Толерантність і ксенофобія у молодіжному середовищі
11/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Центром молодіжних ініціатив „Тотем” було досліджено рівень толерантності та ксенофобії у молодіжному середовищі.
Метою дослідження було визначено ставлення студентства до різних соціальних груп, які потребують соціальної підтримки та реабілітації. Зокрема, досліджено ставлення до тих груп, які вважаються найбільш уразливими та залежать від ставлення суспільства – споживачів наркотиків, людей, які живуть з ВІЛ, засуджених, які звільнилися, працівників секс–бізнесу, представників національних та сексуальних меншин.
Результати дослідження, що були оголошені напередодні Дня толерантності, показують доволі сумну картину:
- лише 23,6% студентів міста толерантно ставляться до ВІЛ – інфікованих;
- рівень толерантності у ставленні до запропонованих соціальних груп має гендерний відтінок: чоловіки виявились більш толерантними, але менш поінформованими, а жінки – менш толерантними, проте більш поінформованими;
- біля 30% опитаних мають спотворене уявлення про способи інфікування ВІЛ, що може суттєво вплинути на ставлення до їх носіїв;
Наступний крок з формування у молоді толерантного ставлення заплановано зробити 1 грудня – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Відповіді
2006.11.17 | сябр
Re: Толерантність і ксенофобія у молодіжному середовищі
вполне здоровая реакция. чем больше информации-тем меньше терпимости.2006.11.17 | mala
Ну нічого собі!!!!!!
сябр пише:> вполне здоровая реакция. чем больше информации-тем меньше терпимости.
Ви це серйозно?!!!!!!
2006.11.17 | толя дейнека
Re: СНІД, здається, єдина хвороба з якої зроблене шоу
навіть є окремий святковий день.ну хіба що з пташиного грипу був влаштований напоганий перформанс.
2006.11.17 | mala
бо це є реальна загроза.
толя дейнека пише:> навіть є окремий святковий день.
хіба він святковий?
>
> ну хіба що з пташиного грипу був влаштований напоганий перформанс.
не влучне порівняння.
2006.11.18 | толя дейнека
Re: бо це є реальна загроза.
ви ніколи не задавали собі питання, які є реальні витрати на рекламні кампанії "на підтримку СНІД", а ще й включно з рекламою презервативів? спробуйте порівняти з витратами на попередження справді тяжких хвороб (рак,серце,туберкульоз), кожна окремо з яких спричиняє значно більших втрат.правда полягає в тім, що лікувати справді хворих і нужденних нецікаво, бо грошенят з них не поімеєш. Тож доводиться заводити такий інструмент як снід.
mala пише:
> > навіть є окремий святковий день.
> хіба він святковий?
цілком лежить в рамках рекламної кампанії. Якщо не подобається "святковий", можу назвати його "урочистим".
> > ну хіба що з пташиного грипу був влаштований напоганий перформанс.
> не влучне порівняння.
на мою думку, зовсім непогане і добре відповідає дійсності, якщо проаналізувати хроніку подій, навіжене висвітлення в ЗМІ і кінцевий пшик. Проте, можете запропонувати власне порівняння.
2006.11.18 | mala
Re: бо це є реальна загроза.
толя дейнека пише:> ви ніколи не задавали собі питання, які є реальні витрати на рекламні кампанії "на підтримку СНІД",
жодна рекламна кампанія не спрямована на підтримку СНІДу
> а ще й включно з рекламою презервативів? спробуйте порівняти з витратами на попередження справді тяжких хвороб (рак,серце,туберкульоз), кожна окремо з яких спричиняє значно більших втрат.
що за брєд Ви несете. Причому тут ті хвороби? Серце і туберкульоз лікується, а рак не є інфекційною хворобою, вони не несуть такої загрози, як ВІЛ.
> правда полягає в тім, що лікувати справді хворих і нужденних нецікаво, бо грошенят з них не поімеєш. Тож доводиться заводити такий інструмент як снід.
у вас якась манія. По-вашому хворі на СНІД багачі? Ви колись з ними спілкувались? Бачили їх хоч раз?
> цілком лежить в рамках рекламної кампанії.
> Якщо не подобається "святковий", можу назвати його "урочистим".
Думаю, що ці слова не є синонімами
> на мою думку, зовсім непогане і добре відповідає дійсності,
погана у Вас думка.
2006.11.18 | толя дейнека
Re: Причому тут ті хвороби?
За критеріями ВООЗ епідемію туберкульозу в Україні зареєстровано в 1995 році. В державі відмічено поступове зростання захворюваності на туберкульоз починаючи з 1991 р. Рівень захворюваності за цей період зріс в 2,4 рази. За 2002 - 2004 роки в Україні захворюваність всіма формами туберкульозу збільшилась на 11,24%. Щогодини в Україні на туберкульоз захворює 4 людини і помирає - 1 хворий. За 2002 - 2005 роки смертність від усіх форм туберкульозу збільшилась на 12,68% (в 2002 р. - 20,5 на 100 тис. населення, в 2005 р. - 23,1 на 100 тис. населення). На сьогодні захворюваність на туберкульоз в Україні становить 84,1 на 100 тис. , смертність - 23,1 на 100 тис. населення. Найбільші показники захворюваності та смертності спостерігаються у південно-східному регіоні.http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=5526
(тд) тобто від туберкульозу 10,500 вмирає річно.
тепер, за весь час від СНІД в україні померло 7895 чоловік (http://www.ungasshiv.org/index.php/en/content/download/2439/24735/file/buklet_akciya_end.pdf). При тому, що власне від СНІД ніхто не вмирає, вмирають від грипу, запалення, тощо, "вмерли від СНІД" записують всіх в одну графу, в кого знайшли ретровірус.
Тепер порівняйте - за один рік від туберкульлзу вмирає більше, ніж за весь час "епідемії СНІД". Далі порівняйте цілком конкретні грощі, які витрачаються на рекламу хвороби, я щодня бачу ролики починаючи від 5го каналу і закінчуючи ЄвроНьюс, якщо ця безперервна рекламна кампанія коштує мільярди, я не здивуюсь. Питайте - кому треба?
Вигадали якісь "дні пам'яті загиблих від СНІД" - що це за сумнівні піар-акції стосовно одної окремо взятої хвороби?
Думаю не помилюсь, якщо скажу що на рекламу "хвороби туберкульоз" витрачається 0 або близько нуля.
2006.11.18 | Sych
Re: бо це є реальна загроза.
толя дейнека пише:> правда полягає в тім, що лікувати справді хворих і нужденних нецікаво, бо грошенят з них не поімеєш.
Та поімєєш, поімєєш. Не на лікуванні, правда, а на ресерчі. Он подивіться скільки сотень мільйардів викунуто на "боротьбу" з раком. А про такі прості речі як Украін, або той же Фалюс Імпудікус ніхто і не чув. Бо це кінець ракового бізнезу.
> ну хіба що з пташиного грипу був влаштований напоганий перформанс.
Потенційно, грип - найстрашніша хвороба. Так що тримати ніс по вітру в цьому питанні не завадить.
2006.11.18 | толя дейнека
Re: або так
Sych пише:> Та поімєєш, поімєєш. Не на лікуванні, правда, а на ресерчі. Он подивіться скільки сотень мільйардів викунуто на "боротьбу" з раком. А про такі прості речі як Украін, або той же Фалюс Імпудікус ніхто і не чув. Бо це кінець ракового бізнезу.
це я й має на увазі, напрямок думки такскзть
> Потенційно, грип - найстрашніша хвороба. Так що тримати ніс по вітру в цьому питанні не завадить.
ніс держати не завадить. Але точно не в формі шоу в медіа.
2006.11.18 | Горицвіт
хіба так подаються результати соціологічних досліджень?
скільки вже про це говорено.- яка методика дослідення?
- хто проводив дослідження? Хто такі "Центр молодіжних ініціатив „Тотем”" ? Яка їх кваліфікація в соціології?
- які результати? А не кілька вирізаних з контексту цифр, які невідомо що означають.
2006.11.18 | Людмила
адреса Тотема
totem @ public.kherson.ua
2006.11.18 | Helge
Re: Толерантність і ксенофобія у молодіжному середовищі
Особисто я вважаю, що ВІЛ-інфікованим треба наносити татуювання на обличчя.Це дозволить не переходити до більш дієвих методів лікування та профілактики (знищення всіх хворих та тих, що були в контакті).
2006.11.18 | mala
Я бачу гуманізму у Вас не бракує
Helge пише:> Особисто я вважаю, що ВІЛ-інфікованим треба наносити татуювання на обличчя.
>
> Це дозволить не переходити до більш дієвих методів лікування та профілактики (знищення всіх хворих та тих, що були в контакті).
А ще на молодь наїжджають!!! Ви на себе подивіться. Жах!
2006.11.18 | сябр
Re: Я бачу гуманізму у Вас не бракує
у деяких африканських країнах уже інфікована третина населення. Ви до цього хочете дійти з вашим гуманізмом? Чи все сподіваєтеся на безкоштовну роздачу презервативів???2006.11.18 | igorg
Проблема не лише в СНІД та туберкульозі
ще є вірусний гепатит С. Ще цілий букет хвороб, що передаються статевим шляхом. Помножте все це на дикість населення, лікарів, й абсолютну неповагу до дотримання всіляких медичних протоколів і процедур. Плюс відсутність дієвої служби соціальної допомоги.Толерантність.
Наприклад, певний час поблизу нашого будинку (точніше в підвалі) знайшов притулок бомж. Людина майже все життя провела по зонах за дрібні крадіжки. Вийшла інвалідом і соціально абсолютно безпорадна. Рідних і майна немає. Цей чоловік поводився абсолютно мирно й культурно. Тож його не проганяли й годовували. Він розповідав, що звертався до влади і там обіцяли допомогти, але згодом. Певно, що в нього був туберкульоз і ще низка хвороб. Через декілька місяців його стан став тяжким і його із підвалу забрала швидка. Там він напевно й помер. Але трохи згодом в моєї дитини проба манту дає паличку Коха. Є й певні початкові симтоми. Довелося лікуватися. На щастя все обійшлося. Що я маю робити і як я маю ставитися до цих хворих людей? Як я повинен захистити свою родину?
Я не маю можливсті захиститися інакше, як шляхом нетолерантного ставлення. Я не маю змоги допомогти, а державним структурам цілком байдуже.
За останні років десять у нас в підвалі знайдено труп бомжа, один із жильців помер і пролежав у квартирі декілька тижнів. Нещодавно відкрили квартиру де покійник пролежав місяці. В підїзді вже декілька тижнів стійкий запах деззасобів.
Центральна Україна. Це далеко не Європа.