МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медведчук не буде обмудсменом? (/)

12/01/2006 | Юрій Шеляженко
http://oglyadach.com/news/2006/11/30/124772.htm

30.11.2006 | 17:53
Медведчук може очолити МЗСЯк стало відомо «Оглядачу», в навколопрем’єрських колах намагаються «воскресити» політичний труп Віктора Медведчука. Такий висновок напрошується з документа, який потрапив до редакції. Автори прес-релізу стверджують, що Віктору Ющенку максимально вигідно призначити Медведчука на місце Бориса Тарасюка, який не підходить Януковичу і Кремлю. У документі є такі рядки: «Із серйозних джерел нам стало відомо, що однією з найбільш імовірних кандидатур на посаду голови МЗС розглядається нинішній лідер об'єднаних соціал-демократів Віктор Медведчук. Немає сумніву, що в його кандидатурі сьогодні зацікавлена в першу чергу Москва, оскільки Медведчук відомий не тільки своєю проросійською позицією, але й є супротивником вступу України в НАТО. Його відносини з Кремлем і особисто з Путіним сьогодні є предметом заздрості багатьох українських політиків».

«Як це на перший погляд не дивно, але сьогодні в Медведчуку, як голові МЗС, найбільше зацікавлений саме Ющенко. І він цілком здатний на такі ходи, найвдалішим з яких стало призначення Гайдука на посаду Секретаря РНБО», - йдеться в документі.

Нагадаємо, міністр закордонних справ призначається в уряд за квотою Президента. Нинішнього міністра Тарасюка антикризова коаліція, швидше за все, спробує зняти найближчого дня.

Відповіді

  • 2006.12.01 | Хвізик

    йому двірником працювати, а не в міністрах сидіти

  • 2006.12.01 | ziggy_freud

    когда слова звучат нє так. нє так. нє так. нє таааак

    ну який з заслуженого криз-манагера дипломат. Ну хіба що консул Мотовилівки в Бабруйску.

    Він краще вміє створювати кризи, ніж розрулювати. Або в пику, троє на одного, за що з Університета виключили і мало не посадили. Це повна протилежність фахових умінь дипломата...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua