МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З фракції БЮТ виключено ще двох нардепів

12/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
З фракції БЮТ виключені два депутати - Василь Хмельницький і Олександр Єдін.

Таке рішення ухвалено в п'ятницю вранці на засіданні фракції, повідомив член фракції БЮТ Віталій Чепінога.

Водночас, за його словами, на засіданні виступив один з братів Буряків і назвав своєю помилкою голосування за відставку Луценка. Те ж саме зробили й інші, крім Єдіна і Хмельницького.

Депутати пообіцяли виправитися в п’ятницю під час голосування за відставку Бориса Тарасюка, сказав Чепінога.

В той же час в розпорядження "Української правди" потрапив лист Тимошенко до депутатів, який було зачитано на засіданні.

В ньому лідерка БЮТ називає голосування своєї фракції разом з Партією регіонів "ганебним фактом, який завдає удару по їх силі".

"Луценко – не гідний міністр і нікудишній політик, але голосуванням разом з Партією регіонів, ми власними руками робимо з Луценка жертву режиму Януковича".

У листі констатується, що БЮТ таким чином може втратити тих людей, які ніколи не примиряться з Януковичем прем’єром, і зазначається, що БЮТ "власними руками ламає собі авторитет і репутацію".

"Голосування за відставку Луценка тривало 10 секунд, а тепер лідерам нашого блоку, мені особисто, треба кілька місяців їздити країною і пояснювати людям, що насправді ми не маємо з Януковичем нічого спільного", - зазначила вона.

Саме тому Тимошенко звернулась до депутатів з проханням, щоб ті, хто голосував за відставку Луценка були виведені з політичної команди і перебували поза фракцією.

"Ми не можемо їх виключити зі складу фракції, бо таке рішення не залишить нам правових шляхів для вирішення їх депутатства", - додала вона.

Як відомо, за відставку Луценка в четвер голосували 11 членів фракції БЮТ, за рекомендацію відправити його у відставку – 18.

Джерело: УП

Відповіді

 • 2006.12.02 | зубр

  Re: Тимошенко втрачає контроль

  По питанню Луценко відбупися консультації по усіх рівнях, прийнято рішення поставити в стойло. Не треба було брати ранній старт . Мультяшка
  Цушко-засушко вміє працювати на і по команді....
  Юлечка цей план схвалила, прибрала кого хотіла і направила куда хотіла / побачемо де ці нардепи опиняться/
  А Луцик тепер буде їсти із ії миски та сявкати із персональної БЮТки, о так Михайло.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua