МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фальсифікації виборів-2004 не було (л)

12/02/2006 | Mykyta
Насолоджуймось плодами компромісів. Я не здивуюсь, якщо через кілька років Ющека і Ко судитимуть як заколотників - ото комедія буде.

http://pravda.com.ua/news/2006/12/2/51774.htm

Уривок з листа Богатирьової:

"Всім очевидно, що рішення Верховного суду про другий тур виборів — виключно політичне. Оскільки ніякої фальсифікації виборів президента-2004 не було (доведено, їх об'єктивно не встановили навіть польові командири Майдану), існують знову відкриті обставини, що не мають терміну давнини. Інше — виключно юридична техніка", - сказано в статті.

Відповіді

 • 2006.12.02 | Shooter

  Це все відверта пурга

  Mykyta пише:

  > http://pravda.com.ua/news/2006/12/2/51774.htm
  >
  > Уривок з листа Богатирьової:
  >
  > "Всім очевидно, що рішення Верховного суду про другий тур виборів — виключно політичне.

  То вона хай своїй бабці розкаже. Рішення Верховного суду було базоване на масі фактів. Включаючи 96% "явку" в Донбасі.

  > Оскільки ніякої фальсифікації виборів президента-2004 не було (доведено

  Скільки не кажи халва - в роті солодше не буде. Фальсифікації з-боку
  бандюків в 2-му турі були визнані всіма незалежними спостерігачами, підтверджні екзит-полами та навіть непрямо виборами-2006.

  >їх об'єктивно не встановили навіть польові командири Майдану

  Де, коли, хто і як це встановлював з перерахованих? І вони їй це самі на вушко нашептали?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.02 | Mykyta

   Ваша "халва" нічим не краща від "халви" Богатирьової

   Хто конкретно покараний за організацію фальсифікацій виборів 2004?
  • 2006.12.03 | Sean

   Це, безперечно, повна пурга

   але не більша пурга за власне договорьонності та кампраміси
  • 2006.12.03 | Andrij

   Це пурга, котру ПІДТРИМАЛИ Ющенко, Тимошенко, Мороз

   Чи були фальсифікації - питання риторичне. Але наші вправні лідери віднеслися до перемоги як до заколоту, забувши про українські закони. Про те, що ці закони треба захищати в судах, а не на мітингах та виступах у ВР. Де докази кримінального злочину та покарані злочинці? Отже, маємо - свине рило фальсифікаторів в обличчі Багатирьової, що заявляє "а бил лі мальчік?".
  • 2006.12.03 | один_козак

   Не пурга, а реванш. До реваншу вони (ВОНИ) твердили, що фальси-

   фікації були "З ОБОХ СТОРІН". А тепер вирішили змінити покази?

   Богатирьова ляпнула:
   > >їх об'єктивно не встановили навіть польові командири Майдану

   Хіба польові командиири мають встановлювати результати виборів? А хіба мало нас бачило з різних боків усю ту фальшмашину?
   А суд так і визначив: РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ВСТАНОВИТИ НЕ МОЖНА. Чого й домагалися біло-сині штаби. Тобто, приховування правди, а не такого рішення суду, я маю на увазі)))
 • 2006.12.03 | Владимир

  Re: Фальсифікації виборів-2004 не було (л)

  Ситуация с тем, что не наказаны виновники фальсификаций не так уж и безобидна. Не пойман-не ВОР! Вот в чем опасность нынешнего момента.
  Общесто морально деградирует из-за юридической безнаказности виновных: честен не тот кто законопослушен, а тот чья нечестность не доказана судом.
  ВАЮ,подписывая меморандум (2005г), упредил сегодняшнее заявление Богатыревой, которая лишь артикулировала то, что своим бездействием подтвердил ВАЮ.
  Последним его шагом будет прилюдное извинение перед славными бело-голубыми честными гражданами ("тому що, інше не доведено"). Это печально, тоскливо и мерзко, но логично если исходить из последовательности его шагов.
  Показательна история с Тарасюком, который оказался крайним в последнем конфликте с Януковичем. Оказывается это не трусливо прерванный (отведенный) удар в лоб "ХАМУ", а всего лишь "техническое недоразумение"!
  Вот уж и подумаешь - действительно "НЕДОРОЗУМЕНИЕ"!
  Пора сметать этих жалких и корыстных клоунов иначе клоунами будем мы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.03 | один_козак

   А що, ще не вже?

   Владимир пише:
   > ...иначе клоунами будем мы.
 • 2006.12.03 | Soft

  Ющенка и Ко пора в тюрьму за предательство украинского народа!

 • 2006.12.03 | vvkornilov

  Re: Фальсифікації виборів-2004 не було (л)

  так, будемо судити як заколотників. Це декілька етапів уже пройдено, залишилося буквально два.

  У тому, що фальсифікації були сумнівається уже ВАШ Положинський у статті на обозі:)))

  і це не дивно. Бо ви задурили людям голови, і це й була ваша задача, що ж до спостерігачів, то зрозуміло, яке завдання було у них. Нормальні країни взагалі не дозволяють до себе якихось спостерігачів, хіба десять-двадцять на всю країну. Тому то не спостерігачі були, а масовка для путчу. Так-от.

  Не знаю що там було на сході, на заході я бачив масові порушення законодавства на користь Ющенка. Але їх, звісно, розглядати ніхто не став, бо це ж не вибори, а путч. А про села що й казати -- прямі фальсифікації

  Ви тримаєтеся за цей міф, щоб зберегти залишкі гідності та віри, це зрозуміло. Співчуваю вам. Важко визнавати себе йолопами (ну звичайно це до тих, хто сам не належить до лялькарів). Але колись це мало скінчитися, як і будь-який режим, збудований на брехні. Навіть піночетівський скінчився...І слова були сказані.

  Отже, МВС наше, МЗС -- безголове...Все йде як треба. А щодо всяких листівок то-сьо,люди неодмінно подумають, що то знов Юля воює з Юшенком, чи навпаки. От дивіться: ну зібрали ви проти Космоса десять тисяч киян (нібито все-таки переважна більшість були кияни). Це класно, молодці. Але ж хіба ви воюєте із нами? Ні, знов між собою. Як хам Поживанов сказав оте про Донбас, то я скажу -- Космос, колишній охоронець харківської зони, який славився садизмом, цинічний шахрай і член мафіозного клану -- це покарання киянам за Майдан. Бо Льончик (недарма, доречі -- Л Третій) є вособленням помаранчевої революції -- божевільних мажорів, шахраїв та циніків.
  Ну, зібрали 10 тис, а далі що -- нічого. Борітеся -- поборете. Свого памаранчєваго Льончіка.

  Ну і взагалі межи діяльності Ющенкові вказані, якщо він хоче десь ще рік посидіти. Випнеться звідтіля такі-так, за заколот буде відповідати. Але в принципі що з нього взяти -- він лише шахрай у великих розмірах і самозакоханий дурень. А лялькарям скоро не позаздриш:)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.03 | Soft

   Правильно Майдан-2 начнется с публичной казни Врагов Украины!

 • 2006.12.03 | Дядя Вова

  Вот и «открытие», только... кто же в этом сомневался?

  Революциям свойственна своя система мифологии... впрочем, начну издалека.

  Известно, что даже набить морду незнакомому человеку «без повода» могут только отморозки. Нормальному хулигану нужно себя завести, знать, что это он делает не «просто так», а борется с мировым злом: очкариками, ботаниками, лохами или, там, жлобами.

  - Мужик, дай прикурить.
  - Нате.
  - Как ты подаёшь? Я что тебе – педик? [Бьют].
  Или.
  - Мужик, дай прикурить.
  - Извините, не курю.
  - Ах, так ты, сука, не куришь?! [Бьют].

  (Пример позаимствован у психолога Леви).

  Так и с «фальсификацией выборов». Революционная ситуация в стране назрела и перезрела, не было только внутреннего разогрева, накручивания себя своей правотой.

  Самое страшное, что случилось при этом, так это ИМХО развращение молодёжи и маргиналов. Им начало казаться, что теперь ЛЮБЫЕ неустраивающие их результаты волеизъявления можно в одночасье отменить новым Майданом, как обычно принято в мексиках и в гондурасах. Это я и наблюдал здесь часто за последний год, старался с этим явлением бороться в меру своих скромных сил.

  Приятно, что всё больше в стране политически трезвеющих людей. Что мы на ВФ уже не столь полярны и непримиримы, как ещё год назад. Вот уже и Георгій предлагает поразумітися, а не топает ножкой на мыслящих неправильно или не на том диалекте. Интересно, что схожие с его идеи бродили и в моей голове на этих выходных, но он меня опередил. ;)

  Всё правильно, мы – одна страна, а не кучка пауков в банке. Если не мы покажем политикам, как себя вести, то кто тогда это сделает, они сами? Нет, одни будут ждать, пока «национальная идея» сама свалится на них с неба, другим и без нее уже сладко, ну, а у третьих война – ваще общее состояние души.
 • 2006.12.03 | ziggy_freud

  пургоаналіз корисний лише з одної точки зору

  звідси видно, наскільки далеко готові зайти Ригіанали. А саме - наскількі далеко їм дозволять зайти опоненти. Так само, як і два роки тому.

  Mykyta пише:
  > Насолоджуймось плодами компромісів. Я не здивуюсь, якщо через кілька років Ющека і Ко судитимуть як заколотників - ото комедія буде.

  Надто велика Ко виходить. Судити доведеться пару мільйонів учасників подій-2004. А враховуючи "судьї кто", зовсім нереально.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.03 | AxeHarry

   Re: пургоаналіз корисний лише з одної точки зору

   ziggy_freud пише:
   > звідси видно, наскільки далеко готові зайти Ригіанали.
   А ім - пох. Вони прeкрасно розуміють шо М2 вони нe пeрeживуть, і добрe якшо в пeрeносноми значeнні. Тому будуть пeрти "буром". Зонна психологія - наїжжати внаглу, місити ногами - бо якшо зупинишся - замісять тeбe.

   > Надто велика Ко виходить. Судити доведеться пару мільйонів учасників подій-2004.

   А ім пох. Див вишe.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.03 | ziggy_freud

    хай спробують судити півтора мільйона учасників революції

    AxeHarry пише:
    > А ім - пох. Вони прeкрасно розуміють шо М2 вони нe пeрeживуть, і добрe якшо в пeрeносноми значeнні. Тому будуть пeрти "буром". Зонна психологія - наїжжати внаглу, місити ногами - бо якшо зупинишся - замісять тeбe.

    Так і я про що. З маленькою різницею. На зоні багато кому дійсно нема чого втрачати. А тут татуськи з матуськами гладенькі, грошовиті, після зеківського минулого вже встигли трохи розслабитись. Майстерність її канєшна до кінця не пробухаєш, але перти бугром в таких виходить гірше. У випадку реального конфлікту мало хто погодиться помирати за них.

    > Надто велика Ко виходить. Судити доведеться пару мільйонів учасників подій-2004.
    >
    > А ім пох. Див вишe.

    Ну той хай спробують судити півтора мільйона учасників революції. Подивимось на результат, як помаранчевим стане пох. шо їм пох.
   • 2006.12.03 | один_козак

    Зате, за моїми суб'єктивними спостереженнями,

    люди, схильні до такої поведінки, робляться шовковими, коли до них доходить, що сила не на їхньому боці.
    Треба просто розмовляти з ними їхньою мовою.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua