МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОПОРА: Захистіть посла України в РФ

11/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Звернення до МЗС

Громадянська мережа ОПОРА звертається до Міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка з вимогою негайно відреагувати на бездіяльність праворадикальних органів Росії. 29 листопада 2006 року Євразійський союз молоді та Націонал - більшовицький фронт закидав димовими шашками Посольство України в Москві і таким чином виразив свою незгоду з прийнятим 28 листопада 2006 року Законом України „Про визнання голодомору 1932-1933рр. в Україні геноцидом українського народу”.

На думку Громадянської мережі ОПОРА правоохоронні органи столиці Росії виявили свою підтримку правопорушникам, так як жодного учасника акції не було затримано. Таким чином, жоден з нападників не нестиме відповідальності перед законом.

В разі загострення ситуації, ми просимо вжити всіх запобіжних заходів для попередження загрози життю працівників Посольства України у Москві. Якщо подібні інциденти повторюватимуться, просимо розглянути можливість відкликання посла з Російської Федерації.

http://www.opora.org.ua/news.php?news=939&

Відповіді

  • 2006.11.30 | S.D.

    безДІЯЛЬНІСТЬ правоРАДИКАЛЬНИХ???Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua