МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Молоде мистецтво проти СНІДу

12/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ

Шановні колеги, дорогі друзі!


Благодійна виставка - ярмарок «Молоде мистецтво проти СНІДу» запрошує гостей! Відвідай виставку-ярмарок всією родиною!


Офіційне відкриття ярмарку відбудеться у п‘ятницю, 1 грудня 2006 року о 14:00 в приміщенні галереї «Лавра» за адресою: м. Київ, вул. Січневого Повстання 17 (м. Арсенальна).


Виставка-ярмарок триватиме з 1 по 3 грудня 2006 року в галереї «Лавра».

Розклад роботи : 1 грудня, п‘ятниця – з 14:00 до 18:00

2 грудня, субота – з 10:00 до 18:00

3 грудня, неділя – з 10:00 до 15:00

Організатор заходу: Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні».

Мета заходу: збір благодійних коштів на придбання необхідних речей для ВІЛ-позитивних дітей Обласного будинку дитини м. Біла Церква.

На ярмарку ви зможете ознайомитися з дитячою та молодіжною творчістю, а також роботами відомих фотографів і митців. Ми підготували для вашої родини безліч приємних сюрпризів, подарунків та цікавої інформації. Кожен день для вас працюватимуть майстер-класи, де ви і ваші дітлахи матимете чудову нагоду навчитися малювати, плести з бісеру, ліпити з глини, в’язати тощо. Також усі маленькі та великі відвідувачі будуть мати нагоду намалювати велику спільну картину.

За традиціями благодійності, ви маєте чудову можливість придбати творчі роботи та тим самим зробити благодійний внесок на користь ВІЛ-позитивних дітей - сиріт.

Ми не можемо дозволити жодній хворобі сіяти в наших душах і серцях недовіру, презирство чи ненависть до тих, хто поруч, а надто до дітей.

З усіх питань, а також з цікавими ідеями та пропозиціями просимо звертатися до Наталі Войнаровської за тел.: ( 044) 490 54 85, або за e-mail: voynarovska@aidsalliance.org.ua

та Олександри Даценко (044) 490 54 85 або за e-mail: Datsenko@aidsalliance.org.ua

Відповіді

 • 2006.12.01 | Абу

  яка прекрасна ініціатива! якщо не враховувати як здійснюється

  вчителів (далеко не саму забезпечену соціальну групу українського суспільства) примушують за свої гроші і у свій вільний час робити вироби.

  цікаво, чи знають організатори про таке неподобство, чи це ініціатива тих, хто все вкрав по дорозі? обов*язково зв*яжуся з керівниками акції для того щоб вияснити ці питання
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.01 | NoName

   Re: яка прекрасна ініціатива! якщо не враховувати як здійснюєтьс

   Скажіть, будь ласка, звідки у вас інформація про те, що вчителі самі роблять всі виставкові експонати?

   Наскільки я знаю, організатори зверталися з проханням до шкіл (рідко), а все більше до клубів та гуртків з проханням надати мистецькі продукти для продажу на благодійній виставці.
   А щодо шкіл - біля Альянсу є школа № 112, де в 5-му класі навчаються мої брат і сестра. Кілька днів тому моя сестра сказала, що до їх школи звернулися, і діти з їх класу (в тому числі і вона) робили якісь роботи для цієї виставки.

   А щодо "утікання грошей", то тут я на 100% впевнена, що все до копійки буде передано до дитячого будинку в Білій Церкві. Спитаєте, чому?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua