МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ну що, бл..., мiлiцiя з народом, на...? (л)

12/02/2006 | catko
 http://maidan.org.ua/static/news/2006/1165078541.html

Прем'єр-міністр України [проффесор] Віктор Янукович, представляючи нового міністра внутрішніх справ Василя Цушка особовому складу МВС, сказав дослівно таке: "Міліція повинна виконувати провідну роль у розбудові партнерських, цивілізованих відносин між громадянами та владою. Розбудова громадянського суспільства - це наше з вами спільне завдання. І я вважаю, що провідну роль в цьому буде відігравати робота правоохоронних органів з громадянськими організаціями."

Майдан-Інформ скромно цікавиться: Вікторе Федоровичу, хіба Ви не розумієте, що ця фраза прозвучала надто двозначно для тих, хто пам'ятає обшуки в офісах громадських організацій восени 2004 року, підкинуті гранати, кампанію виливання бруду на "грантоїдів"?

Відповіді

 • 2006.12.02 | samopal

  Тю. Так уже ж більше двох років... (л)

  Як передає кореспондент УНІАН, на початку свого виступу глава уряду подякував присутньому на цьому представленні екс-міністру внутрішніх справ Юрію ЛУЦЕНКУ за роботу, зазначивши, що той «вніс достатній вклад в боротьбу із злочинністю». Через деякий час у своїй промові прем’єр ще раз звернувся до Ю.ЛУЦЕНКА зі словами подяки: «Юрій Віталійович, я ще раз хотів би подякувати. Я кажу це відверто і щиро, незважаючи на те, що були деякі суперечки. Вони виникали не часто, але працювали ми злагоджено»...
  --------------------------------------------------------------
  http://www.unian.net/ukr/news/news-175425.html

  Цікаво, про що вони там могли так вдячно та злагоджено сперечатися?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.12.02 | Віктор Уколов

   Як про що? Вони сперечалися про гранати, які підкидали ПОРІ

   Янукович хотів, щоб винних не чіпали. А Луценко наполягав на категоричному громадському осуді винних ментів.
   Але мабуть згоди не дійшли, от справедливого Луценка у відставку і відправили за таку надмірну активність!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.12.02 | samopal

    НУ, ясно. Недосконала система...

    А на якому правовому "полі" у нас вирощують "систему громадського осуду"? Бува не там, де водяться усякі "сракожаби"... :D
   • 2006.12.02 | Hoja_Nasreddin

    Re: Як про що? Вони сперечалися про гранати, які підкидали ПОРІ

    Як на мене, то це не є і не може бути причиною відставки. Якщо ПРдуни мають на Вуценка компромат (а мають очевидно), то їм нема чого перейматися якимось непослухом з його боку. Тим більше, що сам Вуценко до таких справ підходить дуже вибірково. Як згадаю це запопадливе підтирання дупи синку президента МІНІСТРОМ МВС УКРАЇНИ!!! - то перепрошую, до чого тут якісь там винні мєнти, щодо яких вперся Вуценко. Просто потрібно було поставити члена коаліції на чолі МВС - більше нічого. Хотіли поставити регіонала - ся не удало. До речі, напевне по дорозі прикупили Волгу але прокололися, цікаво чим це для нього скінчиться. бо він навіть сам припускав (якщо не блефував звичайно), що виключать з СПУ. Але все одно поставлять Джигу заступником а цього цушка-блазня винобізнесом прикуплять так, що він на чолі МВС буде лишень для меблів. До речі, не маю сумніву, що й Поляченка-серуна приберуть незабаром: бо по-перше, багато бажаючих обійняти ту посаду, по-друге, зрадник він і є зрадник. Хіба що там є певна домовленість із батьком Поляченка що пов'язаний із будівельним бізнесом у Києві.
    А взагалі-то в мене особисто складається таке враження, що ПРдуни діють як звірі що почули і навіть скуштували крови. Недолугі, вилізе це їм боком. Сподіваюся що невзабарі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua