МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гарант работает на раскол оранжевых (л)

11/21/2006 | damoradan
Новый проект

Ющенко также выступает за консолидацию демократических сил на базе нового политического проекта.

Президент отметил, что "сегодня, я думаю, есть большой экзамен для демократических сил. Потому что то состояние, которое осталось после того, как социалисты отошли к другому лагерю, плюс некоторые политические силы, которые остались вне процесса помаранчевых сил, плюс сами процессы, которые произошли у помаранчевых, говорят о том, что, возможно, стоило разработать, с учетом состоявшихся процессов инициативу консолидации вокруг нового политического проекта демократических сил Украины".

Отвечая на вопрос, есть ли лидер у этой новой политической силы, Ющенко отметил, что он есть, но сначала стоит говорить о процедурах, "а утверждение самого лидера состоится на финальной части этого избирательного процесса. И это состоится на съезде.

Я знаю, что сегодня существуют очень многие инициативы тех людей, которые не заведены в "Нашу Україну", которые готовы при определенных условиях - демократизация избирательного процесса снизу доверху - готовы войти своей политической силой и еще раз подчеркнуть, что только консолидировавшись, демократические силы могут предстать здоровой, сильной, большой мощной партией и новой силой".

http://www.korrespondent.net/main/171052

Ющенко мало того, что не хочет помогать оранжевым, мало того, что не хочет просто сидеть тихо - он начинает активную кампанию по даленейшему расколу оранжевых с помощью "третьей оранжевой силы".

Відповіді

  • 2006.11.21 | observer

    Чому третьої?

    damoradan пише:

    > Ющенко мало того, что не хочет помогать оранжевым, мало того, что не хочет просто сидеть тихо - он начинает активную кампанию по даленейшему расколу оранжевых с помощью "третьей оранжевой силы".

    Ніби ж юляфани кажуть, що БЮТ - не помаранчеві?
    Так що другої. А отже це внутрішня справа любихдрузів і Президента.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.21 | damoradan

      Это кто такое говорил?

      observer пише:

      > Ніби ж юляфани кажуть, що БЮТ - не помаранчеві?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.21 | Shooter

        Багато хто

        Прєдсказамус. Можливо Уколов.

        Більше того - сама Юля стала "білою" з "помаранчевої". Чого Ви тоді не протестували?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.21 | Предсказамус

          Шутер, меня нет в политсовете БЮТ

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.21 | Shooter

            Шкода

            Бо Ви хоч і часом заблуждаєтеся, але робите це принаймі щиро ;)
        • 2006.11.21 | damoradan

          Горячка?

          Белая? Я же не о цвете флага говорю - а о сути...
      • 2006.11.22 | observer

        Re: Это кто такое говорил?

        Нестор
        Предсказамус
        samopal

        (Вибачте ті, кого забув - додайте себе у список самі)
  • 2006.11.21 | Sych

    Як інвалід може працювати?

    Подаю просто потік свідомості гаранта з сьогоднішнього інтерв"ю:

    "Мені не подобаються ті речі, які відбуваються навколо газової тематики. Ми починаємо втрачати публічність. Ми не розуміємо формулу ціни", - зазначив Ющенко.

    ----(А якими ж були "публічними" переговори у січні! Якщо б, Юлька (уууу, гадюка) не поцупила ті протоколи - фсьо булоб шітакрита! :) Про "ми" я вже мовчу.).

    "Я до сьогоднішнього дня не бачив протоколу, яким скріплена ця ціна. Я чекаю", - наголосив він.

    ----Як там у класикa? "Баришня лягли і просють"? :)

    "Якщо це політична ціна в 130 доларів, тоді кожен рік перед груднем місцями буде виникати ситуація, що є", - підкреслив він.

    ----Блін, я то думав динозаври вимерли. А ось тут завалявся один до ну дуууууууже довго доходить.

    "Я звертаюся до політичних лідерів з пропозицією... Щось відбувається неправильно.(!!!) Країна системно звалюється в рецидиви, які можуть з роками дуже дорого коштувати. Влада не має дуже часто волі, а президент впливу на вирішення актуальних моментів", - наголосив Ющенко.

    ----Ну це просто пісня. РЖУНІМАГУ, як кажуть. :)

    Він також наголосив, що "повноваження президента треба вдосконалювати".

    ----Чувак царював рік, всі йому кричали про реформу - нуль реакції. Але, не пройшло й двох років, як нарешті дійшло...

    Загалом, до Ющенка дуже підходить одне англійське слово - RETARDED...
  • 2006.11.21 | Предсказамус

    Гарант копает Луценко могилу (политическую)

    Вопреки бытующему мнению о том, что Луценко информационно мочат все, кому не лень, никто этим толком не занимается. Если же займутся, то странная диспропорция уровней доверия к МВД и его министру быстро ликвидируется, причем, естественно, не в сторону роста доверия к милиции.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.21 | Shooter

      Wishful thinking

      Прєдсказамус, значна частина помаранчевого електорату, який ін тотал є 52-54 % від всього електорату, є незадоволена всім трьома "помаранчевими" на весну-2006 силами (і є за що). Разом рейтинг цих сил зараз десь дай боже щоб 35% був.

      Біля 10-15% - "висять в повітрі". А тепер собі уявіть: НСНУ докінчує своє харакірі перетворенням в партію виключно "помаранчевої олігархії", де-факто - в проект Пороха.

      Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.

      Що Ви вбачаєте в цьому погане?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.21 | Предсказамус

        Я не давал оценку, хорошо это или плохо

        Shooter пише:
        > Прєдсказамус, значна частина помаранчевого електорату, який ін тотал є 52-54 % від всього електорату, є незадоволена всім трьома "помаранчевими" на весну-2006 силами (і є за що). Разом рейтинг цих сил зараз десь дай боже щоб 35% був.
        Угу.

        > Біля 10-15% - "висять в повітрі". А тепер собі уявіть: НСНУ докінчує своє харакірі перетворенням в партію виключно "помаранчевої олігархії", де-факто - в проект Пороха.
        Угу.

        > Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.
        Для того, чтоб стать партией (настоящей) у этого образования должна быть, по крайней мере, идеология. У перечисленных лидеров ее нет и быть не может, т.к. они придерживаются разных взглядов. Поэтому мы получим новый политический безнес-проект со всеми его характерными чертами. Но главная уязвимость в том, что все эти лидеры перебывали на высоких постах, поэтому наглядно показать избирателю, кто именно собрался в этом тусняке, задачка для начинающего пиарщика.

        > Що Ви вбачаєте в цьому погане?
        Я еще не определил своего отношения. Многое зависит от позиции этой политической силы в вопросах единого оранжевого фронта. Впрочем, судя по рассуждениям Ющенко, "оппозициаду" можно представить уже сейчас.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.22 | Shooter

          Угу

          Предсказамус пише:

          Угу (що радує) - опускаєм. ;)

          > > Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.
          > Для того, чтоб стать партией (настоящей) у этого образования должна быть, по крайней мере, идеология.

          Тут цей...сигнальна система цінностей для пересічного українскього виборця (80%) все ще не працює на рівні ідеології. Які там ідеології в ПРУ або БЮТ - не розповісте мені?

          > У перечисленных лидеров ее нет и быть не может, т.к. они придерживаются разных взглядов.

          В чому саме відмінність цих поглядів? Як на мене, вони якраз дотримуються одинакової ідеології - соціально-ліберальної, якщо хочете. Причому, досить виважено та чітко. Хоча, знову ж таки, ідеологію сьогодні в Україні на виборах "не продаш"...

          >Поэтому мы получим новый политический безнес-проект со всеми его характерными чертами.

          Бізнесом це стане, якщо в ньому будуть безпосередньо представлені великі бандюки. Цього, в принципі, можна оминути.

          > Но главная уязвимость в том, что все эти лидеры перебывали на высоких постах, поэтому наглядно показать избирателю, кто именно собрался в этом тусняке, задачка для начинающего пиарщика.

          :) А хто з політиків - лідерів не перебував на високих постах в Україні? Більше того - на найвищих?

          Вигода ж названих в тому, що будучи на постах вони а) добре працювали б) в ніщо значиме не вляпалися. А "помаранчевих" виборців, незадоволених і НУ, і БЮТ, не кажучи вже про СПУ, - цілком достатньо. Як і до 5% таких, які взагалі не прийдуть на вибори, якщо вибирати доведеться лише між цією 3кою.

          > > Що Ви вбачаєте в цьому погане?
          > Я еще не определил своего отношения. Многое зависит от позиции этой политической силы в вопросах единого оранжевого фронта.

          Розбитого Юлею, до речі.

          > Впрочем, судя по рассуждениям Ющенко, "оппозициаду" можно представить уже сейчас.

          Набагато більше від Юлі залежить: чи вона буде і надалі продовжувати спроби підімняти все під себе (і пальба по Луценкові - то так, маленька пристрілка), чи нарешті почне домовлятися.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.22 | Предсказамус

            Re: Угу

            Shooter пише:
            > Предсказамус пише:
            > Угу (що радує) - опускаєм. ;)
            Не радуйтесь, "угу" потому, что второстепенно. А не бесспорно.

            >>> Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.
            >> Для того, чтоб стать партией (настоящей) у этого образования должна быть, по крайней мере, идеология.
            > Тут цей...сигнальна система цінностей для пересічного українскього виборця (80%) все ще не працює на рівні ідеології. Які там ідеології в ПРУ або БЮТ - не розповісте мені?
            Вы использовали слова "настоящая политическая партия". Таковых сегодня (из парламентских) только одна, КПУ, т.к. имеет собственную идеологию.

            >> У перечисленных лидеров ее нет и быть не может, т.к. они придерживаются разных взглядов.
            > В чому саме відмінність цих поглядів? Як на мене, вони якраз дотримуються одинакової ідеології - соціально-ліберальної, якщо хочете. Причому, досить виважено та чітко. Хоча, знову ж таки, ідеологію сьогодні в Україні на виборах "не продаш"...
            Луценко, к примеру, четко заявил в гостях у Пиховщека, что он придерживается социалистических взглядов.

            >> Поэтому мы получим новый политический безнес-проект со всеми его характерными чертами.
            > Бізнесом це стане, якщо в ньому будуть безпосередньо представлені великі бандюки. Цього, в принципі, можна оминути.
            А если проект продаёт свои услуги бандюкам, он уже не бизнес? Пример ЖоПа.

            >> Но главная уязвимость в том, что все эти лидеры перебывали на высоких постах, поэтому наглядно показать избирателю, кто именно собрался в этом тусняке, задачка для начинающего пиарщика.
            > :) А хто з політиків - лідерів не перебував на високих постах в Україні? Більше того - на найвищих?
            Ющенко и Тимошенко побывали там успешно, чего не скажешь о перечисленных выше деятелях.

            > Вигода ж названих в тому, що будучи на постах вони а) добре працювали
            Ложь.

            > б) в ніщо значиме не вляпалися.
            Неправильно формулируете. Никого из них пока не привлекли к ответственности за что-то значимое.

            > А "помаранчевих" виборців, незадоволених і НУ, і БЮТ, не кажучи вже про СПУ, - цілком достатньо. Як і до 5% таких, які взагалі не прийдуть на вибори, якщо вибирати доведеться лише між цією 3кою.
            Да, это проблема, но поможет ли ее решить новая политическая сила под патронатом Народного Президента - очень спорный вопрос.

            >>> Що Ви вбачаєте в цьому погане?
            >> Я еще не определил своего отношения. Многое зависит от позиции этой политической силы в вопросах единого оранжевого фронта.
            > Розбитого Юлею, до речі.
            Да, действительно, как-то Вы о ней забыли. Но вовремя исправились. А Ваш ответ не по сути.

            >> Впрочем, судя по рассуждениям Ющенко, "оппозициаду" можно представить уже сейчас.
            > Набагато більше від Юлі залежить: чи вона буде і надалі продовжувати спроби підімняти все під себе (і пальба по Луценкові - то так, маленька пристрілка), чи нарешті почне домовлятися.
            Когда будет с кем, может и договорится. Пока что не с кем.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.22 | Shooter

              Re: Угу

              Предсказамус пише:
              > Shooter пише:
              > > Предсказамус пише:

              > >>> Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.
              > >> Для того, чтоб стать партией (настоящей) у этого образования должна быть, по крайней мере, идеология.
              > > Тут цей...сигнальна система цінностей для пересічного українскього виборця (80%) все ще не працює на рівні ідеології. Які там ідеології в ПРУ або БЮТ - не розповісте мені?
              > Вы использовали слова "настоящая политическая партия". Таковых сегодня (из парламентских) только одна, КПУ, т.к. имеет собственную идеологию.

              Я дещо не про те. А про те, що якраз "латентної ідеології" саме ці люди мають цілком достатньо. Проте "продавати" прямо цю ідеологію виборцю сенсу нема, оскільки він в нас реагує, насамперед, на гасла, а не ідеологію.

              > >> У перечисленных лидеров ее нет и быть не может, т.к. они придерживаются разных взглядов.
              > > В чому саме відмінність цих поглядів? Як на мене, вони якраз дотримуються одинакової ідеології - соціально-ліберальної, якщо хочете. Причому, досить виважено та чітко. Хоча, знову ж таки, ідеологію сьогодні в Україні на виборах "не продаш"...
              > Луценко, к примеру, четко заявил в гостях у Пиховщека, что он придерживается социалистических взглядов.

              Цілком чітко вписується в концепт "соціал-лібералізму" ;). Бо навряд чи Луценко виступає за націоналізацію приватного капіталу...

              > >> Поэтому мы получим новый политический безнес-проект со всеми его характерными чертами.
              > > Бізнесом це стане, якщо в ньому будуть безпосередньо представлені великі бандюки. Цього, в принципі, можна оминути.
              > А если проект продаёт свои услуги бандюкам, он уже не бизнес? Пример ЖоПа.

              Не всі бандюки настільки глупі, щоб знаходитися виключно в трикутнику "гроші-товар-ще більше грошей". Ну і принцип "продажі" повинен бути той самий, як і в НГО - "продаємся" всім, причому, чим більше покупців, тим краще, але робимо своє". Ніяких там включень в передвиборчі списки (для великих бандюків), як це робили ЖоПа чи Юля, етс.

              > >> Но главная уязвимость в том, что все эти лидеры перебывали на высоких постах, поэтому наглядно показать избирателю, кто именно собрался в этом тусняке, задачка для начинающего пиарщика.
              > > :) А хто з політиків - лідерів не перебував на високих постах в Україні? Більше того - на найвищих?
              > Ющенко и Тимошенко побывали там успешно, чего не скажешь о перечисленных выше деятелях.

              Гм, гм...настільки успішно, що в очах пересічного виборця негатив на цих двох В РАЗИ перевищує негатив, який висить на перерахованій "групі помарачевих товаришів"? (зауважте - мені в даний момент неохота аналізувати причини цього негативу)

              > > Вигода ж названих в тому, що будучи на постах вони а) добре працювали
              > Ложь.

              :) Ще раз повторюся - і Гриценко, і Яценюк, і Кириленко, і навіть Луценко працювали добре. В умовах, в яких вони працювали.

              > > б) в ніщо значиме не вляпалися.
              > Неправильно формулируете. Никого из них пока не привлекли к ответственности за что-то значимое.

              :) І якщо Юля не буде підігрувати бандюкам - і нє прівлєкут. ;)

              > > А "помаранчевих" виборців, незадоволених і НУ, і БЮТ, не кажучи вже про СПУ, - цілком достатньо. Як і до 5% таких, які взагалі не прийдуть на вибори, якщо вибирати доведеться лише між цією 3кою.
              > Да, это проблема, но поможет ли ее решить новая политическая сила под патронатом Народного Президента - очень спорный вопрос.

              А хто сказав що ця сила повинна 100% публічно бути прив'язана до Юща? Саме позиціювання як "третьої помаранчевої" (СПУ нехтуємо) передбачає "рівновіддаленість" (принаймі, публічну) від Юща і від Юлі.

              > >>> Що Ви вбачаєте в цьому погане?
              > >> Я еще не определил своего отношения. Многое зависит от позиции этой политической силы в вопросах единого оранжевого фронта.
              > > Розбитого Юлею, до речі.
              > Да, действительно, как-то Вы о ней забыли. Но вовремя исправились. А Ваш ответ не по сути.

              Чому ж ні - читай назву заглавного поста гілки ;)

              > >> Впрочем, судя по рассуждениям Ющенко, "оппозициаду" можно представить уже сейчас.
              > > Набагато більше від Юлі залежить: чи вона буде і надалі продовжувати спроби підімняти все під себе (і пальба по Луценкові - то так, маленька пристрілка), чи нарешті почне домовлятися.
              > Когда будет с кем, может и договорится. Пока что не с кем.

              Головне щоб у Юлі було саме бажання домовлятися, а не виключно мочіть, як це було донедавна, і все ще продовжується, хоч і не так інтенсивно.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.11.22 | Предсказамус

                Не мешки ворочать.

                Shooter пише:
                > Предсказамус пише:
                >> Вы использовали слова "настоящая политическая партия". Таковых сегодня (из парламентских) только одна, КПУ, т.к. имеет собственную идеологию.
                > Я дещо не про те. А про те, що якраз "латентної ідеології" саме ці люди мають цілком достатньо. Проте "продавати" прямо цю ідеологію виборцю сенсу нема, оскільки він в нас реагує, насамперед, на гасла, а не ідеологію.
                Именно поэтому не нужно 3.14здеть о создании настоящей политической партии. Формируется очередной тусняк, "латентная идеология" лидеров которого к партийному строительству не имеет никакого отношения.

                >> Луценко, к примеру, четко заявил в гостях у Пиховщека, что он придерживается социалистических взглядов.
                > Цілком чітко вписується в концепт "соціал-лібералізму" ;). Бо навряд чи Луценко виступає за націоналізацію приватного капіталу...
                Такие кентавры, как "социал-либерализм" не живут даже в Украине.

                >> А если проект продаёт свои услуги бандюкам, он уже не бизнес? Пример ЖоПа.
                > Не всі бандюки настільки глупі, щоб знаходитися виключно в трикутнику "гроші-товар-ще більше грошей". Ну і принцип "продажі" повинен бути той самий, як і в НГО - "продаємся" всім, причому, чим більше покупців, тим краще, але робимо своє". Ніяких там включень в передвиборчі списки (для великих бандюків), як це робили ЖоПа чи Юля, етс.
                Мечтаете вслух? А еще предлагаете не идеализировать политиков...

                >>> :) А хто з політиків - лідерів не перебував на високих постах в Україні? Більше того - на найвищих?
                >> Ющенко и Тимошенко побывали там успешно, чего не скажешь о перечисленных выше деятелях.
                > Гм, гм...настільки успішно, що в очах пересічного виборця негатив на цих двох В РАЗИ перевищує негатив, який висить на перерахованій "групі помарачевих товаришів"? (зауважте - мені в даний момент неохота аналізувати причини цього негативу)
                "Группой помаранчевых товарищей" никто толком не занимался. Если б на деятельность МВД и МО потратили столько эфирного времени и газетных полос, сколько потрачено на Ющенко и Тимошенко, министры могли бы посоревноваться с Порошенко по уровню негативного рейтинга. Вы представляете, какой эффект вызывали бы интервью с семьями людей, убитых милицией или покончивших с собой в армии и рефреном про бездеятельность министров?

                > :) Ще раз повторюся - і Гриценко, і Яценюк, і Кириленко, і навіть Луценко працювали добре. В умовах, в яких вони працювали.
                Здесь присутствует член общественного совета МВД Свистович. Полно просто юристов. Спросите у них, как работает Луценко. Я могу только сказать, что такого беспредела не видел никогда. Единственное, что раньше при решении вопроса плющить/не плющить учитывались политический и финансовый факторы, а сейчас только финансовый.

                >> Неправильно формулируете. Никого из них пока не привлекли к ответственности за что-то значимое.
                > :) І якщо Юля не буде підігрувати бандюкам - і нє прівлєкут. ;)
                3.14здеть - не мешки ворочать. Никакая Юля регионалам для этого не нужна, вполне хватит Кузьмина (с учетом соплежуйства Ющенко).

                >>> А "помаранчевих" виборців, незадоволених і НУ, і БЮТ, не кажучи вже про СПУ, - цілком достатньо. Як і до 5% таких, які взагалі не прийдуть на вибори, якщо вибирати доведеться лише між цією 3кою.
                >> Да, это проблема, но поможет ли ее решить новая политическая сила под патронатом Народного Президента - очень спорный вопрос.
                > А хто сказав що ця сила повинна 100% публічно бути прив'язана до Юща? Саме позиціювання як "третьої помаранчевої" (СПУ нехтуємо) передбачає "рівновіддаленість" (принаймі, публічну) від Юща і від Юлі.
                Не нужно считать украинцев конченными идиотами, украинофоб Вы наш форумный...

                >>>> Впрочем, судя по рассуждениям Ющенко, "оппозициаду" можно представить уже сейчас.
                >>> Набагато більше від Юлі залежить: чи вона буде і надалі продовжувати спроби підімняти все під себе (і пальба по Луценкові - то так, маленька пристрілка), чи нарешті почне домовлятися.
                >> Когда будет с кем, может и договорится. Пока что не с кем.
                > Головне щоб у Юлі було саме бажання домовлятися, а не виключно мочіть, як це було донедавна, і все ще продовжується, хоч і не так інтенсивно.
                Опять 3.14здите. Луценко покуда никто не мочил, кроме Кузьмина, да и тот запустил пробный шар, чтоб убедиться - Ющенко не в состоянии контролировать прокуратуру. Если шар пройдет, дальнейшее вопрос техники.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.11.22 | Shooter

                  Це точно. Тому припиняю цей пінг-понг

                  > Такие кентавры, как "социал-либерализм" не живут даже в Украине.

                  Живуть - і дуже успішно, наприклад, в Скандинавії. Де існують одні з найліберальніших в світі умови для ведення бізнесу і потужна соціальна система.

                  В оригіналі воно називається "соціал-демократія". Проте оскільки в Україні "демократи" всі - і братва, і комуняки включно, то вжив термін "лібералізм" для описання, в головному, трьох факторів - невтручання держави безпосередньо в економіку, примат законів та повага до демократії як такої (чи вже внутрішньопартійної, чи в межах цілого суспільства).
          • 2006.11.24 | Михайло Свистович

            Re: Угу

            Shooter пише:
            > Предсказамус пише:
            >
            > >Поэтому мы получим новый политический безнес-проект со всеми его характерными чертами.
            >
            > Бізнесом це стане, якщо в ньому будуть безпосередньо представлені великі бандюки.

            І без великих бандюків (і зовсім без бандюків) можна успішно займатися політичним бізнесом. Торгувати підтримкою під час голосувань, наприклад.
      • 2006.11.21 | damoradan

        Re: Wishful thinking

        Shooter пише:
        > Прєдсказамус, значна частина помаранчевого електорату, який ін тотал є 52-54 % від всього електорату, є незадоволена всім трьома "помаранчевими" на весну-2006 силами (і є за що). Разом рейтинг цих сил зараз десь дай боже щоб 35% був.
        Рейтинг НУ+БЮТ уже сравнялся с рейтингом ПР, и очень скоро его превысит. Партия - это не невеста. Совсем необязательно быть всегда ею довольным, чтобы за нее голосовать.
        >
        > Біля 10-15% - "висять в повітрі".
        Нигде они не висят.

        А тепер собі уявіть: НСНУ докінчує своє харакірі перетворенням в партію виключно "помаранчевої олігархії", де-факто - в проект Пороха.

        Я Вам в ответ могу сказать, что многие избиратели ПР тоже недовольны. Но что-то я не слышал, чтобы Джига делал свой проект "под Ахметова". А Вы?

        > Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.
        >
        > Що Ви вбачаєте в цьому погане?
        Всегда можно найти какое-то количество более-менее известных людей, которые не были на баррикадах, и поэтому, с Вашей точки зрения "незапятнаны". Но в других демократических странах их назвали бы "нестрелянные воробьи", и отправили бы в детский сад. А Вы предлагаете им партию организовать. Им одна дорога: поражение.
      • 2006.11.22 | Михайло Свистович

        Re: Wishful thinking

        Shooter пише:
        > Прєдсказамус, значна частина помаранчевого електорату, який ін тотал є 52-54 % від всього електорату, є незадоволена всім трьома "помаранчевими" на весну-2006 силами (і є за що). Разом рейтинг цих сил зараз десь дай боже щоб 35% був.
        >
        > Біля 10-15% - "висять в повітрі". А тепер собі уявіть: НСНУ докінчує своє харакірі перетворенням в партію виключно "помаранчевої олігархії", де-факто - в проект Пороха.
        >
        > Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.

        Це - віра в чергове чудо і в те, що технологія зможе намахати виборців, які сьогодні значно більш недовірливіші, ніж тоді, коли вони не пропустили до парламенту "молоду, незаплямовану, наповнену свіжої кров"ю, новообличну і т.д." партію "Пора" :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.22 | Shooter

          Re: Wishful thinking

          Михайло Свистович пише:
          > Shooter пише:
          > > Прєдсказамус, значна частина помаранчевого електорату, який ін тотал є 52-54 % від всього електорату, є незадоволена всім трьома "помаранчевими" на весну-2006 силами (і є за що). Разом рейтинг цих сил зараз десь дай боже щоб 35% був.
          > >
          > > Біля 10-15% - "висять в повітрі". А тепер собі уявіть: НСНУ докінчує своє харакірі перетворенням в партію виключно "помаранчевої олігархії", де-факто - в проект Пороха.
          > >
          > > Натомість з'являється політична сила з такими особами, як Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк, етс, + "низові активісти" Майдану, ніяк не заплямовані "помарнчовим гімнометанням", мінімум середніх бандюків, повна відсутність олігархів (зачєм бути, якщо можна співпрацювати та фінансувати, і попри це займатися своєю справою) - справжня політична партія, а не партія вождя чи партія акційотримачів.
          >
          > Це - віра в чергове чудо і в те, що технологія зможе намахати виборців,

          Де Ви саме знайшли момент намахування виборця? в чому?

          І, доречі, якби була "третя об'єднана" на виборах-2006, а не Пора-ПРП і Костенко-Плющ, то вони би в парлемент потрапили. Сьогодні ж ситуація ще однозначніша - через втрату частини виборців і БЮТ, і, особливо, НУ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.24 | Михайло Свистович

            Re: Wishful thinking

            Shooter пише:
            >
            > Де Ви саме знайшли момент намахування виборця? в чому?

            У створенні ніби незаплямованої, ніби нової третьої помаранчевої. Обличчя ж ті самі.

            >
            > І, доречі, якби була "третя об'єднана" на виборах-2006, а не Пора-ПРП і Костенко-Плющ, то вони би в парлемент потрапили

            У 2006-му так. А зараз народ став іще недовірливішим. Тому ситуація зовсім не така однозначна.

            >
            > Сьогодні ж ситуація ще однозначніша - через втрату частини виборців і БЮТ, і, особливо, НУ.
      • 2006.11.22 | АВК

        Re: Wishful thinking

        Проблема не в спонсорах (Порошенко і Ко),
        питання в тому що немає адекватної сучасним стратегічним умовам державотворчої платформи. Вона не створюється ad hoc або як NLP проект.
        Гасла працюють тільки в період коротких політтехнологічних проектів.
        А "добрі хлопці" типа(Луценко, Кириленко, Гриценко, Бондар, Яценюк)
        своїми body беззмістовність "політики" не закриють.
        Нова "колективна" могила.
        Всі це відчувають, тому дуже скоро, навіть у разі створення чергового "проекту" почнуть "працювати на себе".
        Цей "політікум" дуже далекий від практики розбудови та розвитку країни - тому і владу здобути і тримати цим групуванням неможливо...
    • 2006.11.21 | damoradan

      Совершенно верно

      Только человек с богатой фантазией может увидеть лидера (успешной) общенациональной партии в человеке, основное достижение которого на сегодняшний день состоит в мегафонном крике "Кучму-геть". Под приличным залпом развалится быстро.
  • 2006.11.21 | Shooter

    Я не розумію - чого Ви так сполошилися?

    Юля ж веде (завжди) найправільнішу зі всіх можливих політик, Луценга (со товаріщі) - хіляк і нікакая Юлі не угроза...

    що ж саме Вас турбує?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.21 | damoradan

      Объясняю

      Shooter пише:
      > Юля ж веде (завжди) найправільнішу зі всіх можливих політик, Луценга (со товаріщі) - хіляк і нікакая Юлі не угроза...
      Согласен.
      >
      > що ж саме Вас турбує?
      1. Краткосрочный эффект. Луценга может отобрать от 2 до 5% критически необходимых оранжевым голосов, и лишить их победы, либо сделав договоренности между оранжевыми невозможными. Я с ужасом думаю о том, что Ющ даст Луценге такие же инструкции на переговоры, как он дал Безсмертному. Оранжевой коалиции тогда пиздец опять.

      2. Долгосрочный эффект. Приведу полюбившийся пример. 1994й год. В лейбористской партии (которой до победы еще 3 года) идет соперничество между двумя молодыми политиками - Тони Блэром и Гордоном Брауном. Побеждает Блэр. При этом Браун не побежал делать свой проект "под королеву", а стал Блэру одновременно правой рукой (министром финансов) и вечным конкурентом. И дождался - Блэр только что назвал его официальным приемником. При этом совершенно очевидно, что Браун не продержится на посту ни так же долго, как Блэр, ни так же успешно. Но он несет свой крест - такова его доля.

      Что я хочу сказать? Так у нас никогда и не будет нормальных партий, если сильные личности не начнут уживаться между собой в рамках ограниченного количества проектов. Луценга хочет политики - пусть идет в БЮТ или НУ. Если его ничему не учат примеры Рухов, ПРП, Поры, УНП и т.д. - нафиг он вообще в политике нужен?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.11.22 | BIO

        В рамкаг охраниченнохо количества проектов

        Проэкт был есть и будет при таких подходах
        к осмыслению всегда один и тот же - КЛФ
        (Кинь Лоха Форева)
        Вот на такую перспективочку наши деятели
        и работают с нашего позволения т-скать
        долго и оччень плодовыгодно...

        Продолжайте прения.
      • 2006.11.22 | observer

        До речі чудовий приклад

        damoradan пише:

        > 2. Долгосрочный эффект. Приведу полюбившийся пример. 1994й год. В лейбористской партии (которой до победы еще 3 года) идет соперничество между двумя молодыми политиками - Тони Блэром и Гордоном Брауном. Побеждает Блэр. При этом Браун не побежал делать свой проект "под королеву", а стал Блэру одновременно правой рукой (министром финансов) и вечным конкурентом. И дождался - Блэр только что назвал его официальным приемником. При этом совершенно очевидно, что Браун не продержится на посту ни так же долго, как Блэр, ни так же успешно. Но он несет свой крест - такова его доля.

        Шкода що Юля не схотіла його нести восени 2005го...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.11.22 | Shooter

          Приклад просто блискучий

          Коли злодій кричить "лови злодія!"

          Бо Юля з весни-2005 і по, як мінімум, весну-2006 працювала виключно на об'єднання помаранчевих. І продовжує далі, об'єднуючись, наприклад, з Луценком.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.11.22 | damoradan

            Вы за собой совсем уже не следите

            Если Юля "не работает на объединение" оранжевых - это плохо. А если Луценко - то хорошо. При этом не Луценко должен объединяться с Юлей, а почему-то она с ним. У Вас паранойя. Впрочем, это было очевидно и раньше.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.11.22 | Shooter

              Батьки на ЖД працювали?

              І зачали Вас в момент переключення стрілки?

              damoradan пише:
              > Если Юля "не работает на объединение" оранжевых - это плохо.

              Звісно, що погано. Ще гірше що Юля працювала ПРОТИ об'єднання оранжевих. Піднявши при цьому рейтинг Янику.

              > А если Луценко - то хорошо.

              Луценко мочить Юлю? Бо навпаки - спостерігається. Чи це знову Юля "об'єднує" таким чином?

              > При этом не Луценко должен объединяться с Юлей, а почему-то она с ним.

              У Вас викривлене розуміння поняття об'єднатися, ототожнене з "лягти під Юлю". При тому, що Юля сьогодні не покриває навіть половину помаранчевого електорату, це вже само по собі би було дурістю.

              > У Вас паранойя.

              Хе-хе :)) Це у Вас - "біла" гарячка. Яка загострюється кожної осени, виглядає.
        • 2006.11.22 | Shadow

          Re: До речі чудовий приклад

          > Шкода що Юля не схотіла його нести восени 2005го...

          Юля свою часть хоть как-то сделала, а вот про Юща я такого не могу сказать. Провалил все, что можно провалить,и многое из того, что провалить вроде бы никак было невозможно. (Например: какие такие таинственные, сцука, причины мешали сразу снять Пискуна с ГП и поставить хотя бы Кармазина "и.о. на неопределенное время"? Для и.о. не нужно даже согласия Рады...)

          Другие персонажи: Порошок - я не могу вспомнить ничего полезного в деятельности Порошка после ПомРев. Ну хоть что-то небольшое, а? НУЛЬ. А вот отрицательной инфы тонны, но не будем отвлекаться. То же относится и к Зажваненным Мартыненкам.

          За кого мне голосовать, если что? В отличие от Даморадана, я не понимаю многих действий Юльки, типа многих последних голосований, и отношусь к ней с хорошей дозой подозрительности, но остальные - это ПРОСТО ПИСЕЦ, там уже не подозрения, а то ли диагноз, то ли приговор...
        • 2006.11.22 | damoradan

          Совсем не тот пример (ред)

          Если бы Юля была в Нашей Украине - я бы с Вами согласился. Но она была лидером отдельной силы с неслабым рейтингом. Так что Ющ пошел не на внутрипартийные разборки (что было естественно в случае с "дорогими друзьями"), а разрушил коалицию, которая привела его к власти.

          В нашем примере - это если бы Блэр выгнал из правительства либеральных демократов (предположим, что они там были), а потом удивлялся бы, что они не голосуют за него в парламенте.

          Кстати, не забывайте, что в моем примере компромисс был с обеих сторон: Браун признал поражение, а Блэр доверил ему второй пост в превительстве. А что Ющ доверил Юле, когда ее из правительства выгнал?
  • 2006.11.22 | один_козак

    А де про третю? Він же говорить про модернізацію своєї

    гібридної каліки НСНУ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.22 | Shooter

      Або, або

      Себто, або модернізація НУ (з відходом любихдрузів у тінь), або чіста любодрузівна НУ з відмежуванням від неї Юша та новий проект (без явної участи Юща в нім).
  • 2006.11.22 | samopal

    Гарант цим займається давно. А тепер ще й "продовжувачів" шукає

    Одного вже знайшов. Чи знайшли для нього. Ще минулого року, коли Ющенко хотів створити "єдиний демократичний кулак". Як завжди, - вийшла "дуля".
    Такий же ехвект мала його "спрямовуюча та консолідуюча" роля і чотири з гаком роки тому. Тоді він, очоливши ініціативу УБК, виграв парламенські вибори... для Кучми.
    Тепер вирощує нову "силу". Як не дивно, але Луценка підтримують "зрадники-соціалісти", не виганяють з уряду "бандити"... Тепер на нього з надією косирують ще й різні недогодовані "креативні революціонери". Як от бродськісти, наприклад. Потихеньку мастять лижі й інші невдовдоволені "консолідатори"...
  • 2006.11.22 | Shooter

    Юля работает на раскол оранжевых (л)

    http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/22/51151.htm

    "Ми ініціюватимемо непідвищення прохідного бар’єру. Це дозволить підвищити у парламенті присутність молодих перспективних політиків ", - зазначила вона
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.22 | samopal

      Так вони "сгаварілісь", виявляється

      Може проти Луценка якого? Чи то Йуля словами УП висловлює побоювання, що на наступних виборах за участі "нової провладної опозиції" не зможе перелізти через вищий "парканчик", бо народ кинеться нести туди на руках "сракожабів"?
      А що там про отой "бар'єр" розповідає гарант?
  • 2006.11.22 | observer

    Катеринчук: Я прошу вас приєднуватися до нової партії (л)

    Колишній член НСНУ Микола Катеринчук має намір створити нову партію.

    Такий висновок можна зробити з його закликів на Майдані в середу ввечері.

    "Я прошу вас приєднуватися до нової партії демократичного спрямування, яка має на меті приєднання України до ЄС", - сказав він звертаючись до людей на Майдані.

    http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/22/51191.htm
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.11.22 | samopal

      А якої саме?

      Тієї, що "правонародноєвропейська" (з Костенком)?
      Тієї, що нова-новісінька "право-ліва" (з лівим Луценком)?
      Чи тієї, що вигріває безсмертний "потенціал" у глибинах НСНУ?

      Зрозуміло, що усі вони - дуже "перспективні" проекти. В сенсі, - розраховані на ду-у-у-уже далеку перспективу. Принаймні, до весни вони визначатимуться. А потім почнуть усіма консолідованими силами проводити організаційні заходи з ціллю визначення перспективних дат початку переговорів про вироблення нової переможної опозиційної стратегіїї влади...
      Звичайно, БЮТ тут ні до чого, бо вона не має перспективи для створення чогось "нового", позаяк, за словами Луценка, є самодостатньою політичною силою. А нахвіг владі щось "самодостатнє"? Тут тре знов щось невизначено перспективне та стабільно широке... Щоб могло непохитно стояти назустріч людям ще зо дві каденції.
  • 2006.11.22 | Moro

    Який, к бісу, розкол, коли...

    "Наша Україна" - сама по собі, БЮТ - сама, а Мороз тоже собі сама? :-)

    КУДИ вже розколюватися-то? Розколюватися-то вже немає куди.
    Можна тільки об'єднуватися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".