МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

12/01/2006 | Sych
курс на "єднання" опозиції. Ось так:

http://www.pravda.com.ua/news/2006/12/1/51749.htm

Тимошенко просила Луценка "відмазати" друга Шуфрича від кримінальної справи?

www.ПРАВДА.com.ua, 01.12.2006, 17:19

"Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що Юлія Тимошенко, будучи прем'єром, зверталася до нього щодо деяких кримінальних справ.

"Була чудова зустріч, на якій Юлія Володимирівна просила переглянути точку зору про фонд реконструкції "Артека", який украв 16 мільйонів гривень в "Укрзалізниці", - сказав Луценко в інтерв'ю "Комерсанту".

За його словами, Тимошенко просила "переглянути ставлення до людини, на чию організацію був зареєстрований фонд".

"Він був народним депутатом на той момент депутатом від СДПУ(о). Я сказав, що не буду відповідати на дане запитання, на нього відповість слідчий. І що я не збираюся робити йому ніяких указівок по розслідуванню справи. Якщо буде причетний хазяїн офісу – буде відповідати. Не буде причетний – не буде", - розповів Луценко.

"З іншого боку, я не буду грішити на відносини з Юлією Володимирівною, хоча вона кілька разів намагалася натиснути. Але скаржитися на тиск я не буду, тому що якщо політик скаржиться на тиск, він прогинається", - додав він.

Екс-міністр також відзначив, що Тимошенко намагалася "декілька разів" подзвонити Луценку з приводу кадрових рішень, а кілька разів з вимогою певних справ, "але їй це не вдалося".

Крім того, Луценко сказав, що, на його думку, у Тимошенко "завелося своє оточення, досить агресивне до яскравих людей".

"Я б сказав, "любі мої", що вбивають їй думку про можливість створення в Україні двопартійної системи – БЮТ і Партії регіонів. Ця група поводиться як зозуля в "помаранчевому" таборі, які намагаються виштовхати всіх і радять їй стати монополістом", - сказав він.

"Це пан Турчинов і низка інших людей. Я їх не сприймаю. Як і не сприймаю заклики до війни з БЮТ", - додав Луценко.

На питання, з ким із прем'єр-міністрів йому працювалося легше за все, екс-міністр відповів:

"Легше за все за Юрія Єханурова. У нас було чітке взаєморозуміння, він не розглядав міліцію як важіль або обслугу, тому в нас було спілкування винятково на ділові теми".

Водночас він зазначив, що нинішній прем'єр Віктор Янукович ніколи не намагався давати йому якісь вказівки.

"Але от днями була, з мого погляду, підозріла історія захоплення одного зі столичних готелів, у якій був представник державної виконавчої служби, і його супроводжувала міліція – це нормально. Але міліції було декілька десятків осіб і мені це не подобається", - сказав Луценко.

Як відомо, раніше депутат з СДПУ(о) Олександр Грановський давав свідчення в одеській міліції у кримінальній справі щодо благодійного фонду реконструкції і розвитку "Артек".

Грановський вважається другом Нестора Шуфрича."

Як видно, бувших социків не буває.

Відповіді

 • 2006.12.02 | Hoja_Nasreddin

  Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

  Я вже писав про Вуценка і не хочу повторюватись. Тут правда на форумі в нього є палкий адвокат - пан Свистович - чекайте незабаром ся з'явить обізветься та почепить на Вас ярлика "ЮЛЕФАН". Готуйте грунтовний захист :).
  Жовтокоричнева суміш не має ідеології, особливо якщо безпосередні пращури ЯК МІНІМУМ мали потрійне дно. Отож для мене тут нема ніц такого що би могло дивувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.02 | Віктор Уколов

   Мене стримали, коли я хотів нагадати всі обіцянкки Луцен

   ка.

   Я більшого лицеміра в нашому таборі, ніж Луценко, не бачив.

   Золота молодьож, син члена ЦК КПУ, Юрко виринув у соціалістів завдяки батькові. Він був таким само соціалістом, як я балериною. Про це багато може згадати Коробова і Погорєлова, які тоді працювали з ним у його газеті "Грані".
   Вправний оратор з легкою картавинкою він подобався Морозу, як втілення "молоді СПУ"
   За два роки у міністерстві нічого окрім заяв він так і не зробив.
   Хабарництво не подолане. Жодна резонансна справа МВС не доведена до кінця.
   Недавно він обіцяв скасувати номери ВРУ. Так от 23 листопада Луценко тихенько запропонував всім депутатам знову отримати персональні автономери, які він з такою помпою скасував.

   Цей лицемір натягує на себе костюмчик жертви режиму Януковича - але він пустишка, мильна булька, прес-секретар своєї посади, яку ніхто так і не займав.

   До речі на совісті Луценка смерть найважливішого свідка у справу Кучми - Кравченка. Нагадаю - його убили ввечері того дня, коли Луценко привселюдно пообіцяв викликати його на допит.

   Хлопці не купуйтесь на туфту. Запитайте тих, хто знає того трєпача
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.02 | Віктор Уколов

    А пам"ятаєте пістолет, якого Луценко вручив Володі Скачку?

    Травень 2005 року. В МВС прийом на честь дня журналіста. Іменний пістолет вручають людині, яка вилила на голови помаранчевих стільки бруду, скільки може вмістити 32 букви алфавіту під факторіалом.
    Луценко приязно поговорив з Піховшеком.
    Вже тоді треба було робити висновки - Луценко не має сталих поглядів, що йому скажуть те і буде робити. А казати будуть всі, хто на відміну від має нього хребет.
   • 2006.12.02 | SpokusXalepniy

    А у вас есть причины быть предвзятым?

    Віктор Уколов пише:
    > Золота молодьож, син члена ЦК КПУ, Юрко виринув у соціалістів завдяки батькові.
    А разве он не участвовал в голодовке на Майдане в числе других студентов, чтобы сняли последнего коммунистического премьер-министра?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.03 | Михайло Свистович

     Re: А у вас есть причины быть предвзятым?

     SpokusXalepniy пише:
     >
     > А разве он не участвовал в голодовке на Майдане в числе других студентов, чтобы сняли последнего коммунистического премьер-министра?

     Ні, звичайно. Він тоді був по інший бік барикад.
   • 2006.12.02 | Shooter

    "Турчинов стримав мене" - от шкода

    Віктор Уколов пише:

    > Я більшого лицеміра в нашому таборі, ніж Луценко, не бачив.

    :) Та куди Луценку до деяких...розповідаючих, наприклад, про транзитний сервер або про те, що у фракції БЮТ у ВР немає жодної персони, яка би мала хоча-би нещасних 100 тисяч...правда?

    > Золота молодьож, син члена ЦК КПУ,

    хех :) Юля Володимирівна - з рабочєкрестьянства, звісно. Уколов - не сміши.

    > До речі на совісті Луценка смерть найважливішого свідка у справу Кучми - Кравченка. Нагадаю - його убили ввечері того дня, коли Луценко привселюдно пообіцяв викликати його на допит.

    Так чого ж його Турчинов "не оберіг"? І, доречі, на чиїй совісті неспійманий Пукач?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.02 | Віктор Уколов

     Ну-ну. Перекладай з хворої голови на здорову

     Про те, що Луценко викликає Кравченка на допит дізналися всі зі слів Луенка по телевізору. Незаперечний факт.
     Розробка історії з Турчиновим пішла в люди через рік, коли в штабі НСНУ вирішили, що вона того варта.
     Виборці дали красномовну оцінку цьому та іншому НСНУушному "креативу". Будеш повторювати байки придумані моїми колегами з НСНУ - виборці ще раз проголосують - отримаєте ще менше.

     Замість об"єднання в одну опозицію, ви панове, знову шукаєте як ту Юлю викинути за борт. І з Луценком нічого не вийде. Ним просто ще ніхто серйозно не займався.
     От позбираю я все ж таки його публічні виступи за останні 4 роки і порівняю з тим, що він за 2 роки міністром зробив.
     Справді, давайте започаткуємо загальнонаціональну дискусію - чи виконав Луценко хоча б 20% того про що говорив. Хай розкаже сердешний, як йому заважала прокуратура, політики і сам Президент.

     До тих пір, поки ви не візьметесь за голову - доти життя буде лупашити вас по тій голові. Отямтесь.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | Hoja_Nasreddin

      Re: Ну-ну. Перекладай з хворої голови на здорову

      На додачу (кинув цей коментар спеціально для пана Свистовича, але бачу й тут він актуальний - тому прошу вибачити за дублювання):

      Знайшов нарешті ту статтю Тетяни Чорновіл.
      Даю посилання(http://obozrevatel.com/news/2006/3/9/95745.htm) і кілька уривків про які я казав, або за паном Свистовичем “брудно натякав”.


      “Зате в мої спогади про понівечених учасників акції, яких ми знаходили в лікарні "швидкої" допомоги, рясніють розбитими головами та поламаними ребрами. Як я вже писала, ці ушкодження хлопці отримала не під Адміністрацією в бійці, а в райвідділах з закутими руками. Особливо лютував Московський з Миколою Ляховичем, який пізніше йшов по справі 9 березня й отримав вирок п’ять років, 9 березня я востаннє спілкувалася ввечері на штабі УНСО. Він був здоровий. 11 березня, я його знайшла на 9 поверсі лікарні "швидкої" допомоги. Поламане ребро, розірвана селезінка, черевна кровотеча — таким його отримали лікарі. В Московському райвідділі під час катувань він кілька разів втрачав свідомість, його відливали водою й знову били. Врятували медики, які, ковзаючи по залитій кров’ю підлозі, вимагали від міліції дати добро на госпіталізацію Миколи. «Або назвіть нам ваші звання та прізвища — ми маємо знати, на кого тут списати труп», — казали вони.

      Через кілька днів СБУ забрала Миколу в СІЗО просто з-під крапельниці. Йому й ще 18 унсовцям інкримінували організацію й участь в масових заворушеннях. Крім унсовців СБУ виписала ордери на арешт Євгена Жовтяка та Юрія Луценка. Від в’язниці їх врятував Потебенько, в Генпрокуратурі було прийняте рішення про відмову в порушенні проти них кримінальної справи. Так що даремно міністр внутрішніх справ нині закидає БЮТ претензії, що в її списку «кримінальник» Шкіль. Таким же «кримінальником» ледь не став сам Луценко. Одному з засуджених по справі Миколі Ляховичу на допитах говорили, що якщо дасть покази проти Луценка, випустять на підписку, а як ні, сяде його брат. Микола показів не дав. Зате майбутній міністр внутрішніх справ дуже детально розповів в СБУ, як біля пам’ятника Шевченка Андрій Шкіль організовував й спонукав до бійки з міліцією унсовців. Сама читала. А ще на це можна подивитися на відеокасеті, яка зараз зберігається в матеріалах справи у Верховному Суді. Також Луценко впізнав кілька осіб на міліцейських відеокасетах подій 9 березня. Зокрема, його свідчення, щодо Ігоря Мазура є в обвинуваченому висновку. Може тому, йому «пощастило» не отримати судимість?”


      В мене тут ще при першому прочитанні виникло питання (зрештою не таке вже й свіже): чому такі хлопці як Микола Ляхович, які перейшли такі тортури і знущання і ВИТРИМАЛИ (а я читав ще про епізод, коли Миколу винесли після 7-денного голодування на ношах і поставили перед мамині очі аби отак підступно по-звірячому зламати його) не обіймали і не обіймають жодних посад - а таких людей найбільше на тих посадах і бракує - а от Вуценки й Жовтяки - ті кого немов за помахом чарівної палички випускають з лабет сбу - всі на посадах і не одній побували. Кому це вигідно - відповідь зрештою очевидна.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.03 | Михайло Свистович

       Re: Ну-ну. Перекладай з хворої голови на здорову

       Hoja_Nasreddin пише:
       > На додачу (кинув цей коментар спеціально для пана Свистовича, але бачу й тут він актуальний - тому прошу вибачити за дублювання):
       >
       > Знайшов нарешті ту статтю Тетяни Чорновіл.

       Я вже писав про цю статтю, яка з"явилася не відразу після того, як Тетяна Чорновіл дізналася цю інформацію (одночасно зі мною, у 2001 році), а лише під час виборчої кампанії, коли сама Тетяна працювала і отримувала зарплату у БЮТівському ЗМІ. Стаття грішить неточностями, перебільшеннями та плутаниною, бо, скажімо, Жовтяк був нардепом, тод арештувати його не могли, і він навіть про це не думав і не боявся цього ніколи. А більше за мене з названих тут прізвищ навряд чи хтось з Жовтяком тоді спілкувався. Моя ж дружина очолювала його виборчий штаб. Щодо порушеня справи проти Луценка, то цю інформацію поширював хіба що сам Луценко, ще прізвище Чемериса називаючи при цьому. І свідчення Луценко давав вже значно пізніше, ніж вирішувалося питання щодозаведення справ, і немогли вони вплинути ні на його, ні на чиюсь іншу долю.

       >
       > а от Вуценки й Жовтяки - ті кого немов за помахом чарівної палички випускають з лабет сбу

       Не повторюйте цього вигаданого самим Луценком міфу. А Жовтяк ніколи переслідувань не уникав, і свідчень не давав ніяких навіть хоч трошки сумнівних, і не словом, а ділом тоді був небезпечний для режиму й не йшов на компроміси.

       Не розповідайте мені, будь ласка, те, що я знаю краще за більшість з тут присутніх, і що я бачив на власні очі та чув на власні вуха. Свідчення Луценка не були такими, як в Чемериса (ті можна поширбвати як взірець боротьби з режимом), вони викликали протилежні від захвату відчуття, але нічого сенсаційно поганого там не було, і тому ніхто з ув"язнених унсовців ніколи йому їх не згадував і навіть про них не згадував з осудом в тісній компанії, а не те що публічно. Лише коли Луценка понесло, і він несправедливо наїхав на Шкіля, тоді вже пригадали, що так чинити після таких свідчень якось негарно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.03 | Hoja_Nasreddin

        Re: Ну-ну. Перекладай з хворої голови на здорову

        1.Михайле, коли я лишень казав про цю статтю без посилань, ви писали щось інше!?
        2.Тепер, там у статті Тетяна пише що читала АРХІВИ, Ви повідомляли, що також читали архіви, але в інтернеті, і судячи з усього - цілком інакші. Виглядає на те, що саме Тетяна читала правдиві архіви, а не Ви.
        3.Тепер щодо роботи у штабі БЮТ та зарплати. То з Вашого боку НЕГАРНО робити такі натяки. Оце і є "брудні натяки". Вертаю Вам їх - маю повне право тепер. Бо ж тоді можна сказати те саме про Вас чи Мирославу як представників іншого штабу. Якщо щось у тій статті НЕПРАВДА, то треба так і казати - то то і то неправда бо...
        4.Щодо Жовтяка, то міліція могла преспокійно забрати його до "з'ясування обставин" а потім випустити. Отже не арешт а затримання. Особливо у тій ситуації і за тих обставин 9 березня. Але в даному випадку мене Жовтяк цікавить найменше, бо мова йшла про Вуценка. Але судячи з усього, вуценко ще прибріхував створюючи для себе героїчні міфи. Ну-ну.
        5.Але Вуценко НЕ був жодним депутатом тоді. Поясніть мені, чому кількох хлопців просто НЕЩАДНО й по-звірячому катували, а Вуценко вийшов у випрасуваному костюмі. Погляньте лишень, що робили з Миколою Ляховичем. Якщо знаєте. У статті написано. Але якщо не знаєте, то коментар Ваш мав би виглядати так: "я вважаю, я думаю, мені здається тощо". Ну і свої слова про "брудні натяки" забирайте назад. Бо явно Ваш тон цього коментаря змінився.
        6.Стаття вийшла 9 БЕРЕЗНЯ 2006 року. Якби й не було виборчої кампанії, вона все одно вийшла б у цей день.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.03 | Віктор Уколов

         Слушні питання, але Михайло тут ні при чому

         Я не думаю, що Свистович створював Луценку міф героя 9 березня, бо він надто добре знає, що відбувалося.
         За 10 років до того, як Луценко вийшов на Майдан, тоді коли "золотого хлопчика" Юрка опікали знайомі його високопоставленого батька, Свистович уже був на Майдані в 1990-ому році. А за два роки до того вже створював студентську Громаду наражаючи себе на реальні проблеми з КДБ.
         Думаєте у 2000 році опікуни Юрка кудись поділися?
         Перепрошую, це часткова відповідь і Світлані, яка тут у гілці допитувалася, що зробили ми, що критикуємо Луценка.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.03 | Hoja_Nasreddin

          Re: Слушні питання, але Михайло тут ні при чому

          Вікторе, я можу назвати пару десятків студентів Львівсько університету Франка (мех-мат, фізичний), які раніше за Свистовича почали ОФІЦІЙНО боротися за ДЕРЖАВНІСТЬ української мови, а далі пішло - поїхало ТУМ, НРУ. (А у Львові як Ви напевне добре знаєте, гайки прикручували сильніше аніж у Києві). І ніхто з них не бігає форумами і не розповідає як суддя в останній інстанції зневажливим зверхнім тоном, що Вуценко та його тато - то золото, БО - якісь там міфічні вороги "добре відгукувались" про секретаря обкому. І цьому недолугому ніби_все_знайкові, якому бракує елементарної логіки, навіть у голову не прийде, що може тих, хто міг сказати щось "недобре" і в живих немає. Ніде жодним словом не хвалив чи ганив БЮТ чи Тимошенко, але НЕГАЙНО дістав псевдо "ФАН" (очевидно ЮЛЕ...). Але вже присянув ся не сперечати з ним - то не буду. Колись давно прочитав такий вбивчий вислів:"з двох людей, що сперечаються, не має рації той, хто розумніший". А як кортить бути розумним :). Бодай локально :) (в колі себе і себе:)).
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.03 | Віктор Уколов

           Але ж питання в не в тому. Проблема в дискредитації

           Дискредитації помаранчевої революції. Ви знаєте, що за опитуваннями люди вважають найбільш не виконаниою обіцянку "бандитам - тюрми"?
           Луценко - пустобріх. Він нічого не зробив за 2 роки перебування на посаді і для нас усіх це катастрофа. І для НУ, і для БЮТ, і для Президента. Ми втрачаємо довіру людей.

           Назвіть мені 5 речей, які зробив Луценко-міністр. А три речі?
           Що він взагалі зробив той Луценко? Крім прес-конференцій.

           А от тепер зробіть пустобріха, який скомпроментував себе бездіяльністю на чолі нової партії. І побачите яким буде ваш результат.

           А щодо "золотой молодьожи" - я просто таких не люблю.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.03 | Hoja_Nasreddin

            Re: Але ж питання в не в тому. Проблема в дискредитації

            Так я саме так і мислю. І учергове змушений спростувати той факт, що ПомРев була безкровною. І йдеться не про розбиті голови чи тягання вулецею привселюдне за волосся. А йдеться про СМЕРТЬ міліціонера Потєхіна з Черкаської області, який зранку в день голосування (другий тур) загинув від рук бандюків, захищаючи бюлетені. Чи чули ми від цього лайнюка Вуценка щось з цього приводу. Ні. Я пишу це не вперше, бо його мама (якщо вона зараз ще жива), його дружина і його донька про це не скажуть і не напишуть. А тут бігають форумом захисники довбані і кричать не чіпайте Вуценка, він "ніЧО" (бо є гірші), і татко в нього хАроший, бо бачся якийсь там бандюк так ся висловив. Ну матюкатися хочеться, їй-бо.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.04 | Михайло Свистович

             Re: Але ж питання в не в тому. Проблема в дискредитації

             Hoja_Nasreddin пише:
             > А тут бігають форумом захисники довбані і кричать не чіпайте Вуценка, він "ніЧО" (бо є гірші), і татко в нього хАроший, бо бачся якийсь там бандюк так ся висловив. Ну матюкатися хочеться, їй-бо.

             Як набрид цей довбаний і брехливий наїзник осла, який отак, як базарна баба, не маючи жодних фактів, обзиває бандюками чесних людей, які боролися ще за незалежність України. Та ще й бреше постійно, бо не навчився читати, що саме люди пишуть.
           • 2006.12.03 | Раціо

            Досягнення Луценка, що найбільше запам'яталися

            1) Спіймав даїшника на дрібному хабарі. Неввічливо спитав його, невже йому дійсно не вистачає цілих 600 грн платні.

            2) Спокійнісінько дав можливість бути вбитими або втекти за кордон (разом із маленькими непомітними "Майбахами"!) найодіознішим сатрапам Кучми. Проти самого Кучми взагалі немає ніяких справ.

            3) Завзято шукав і викликав на допити "втікачів" через ЗМІ.

            4) Героїчно виписав незаконний штраф малому Ющеняті.

            5) Коли його спитали, чи не переховується оголошений у розшук Засуха у себе вдома - сказав, що "ми за людьми не слідкуємо".

            6) Щоб Луценко "упіймав" Курочкіна, останній мусив по телевізору оголосити, яким рейсом прибуває в Бориспіль.

            7) Ганебно розвалена справа мученика за праве діло Колєснікова.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.03 | Віктор Уколов

             На жаль ви праві

             Раціо пише:
             > 1) Спіймав даїшника на дрібному хабарі. Неввічливо спитав його, невже йому дійсно не вистачає цілих 600 грн платні.

             А міг би запровадити дієву форму внутрішнього контролю - раніше така існувала і даїшники її боялися. Натомість ДАІ майже зникло з вулиць - нечувано зросла аварійність.


             > 2) Спокійнісінько дав можливість бути вбитими або втекти за кордон (разом із маленькими непомітними "Майбахами"!) найодіознішим сатрапам Кучми. Проти самого Кучми взагалі немає ніяких справ.

             А міг би виписати ордери на затримання і на вимоги Ющенка їх відпустити подати у відставку на знак протесту.

             > 3) Завзято шукав і викликав на допити "втікачів" через ЗМІ.

             А міг би спочатку притягти на допит, а потім провести пресуху, а не навпаки. Ефект був би набагато більшим.

             > 4) Героїчно виписав незаконний штраф малому Ющеняті.

             А міг би відібрати техпаспорт і права.

             > 5) Коли його спитали, чи не переховується оголошений у розшук Засуха у себе вдома - сказав, що "ми за людьми не слідкуємо".

             А міг би задіяти "Беркут" і забрати Засуху з дому за 20 хвилин маскі-шоу, що іншим не повадно було.


             > 6) Щоб Луценко "упіймав" Курочкіна, останній мусив по телевізору оголосити, яким рейсом прибуває в Бориспіль.


             > 7) Ганебно розвалена справа мученика за праве діло Колєснікова.

             Може Луценко був умотивований. Я тепер нічого не виключаю.
          • 2006.12.04 | Михайло Свистович

           Re: Слушні питання, але Михайло тут ні при чому

           Hoja_Nasreddin пише:
           > Вікторе, я можу назвати пару десятків студентів Львівсько університету Франка (мех-мат, фізичний), які раніше за Свистовича почали ОФІЦІЙНО боротися за ДЕРЖАВНІСТЬ української мови

           Назвіть будь ласка ;)

           > А у Львові як Ви напевне добре знаєте, гайки прикручували сильніше аніж у Києві

           Ні, не сильніше

           > І ніхто з них не бігає форумами і не розповідає як суддя в останній інстанції зневажливим зверхнім тоном, що Вуценко та його тато - то золото

           А де я розповідав, що вони - золото? Брехати не гарно.

           > БО - якісь там міфічні вороги "добре відгукувались" про секретаря обкому

           Чому міфічні? Дуже навіть реальні. Навіть Іван Рибалко (знаєте такого журналіста?), якого Луценко-старший з роботи вигнав за націоналізм.

           > І цьому недолугому ніби_все_знайкові, якому бракує елементарної логіки, навіть у голову не прийде, що може тих, хто міг сказати щось "недобре" і в живих немає

           Та всі вони живі, якщо від старості чи хвороби якоїсь не померли. Це просто Вашу недолугу і дійсно "всезнаючу" (я ж бо не пишу того, про що не маю фактів) голову логіка ніяк не відвідає.

           > Ніде жодним словом не хвалив чи ганив БЮТ чи Тимошенко

           Та постійно хвалите і ніколи не ганите.

           > але НЕГАЙНО дістав псевдо "ФАН" (очевидно ЮЛЕ...)

           Якщо б не хвалили чи не ганили, то чому б на Вас ото так шапка з назвою запалала? ;)
        • 2006.12.04 | Михайло Свистович

         Re: Ну-ну. Перекладай з хворої голови на здорову

         Hoja_Nasreddin пише:
         > 1.Михайле, коли я лишень казав про цю статтю без посилань, ви писали щось інше!?

         Ніколи нічого іншого не писав. Я знав, про яку статтю йдеться, бо вона була одна.

         > 2.Тепер, там у статті Тетяна пише що читала АРХІВИ, Ви повідомляли, що також читали архіви, але в інтернеті

         Брехати не гарно. Я ніде не писав, що читав їх в інтернеті. Я взагалі не впевнений, що вони в інтернеті десь є.

         > Виглядає на те, що саме Тетяна читала правдиві архіви, а не Ви

         Ми разом з нею одночасно читали ті самі архіви в тому самому приміщенні і часто в той самий час і не в інтернеті

         > 3.Тепер щодо роботи у штабі БЮТ та зарплати. То з Вашого боку НЕГАРНО робити такі натяки.

         Які натяки? Вона працювала (і не в штабі, а у б"ютівському ЗМІ) і отримувала зарплату. І її статті цього періоду сильно відрізнялися у проб"ютівський бік від тих, які вона писала, коли не працювала там. Якби ця стаття з"явилася у 2001 році - не було б питань. Якби після виходу унсовців з ьюрми - теж не було б. Але ж не під час виборів-2006.

         > Бо ж тоді можна сказати те саме про Вас чи Мирославу як представників іншого штабу.

         Не можна.

         > Якщо щось у тій статті НЕПРАВДА, то треба так і казати - то то і то неправда

         Я вже докладно писав про це на цьому ж форумі

         > 4.Щодо Жовтяка, то міліція могла преспокійно забрати його до "з'ясування обставин" а потім випустити. Отже не арешт а затримання. Особливо у тій ситуації і за тих обставин 9 березня.

         Не було такого. Не затримували його, я тоді знав ледь не кожен його крок.

         > Але в даному випадку мене Жовтяк цікавить найменше, бо мова йшла про Вуценка

         Якщо за чисту монету подається якась чутка про Жовтяка, то й інформацію про Луценка сприймаєш вже не так безсумнівно.

         > Але судячи з усього, вуценко ще прибріхував створюючи для себе героїчні міфи

         Таке бувало

         > 5.Але Вуценко НЕ був жодним депутатом тоді. Поясніть мені, чому кількох хлопців просто НЕЩАДНО й по-звірячому катували, а Вуценко вийшов у випрасуваному костюмі.

         А чому вийшли в таких самих костюмах всі інші, хто не був унсовцем: Чемерис, Буздуган, Хмара, Філіндаш, Ротаєнко, Сорока, я врешті решт? Бо улдар вирішили нанести лише по УНСО, як по силі, на якій трималося тоді наметове містечко, а також на яку легко можна було списати всю насильницьку суть протестів, бо ж обрах УНСО в суспільстві наші ЗМІ створили не найкращий.

         > Погляньте лишень, що робили з Миколою Ляховичем. Якщо знаєте. У статті написано.

         Я знаю це не по статті. І дуже добре знаю. Я ще його рідного брата тоді в лікарні знайшов з розбитою головою. Коли вже до Вас дійде, що про ті події, на відміну від Вас, я знаю не зі статей?

         > 6.Стаття вийшла 9 БЕРЕЗНЯ 2006 року. Якби й не було виборчої кампанії, вона все одно вийшла б у цей день.

         А чму не 9 березня 2005 року? Адже архіви ці ми читали ще у 2001 році.
     • 2006.12.02 | Shooter

      Перекладай - не перекладай, ...

      ..я дятла все'дно подовбати тягне (с)

      Віктор Уколов пише:
      > Про те, що Луценко викликає Кравченка на допит дізналися всі зі слів Луенка по телевізору. Незаперечний факт.

      Надіюсь, і Турчинову? Що ж він не подбав про безпеку Кравченка? А що, там доречі, про подвійне самовбиство Кравченка Турчинов розповідав?

      > Розробка історії з Турчиновим

      Якої саме? про транзитний сервер? чи про просирання Пукача?

      Доречі, чому спригуєш з базара про "бідних ліз" ;) в БЮТ, про що Юля заявляла публічно?

      і що там в нас відбувається з рабочєкрестянскім проісхождєнієм? ;) чи обов'язково є потрібною стороння допомога, щоб зауважити колоду у своєму оці? чи це просто креатіфффщікі БЮТ отримали нове творче завдання - мочити Луценка "як конкурента" за 5-7% голосів?

      > Виборці дали красномовну оцінку цьому та іншому НСНУушному "креативу".

      Чомусь забуваєш - так як і креативу БЮТ. Бо якби було інакше - була би Юля при владі, а не в задниці, правда ж?

      > Замість об"єднання в одну опозицію, ви панове, знову шукаєте як ту Юлю викинути за борт. І з Луценком нічого не вийде.

      :) Ні, просто не всі хочуть лягати під Юлю. І погоджуватися з двопартійною схемою в Україні, яку Юлі прямо у вушко заносять певні дятли з її оточення. Бо такий підхід АПРІОРІ є програшним. І якщо дятли все ще мріють, що, домочивши "все, що не Юля", отримають весь помаранчевий електорат - то мушу їх засмутити: в такому випадку бути Юлі в довічній опозиції.

      > Ним просто ще ніхто серйозно не займався.

      Я бачу - ти вже починаєш. ;)

      > От позбираю я все ж таки його публічні виступи за останні 4 роки і порівняю з тим, що він за 2 роки міністром зробив.

      Ти краще позбирай публічні виступи Юлі та Ко за два роки з наглими та відвертими публічними брехнями, пересмикуваннями та перекручуваннями. А також займися хронологією та аналізом причин її перманентного програшу. Може хоч тоді хоч трішки порозумнішаєте. Бо і після того, як зуміли просрати все, включаючи країну, все ще в задниці свербить продовжити "помаранчеве мочілово".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | Віктор Уколов

       Вони в дитинстві жінок боялися?

       Shooter пише:
       > > Замість об"єднання в одну опозицію, ви панове, знову шукаєте як ту Юлю викинути за борт. І з Луценком нічого не вийде.

       > :) Ні, просто не всі хочуть лягати під Юлю.

       Янукович закінчує захоплювати країну. Найпотужніша опозиційна сила - БЮТ, найвідоміший політик в опозиції Тимошенко. У вас немає часу на розкрутку нового партійного проекту - прогавите навіть те, що залишилось. Не розумієте? Тоді вперед - ще раз на ті самі граблі.

       Альтернатива - безумовне і швидке об"єднання з БЮТ і координація всіх дій по фронту.

       > > Ним просто ще ніхто серйозно не займався.
       > Я бачу - ти вже починаєш. ;)

       З понеділка почну. Задурювати голову виборцям у Луценка знову не вийде.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.03 | Shooter

        Дятли? Мені їхні фобії невідомі

        Зате що мені відоме - це їхня відсутність здатности думати хоча би ОДИН КРОК НАПЕРЕД. Абсолютна і повна.

        Віктор Уколов пише:
        > Shooter пише:
        > > > Замість об"єднання в одну опозицію, ви панове, знову шукаєте як ту Юлю викинути за борт. І з Луценком нічого не вийде.
        >
        > > :) Ні, просто не всі хочуть лягати під Юлю.
        >
        > Янукович закінчує захоплювати країну. Найпотужніша опозиційна сила - БЮТ, найвідоміший політик в опозиції Тимошенко. У вас немає часу на розкрутку нового партійного проекту - прогавите навіть те, що залишилось.

        :) Янукович захоплює країну НАСАМПЕРЕД тому, що "найвідоміший політик в опозиції" в ситуації, коли потрібні були об'єднанні зусилля хоча би до виборів-2006, зайнялася рокруткою свого власного (навіть не партійного) проекту. На повному форсажі, ще весною 2005 зумівши подвоїти фракцію БЮТ у ВР за рахунок відвертих кучморилих. І не скидаючи газу до весни-2006, забезпечила яникам 32% голосів. ВКОТРЕ повторюю банальне: перед тим, як Юлі завадили полюбовно домовитися з Коломойським у вересні-2005, яники мали лише 15%. І без об'єктивного погіршення життя людей до весни-2006 ГОЛОВНОЮ ПРИЧНОЮ росту популярности яників було якраз помаранчеве мочілово, яким активно займався БЮТ, поступаючи У ВСЬОМУ принциповому за принципом "чим гірше, тим краще"

        >Не розумієте? Тоді вперед - ще раз на ті самі граблі.

        Господи, ну як же ж можна бути таким недалеким? Які граблі? 20% голосів для Тимошенко? і жодної принципової зміни в риториці "всі помаранчеві підераси, одна я - помаранчева Жанна д'Арк". Уколов, якщо передчасних виборів до ВР не буде (а їх, швидше всього, не буде) а Юля не перестане відстрілювати потенційних союзників, то вже можна відкорковувати шампанське за прєзідента ЯнуковічЪа. Невже таке БАНАЛЬНЕ не доходить?

        > Альтернатива - безумовне і швидке об"єднання з БЮТ і координація всіх дій по фронту.

        Ага, точно. Якщо не станете раком - то я Вас і так виїбу. І вже ж пробували - і в повний просак попали. Ат всьо не ймьоться....

        > > > Ним просто ще ніхто серйозно не займався.
        > > Я бачу - ти вже починаєш. ;)
        >
        > З понеділка почну.

        Маладєц. З черговим тебе цвяхом в домовину Юлі-політика.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.03 | Михайло Свистович

         Дятлам притаманно обзивати інших дятлами

         Shooter пише:
         >
         > Янукович захоплює країну НАСАМПЕРЕД тому, що "найвідоміший політик в опозиції" в ситуації, коли потрібні були об'єднанні зусилля хоча би до виборів-2006, зайнялася рокруткою свого власного (навіть не партійного) проекту.

         Ні, він захоплює країну насамперед через провал помаранчевої влади, її нечесність і корумпованість, боягузство і впертість Юща, який витягнув Януковича з небуття своїм Мемодряньдумом.

         >
         > І не скидаючи газу до весни-2006, забезпечила яникам 32% голосів

         В основному їх забезпечили таки Ющ і любі друзі.

         >
         > ВКОТРЕ повторюю банальне: перед тим, як Юлі завадили полюбовно домовитися з Коломойським у вересні-2005, яники мали лише 15%

         Банальним є те, що яники мали ці 15% до того, як Ющ підписав з Януком Мемодряньдум. А Коломойського роль тут маленька, якщо брати у порівнянні.

         >
         > І без об'єктивного погіршення життя людей до весни-2006 ГОЛОВНОЮ ПРИЧНОЮ росту популярности яників було якраз помаранчеве мочілово

         Ні, головною причиною. була імпотентність помаранчевих, які не виконали своїх обіцянок.

         >
         > якщо передчасних виборів до ВР не буде (а їх, швидше всього, не буде) а Юля не перестане відстрілювати потенційних союзників, то вже можна відкорковувати шампанське за прєзідента ЯнуковічЪа

         Якщо передчасні вибори і будуть, то також можна відкорковувати шампанське
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.03 | Shooter

          Дивитеся в дзеркало?

          Михайло Свистович пише:
          > Shooter пише:
          > >
          > > Янукович захоплює країну НАСАМПЕРЕД тому, що "найвідоміший політик в опозиції" в ситуації, коли потрібні були об'єднанні зусилля хоча би до виборів-2006, зайнялася рокруткою свого власного (навіть не партійного) проекту.
          >
          > Ні, він захоплює країну насамперед через провал помаранчевої влади, її нечесність і корумпованість.

          "Нечесніть і корумпованість" - це про гру Юлі в 4 руки з Коломойським? І по Укрнафті, коли Приват заправки так "дешево" Укрнафті продав, і коли Коломойський, маючи меншість, зберіг контроль над Укрнафтою. Коли, доречі, Третьяков хотів позбавити Коломойського цього контролю (інша справа - якими мотивами він при цьому керувався).
          Чи про гру Юлі на боці Коломойського в конфлікті по НЗФ?
          Чи нечесніть - це масовий запис Юлею кучморилих бандюків у свою фракцію ще навесні 2005?

          > боягузство і впертість Юща, який витягнув Януковича з небуття своїм Мемодряньдумом

          так-так. Ющ підписав Меморандум з Яником - і в того рейтинг з 15% в один момент став 30%, так?

          Це якщо вже "забути", що Меморандум вже був НАСЛІДКОМ того, що голосування за ПМ-а Єханурова було завалене Юлею. Підтримала би Юля це голосування - ніякі Меморандуми би не підписувалася. А Юля в понелідок валила Єхарунова, у вівторок прізнавалась в любві Ющеві, а в середу знову валила голосування за Єханурова. Послідовна - що зробиш.

          > > І не скидаючи газу до весни-2006, забезпечила яникам 32% голосів
          >
          > В основному їх забезпечили таки Ющ і любі друзі.

          Гм...яким саме чином "любі друзі"? Які ще від вересня 2005 були усунуті від влади??

          > > ВКОТРЕ повторюю банальне: перед тим, як Юлі завадили полюбовно домовитися з Коломойським у вересні-2005, яники мали лише 15%
          >
          > Банальним є те, що яники мали ці 15% до того, як Ющ підписав з Януком Мемодряньдум. А Коломойського роль тут маленька, якщо брати у порівнянні.

          Коломойський - то лише був маркер моменту, коли Юля від підкилимного перетягування ковдри на себе перейшла до відкритих бойових дій проти НУ. І робила це всю осінь-2005, всю наступну зиму (див. БУДЬ-ЯКІ принципові голосування у ВР) і аж до виборів-2006. І саме ця "велика гімнометальна" кампанія і була головною причиною того, що яники стабільно набирали рейтинг. Ця кампанія, а не одноразове підписання Меморандуму, ще й як наслідок шантажу з боку Юлі. Це принципове протиставлення "я - цяця, Ющ і Ко - бека" (як і навпаки) дозволило яникам наростити свій рейтинг до 30+.

          Зауважте - яники після виборів були готові у разі коаліції з НУ віддати їм поста ПМ-а. Юля нізащо не хотіла погоджуватися на іншого ПМ-а, окрім неї самої (у будь-який момент). Більше того - коли їй пропонували цілком прийнятливий компроміс ще у вересні-2005, залишаючи за нею пост ПМ-а, вона і цей компроміс відкинула - пообіцяли ж їй її "мародьори", що шлях у владу один - мачіть Юша і Ко, і весною всьо у ніх получіцца.

          > > І без об'єктивного погіршення життя людей до весни-2006 ГОЛОВНОЮ ПРИЧНОЮ росту популярности яників було якраз помаранчеве мочілово
          >
          > Ні, головною причиною. була імпотентність помаранчевих, які не виконали своїх обіцянок.

          Частина обіцянок була виконана. Займатися ж рештою просто не було часу - всі зусилля йшли на помаранчеве гімнометання. Більше того - щоб займатися реформами була потрібна стабільна більшість у ВР - аж під конституційну. І це МОЖНА було отримати пісдя виборів 2006, якби не "велика помаранчева гімнометальна". Якби не чмиріння уряду Єханурова за угоду по газу, якби не голосування БЮТ за інфляцію, проти бюджету, за багаторазові відставки цілого уряду та окремих міністрів Єханурова.

          Гляньте на бандюків. Попри всі суттєві тертя, які відбувають в ПРУ, назовні все виглядає одностайно і дружньо. Попри всі незгоди, які є в антифрізовій коаліції, бандюкам вдається в принципові моменти ДОМОВЛЯТИСЯ з КПУ та, особливо, СПУ. Зауважу - домовлятися, а не ставити ультиматуми "або буде по-моєму, або буде ніяк".

          > > якщо передчасних виборів до ВР не буде (а їх, швидше всього, не буде) а Юля не перестане відстрілювати потенційних союзників, то вже можна відкорковувати шампанське за прєзідента ЯнуковічЪа
          >
          > Якщо передчасні вибори і будуть, то також можна відкорковувати шампанське

          Якщо війна в помаранчевому таборі/намагання Юлі забрати все під себе не припиниться - таки так.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.04 | Михайло Свистович

           Так, і бачу, як Ви визираєте з-за мого плеча

           Shooter пише:
           >
           > "Нечесніть і корумпованість" - це про гру Юлі в 4 руки з Коломойським?

           Ні, це про гру численних нашоукраїнських міністрів та інших високих чиновників. Вам це, звичайно, не відомо ;)

           > Чи нечесніть - це масовий запис Юлею кучморилих бандюків у свою фракцію ще навесні 2005?

           Ні, це масовий запис кучморилих до НСНУ

           >
           > так-так. Ющ підписав Меморандум з Яником - і в того рейтинг з 15% в один момент став 30%, так?

           Ні, не в один момент, а почав підійматися. Це ж поступовий процес.

           >
           > Це якщо вже "забути", що Меморандум вже був НАСЛІДКОМ того, що голосування за ПМ-а Єханурова було завалене Юлею

           Це те саме, що вбивство мною сусідки буде наслідком моєї сварки з дружиною, після чого в мене зіпсується настрій, я рознервуюсь, а сусідка докорятиме мені, що то нібито я насрав у під"їзді.

           >
           > Гм...яким саме чином "любі друзі"?

           Невиконанням данихї на Майдані обіцянок.

           >
           > Які ще від вересня 2005 були усунуті від влади??

           Були усунуті лише кілька осіб. Сотні ж по всій Україні залишились.

           >
           > Коломойський - то лише був маркер моменту, коли Юля від підкилимного перетягування ковдри на себе перейшла до відкритих бойових дій проти НУ

           Бойові дії режиму були у стократ масштабніші за дії Юлі, але вони не завадили Ющу стати президентом. І Юля б не завадила, якби Ющ був гарним президентом. Шукайте ворога в собі, а не на стороні.

           >
           > Зауважте - яники після виборів були готові у разі коаліції з НУ віддати їм поста ПМ-а. Юля нізащо не хотіла погоджуватися на іншого ПМ-а, окрім неї самої (у будь-який момент)

           Тобто слід було відразу піти на коаліцію з ПРУ?

           >
           > Більше того - коли їй пропонували цілком прийнятливий компроміс ще у вересні-2005, залишаючи за нею пост ПМ-а, вона і цей компроміс відкинула - пообіцяли ж їй її "мародьори", що шлях у владу один - мачіть Юша і Ко, і весною всьо у ніх получіцца.

           Це вона Вам сама розповіла? Бо в мене інші дані про е, як все було, отримані не з власних фантазій.

           >
           > Частина обіцянок була виконана

           Щось народ цього не помітив.

           >
           > Займатися ж рештою просто не було часу - всі зусилля йшли на помаранчеве гімнометання

           По-перше, часу було вдосталь (гівнометанням займалася жменька людей), по-друге, не треба було займатися гівнометанням. Якби люди бачили, що виконуються обіцянки, покращується життя, справедливість торжествує, корупція зменшується, то не треба було б нічого метати. А якщо помаранчі перетворилися на деребанщиків і хабарників, то ніяке метання не допоможе.

           >
           > Гляньте на бандюків. Попри всі суттєві тертя, які відбувають в ПРУ, назовні все виглядає одностайно і дружньо. Попри всі незгоди, які є в антифрізовій коаліції, бандюкам вдається в принципові моменти ДОМОВЛЯТИСЯ з КПУ та, особливо, СПУ. Зауважу - домовлятися, а не ставити ультиматуми "або буде по-моєму, або буде ніяк".

           Домовлятися однаково не вміють як НУ, так і БЮТ.

           >
           > Якщо війна в помаранчевому таборі/намагання Юлі забрати все під себе не припиниться - таки так.

           таки так
       • 2006.12.03 | Михайло Свистович

        Re: Вони в дитинстві жінок боялися?

        Віктор Уколов пише:
        >
        > Янукович закінчує захоплювати країну. Найпотужніша опозиційна сила - БЮТ, найвідоміший політик в опозиції Тимошенко. У вас немає часу на розкрутку нового партійного проекту - прогавите навіть те, що залишилось.

        Без розкрутки нового партійного проекту, який би був дружнім до Юлі хоча б у тій мірі як БЮТ колись був до Юща, Юля просто не виграє. Вона не збере всіх помаранчевих голосів, тому сила, яка підгребе інші неянучарські голоси та увійде потім з Юлею в коаліцію, стовідсотково потрібна. Інша справа, що мені сумно, якщо на чолі цієї сили стоятиме Луценко, а складатимется вона з меркантильних хлопчиків з "Антикримінального вибору" (не маю на увазі Сергія Луценка, якого близько не знаю).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.03 | vvkornilov

         Re: Вони в дитинстві жінок боялися?

         антикримінальний вибір скоро закривається...тільки з ментів бабла назбирали, як новий міністр, тра-ля-ля.

         Буде нова організація: ЗВВВ

         захисники вітчизняниних Виноробів виробників.

         Кляса.

         А С. Луценко йде на вулицю.
        • 2006.12.03 | Shooter

         Re: Вони в дитинстві жінок боялися?

         Михайло Свистович пише:
         > Віктор Уколов пише:
         > >
         > > Янукович закінчує захоплювати країну. Найпотужніша опозиційна сила - БЮТ, найвідоміший політик в опозиції Тимошенко. У вас немає часу на розкрутку нового партійного проекту - прогавите навіть те, що залишилось.
         >
         > Без розкрутки нового партійного проекту, який би був дружнім до Юлі хоча б у тій мірі як БЮТ колись був до Юща, Юля просто не виграє. Вона не збере всіх помаранчевих голосів

         Рекомендовано усім штабістам БЮТ читати тричі на день.

         Гляди - і дійде банальне.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.12.03 | Раціо

          Не дійде

          Shooter пише:
          > Рекомендовано усім штабістам БЮТ читати тричі на день.
          >
          > Гляди - і дійде банальне.

          Ви почитайте мої дискусії із Уколовим. Він принциповий противник таблиці множення - це занадто тупа раціональність. Він абсолютно впевнений, що всі давно мають що їсти (Марія-Антуанетта згадується) і для повного щастя їм лише великої Ідеї не вистачає.

          Основний месидж Уколова підкупає своєю безпосередністю: ми довели країну до такої дупи, що вам уже немає часу дригатися, тому ваша доля - без усяких умов підтримувати БЮТ. Тобто ще велике питання, чи власна тупість Юлі є головною причиною її феноменальної договороздатности, чи то все-таки напрацювання потужного аналітичного центру, який не опускається до тупої раціональности.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.12.03 | Віктор Уколов

           Ви ж "раціо" - дайте раціональну аргументацію, а не мантру

           Чому розкрутка третього дружнього бренду нам корисна? Тому що не всі функціонери партійні "при дєлах"?           Раціо пише:
           > Ви почитайте мої дискусії із Уколовим. Він принциповий противник таблиці множення - це занадто тупа раціональність.

           Мені більше подобаються подвійні інтеграли.

           >Він абсолютно впевнений, що всі давно мають що їсти (Марія-Антуанетта згадується) і для повного щастя їм лише великої Ідеї не вистачає.

           Їжа не є конкурентном Ідеї. Це все одно що порівнювати кілограми і метри.


           > Основний месидж Уколова підкупає своєю безпосередністю: ми довели країну до такої дупи, що вам уже немає часу дригатися, тому ваша доля - без усяких умов підтримувати БЮТ.

           Типовий раціональний підхід - ти йому про ідею, а він знову все зводить до банального "хто буде начальник".

           >Тобто ще велике питання, чи власна тупість Юлі є головною причиною її феноменальної договороздатности, чи то все-таки напрацювання потужного аналітичного центру, який не опускається до тупої раціональности.

           :-) Смішно. Ну ви мені подзвоніть і з"ясуйте все не на форумі, якщо вас це дійсно настільки цікавить. Пишіть ukolov.victor(ет)gmail.com
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.12.03 | Раціо

            Так Свистович Вам уже навів цілком раціональну аргументацію

            Віктор Уколов пише:
            > Чому розкрутка третього дружнього бренду нам корисна? Тому що не всі функціонери партійні "при дєлах"?

            Томущо мене давно дістали Юліні сім п'ятниць на тиждень, її прекрасна тупа брехня в очі і дівоча пам'ять. Альо! Що там із "голівудськими акторами" у фракції? Де тіньовий кабмін? Ви думаєте, мене одного це все дістало?

            Безумовної підтримки від людей, яким набридло, що Ви їх весь час "прекрасно" підставляєте, ви ніколи не отримаєте. Опосередковану підтримку через альтернативну силу, яка виставлятиме вам умови підтримки і таким чином модеруватиме ваші Великі Ідеї на кшталт згадуваного тут продажу приватівських заправок Укрнафті, ви отримати можете. Шо неясно?

            > > Ви почитайте мої дискусії із Уколовим. Він принциповий противник таблиці множення - це занадто тупа раціональність.
            >
            > Мені більше подобаються подвійні інтеграли.

            Точніше, Ідея подвійного інтеграла. Бо не навчилися ви навіть таблички множення, не те що інтегралів, але інтеграл звучить грандіозніше, майже як Тіньовий Кабмін, або Ідеальна Країна.

            > >Він абсолютно впевнений, що всі давно мають що їсти (Марія-Антуанетта згадується) і для повного щастя їм лише великої Ідеї не вистачає.
            >
            > Їжа не є конкурентном Ідеї. Це все одно що порівнювати кілограми і метри.

            Всі в сад (до дідуся Маслова).

            > > Основний месидж Уколова підкупає своєю безпосередністю: ми довели країну до такої дупи, що вам уже немає часу дригатися, тому ваша доля - без усяких умов підтримувати БЮТ.
            >
            > Типовий раціональний підхід - ти йому про ідею, а він знову все зводить до банального "хто буде начальник".

            Я все зводжу до банальної можливості реалізувати ідею. Юля не може реалізувати ідей, бо ідеї вона висловлює протилежні, залежно від кон'юнктури, бо вони для неї не дороговказ, а засіб отримати владу. Їй завжди потрібен хтось, хто лагідно нагадував би їй про її принципи, тобто про те, що вона мусить поводитися так, ніби їх має.

            > >Тобто ще велике питання, чи власна тупість Юлі є головною причиною її феноменальної договороздатности, чи то все-таки напрацювання потужного аналітичного центру, який не опускається до тупої раціональности.
            >
            > :-) Смішно. Ну ви мені подзвоніть і з"ясуйте все не на форумі, якщо вас це дійсно настільки цікавить. Пишіть ukolov.victor(ет)gmail.com

            Навіщо? Мені не цікаво нічого такого, про що не можна говорити публічно. А відмова говорити в політиці красномовніша за слова. Досить вести нас у світле майбутнє потаємною стежкою.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.12.03 | Віктор Уколов

             Все не ясно. Ви таки боялися жінок

             Раціо пише:
             > Томущо мене давно дістали Юліні сім п'ятниць на тиждень, її прекрасна тупа брехня в очі і дівоча пам'ять. Альо! Що там із "голівудськими акторами" у фракції? Де тіньовий кабмін? Ви думаєте, мене одного це все дістало?

             Скільки експресії! Скільки енергії! Краще запитайте у Єханурова де гроші за Криворіжсталь. Це набагато цікавіше ніж створення тіньового кабміну. У опозиції ще є час створити тіньовий уряд, який, до слова, проголошував і Безсмертний. От об"єднаємося і створимо. А гроші за Криворіжсталь уже не вернеш :-) Як і 2 роки змарнованих Ющенком і Луценком.


             >Шо неясно?
             Та все не ясно. Найперше не ясно, чому ви хочете знову зі мною сваритися. Будете продовжувати у такому тоні - підете на хуй знову, тобто в ігнор.
             По-друге, про що ви там белькочете зрозуміло лише вам, а людям ясно, що ви віддали владу і навіть втрачаєте свою партію.


             > > Типовий раціональний підхід - ти йому про ідею, а він знову все зводить до банального "хто буде начальник".
             >
             > Я все зводжу до банальної можливості реалізувати ідею. Юля не може реалізувати ідей, бо ідеї вона висловлює протилежні, залежно від кон'юнктури.

             А я спостерігаю протилежне. Юля як була проти Кучми так і залишилася проти Януковича.
             А якби була такою, як ви її тут малюєте, то могла б об"єднавшись з регіоналами заради влади, викинути і НУ, і СПУ з КПУ на задвірки. Однак вона цього не зробила і звідси висновок - у неї є сталі погляди.
             А НСНУ при першій проблемі сіла підписувати Універсал і легалізувати Януковича, проти якого вчора ще виступала.
             От ви тепер і шукаєте виправдання, але ніяк не знайдете.
             Хіба на форумі у Шутера. Але не серед людей на вулиці, що й доводять всі соцопитування.


             > Навіщо? Мені не цікаво нічого такого, про що не можна говорити публічно. А відмова говорити в політиці красномовніша за слова. Досить вести нас у світле майбутнє потаємною стежкою.

             Ви, як таргани, світла боїтеся. Ну що ж, кожен тарган має право сидіти в тіні. Тож лишайтеся анонімом. Це ж так важко - відповідати за свої слова.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.12.03 | Раціо

              Re: Все не ясно. Ви таки боялися жінок

              Віктор Уколов пише:

              > Скільки експресії! Скільки енергії! Краще запитайте у Єханурова де гроші за Криворіжсталь.

              Я давно знаю відповідь на це питання. Не кажучи вже про те, що розмова між мною та Єхануровим зовсім не потребує директив від Уколова. А тут я розмовляю з представником БЮТ, а не з Єхануровим.

              > По-друге, про що ви там белькочете зрозуміло лише вам, а людям ясно, що ви віддали владу і навіть втрачаєте свою партію.

              Це котра - моя партія? Ви питали, чому потрібен новий проєкт - я Вам пояснив у всіх подробицях, чому потрібен. Якщо і так не ясно - то я вже не знаю, як пояснювати. Ви розкажіть детально, шо не ясно.

              > А я спостерігаю протилежне. Юля як була проти Кучми так і залишилася проти Януковича.

              Ну, це очевидно. Януковича ж вона не зможе так "розводити, як лоха". Пацани такого не зрозуміють.

              > А якби була такою, як ви її тут малюєте, то могла б об"єднавшись з регіоналами заради влади, викинути і НУ, і СПУ з КПУ на задвірки.

              Навіщо їй ділитися із ПР? Адже Ви пропагуєте (їй і нам) теоретично значно вигідніший для неї сценарій: спочатку довести все до повної дупи, а потім, як останній шанс, безальтернативно "врятувати" нас від панування Януковича. Але спрацює в цьому сценарії тільки та частина, де повна дупа.

              > Однак вона цього не зробила і звідси висновок - у неї є сталі погляди.

              Це той висновок, який Ви намагаєтеся продати. Мій висновок: у неї є стала мета - ексклюзивна влада. А сталих поглядів я за нею не помітив.

              > А НСНУ при першій проблемі сіла підписувати Універсал і легалізувати Януковича, проти якого вчора ще виступала.

              Так уже називайте цю "першу проблему", без недомовок.

              > От ви тепер і шукаєте виправдання, але ніяк не знайдете.

              Оце кого мені треба виправдовувати, не підкажете?

              > Хіба на форумі у Шутера. Але не серед людей на вулиці, що й доводять всі соцопитування.

              Я добре розумію, що Ваше нахабство й небажання думати базується на вашій інтерпретації соцопитувань. Але подібна історія вже не вперше, і в нушників недавно було, і в социків. Ви навчитеся the hard way - то ваша справа. Країну шкода.

              > > Навіщо? Мені не цікаво нічого такого, про що не можна говорити публічно. А відмова говорити в політиці красномовніша за слова. Досить вести нас у світле майбутнє потаємною стежкою.
              >
              > Ви, як таргани, світла боїтеся. Ну що ж, кожен тарган має право сидіти в тіні. Тож лишайтеся анонімом. Це ж так важко - відповідати за свої слова.

              Я не є публічною особою, не проголошую "Ідею", нікого не закликаю за себе голосувати. Моя неанонімність нікому нічого не скаже і ніяк не допоможе у розв'язанні тих проблем, про які я пишу. Світла боїтеся якраз ви, тому й пропонуєте з'ясовувати публічні питання непублічно.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.12.03 | observer

               Не звертайте увагу

               Раціо пише:
               > Віктор Уколов пише:

               > > Ви, як таргани, світла боїтеся. Ну що ж, кожен тарган має право сидіти в тіні. Тож лишайтеся анонімом. Це ж так важко - відповідати за свої слова.
               >
               > Я не є публічною особою, не проголошую "Ідею", нікого не закликаю за себе голосувати. Моя неанонімність нікому нічого не скаже і ніяк не допоможе у розв'язанні тих проблем, про які я пишу. Світла боїтеся якраз ви, тому й пропонуєте з'ясовувати публічні питання непублічно.

               Наїзди на анонімність співбесідника - це з тієї ж оперети, що і закидування опонентові, що він не мешкає в Україні - інтелектуальна імпотенція. Цей персонаж (Ваш співбесідник) колись навіть обіцяв мені набити пику (теж пафосно пизд#в щось про "так важко відповідати за свої слова"), і запропонував зустрітись. "Я прийшов - її нема". Так що можна говорити про імпотенцію не лише інтелектуальну. Робіть висновки. А краще - забийте
   • 2006.12.02 | AK

    Учітє матчасть

    Віктор Уколов пише:

    > Жодна резонансна справа МВС не доведена до кінця.

    Практично у кожній резонансній справі задіяні чиновники високого рангу. А раз так, то такі справи за законом підслідні прокуратурі, а не МВС. МВС може лише виконувати певні оперативні доручення. Такі у нас закони. Тому не треба валити з хворої голови на здорову.

    Розкажіть краще людям як депутатом від БЮТ у Дніпропетровській міськраді став відомий українофоб Соколов. Усім нам дуже цікаво що пані Юля думає з цього приводу. Чи вона взалагалі з цього приводу нічого не думає і на нас їй начіхать.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.02 | Предсказамус

     Все так, но немного не так

     AK пише:
     > Віктор Уколов пише:
     >> Жодна резонансна справа МВС не доведена до кінця.
     > Практично у кожній резонансній справі задіяні чиновники високого рангу. А раз так, то такі справи за законом підслідні прокуратурі, а не МВС. МВС може лише виконувати певні оперативні доручення. Такі у нас закони. Тому не треба валити з хворої голови на здорову.
     МВД проводит оперативно-розыскные мероприятия, плюс при желании может какое-то время продержать дело у себя, возбудив его по факту совершения преступления из своей подследственности. Если все сделать технично, то к моменту попадания дела в прокуратуру маневра у прокурорского следователя может и не быть (есть доказательства, они надлежащим образом закреплены и просто так "потерять" их не получается и т.п.). Т.е. вину в провале расследования резонансных дел я бы поделил между МВД и ГПУ в пропорции 40/60.

     > Розкажіть краще людям як депутатом від БЮТ у Дніпропетровській міськраді став відомий українофоб Соколов. Усім нам дуже цікаво що пані Юля думає з цього приводу. Чи вона взалагалі з цього приводу нічого не думає і на нас їй начіхать.
     А это каким краем к обсуждаемой теме?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | один_козак

      А это - на тему: "Чьи кумиры хуже?"

      Предсказамус пише:
      > > Віктор Уколов пише:
      > > Розкажіть краще людям як депутатом від БЮТ у Дніпропетровській міськраді став відомий українофоб Соколов. Усім нам дуже цікаво що пані Юля думає з цього приводу. Чи вона взалагалі з цього приводу нічого не думає і на нас їй начіхать.

      > А это каким краем к обсуждаемой теме?
      А это - на тему: "Чьи кумиры хуже?"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | Предсказамус

       А вот еще интересная тема, "Что поесть вкусненького на ужин?"

       один_козак пише:
       > Предсказамус пише:
       >> А это каким краем к обсуждаемой теме?
       > А это - на тему: "Чьи кумиры хуже?"
       Примерно так же в тему, причем гораздо интереснее...
     • 2006.12.02 | AK

      Re: Все так, но немного не так

      Предсказамус пише:
      > AK пише:
      > > Віктор Уколов пише:
      > >> Жодна резонансна справа МВС не доведена до кінця.
      > > Практично у кожній резонансній справі задіяні чиновники високого рангу. А раз так, то такі справи за законом підслідні прокуратурі, а не МВС. МВС може лише виконувати певні оперативні доручення. Такі у нас закони. Тому не треба валити з хворої голови на здорову.
      > МВД проводит оперативно-розыскные мероприятия, плюс при желании может какое-то время продержать дело у себя, возбудив его по факту совершения преступления из своей подследственности. Если все сделать технично, то к моменту попадания дела в прокуратуру маневра у прокурорского следователя может и не быть (есть доказательства, они надлежащим образом закреплены и просто так "потерять" их не получается и т.п.). Т.е. вину в провале расследования резонансных дел я бы поделил между МВД и ГПУ в пропорции 40/60.

      Поле для маневрів у слідчого прокуратури завжди є. У крайньому разі можна "загубити" справу. Знаю це з власного гіркого досвіду.

      Більшість справ були порушені за фактом, розслідувались у МВС, потім передавалися до прокуратури, де вони тихенько спускалися на гальмах.

      >
      > > Розкажіть краще людям як депутатом від БЮТ у Дніпропетровській міськраді став відомий українофоб Соколов. Усім нам дуже цікаво що пані Юля думає з цього приводу. Чи вона взалагалі з цього приводу нічого не думає і на нас їй начіхать.
      > А это каким краем к обсуждаемой теме?

      Так тема ж і про Луценка і про Тимошенко. Чи Юлефани полюбляють гру "футбол в одні ворота"?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | Предсказамус

       Re: Все так, но немного не так

       AK пише:
       > Поле для маневрів у слідчого прокуратури завжди є. У крайньому разі можна "загубити" справу. Знаю це з власного гіркого досвіду.
       У меня тоже есть определенный опыт, поэтому повторяю - все зависит от того, в каком виде материалы попали в прокуратуру. Если очевидно, что в "недрах" МВД остались документы, зафиксировавшие определенные ключевые факты, "терять" доказательства, а тем более дела довольно опасно.

       > Більшість справ були порушені за фактом, розслідувались у МВС, потім передавалися до прокуратури, де вони тихенько спускалися на гальмах.
       Главная роль в этом, бесспорно, прокуратуры, но вина МВД тоже немаленькая, о чем я уже сказал.

       >> А это каким краем к обсуждаемой теме?
       > Так тема ж і про Луценка і про Тимошенко. Чи Юлефани полюбляють гру "футбол в одні ворота"?
       Тема, скорее, не "Луценко и Тимошенко", а "Луценко против Тимошенко". Об украинофобе из Днепра тоже можно поговорить, но какой смысл в одной ветке тащить две темы сразу?
    • 2006.12.02 | Віктор Уколов

     Я не шукаю вашої підтримки. Але поясніть, депутатські автономери

     Луценка знову видавати примусила також генеральна прокуратура?
     А нагороджувати пістолетом Скачка?
     А як щодо хабарництва в ДАІ?
     А що там з приводу ментовського безпредєлу, про який писав ОБОЗ у Харкові?
     А як там щодо керівника одеської міліції від Засухи?
     А програний судовий процес депутату Лук"янчуку, якого він обзівав "зеком" за місяць до кінця виборів?
     ...
     ________________________________________________________
     Повний список професійних претензій вам підготують. Валерію Гордійовичу при зустрічі мій полум"яний привіт.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.02 | AK

      Ви мені поясніть спочатку про українофоба Соколова у лавах БЮТу

      Віктор Уколов пише:
      > Луценка знову видавати примусила також генеральна прокуратура?
      Можливо не прокуратура, а ВР або Янукович. Треба вияснити, а тоді вже шукати, до кого претензії висувати. На якій підставі видаються такі номери? Якщо на підставі закону або постанови уряду, то будь-який міністр зобов'язаний виконувати.

      > А нагороджувати пістолетом Скачка?
      > А як щодо хабарництва в ДАІ?
      > А що там з приводу ментовського безпредєлу, про який писав ОБОЗ у Харкові?
      > А як там щодо керівника одеської міліції від Засухи?
      > А програний судовий процес депутату Лук"янчуку, якого він обзівав "зеком" за місяць до кінця виборів?

      Ще більше таких закидів можна зробити на адресу Тимошенко щодо того, що вона зробила чи не зробила під час свого прем'єрства. Попробуйте бути об'єктиним.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.12.02 | Віктор Уколов

       Треба форум читати - Соколова вже виключили з БЮТ

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.12.02 | AK

        Коли? З яким формулюванням? А з партії "Батьківщина" виключили?

        Чи можете дати посилання на офіційне повідомлення?
        Чому на сайті міськради Дніпропетровська він досі записаний у фракцію БЮТ і фігурує як член "Батьківщини"?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.12.04 | Михайло Свистович

         Виключили, звідусіль виключили.

         AK пише:
         > Чи можете дати посилання на офіційне повідомлення?

         Буде-буде ;)
    • 2006.12.02 | Shooter

     Re: Учітє матчасть

     AK пише:
     > Віктор Уколов пише:

     > Розкажіть краще людям як депутатом від БЮТ у Дніпропетровській міськраді став відомий українофоб Соколов.

     І якби то був поодинокий випадок...
   • 2006.12.03 | vvkornilov

    Re: Мене стримали, коли я хотів нагадати всі обіцянкки Луцен

    Але ж він був польовим командиром Майдану! Як так? Невже "народ" помилився у Луценку?! Ні, не може бути...

    Отже -- висновок. Нікого з тих людей, трепачів, не можна нікуди призначати. Дякую, занотував у зошит для доповідей:)))

    А раніше памаранчєгі того не знали, що Луценко номенклатурне стерво. А я знаю, як він у 10-річному віці кричав батьковому водієві -- ти раб!
   • 2006.12.03 | Чучхе

    На той фатальний допит Кравченка викликав не Луценко, а Піскун

   • 2006.12.03 | Боровик

    Re: Мене стримали, коли я хотів нагадати всі обіцянкки Луцен

    Віктор Уколов пише:
    > Він був таким само соціалістом, як я балериною.
    > За два роки у міністерстві нічого окрім заяв він так і не зробив.
    Якщо не важко, то пригадайте коли в історії хоч один соціаліст щось зробив.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.03 | Віктор Уколов

     Ну чому ж. А Баранівський? А Семенюк?

     За Баранівського ціна цукру стрибнула в сезон у 2,5 рази. За Семенюк нечувано зросли хабарі за сприяння в приватизації.
     У ФДМ так і кажуть - знаєте у нас проблема, бо тепер голова-соціаліст і вона проти приватизації взагалі, тому давайте на лапу більше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.12.03 | Боровик

      І я про те саме

    • 2006.12.04 | Михайло Свистович

     Re: Мене стримали, коли я хотів нагадати всі обіцянкки Луцен

     Боровик пише:
     >
     > Якщо не важко, то пригадайте коли в історії хоч один соціаліст щось зробив

     Невже соціалісти, які при владі у половині країн Європи нічого не роблять?
  • 2006.12.03 | Михайло Свистович

   Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

   Hoja_Nasreddin пише:
   > Я вже писав про Вуценка і не хочу повторюватись. Тут правда на форумі в нього є палкий адвокат - пан Свистович

   Брехати не гарно. Я настільки злий на Луценка, що навіть з ним розмовляти не можу. Але істину захищаю завжди. Тому, якщо когось демонізують (Юща, Юлю, Луценка), не можу стриматись, щоб не поправити. Фанам цього не зрозуміти. Тому і не люблять мене в жодному таборі.

   > Жовтокоричнева суміш не має ідеології, особливо якщо безпосередні пращури ЯК МІНІМУМ мали потрійне дно

   А можна з фактами про потрійне дно пращурів? Бо аргументи на кшталт "не може бути чесної людини на такій посаді" без згадки нечесних вчинків людини не катять.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.03 | Hoja_Nasreddin

    Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

    Ні дорогенький Михайле, не я маю доводити що він має потрійне дно, а він що його НЕ має. Не я був партійним секретарем. І наперед кажу, що Ваші пропозиції чи зауваження типу "презумпція невинуватості" мене не переконають. Розкажіть про неї ліпше тим хто від комуністичного режиму постраждав як мінімум, а загинув як максимум.
    Я як і частина нашого суспільства вважаю, що комуністичний режим потрібно публічно судити в Україні, а НЕрядовим членам компартії заборонити обіймати владні державні посади. Та і ще. Сподіваюся, що Ви НЕ були у КПРС, а не вийшли з неї поклавши квиток на стіл, як наприклад Льоня Кравчук, та ще ціле гроно супердемократів.
    А щодо того, що Ви там на когось злий (на Вуценка чи ще когось). Кого це цікавить окрім Вас і Ваших рідних чи друзів. Мене цікавить і непокоїть, що НЕГІДНА людина обіймала посаду міністра МВС та ще брехала направо й наліво вводячи людей в оману. Вся ваша злість завершується тим, що кожного хто з Вами не згідний Ви обзиваєте ФАНАМИ. Я стверджую і наполягаю, що ярлики створені для тих хто не вміє або не хоче читати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.12.03 | Михайло Свистович

     Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

     Hoja_Nasreddin пише:
     > Ні дорогенький Михайле, не я маю доводити що він має потрійне дно, а він що його НЕ має

     Доводити має той, хто обвинувачує. Це - аксіома всіх цивілізованих людей. Тим більше, що і як може довести мертвий?

     > І наперед кажу, що Ваші пропозиції чи зауваження типу "презумпція невинуватості" мене не переконають

     А я про презумпцію і не писав (Ви цього, як завжди, не помітили). Я писав про позиивні свідчення про моральні якості Луценка-старшого лютих ідеологічних ворогів цього самого Луценка-старшого.

     > Розкажіть про неї ліпше тим хто від комуністичного режиму постраждав як мінімум, а загинув як максимум

     Хто загинув від Луценка-старшого? А ті, хто постраждав, позитивно про нього висловлюються. Отакий от парадокс.

     > Я як і частина нашого суспільства вважаю, що комуністичний режим потрібно публічно судити в Україні, а НЕрядовим членам компартії заборонити обіймати владні державні посади

     Бла-бла-бла... Так що там про конкретного Луценка-старшого?

     > Сподіваюся, що Ви НЕ були у КПРС

     Ваші сподівання хоч тут справдились :) Таки не був.

     > А щодо того, що Ви там на когось злий (на Вуценка чи ще когось). Кого це цікавить окрім Вас і Ваших рідних чи друзів.

     Це має цікавити тих дятлів, які приписують мені дружбу з Луценком.

     > Мене цікавить і непокоїть, що НЕГІДНА людина обіймала посаду міністра МВС та ще брехала направо й наліво вводячи людей в оману.

     У Вашій улюбленій фракції таких людей також повно, але Ви волієте про це мовчати.

     > Вся ваша злість завершується тим, що кожного хто з Вами не згідний Ви обзиваєте ФАНАМИ

     Ні, не кожного, а лише фанів, для яких про вождя - тільки хороше.

     > Я стверджую і наполягаю, що ярлики створені для тих хто не вміє або не хоче читати

     То навіщо послуговуєтесь ярликами не маючи доказів?
 • 2006.12.02 | Svitlana

  Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

 • 2006.12.02 | BIO

  Костяна нога теплих взаємин

  Щось мене мілко провокує на думку що
  незабаром багатенько з нашої "золотої
  молоді" буде за щастя мати нагоду
  вціліти десь на посаді золотара бо справжнього
  провокатора можна при бажанні легко впіймати на дії,
  а діяти хоч не хоч а якось прийдеться то
  най не думають що можна вивести під
  наприклад КіївРаду людей щоб не дати собі
  зібрати хоча б кворуму і залишитися після
  цього кидалова у всьому білому...
 • 2006.12.02 | Svitlana

  Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

  Sych-і та п. Уколову. Відносно Луценка. Схаменіться, шановні. Будьте чоловіками а не бабами. Певна річ, Луценкові треба було розказувати про юліни "художества" раніше. Але ж стидно було зразу після помаранчевої революції, яка всіх освітила правдою, раптом сказати, що одна з її провідниць - брехуха. Я вважаю про всі такі випадки ми маємо знати. Хтоб не був їх авторами: Юля,Вітя,Петя......Може тоді суспільство наше очиститься.
  А ви, пане Уколов чим власне відомі?
  Брехнею з під паркана?. Це вас а не Луценка міліція топтала ногами під час акції "Україна без Кукчми" ? То за вами люди виходили на майдани? Правильно хтось сказав на цьому форумі: оранжевые засранцы готовы перегрызть друг другу горло. Всі ми різні і мали різних батьків. І хто винен у тому що у Луценка батько був партійним функціонером? Що він тепер має поступити як Павлік Морозов?
  Я вважаю треба перестати гризтись, всім вилазити з під парканів і гуртуватись заради демократичної правової України. Нашої України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.03 | Михайло Свистович

   Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

   Svitlana пише:
   > Певна річ, Луценкові треба було розказувати про юліни "художества" раніше

   А Юлі про художества Луценка. А Луценку про художества Турчинова. А Турчинову про художества Порошенка. І так далі довзаємного повного знищення. Ви цього прагнете?

   > Я вважаю про всі такі випадки ми маємо знати

   В житті не боїтесь розчаруватися і в людях? ;) Бо я не можу закинути нехороші вчинки лише двом людям - Томенку і Кириленку.

   >
   > Брехнею з під паркана?. Це вас а не Луценка міліція топтала ногами під час акції "Україна без Кукчми" ?

   Я, звичайно, дико перепрошую, але хочу зауважити, що Луценка міліція не топтала ногами під час акції "Україна без Кукчми". І руками теж не товкла. Отакоє от. Для Вас може і новина.

   >
   > То за вами люди виходили на майдани?

   За Луценком також не виходили. Виходили за ідею, а стосовно персоналій, так за Ющенком і Юлею і більше ні за ким.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.03 | Віктор Уколов

    Іних уж нєт, а тє - далєчє

    Про Кирила-міністра на жаль уже й анекдоти ходять. Сумно. Але при зустрічі розкажу. Бо може воно й брехня. У нього б запитати.
  • 2006.12.03 | Віктор Уколов

   Мені сумно говорити про себе, бо це не стосується справи

   Я не збираюся очолювати публічний проект. Але якщо почнемо мірятися - Луценко програє. Я б не радив.

   Svitlana пише:
   >> А ви, пане Уколов чим власне відомі?
   > Брехнею з під паркана?. Це вас а не Луценка міліція топтала ногами під час акції "Україна без Кукчми" ? То за вами люди виходили на майдани?

   Констатую - по суті розмови ви не сказали жодного слова.
  • 2006.12.03 | пан Roller

   Рукописи не горят.То, что можно говорить вам, нельзя говорить мн

   Svitlana пише:
   Правильно хтось сказав на цьому форумі: оранжевые засранцы готовы перегрызть друг другу горло.

   Помнится, это сказал пан Roller. Но, вы не найдете этого высказывыания на форуме. Чому? Тому-що.

   Но, то что вы помните эту фразу, лишний раз доказывает тезу о демократии на Майдане и свободе мысли.Только она для всех разная, эты свобода.

   Ваш пост, с моей фразой, не удалят. А меня бы за эту фразу забанили бы, по третьей графе.Вчера дали два предупреждения.

   Свобода есть.А равенства нет, не при коммунизме живем.

   Только степени свобода для разных категорий участников разные.

   То, что можно говорить вам, нельзя говорить мне.

   Это здесь называется справедливость.

   Brgds
 • 2006.12.02 | igorg

  Засранці. І черговий "лідер" із цієї ж серії

 • 2006.12.03 | vvkornilov

  Re: Вчора Луцeнко протягнув руку Тимошенко.Сьодні він "продовжив"(л)

  а мені подобаються помаранчеві лідери. Усі.
  Тому що, як і їхня світа, і разом із нею, усі вони шахраї, іноземні аГенти та дебіли. Ну, як мінімум через одного. Це полегшує роботу, а те, що їх із ганьбою повиганяли, зміцнює мою Україну, яку я на відміну від них люблю. Бо не зберігаю гроші за кордоном і не працюю у іноземних спецслужбах. І все собі і на все чесно заробив тут.

  Що ж, залишилося ще двоє говнюків. Представник НАТО в Україні Енет Ол Грегорісон та так званий президент.

  Счьотчік тікаєт.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua