МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Чудно врємя провєлі" ©

12/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Попередній рядок з відомої за перебудовних часів пісеньки гурту "Сєктор Газа" не наводимо з огляду на високу культурність авдиторії "Майдану". Щойно буйнопомішана Верховна Рада проголосувала за відставку Юрія Луценка (248 голосів) та Бориса Тарасюка (247 голосів).

Відповіді

 • 2006.12.01 | Okami

  Re: "Чудно врємя провєлі" ©

  Шановне панство, мені, якщо чесно, бракне слів. І не тому, що такий фінал подій був неочікуваним, - навпаки, "принципова безпринципність" "Антифризи" вже давно зрозуміла. Не зрозуміло мені головне. То, може, хоч хтось пояснить мені, бовдуру, хто ж насправді наш Президент - повний кретин, який передбачає гірше, ніж бачить, чи геніальний тактик, дії якого пересічному громадянинові з середніми розумовими здібностями дуже важко зрозуміти? Чи, може, внаслідок позаторічного отруєння, він далі чимдуж втрачає рештки здорового глузду? :what
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.01 | Mytrofan

   Re: "Чудно врємя провєлі" ©

   Ви самі дали відповідь.

   Ющенко - взагалі ніщо. Порожнє місце.
   Його з його нащадками Україна прокляне назавжди.
  • 2006.12.01 | terrykoo

   Re: "Чудно врємя провєлі" ©

   Та ні, він не кретн і не геній... Зате дуже ПОСЛІДОВНО проводить політику здачі національних інтересів. Іноді хчеться сказати, що він агент іноземних спецслужб (але це так,- лірика...) Зараз, навіть, дивно навіщо його диоксином годували?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.01 | Свiдомий

    Re: "Чудно врємя провєлі" ©

    terrykoo пише:
    > Та ні, він не кретн і не геній... Зате дуже ПОСЛІДОВНО проводить політику здачі національних інтересів. Іноді хчеться сказати, що він агент іноземних спецслужб (але це так,- лірика...) Зараз, навіть, дивно навіщо його диоксином годували?
    Дiйсно: якби "ригiони" знали в 2004-му, що вiн так послiдовно та цiленаправлено вiддаватиме їм всю владу в країнi, то нiякого ПомРеву i близько не було б, - Ющ би став презом з показником у 90% голосiв, а Яйцукович би добровiльно зняв свою кандидатуру на його користь.
   • 2006.12.01 | Okami

    Re: "Чудно врємя провєлі" ©

    Шановний пане [B]terrykoo[/b],
    от і в мене дедалі частіше чомусь виникає таке відчуття :(((
    Але у кожному мінусі завжди є свої плюси. Принаймні, ми відповіли на споконвічне питання: "Хто винний?" Тоді цілком справедливо буде перейти до другого: "Що з цим тепер робити?"
 • 2006.12.02 | Okami

  Пропозиція до усіх Майданівців

  У зв'язку із тим, про що йде мова, в мене так досить стихійно виникла пропозиція до усіх Майданівців: звернутися до пана Президента із проханням пояснити його виборцям ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ???
  Чому пан В. Ющенко, який очолював таку гучну й дієву акцію, як Помаранчева революція, на сьогодні зраджує інтереси більшості (політично)свідомого населення України (тобто тих 52 відсотків, що віддали свої голоси за Державу, вільну від брехні, впливу занадто заполітизованого великого бізнесу та проросійського напрямку) на користь купки злочинців при владі?
  На мій погляд, така зрада полягає у наступному:
  1. Чому не виконано політичну програму "Нашої України" "10 кроків назустріч людям", яка позиціонувалася як створена безпосередньо під Вашим проводом, пане Президенте?
  2. Чому, попри особисту неодноразову Вашу, пан В. Ющенко, обіцянку про те, що бандити повинні сидіти у в'язницях, яка стала чи не найпершим гаслом Майдану, бандити, злочини яких вже доведені їхніми діями та засуджені більшістю українського народу, зараз очолюють уряд та відбудовують систему підпорядкування держави саме їм? Чому, наприклад, досі не покарані учасники сепаратистського з'їзду у м. Сєвєродонецьку? А ті, що й були заарештовані, насьогодні є провідними парламентарями?
  3. Чому зміни до Конституції України, що була прийнята рівно 15 років тому більш ніж переважною більшістю народу Держави, що прийняті насьогодні без погодження з цим Народом, є нормами, за якими зараз повинен жити цей Народ? Пане Президенте, громадяни України прийняли свою Конституцію, чому Ви вважаєте за можливе змінювати її без погодження із ними, всупереч статті 5 Конституції:
  "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.
  Право визначати і змінювати конституційний лад в Уукраїні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами."
  Коли Ви дасте можливість власному Народові висловити свою думку з цього приводу?
  4. Що таке "Універсал національної єдності"? Чому цей "документ" став перепусткою для В. Януковича на посаду Голови Уряду, а Партії регіонів (проти (я підкреслюю - не за, а саме проти!) якої голосувала більшість українців) віддав владу у державі? Чи має він юридичну силу?
  Чому Ви, пане Президенте, ніяк не реагуєте на невиконання з боку цієї політичної сили тих засад, під якими поставили свій підпис зокрема сьогоднішні прем'єр-міністр та спікер?
  5. Заради чого, пане В. Ющенко, два роки тому частина Народу Держави облишила власні справи й два місяці витрачала власне здоров'я у центрі Києва (особисто я - ННМ-7 (ті, хто знає, що це таке - зрозуміють))? А інша частина витрачала власний час, сили та кошти на підтримку першої частини і особисто Вас, пане Президенте?
  6. Коли, нарешті, українські політики припинять або зраджувати власний народ, або бути політиками? Це питання безпосередньо до Вас, пане Президенте!

  Й нарешті, суто теоретичне питання:
  коли люди, що два роки тому на Майдані відстоювали правду, зберуться там знову, чи віддасть Президент, як головнокомандуючий, наказ армії вигнати їх звідти? Про те, чи зробить подібні дії новий Міністр внутрішніх справ, я навіть не питаю - тут усе зрозуміло. :(((
  А особисто в мене терпець вже майже урвався. Принаймні, розмовляти про сьогоденні події у державі нормативною лексикою вже не можу! Не знаю, як її вистачило на це повідомлення... :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.02 | Свiдомий

   Вам сюди (лiнк)

   http://maidanua.org/static/viol/1164973101.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.02 | Okami

    Re: Вам сюди (лiнк)

    Дякую. Скористаюся.
    Але моя мета - не задати питання Президентові. Бо це справа невдячна й така, що не матиме певного результату. Зараз потрібна консолідація зусиль усіх свідомих громадян. І певні дії.
    А з мене вистачить! Сьогодні субота, 2 грудня, 06.10. Годі базікати. Я починаю діяти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.02 | Свiдомий

     Re: Вам сюди (лiнк)

     Okami пише:
     > Дякую. Скористаюся.
     > Але моя мета - не задати питання Президентові. Бо це справа невдячна й така, що не матиме певного результату. Зараз потрібна консолідація зусиль усіх свідомих громадян. І певні дії.
     > А з мене вистачить! Сьогодні субота, 2 грудня, 06.10. Годі базікати. Я починаю діяти.
     I якими будуть Вашi дiї, якщо не секрет?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | Okami

      Re: Вам сюди

      Не секрет. Я казав про них у паралельних гілках. Якщо цікаво та не ліньки - подивіться.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | Свiдомий

       Re: Вам сюди

       Okami пише:
       > Не секрет. Я казав про них у паралельних гілках. Якщо цікаво та не ліньки - подивіться.
       Дайте, будь ласка, лiнк.
    • 2006.12.02 | Okami

     Доречи

     усім, кому не байдуже, даю адресу для зв'язку:
     caesarwolf@ukr.net
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | Свiдомий

      Re: Доречи

      Okami пише:
      > усім, кому не байдуже, даю адресу для зв'язку:
      > caesarwolf@ukr.net
      Знову ж таки, а конкретнiше про Ваш план дiй можна дiзнатися?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | Okami

       Re: Доречи

       Звісно, що можна. Вибачте, я коротко, бо вже одягнений і жарко.
       План дій на сьогодні: декілька зустрічей з людьми, що вміють справді дещо робити, мають певний досвід та зв'язки із громадськими організаціями чи політичними партіями.
       На завтра: спробувати зв'язатися з одним із лідерів та співзасновників "Пори" та спробувати знайти та зв'язатися із рештками КУПРу.
       Потрібно з'ясувати, чому деякі організації, що мають певний потенціал, досі ніяк не реагують на відомі події. Запропонувати допомогу, знайти однодумців. Детальніше все викреслиться у процесі. Головне, щоб не було запізно.
       Вже маю їхати. Для конкретних пропозицій мило я залишив. До побачення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua