МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ну що ж він такий дрімучий..

12/01/2006 | ilia25
В.Ющенко (інтервью Бі-Бі-Сі): Узурпації влади інститутом уряду. Бо, по суті, усі реальні оперативні важелі – в уряду. Приклад – і те, що відбувається із міністром внутрішніх справ. У жодній країні немає такого, щоб уряд мав вплив на орган, який контролює через слідчу функцію у тому числі й представників виконавчої влади. Цього не можна допускати.

Добре, складаємо список демократичних країн, в яких уряд НЕ МАЄ впливу на правозахисні органи. Франція? Я не кажу, що Франція це такий приклад, але це єдина демократична країна з гібридною конституцією, то ж з неї станется.. Але де ще, крім Франції?

Я вже не кажу про ці звичні колоди в очах. Тобто уряд не може впливати, бо його треба котролювати -- а Президента вже контролювати не треба? Бо попередник Ющенка був святою людиною всі 10 років, що його мусили терпіти.

Відповіді

  • 2006.12.01 | ilia25

    Але інтуїтивно селянським розумом доганяє...

    В. Ющенко: Один – це варіант, що приносить конфронтацію, коли народні депутати певних політичних сил домагатимуться скасування політичної реформи. Хоча мета цих ініціатив прийти до другого етапу – внести зміни, на мій погляд, це дорога, яка забере дуже багато часу і принесе дестабілізацію...

    Правильно здогадується. Нічого, ближче до 2009-го, коли йому чергові результати опитувань покладуть, він вже головою зрозуміє, що йому наразі спинний мізок підсказує.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua