімки" (невже серед 33-х мільйонів канадійців менше інтернавтів, ніж у нас?) та Китаю є ще Індія (1,1 млрд населення, невже з їхніми програмістами та аутсорсинговим бізнесом у інтернет лазять менше, ніж у Росії?), Південна Корея (населення 49 мільйрнів, а інтернавтів менше, ніж в Україні?), Малайзія (245 мільйонів, усі клєпають процесори та компи, а в інтернет не ходять?)... Ті ж Іспанія з Польщею. Теоретично, порпатися у світовій павутині не виходячи з дому, має можливість третина бельгійців, котрих є стільки ж, скільки напрочуд “комп’ютеризованих” білорусів лукашенки – 10 мільйонів. Невже вони менше лазять в інтернет? А голландців, чиї родини найбільш “заінтернетизовані” у Євросоюзі, є більше 16-ти мільйонів, з котрих лише з домашніх компів можуть заходити в інтернет удвічі більше користувачів, ніж “оонівських інтернет-українців”… З 20 мільйонів жителів Словенії залізти в інтернет з дому можуть мільйонів п’ять.

    Звичайно, усі наведені розрахунки є досить умовними, але ж і ООНівськи “дослідження” виглядають проведеними “на замовлення ІТАР-ТАСС”, - просто пурга якась…

    Ті, хто має широкополосний доступ, надмір цікавості, чи багато вільного інтернет-часу з dial-up, можуть скачати собі увесь той єврорапорт у вигляді “семиметрового” PDF-файлу:
    http://ec.europa.eu/information_society/policy/ecomm/doc/info_centre/studies_ext_consult/ecomm_household_study/eb_jul06_main_report_en.pdf...

    Ентузіястам веб-політичної діяльності порадив би поцікавитися дослідженнями маркетологів про вплив інтернет-блогів на поведінку покупців та спробувати з розгону не “множити на чотири” якісь незрозумілі цихри…
  • 2006.11.18 | Denak

    Re: У "всесвітній павутині" Україна захопила 12 місце

    Moro пише:

    Слідом за нею йдуть Україна (4,5 млн.) і Білорусія (3,39 млн.).
    >

    я ніфіга не розумію.
    в білорусії буваю досить часто і не те, щоб на екскурсіях.

    інтернет там не водиться навіть в деяких серйозних вузах. звідки 3,39?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.18 | vvkornilov

      Re: У "всесвітній павутині" Україна захопила 12 місце

      оце останнє бугага повне
      ви можу Брянську буваєте чи у Чернігові:(((((:))))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.18 | Denak

        Re: У "всесвітній павутині" Україна захопила 12 місце

        vvkornilov пише:
        > оце останнє бугага повне
        > ви можу Брянську буваєте чи у Чернігові:(((((:))))

        в двох містах на "б" (з трьох).
        а що смішного? лажа повна.
      • 2006.11.18 | samopal

        А можна пападробнєє?

        Шо там, шо там дають, у Брянську? Які там є ознаки того, що 10-мільйонна зашугана Білорусь має більше користувачів інтернету, ніж 10-мільйонна Бельгія? Може на лукашенщині таємно працюють які серйозні троль-центри, що спеціалізуються на інтернет-активності?
      • 2006.11.20 | samopal

        Усі компесурси-2000 "пєрємєтнулі" у Білорусь?

  • 2006.11.20 | BIO

    112е. Это вирус по дороге отгрыз у новости лишнюю сотню



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".