МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виконавча влада заповнюється "коханцями" Тетяни Монтян

12/01/2006 | Майдан-ІНФОРМ
В українській божевільній політиці, яка розвивається за теорією не-ймовірності, найкраще почуваються ті, що не беруть це близько до серця.

Буквально за пару днів кілька "коханців" Тетяни Монтян стрімко зросли по кар`єрній драбині.

Після того, як Тетянини проекти внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання власності та співвласності) вніс та зареєстрував щойно призначений міністр внутрішніх справ, а тоді - нардеп - В.Цушко, на Майдан валом пішли листи та дописи на тему "Монтян - коханка Цушка". І в такій кількості, що довелося закрити доступ до сайту парі підмереж.

А днями було призначено нового заступника голови СБУ, який теж має історію "амурних" стосунків з Монтян.

Читайте в її ЖЖ веселі історії (перша та друга) про нового заступника голови СБУ Миколу Герасименка.

Тепер Тетяна, її чоловік Юрій Василенко, та їх четверо дітей згадують всі амурні контакти Тетяни за останні роки... Незабаром ми дізнаємося ім`я нового голови СБУ, міністра оборони та міністра іноземних справ...

Старші діти Тетяни і Юрія - близнюкі на прізвисько "монстри" - вітають матусиних "коханців". Разом нас багато! :)

Відповіді

 • 2006.12.01 | сябр

  Re: Виконавча влада заповнюється "коханцями" Тетяни Монтян

 • 2006.12.01 | сябр

  Паздравляєм, таваріщі!

  То я не розумію, чим ми пишаємося, п. Свистовичу? Втім, перед пані Монтян розкривається широке поле діяльності: допомагати своєму "підшефному" Цушку виконувати завдання СРАКи по пресуванню усіх інакомислячих і інакодіючих. Уявіть: Цушко буде усіх саджати, а адвокат Монтян - усіх захищати! (приблизно так, як адвокат Медведчук захищав Василя Стуса!)Оце бабла прибуде! відпаде необхідність виспорювати у можливого нового заступника голови СБУ пляшечку-другу текіли: улюблений напій можна буде купувати на чесно зароблені!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.01 | Volodymir

   Re: Паздравляєм, таваріщі!

   То, імхо, не п. Свистович, та нехай він відповідає сам,
   скоріше за все йому не до цієї статистики.

   Якщо ж читачі є навіть із Білорусі, та витрачаються
   на трафік ради справи, імхо, дійсно дурнуватий стиль новини.
   Юмор не юмор, а якось невдобно, жінка чи мужик.
   Прийом персоналізації та виконристання дитячого образу
   якось по жіночому вірний, але крім найближчої
   реальної тусовки, імхо, аж занадто гендерний -
   так як і зумисне виділення події про внесення
   пропозицій до законопроекту як центрової на страх ворогам.
   Звісно, ми всі люди, та ще і емоційні через переконання
   у своїй самоцінності.
   Але, імхо, стандартно форма комунікації у нормальної людини
   (не у мене :) ) повинна викликати
   когнитивний диссонанс, коли на сумнівні стосунки
   (або із видбиттям) є спроба натягнути позитивний образ.
   А форма знову - важливіша за месседж.
   Взагалі переобтяженність грубими половими темами
   якась не по темі, навіть якщо то усвідомлене поклонніння
   Фройду (сублімація неврозів в сексуальній площині),
   щоб підвести до Юнга (колективне неусвідомлене).
   Пропоную почитувати та практикувати Адлера (соціальні неврози),
   та не розумію радості у змішуванні діла та чиїсь сумнівних
   суто персональних успіхів, всеж повинна зоставатися
   якась загадка :)
  • 2006.12.01 | MentBuster

   Re: Паздравляєм, таваріщі!

   сябр пише:
   > То я не розумію, чим ми пишаємося, п. Свистовичу? Втім, перед пані Монтян розкривається широке поле діяльності: допомагати своєму "підшефному" Цушку виконувати завдання СРАКи по пресуванню усіх інакомислячих і інакодіючих. Уявіть: Цушко буде усіх саджати, а адвокат Монтян - усіх захищати! (приблизно так, як адвокат Медведчук захищав Василя Стуса!)Оце бабла прибуде! відпаде необхідність виспорювати у можливого нового заступника голови СБУ пляшечку-другу текіли: улюблений напій можна буде купувати на чесно зароблені!

   Ви що, погано похмілилися? ;)
   Я з Цушком співпрацювала виключно по своєму законопроекту, за долю якого тепер всерйоз хвилююсь ;(
   І ніколи, ні при яких обставинах я не буду пресувати інакомислячих і інакодіючих чи допомагати комусь іншому робити це. Звідки у Вас підстави думати про мене інакше?
   А за порівняння мене з Медведчуком можу і забанити нєнароком :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.01 | сябр

    Re: Паздравляєм, таваріщі!

    Господи, то ось хто цей загадковий герой MentBuster! Пробачте, п. Тетяно, не упізнав вас у гримі. Героічно поборюючи похмілля:))), мушу зауважити, те, що і писав раніше:межу співпраці кожен визначає самостійно. П. Герман-Стеців ВСЬОГО лише стала прес-секретарем Януковича. Колишній рухівець п.Лавринович ВСЬОГО лише працює міністром юстиції. Маса людей ВСЬОГО лише пішли працювати в поліцію. Хто ж знав, що прийдеться вбивати всіляких євреїв та інших різних партизанів! То й справді, треба йти до того, хто кличе. Але, врешті-решт, то справа Вашого сумління. Але недоречна реклама цієї співпраці, а ще недоречніша дурнувата статейка про Ваших уявних коханців (не повірите, але переважній більшості до них байдуже). А вже використання дитячих фото - недоречне в кубі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.02 | MentBuster

     Re: Паздравляєм, таваріщі!

     сябр пише:
     > Господи, то ось хто цей загадковий герой MentBuster! Пробачте, п. Тетяно, не упізнав вас у гримі. Героічно поборюючи похмілля:))), мушу зауважити, те, що і писав раніше:межу співпраці кожен визначає самостійно. П. Герман-Стеців ВСЬОГО лише стала прес-секретарем Януковича. Колишній рухівець п.Лавринович ВСЬОГО лише працює міністром юстиції. Маса людей ВСЬОГО лише пішли працювати в поліцію. Хто ж знав, що прийдеться вбивати всіляких євреїв та інших різних партизанів! То й справді, треба йти до того, хто кличе. Але, врешті-решт, то справа Вашого сумління. Але недоречна реклама цієї співпраці, а ще недоречніша дурнувата статейка про Ваших уявних коханців (не повірите, але переважній більшості до них байдуже). А вже використання дитячих фото - недоречне в кубі.

     Мені чхати, хто там ким став. Мене хвилює лише те, ким стала чи стану я. На відміну від Вас, купа інших людей не вважає недоречною ані саму співпрацю з Цушком, ані її рекламу, і тим більше не вважає дурнуватою прикольну статтю про "коханців" ;)
     Що за манєчка нав'язувати всім власні смаки та параноїй?
     І чи не здається Вам, що мені видніше, куди постити фото МОЇХ дітей? Не подобається - не дивіться :) Можна подумати, Вас на цей сайт тягнуть силоміць :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | сябр

      Монтян крутіша за Шерон Стоун та Мадонну разом узятих!!!

      Можу заспокоїти, пані Тетяно: людей, що не вважають Вашу співпрацю з Цушком недоречною, дійсно дуже багато - близько 40% населення країни.
      Те, що адвокат з метою самореклами вдається до тих же засобів, що й "зірка" естради - дещо незвично, але цілком логічно. Тож з нетерпінням чекаємо на Ваші пікантні фото, одкровення "коханців" - неважливо, справжніх чи уявних, розпродажів на аукціонах Вашої нижньої білизни та модельного взуття!!! Вам же, пані Тетяно, рекомендую тренуватися у роздаванні автографів, улаштуванні скандалів та інших вміннях і навичках, необхідних справжній суперпопулярній особистості.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | MentBuster

       Re: Монтян крутіша за Шерон Стоун та Мадонну разом узятих!!!

       сябр пише:
       > Можу заспокоїти, пані Тетяно: людей, що не вважають Вашу співпрацю з Цушком недоречною, дійсно дуже багато - близько 40% населення країни.
       Мене не цікавлять думки про мене людей, що не є моїми близькими друзями ;) Я ж не політик і бути ним не збираюсь :)
       > Те, що адвокат з метою самореклами вдається до тих же засобів, що й "зірка" естради - дещо незвично, але цілком логічно. Тож з нетерпінням чекаємо на Ваші пікантні фото, одкровення "коханців" - неважливо, справжніх чи уявних, розпродажів на аукціонах Вашої нижньої білизни та модельного взуття!!! Вам же, пані Тетяно, рекомендую тренуватися у роздаванні автографів, улаштуванні скандалів та інших вміннях і навичках, необхідних справжній суперпопулярній особистості.
       Я нарешті зрозуміла, хто писав на сайті, що я коханка Цушка :) Крім Вам - дійсно нема кому! ;)
       Я і без скандалів аж занадто популярна, і це мене дратує. Але виставити на посміховисько кінченого гебульника, якого помаранчевий Ющенко пхає на захист безпеки України - то святе ;) Задля цього я нічого не пошкодую :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.02 | сябр

        на добраніч, пані Тетяно!

        Т.Монтян у гримі ментбастера пише:"Мене не цікавлять думки про мене людей, що не є моїми близькими друзями Я ж не політик і бути ним не збираюсь".
        Судячи з вашої активності на форумі, пані Тетяно, або Ви трохи лукавите, або незаслужено зарахували мене до кола Ваших близьких друзів :)))). Подальше обговорення цього питання з мого боку вважаю зайвим. Я сказав усе, що хотів.
      • 2006.12.03 | Михайло Свистович

       Re: Монтян крутіша за Шерон Стоун та Мадонну разом узятих!!!

       сябр пише:
       > Можу заспокоїти, пані Тетяно: людей, що не вважають Вашу співпрацю з Цушком недоречною, дійсно дуже багато - близько 40% населення країни.

       Брехати не гарно, гарно провести опитування.

       > Те, що адвокат з метою самореклами вдається до тих же засобів, що й "зірка" естради - дещо незвично, але цілком логічно

       Хіба що для Вас логічно (ніколи не думав, щол у Вас схиблена логіка, тепер знатиму), бо реклама Монтян не потрібна, вона просто стібеться, не задумуючись над наслідками.

       > Тож з нетерпінням чекаємо на Ваші пікантні фото

       В неї є такі, але там зовсім не еротично :)

       > розпродажів на аукціонах Вашої нижньої білизни та модельного взуття!!!

       Вона їх не проводитиме, але якщо Ви бажаєте придбати, можу домовитись для Вас за скидку і за те, що гроші Монтян спрямує на благодійність.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.03 | MentBuster

        Re: Монтян крутіша за Шерон Стоун та Мадонну разом узятих!!!

        Михайло Свистович пише:
        > сябр пише:
        > > Те, що адвокат з метою самореклами вдається до тих же засобів, що й "зірка" естради - дещо незвично, але цілком логічно
        >
        > Хіба що для Вас логічно (ніколи не думав, щол у Вас схиблена логіка, тепер знатиму), бо реклама Монтян не потрібна, вона просто стібеться, не задумуючись над наслідками.
        Уявляєш, Свистович - ще є люди, які думають, що мені не вистачає реками. ЦЕ не може мені не лестити :)
        >
        > > Тож з нетерпінням чекаємо на Ваші пікантні фото
        >
        > В неї є такі, але там зовсім не еротично :)
        Ах ти ж жирна огидна свиня, припини мене дискредитувати як жінку! Для тебе - "зовсім не еротично", а сябр, може, дрочитиме на них ночі напрольот :)
        >
        > > розпродажів на аукціонах Вашої нижньої білизни та модельного взуття!!!
        >
        > Вона їх не проводитиме, але якщо Ви бажаєте придбати, можу домовитись для Вас за скидку і за те, що гроші Монтян спрямує на благодійність.
        Без питань! Що саме треба - трусікі з кружавчіками, спітніле кімоно, використані презервативи? ;)
   • 2006.12.02 | один_козак

    Дайош свободу шуток та свободу глюків!

    MentBuster пише:

    > А за порівняння мене з Медведчуком можу і забанити нєнароком :)
   • 2006.12.02 | Svitlana

    Re: Паздравляєм, таваріщі!

    MentBuster-у.Таня молодець! Не звертай уваги на дурниці і дурників.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.02 | MentBuster

     Re: Паздравляєм, таваріщі!

     Svitlana пише:
     > MentBuster-у.Таня молодець! Не звертай уваги на дурниці і дурників.
     Дякую на доброму слові :)
     Я і не звертаю ;)
  • 2006.12.03 | Михайло Свистович

   Re: Паздравляєм, таваріщі!

   сябр пише:
   > То я не розумію, чим ми пишаємося, п. Свистовичу?

   Ми хіба пишаємось? Ми регочемо.

   > Втім, перед пані Монтян розкривається широке поле діяльності: допомагати своєму "підшефному" Цушку виконувати завдання СРАКи по пресуванню усіх інакомислячих і інакодіючих. Уявіть: Цушко буде усіх саджати, а адвокат Монтян - усіх захищати! (приблизно так, як адвокат Медведчук захищав Василя Стуса!)Оце бабла прибуде!

   Не судіть про Монтян по собі.

   > відпаде необхідність виспорювати у можливого нового заступника голови СБУ пляшечку-другу текіли: улюблений напій можна буде купувати на чесно зароблені!

   На відміну від Вас, Монтян не все робить з матеріальної необхідності, а "Текілу", яка не є її улюбленим напоєм, легко може купити за власні гроші.
 • 2006.12.03 | vvkornilov

  Re:

  п. Тетяно,
  то що, як Цушко став міністром, то ви гадаєте, він забуде за законопроект? А він сам-один його "автор", чи є хтось спів?

  Просто, гадаю, якщо там не зростеться, то можна й інших депутатів підігнати. Не проблема.

  А щодо дурних наїздів на абсолютно самостійного юриста та правозахисницю, то особливо, власне, чоловікам, має бути соромно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua