МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Милосердний гиноцид

11/29/2006 | hrushka
Зауваги Mackenzie Wallace з 1905 року я перевів та подаю внизу. Його спостереження вміщає багато додаткових значінь та посилює причуну окрислити голодомор як гиноцид. Такі події важливо не забувати, бо історичні події часто повторюються. Томуто жидівський народ звертає особливу увагу на голокост, верменський народ на їх гиноцид і т. д.

“Місто Київ та довколишні землі в дійсності становлять малоросіян замість великоросіян, та в цих поділах населення є глибокі різниці – різниця в мові, ноші, традиції, загальнознаних пісень, переказів, фолкльор, домашне врядження, спосіб життя та суспільні взаємени. В цих та інших відношеннях малоросіяни, південні росіяни, рутинці, чи хохли, як їх різно визначають, відрізняються від виликоросіян на півночі, котрі творять переважаюче населення імперії, і котрі подали ці прикрасні побудові її основну характеристику. В дійсності, коли`б я не побоювався непотрібно порушувати патріотичну вразливість моїх вeликоросійских друзів котрі мають особливу теорію в цій справі, я повиннен сказати, що ми тут маємо дві чіткі національности, дальше відділені одне від другого ніж англійці від шотляндців. Різниці, я думаю, є частинно в наслідок особливих етнографічних обставин та частино історичних умов”*.

*Sir Donald Mackenzie Wallace, Russia (New York: Henry Hold & Company, 1905), p. 347.

Дивно що так довго забрало Верховну Раду признати голодомор гиноцидом, після того що цілий світ, у виді Об`єднаних Націй, признав українське страхіття гиноцидом. Також не конче ясно чому половина дипутатів рішила бути “неприсутними” підчас голосування. Нам всім однак відомо, що російський уряд, на чолі з паном Путіном, противились признанню голодомора гиноцидом.

Політичні події пов`язані й політики часто кажуть одне, щоби осягнути щось зовсім інакше. Найкращий приклад може бути заяви президента Буша, що причина нападу на Ірак була щоби відібрати “зброю загального знищення”. Із цеї точки погляду подивімся що діється в Україні зглядно народної мови. В 1990 році, коли Україна ще була членом Союза, більший відсоток народа користувався українською мовою ніж тепер! Чи така зміна можлива сама від себе чи тут діють певні сили щоби довести то бажаної мети?

Перше всего не має сумніву що поширення користування не державної мови не сталось саме від себе а від добре обдуманих та впроваджених державних подій. Друге та однаково важно затвердити, що не має сумніву що то російський уряд втручається у внутрішні справи України, позаяк мову котру впроваделось є російська.

Як це російські таємні розвідці вдалось такі великі успіхи є зовсім ясні. Перше всего переконали “наших” дипутатів, що менші витрати зазнає держава та підприємці, коли телебачення та фільми в Україні будуть російською мовою, позаяк всі українці добре обізнані цею мовою. Друге, щоби уряд наставив вищі пільги на друкавання часописів та книжок в Україні ніж на ті що впроваджують з поза границь. Тому тепер в Україні більше друкованого слова являється російською мовою ніж українською. Трете, що населення котре привикло ходити до російсько-православної церкви чує там тільки російську мову. Значиться, таким способом вдається російські таємні розвідчі службі поповняти “милосердний гиноцид” українського народа. “Милосердний гиноцид”, бо не має пролиття крови ані попухлих від голоду трупів.

Не відповідно переочити політичний спосіб довершити успіх “милосердного гиноциду”. Тут використовується “Карта Европи” що старається запобігди загибелі народних мов. З цеї точки погляду російський уряд настоює що російська мова розвивається (тільки?) в Україні й тому російська мова мустиь бути признана другою державною мовою. Такий підхід до другої державної мови в Україні є подібний до пояснення президента Буша що напад на Ірак наміряв не дати можливість завершення будови зброї загального знищення..

Є ще й економічні причини, котрі Кремель не соромиться вжити супроти українського народа та української держави. Тут в першу міру можна поставити продаж газу. Російські “підприємства” знизують ціну газу від світового ринку для “своїх друзів”, однак в нашім випадку від нас вимагається добровільно піддатись “милосердному гиноциду”. Крім того російські “підприємці” закуповують газопроводи в Україні та використовують торгівлю нашо зерна. Якій вплив це може мати на народ ми вже маємо досвід, коли минолої зими зачинили доставу газу на Україну. Тут Росія має можливість поповнити другий а може й третий (після Голодомора та Чорнобиля) гиноцид супроти українського народа!

Будова греблі в керчеські затоці має свої наміри. Кремель тепер настоює одержати значне продоження (мабуть без означень) оренду на севастпольску пристань. Здається що тут не має кінця в чім Кремель зацікавлений...

Наші дипутати неначи не конче завдають собі старання охоронити наш народ та нашу незалежність. Світова Торговельна Орагнізація (головно в американських руках) сприяє богачам а не звичайному населенню. Могаммад Юнус отримав цего року винагороду Нобля за світовий мир. Він давав малі безкоштоні грошеві позики бідним жінкам, котрі усіпшно начинають власні підприємства. Його спосіб допомоги мабудь не був би успішним в Україні, де налоги тягнуться від Києва, до областей, округ, міст, містечків, сіл та різних інших установ, ну й корупцію не можна обменути - http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1160731706&first=&last=&pattern=корупц__ котру дипутати не знають як побороти.

Цікаво як скоро мої зауваги викинуть з Майдана, бо вільне слово в Україні чомусь помаленько витісняється...

Відповіді

 • 2006.11.30 | Михайло Свистович

  Re: Милосердний гиноцид

  hrushka пише:
  >
  > Цікаво як скоро мої зауваги викинуть з Майдана, бо вільне слово в Україні чомусь помаленько витісняється...

  Наступного разу за я викину відразу, як тільки побачу подібне речення. Не можу ж я відмовити людині у задоволенні навіть, якщо ця людина - мазохіст. Тим більше, що мені це не важко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | hrushka

   Клин клином вібивають!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.01 | Михайло Свистович

    Наступного разу доведеться вибити.

    Бо найогидніше - це дешевий прийом, коли тобі приписують щось наперед саме з метою, щоб ти цього не зробив. І найкраща боротьба з цим - зробити це, щоб назавжди відбити охоту затосовувати такі прийоми.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.01 | hrushka

     З кулаками справи не рішається

     Між державні справи не рішається кулаками а холодним, обдуманим та рішучим поведенням. Не завивати в папірці чим народ застрашуют. В нашім положенню ні Польща, ні Росія, а особливі ні Ізраїль не поводилиб`ся так як ми. Мабуть др. Кирило Трильовський добре свій народ збагнув, коли ще за Австрії казав що багато в нас рабський дух.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | Михайло Свистович

      Цинізмом теж

      Тоу наступний Ваш допис з рядком, про якій іже мова, я просто видалю, не дивлячись на зміст. Може це відівчить Вас від поганої звички звинувачувати людей наперед з надєю добитися свого.
 • 2006.11.30 | Таля

  Перепрошую, то гЕноцид...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.11.30 | hrushka

   Нехай і так

 • 2006.12.01 | gavrilaf

  Re: Милосердний гиноцид

  Вибачте, а що це за мова така дивна? Не українська, це точно.
  Може жидокомуномоскальська? :)
  Чи це санскрит? Мова праукраїнців? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.01 | Боррачо

   Це - хрюкраїнська мова

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.02 | hrushka

    Сюрприз ...

    Цікаво що мої ремарки викликали такий сюрприз, невже`ж мої слова такі древні! Мабуть моє спиловання баламутить ентелігентів. :-)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.02 | Okami

     Re: Сюрприз ...

     Шановний пане Хрюшка,
     вибачте, будь ласка, мою зацікавленість, проте, якщо можна, поясніть нашим друзям, хто Ви є за національністю - ...ще Полска не згинела, фарбований москаль чи, може, шотляндець або канадець, бо, здається, за придирками до мови, вони не зрозуміли суті Вашого повідомлення.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | Таля

      Та то не хрюшка, а здається грушка...

     • 2006.12.02 | Мірко

      Та ж очевидно

      1. Говорить по українськи.
      2. Часопис а не газета
      3. Гребля а не дамба

      Ніяк не з України. Напевно закурузлий діяспорян. :D
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | hrushka

       Re: Та ж очевидно

       Ваші зауваги начи в наслідок мого звернення "сюрприз" а не до "милосердного геноцида".

       Чомусь я уважаю, що читач не повиннен звертати увагу хто пише дане звернення а що в данім зверненні міститься. Це для того, щоби не давати за багато важливості або за мало, залежно хто пише. Очевидно знані люди роблять менше помилок, однак ніхто не без помилок. Щобільше, кажуть що друзі часто дають погані поради не маючи погані наміри. Тому всі поради потрібно основно розглянути заки їх в цілості або частонно приймиться ... :-)

       Чомусь мені здається що я доволі виразно вказав де клопіт з нашем суспільством. Також надішла думка, що коли вдарити в стіл, то ножиці обізвутлься. Річ в тому, що багато чомусь стараються щонебудь вчитати в дану заяву. На загал я уважаю що не відповідно забувати минуле, хоть де відповідно прощати правельно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.02 | сябр

        Дякуємо. Ви старалися

        Очевидно, дописувач з діаспори. і вже те, що він намагається писати українською, попри кричущу безграмотність тексту, заслуговує поваги. Те саме стосується і суті. Заслуговує похвали те, що авторові болить серце за Україну. Проте через обєктивні обставини розбирається він у нашій внутрішньополітичній ситуації не дуже. Хотів би порадити менше писати і більше читати. Хоча б якийсь час. А форумчанам соромно так знущатися з людини.
    • 2006.12.02 | Боррачо

     Re: Сюрприз ...

     hrushka пише:
     > Цікаво що мої ремарки викликали такий сюрприз, невже`ж мої слова такі древні! Мабуть моє спиловання баламутить ентелігентів. :-)

     Спилочого?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.09 | hrushka

      Re: Сюрприз ...

      Боррачо пише:
      > hrushka пише:
      > > Цікаво що мої ремарки викликали такий сюрприз, невже`ж мої слова такі древні! Мабуть моє спиловання баламутить ентелігентів. :-)
      >
      > Спилочого?

      Гаразд, ... коли ходи в поправку, то відповідно все поправити:

      Цікаво що мої ЗАУВАГИ викликали таке ЗДИВОВАННЯ, невже`ж мої слова такі СТАРОВИННІ! Мабуть моє БУКВУВАННЯ баламутять РОЗУМНИХ. :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua